Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Pogledaj rezultate ankete: Koja vam je najbolja uloga Silvie Navarro u telenovelama?
Perla Altamirano (Perla) 0 0%
Catalina Negrete (Catalina y Sebastian) 0 0%
Aura Sanchez (La calle de las novias) 0 0%
Teresa Suarez (Cuando seas mia) 6 18.75%
Victoria Altamirano (La duda) 1 3.13%
Maria Claudia Madero (La heredera) 0 0%
Laura Ledezma (Montecristo) 0 0%
Fernanda Elizalde (Manana es para siempre) 0 0%
Renata Monterrubio (Cuando me enamoro) 5 15.63%
Camila Monterde (Amor bravio) 7 21.88%
Ana Leal (Mi corazon es tuyo) 0 0%
Regina Barcenas (La candidata) 2 6.25%
Raguel Becker (Caer en tentacion) 10 31.25%
Dolores Aguilar (La suerte de Loli) 1 3.13%
Nijedna 0 0%
Glasovatelji: 32. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2010., 02:25   #21
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
porque te vaaaaaaas ...

http://www.youtube.com/watch?v=Hp50YlW_wPY

skužite slow motione na početku intra, hahaha prejako bila je to zabavna treš serijica

i da, volim neočekivane završetke, ali ovaj mi je bio bzvz ...

jer protagonisti su si odgovarali dosta dobro, pa mi stvarno nije jasno zašto su ih razdvojili

eh da, na ovoj seriji je radila i Alicia Carvajal koja je s našima surađivala oko famozne Ville Marije vidi se "kvaliteta"
eeeeee da...too je tooo..

evo jos jedna verzija..
http://www.youtube.com/watch?v=VM1bI...eature=related
tu nije duet..sto se meni iskreno vise svida...neznam zasto
__________________
- Nikada nećeš znati razumjeti tu maglu u mom pogledu... Kad odlutam, kad zastanem u pola riječi, u pola koraka. Uvijek ću ti ostati daleka... Uvijek ću ti odgovoriti: "Nije mi ništa." A svašta mi je...
A. Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 10:23   #22
ja tražim duet

mat33:
definitivno se slažem da glavni par nije trebalo razdavaj, al ajd

Saby Kamalich mi je ovde bila fantastična
I uvodna pjesma mi je predobra
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 10:29   #23
@mat33-ja gledam samo ove na tv-u,a to su televisine koje su uvijek iste,pa normalno da mi je šok ovo saznanje da postoji jedna ovakva....
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 10:35   #24
Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post
@mat33-ja gledam samo ove na tv-u,a to su televisine koje su uvijek iste,pa normalno da mi je šok ovo saznanje da postoji jedna ovakva....
pa jesi gledala Siempre te amare tu ti je jedan primjer... onda drugi primjer ti je u Americi (brazilska), a treća ti je u Mariji Boniti
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 11:20   #25
Siempre te amare jesam,ali to ne računam jer je tako završilo samo iz razloga što se glavni lik posvađao s producentima ili tako nešto,pa je kraj bio neuobičajan više od jada jer nisu znali što će drugo... ove druge 2 nisam gledala,za treću čak i nisam čula...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 12:25   #26
Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post
za treću čak i nisam čula...
Malo ću u OFF, nek ne zamjere moderatori ...

"Maria Bonita" ti je kolumbijska telenovela iz '95., protagonistica je bila Adela Noriega. Emitirala se po lokalnim kanalima, pa je možda zato nisi zamjetila. Bila je to zabavna serijica za svoje vrijeme, danas bi vjerojatno bilo smiješno koliko je loša.

Inače, zadnja scena je kako el galan i kćer plaču na njezinom grobu, poginula je u zadnjoj epizodi. Jako tužno. Još se sjećam da sam bio u šoku nakon toga, to mi je bila prva telenovela sa takvim završetkom.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 13:20   #27
znači pogine glavni lik...mislim da su sve koje sam gledala bile na hrt-u, jedino Osveta ljubavi na rtl-u...od nove sam odustala nakon pokušaja gledanje Prisionere i Marine de la noche...iako mi je Osveta ljubavi najdraža koju sam gledala, još uvijek radije izaberem televisu...sviđa mi se taj njihov trashy koncept- ona svetica,on svetac,upoznaju se,zaljube,malo on cmolji za njom,ona malo više za njim,na kraju završe zajedno i FIN...ne znam,uz njihove se jednostavno opustim,ismijem,a znam da mogu fulati koliko hoće epizoda,i nakon toga mrtvo-hladno nastaviti gledati...ali da bi mi bilo drago da me nekad iznenade i iskoče iz okvira s tom nekom netipičnom situacijom-i više nego bi...

nadam se da ne smeta ovo malo iskakanje iz teme,ali Silvia je kriva...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 13:34   #28
jooj kad se samo sjetim njenog kraja jako tužno i cmizdrio sam skoro cijelu epizodu XD... Istina, danas bi ta serija bila presmiješna, ali tada je to bilo hit

što se tiče Silvijine La dude, navodno je publika zavoljela Artura, mada je to meni besmislica... Ali eto, izdržao sam to nekako, ali mislim da je krajnje vrijeme da u telenovelama počnu stavljati tragične krajeve, pogotovo ako imamo nekog negativca koji će taj kraj učiniti tragičnim
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 14:19   #29
Evo sa Sergio Basañez





I ona



Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 17:31   #30
prekrasnissima je

ova druga slika s basanezom mi je naj naj iz Cuando seas mia
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 18:36   #31
Basanez i Silvia su jako dobro funckionirali u CSM.

