Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Pogledaj rezultate ankete: Koja vam je najbolja uloga Silvie Navarro u telenovelama?
Perla Altamirano (Perla) 0 0%
Catalina Negrete (Catalina y Sebastian) 0 0%
Aura Sanchez (La calle de las novias) 0 0%
Teresa Suarez (Cuando seas mia) 6 18.75%
Victoria Altamirano (La duda) 1 3.13%
Maria Claudia Madero (La heredera) 0 0%
Laura Ledezma (Montecristo) 0 0%
Fernanda Elizalde (Manana es para siempre) 0 0%
Renata Monterrubio (Cuando me enamoro) 5 15.63%
Camila Monterde (Amor bravio) 7 21.88%
Ana Leal (Mi corazon es tuyo) 0 0%
Regina Barcenas (La candidata) 2 6.25%
Raguel Becker (Caer en tentacion) 10 31.25%
Dolores Aguilar (La suerte de Loli) 1 3.13%
Nijedna 0 0%
Glasovatelji: 32. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2010., 16:00   #61
Silvia ima 30 godina i izgleda mladoliko, ali nimalo neprirodno zategnuto. I mimika lica joj je najnormalnija. Da je nešto radila, vjerovatno, jer tome rijetko koja latino glumica može pobijeći, ali nije ništa nakaradno ili da golim okom mogu uočiti.

Edit: Na prethodnoj strani imaš starijih slika.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 16:02   #62
Jay hoces ti da ja dobije srcani od Gaby....meni je silvia prekrasna i sta fali da koristi botoxs ja nema nista protiv toga al naravno umjerno
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 16:07   #63
Eto ja sam itekako uočila, tu ukočenu facu.

Istina nije se napumpala silikonom kao neke druge glumice, ali mene to što nema ekspresije lica baš onako iritira.

http://foro.univision.com/univision/...age.id=1095631
http://www.lamusica.com/SILVIA_NAVAR...STA_A_HAC.html

I mali citat ''SILVIA NAVARRO ES FANÁTICA DEL BOTOX''
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 16:13   #64
U svakom slučaju prelijepa je i bez i sa tim botoxima
Ti vjerojatno jedina imaš takvo mišljenje o njoj...
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 22:21   #65
Pa dobro,kaj onda ak žena koristi botox, želi si malo sredit lice,i to je to. nije plastična ko Gabriela il ko neke druge, nego je prekrasna, žena zna što čini. Nemreš reč da ti je ružna,pobogu





btw. eheheehehehheeheh
__________________
自我崩壊乱用覚醒浮遊錯乱Abuse
疎外自閉嫌悪欲情詭弁自慰性的Abuse
Meandme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 10:44   #66
Malo si Nakirija zabrijala s tim botoxom, kao da pod svaku cijenu želiš nametnuti svoje mišljenje svima!

žena je baš lijepa, prirodna i klasična ljepota, ima lijepe crte lice a to sve ne bi mogla postić upotrebom botoxa.

on naravno može malo popraviti stvari, šta je u estradnom svijetu najnormalnije, ali ako ga Silvia i koristi, umjereno je!
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:43   #67
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Malo si Nakirija zabrijala s tim botoxom, kao da pod svaku cijenu želiš nametnuti svoje mišljenje svima!
Slažem se!
Jedno je izražavanje mišljenja, a drugo je nametanje mišljenja. To što je ona napisala ne izgleda samo kao davanje argumenata, nego kao "to može biti samo tako i nikako drugačije".
Druga je stvar ako netko samo iznese svoje mišljenje i argumente, ali je u stanju saslušati druge i povući se kad vidi da možda i nije u pravu, a ne tvrdoglavo, iz posta u post, tupiti svoje.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 14:43   #68
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Malo si Nakirija zabrijala s tim botoxom, kao da pod svaku cijenu želiš nametnuti svoje mišljenje svima!

