Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2008., 10:54   #81
jel ima neko iz el autentico rodrigo leal ...spicu koja je isla kad se emitira Hotel Real
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 11:42   #82
Meni najdraza pjesma je ona iz Ljubavnih veza...o one tri sestre blizanke? Bemu, ima muziku u glavi. Kako se zvala?
pretty_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 19:38   #83
Quote:
pretty_lady kaže: Pogledaj post
Meni najdraza pjesma je ona iz Ljubavnih veza...o one tri sestre blizanke? Bemu, ima muziku u glavi. Kako se zvala?
Pjesma se zove Lazos de amor, isto kao i serija u originalu, a pjeva ju Lucero
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 12:35   #84
Baš što se tiče te serije...uspjela sam si skinuti uvodnu pjesmu ali mene zanima ona koju je Maria Guadalupe pjevala kad je nastupala, ako se netko sjeća, mislim da je spominjala Lunu u jednoj rečenici ali ne znam kako se zove pjesma pa ako netko zna da mi napiše...pjesma je zvučala odlično!
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 12:48   #85
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Baš što se tiče te serije...uspjela sam si skinuti uvodnu pjesmu ali mene zanima ona koju je Maria Guadalupe pjevala kad je nastupala, ako se netko sjeća, mislim da je spominjala Lunu u jednoj rečenici ali ne znam kako se zove pjesma pa ako netko zna da mi napiše...pjesma je zvučala odlično!
Lucero - Siempre Contigo
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 18:57   #86
Hvala! Još da je uspijem naći i skinuti...
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 19:05   #87
Skinula jesam ali to nije ta pjesma...Onaj nastup, kad je Maria Guadalupe išla na audiciju s onim svojim prijateljem ili nešto...Pjesma počinje nešto lakše u nekom dubljem, možda malo mračnom tonu pa se pojača u sredini....čini mi se...nije ovako jednolična...čini mi se da jedna rečenica ide nešto kao ...luna, luna se estranja...ne znam pisati španjolski...Imaš još koju ideju koja bi to mogla biti?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 14:35   #88
meni su najbolje iz: LA mujer de judas, Pasion i Las dos caras de ana
SLAYER_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:24   #89
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Skinula jesam ali to nije ta pjesma...Onaj nastup, kad je Maria Guadalupe išla na audiciju s onim svojim prijateljem ili nešto...Pjesma počinje nešto lakše u nekom dubljem, možda malo mračnom tonu pa se pojača u sredini....čini mi se...nije ovako jednolična...čini mi se da jedna rečenica ide nešto kao ...luna, luna se estranja...ne znam pisati španjolski...Imaš još koju ideju koja bi to mogla biti?
Imam ti kući cijeli soundtrack Lazos de amor, pa kada pogledam javim ti
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 12:53   #90
Evo, uspjela sam naći pjesmu koju sam tražila. Upisala sam Lucero u Lime wire i izbacilo mi je sve što je nađeno od nje i čim sam uočila naslov te pjesme sjetila sam se da je to to. Pjesma je Te extrano tanto. Sad sam baš happy! Hvala na pomoći!Pozdrav!
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 21:01   #91
iz Marisol por amarte
__________________
hic Rhodus, hic salta
livmed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 18:18   #92
meni je iz passion de gavilanes pjesma presavršena-zove se fiera inquieta...prisionera također...
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 16:02   #93
jel zna neko kak se zove uvodna od rebelde?
srdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 16:50   #94
Quote:
srdo kaže: Pogledaj post
jel zna neko kak se zove uvodna od rebelde?
Si soy Rebelde
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 18:24   #95
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Si soy Rebelde
hvala puno našla sam
srdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 17:47   #96
dobra je pisma iz MARINE........ al traje samo 1.27 kao i entrada....
SLAYER_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 05:56   #97
ERDA

Ma pesma iz El Rostro de Analia je najbolja-evo i dokaza http://www.youtube.com/watch?v=np-iv1P7QMU
klomilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:52   #98
jel zna možda netko kak se zove pjesma koju je diego u seriji rebelde danas pjevao??
josip92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 18:25   #99
Quote:
josip92 kaže: Pogledaj post
jel zna možda netko kak se zove pjesma koju je diego u seriji rebelde danas pjevao??
una cancion ,btw od rebelde preporučam 5 minutos ili (solo quedate en silencio-drugi naziv)te ensename
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 18:33   #100
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
una cancion ,btw od rebelde preporučam 5 minutos ili (solo quedate en silencio-drugi naziv)te ensename
već sam sazno, ali hvala ipak...da te 2 su super...mislim, meni su sve njihove super, i money money, fuego, tras de mi.....sve su super
josip92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.