Slažem se za LD i razdvajanje glavnih likova...potpuno nepotrebno. Ponekad zanimljivo, no u ovoj seriji nepotrebno. Pogotovo jer su od samog početka bili okarakterizirani kao ona velika mladenačka ljubav, koja kada je preva, teško jenjava. Nikad neću zaboraviti onu scenu kad se ona sjeti silovanja, bježi po gradu, a on ju traži.
I na kraju je on zapravo završio...nesretan. One scene njezine udaje, a on ostaje s glavnom negativkom - koja se preobratila i njenim djetetom, sav nekakav tužan.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 19:21   #32
ja sam baš čitala kako su se na to odlučili jer se taj Fernando previše uvukao pod kožu gledateljima... nije mi jasno,zar im je taj glavni tako omrznuo...
a CSM mi je draga serija,znam da je prilično neslavno prošla u Mehiku,ali zato rasturila svugdje drugo...
koliko sam na ovoj temi,sada mi se gleda ona MEPS...možda umjesto MP,ionako već znam pola radnje...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 19:30   #33
Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post

koliko sam na ovoj temi,sada mi se gleda ona MEPS...možda umjesto MP,ionako već znam pola radnje...
E da, previše je nešto serija na tv-u sad... Ne mogu ih sve pratiti... Sve mi se čini da ću gledati kad što stignem... niti imam toliko slobodnog vremena.
Ali gledat ću MP, obavezno.

Silvia mi je odlična glumica! Lijepa je i talentirana!
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 19:32   #34
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
porque te vaaaaaaas ...

http://www.youtube.com/watch?v=Hp50YlW_wPY

skužite slow motione na početku intra, hahaha prejako bila je to zabavna treš serijica
Ajme ovu san pismu uz onu iz CSM i Ruby znala napamet iako tad nisan znala šta pivan...

Za ovo boldano dala bi ti packu, meni je LD bila i ostala jedna od boljih, neću reć ponajboljih, al definitivno boljih serijica s obziron šta se sve danas snima...

E i za ovo razdvajanje likova također mi je bilo dobro jer prvobitnog nisan mogla smislit
Mislin da je to razdvajanje glavnih likova bilo još i kod Ruby, ako se dobro sićan

mat333 avatar ti je
__________________
leona l. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 20:00   #35
Evo Entrada iz La duda



Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 20:03   #36
Quote:
paolabilic2 kaže: Pogledaj post
Glumila je sa Sergiom Basanezom i u nasljednici (la heredera)
Ja tog tipa nikad nisam voljela, to je ZAISTA antipatičan čovjek!
Meandme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 20:04   #37
Meni je ona jako dobra. Ne znam, tak je nekako simpatična i ugodna ko pojava. Sapunice u kojima je ona glumila su mi ugl. uvijek bile dobre, gledane. I moja prabaka ju voli.
Meandme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 20:06   #38
Quote:
Meandme kaže: Pogledaj post
Ja tog tipa nikad nisam voljela, to je ZAISTA antipatičan čovjek!
Oh da. al sa Silvion u paru mi je bia odličan
__________________
leona l. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 20:45   #39
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
ja tražim duet

mat33:
definitivno se slažem da glavni par nije trebalo razdavaj, al ajd

Saby Kamalich mi je ovde bila fantastična
I uvodna pjesma mi je predobra
meni je draza solo verzija..al ugL..trazis duet za download il sta..ja imam i jednu i drugu verziju

Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post
Siempre te amare jesam,ali to ne računam jer je tako završilo samo iz razloga što se glavni lik posvađao s producentima ili tako nešto,pa je kraj bio neuobičajan više od jada jer nisu znali što će drugo... ove druge 2 nisam gledala,za treću čak i nisam čula...
siempre te amare nikad necu prezalit..taj kraj...zavrsi s drugim itd...al sam ostala zadivljena krajem glavne negativke i opcenito njene pojave u seriji..malo off.nemojte zamjerit
__________________
- Nikada nećeš znati razumjeti tu maglu u mom pogledu... Kad odlutam, kad zastanem u pola riječi, u pola koraka. Uvijek ću ti ostati daleka... Uvijek ću ti odgovoriti: "Nije mi ništa." A svašta mi je...
A. Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 21:36   #40
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
E da, previše je nešto serija na tv-u sad... Ne mogu ih sve pratiti... Sve mi se čini da ću gledati kad što stignem... niti imam toliko slobodnog vremena.
Ali gledat ću MP, obavezno.

Silvia mi je odlična glumica! Lijepa je i talentirana!
lako je sada u dugom mjesecu dok je pauza,ali kada krene drugi semestar znam da mogu gledati samo jednu,i zato se ne želim sada navući... držati ću se ja Sortilegia, čak sada postoji mogućnost da se i MP odreknem jer je iščekivanje splasnulo... čini mi se da sam se ja,nakon što sam počela opet sa sapunicama s CCEA,općenito navukla na sapunice,jer sam sam CCEA bez problema prestala gledati... sada mi se gledaju sve,od ovih starih,do ovih tenutnih na tv-u,a najviše one koje se samo spominju na forumu(npr. Caminos das Indias)za koje se iskreno nadam da neće početi nigdje na ovim satelitskim programima...

možda se uključim u MEPS kada završi Sortilegio na pinku,ima sasvim dovoljno epizoda da se mogu uključiti u svakom trenutku...nisam baš ljubiteljica tih ozbiljnih,gradskih sapunica,ali eto,ona mi je simpatična...

@lightangel07-ja se iz te serije sjećam samo kraja glavne negativke,ali mi se on duboko urezao...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.