žena je baš lijepa, prirodna i klasična ljepota, ima lijepe crte lice a to sve ne bi mogla postić upotrebom botoxa.

on naravno može malo popraviti stvari, šta je u estradnom svijetu najnormalnije, ali ako ga Silvia i koristi, umjereno je!
Meni je obična, barem u ovoj telenoveli, jer je ovo prva telenovela koju pratim a da ona u njoj glumi.

Tako da ne znam kakva je bila prije.

Ali sad nije ni izbliza prirodna.

Nitko tko se napumpa botoxsom ne može izgledati prirodno.

Posebno ne netko ko izgleda kao da ga je strefio moždani udar zbog toliko botoxa.

A to sa botoxsom i Silviom Navarro je poznata stvar z meksičkim medijima.

Meksički mediji govore da je opsjednuta botoksom, već su ju kritizirale zbog toga njene kolegice.

Evo malo citata koji su pisali drugi o njenoj opsjednutosti botoksom i operacijama ''Silvia Navarro es pesima actriz y muy fea,tiene la nariz operada y cara llena de botox''

''Silvia Navarro looks better now that she has less botox and isn't working out so much''

Zadnje uređivanje Nakirija : 11.03.2010. at 14:50.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:47   #69
@ Nakirija OK shvatili smo, tebi se Silvija ne svidja, mrzis zene koje se botoxiraju, ne valja ti kao glumica i sto sad???
Evo ima nas vise od nekoliko koji smo vrlo zadovoljni njezinim izgledom i glumom, zar se ne osjecas usamljenom na ovom podforumu???
Slazem se da svi imamo pravo na svoje misljenje i ukus (tako i ti), ali brate stvarno si ga pretjerala, vidis mi ne pokusavamo tebe uvjeriti kako je Silvija super.
Nama je OK, tebi nije i mislim da bi time prica trebala biti gotova.
Lijepi pozdrav tebi
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 11:52   #70
Malo slika
Uzeo sam s njezine stranice na facebooku...














Zadnje uređivanje Ben Marshall : 12.03.2010. at 11:59.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 12:27   #71
Stvarno je prekrasna, pogotovo treća slika A na petoj, dvije dame i tumplek
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 12:38   #72
hahaha jel ovo cungi malo odjelo veliko a tek usi ko vilenjak je ;D
silvia je preljepa na slika
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 13:35   #73
Na prvoj slici mi je jako lijepa, ali ubijaju me ekstenzije. Točno se vidi da je njena kosa otprilike do ključne kosti i onda dolje visi to čudo.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 18:33   #74
Meni ona ima dosadnu facu. Nema ništa posebno što se ističe na njoj. Ne mogu reći da je ružna, nije, ali fali joj ono nešto što nema imena. Faktor D možda.
Lina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 18:34   #75
Asti ove slike s Colungom, koji lik.

Baš predivna žena.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 19:05   #76
Quote:
Lina3 kaže: Pogledaj post
Meni ona ima dosadnu facu. Nema ništa posebno što se ističe na njoj. Ne mogu reći da je ružna, nije, ali fali joj ono nešto što nema imena. Faktor D možda.
A vidiš, meni ona ima baš to nešto. I kao takva privlači pažnju mnogo više od nekih drugih glumica koje su kao objektivno lepše i zgodnije.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 19:58   #77


Potpisujem od riječi do riječi gornji post, i zauvijek i uvijek kod mene broj 1. na popisu najljepših telenovela glumica
Nadodajem :P













Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 20:25   #78
Meni je ona prekrasna. Slike su super, pogotovo ona prva što ju je postavila Meandme.

Što nam se Čungić namrštio, između dvije ljepotice, a on se mršti. Ne valja
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 22:11   #79
"Píntale la raya al cambio climático" 08/11/2009







1/12/09









Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 14:18   #80
Aaaaa, vidi je sa Sergiom Basanezom!
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.