Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2016., 01:05   #2801
Quote:
zecic kaže: Pogledaj post
Beren je dobivala u seriji 90 tisuća lira plaću, maksimum koji niti jedna druga tur. glumica nije ostvarila, pa mi se iskreno činilo da joj je u ovoj ulozi bilo stalo samo do toga, dok sam kod Nurgul primjetio po komentarima i na forumu i svugdje po internetu čitajući gdje god sam stigao da se u svaku ulogu jednako dala, u svakoj potrudila bez obzira na plaću. To mi se sviđa, kao i ovaj trailer koji si mi poslala, vrijedi li pogledati taj film?

Jedino što me je zasmetalo kod Nurgul i što mi se nekad znalo učiniti je to da Nurgul ima malo piskutavu boju glasa, a u Kosem će ona biti jako bitna jer producenti daju često Kosemine monologe, i nadam se da kad ju povisi(deranje, prijetnja) da to zvuči zaista na nešto ozbiljno, da joj boja glasa odgovara za to jer je Kosem naprosto takav lik, pa će joj to najviše trebati.
Pisalo se o Nurg da je za Paramparcu dobijala 140 hiljada lira, mislim da mediji napuhaju njihove cifre, marketing..A Nurg je snimala i za 20 000 20-to minutnu seriju.
Piskutav glas meni njen glas zvuči grub, kad vrišti krešti, u odnosu na druge turske glumice, ali doduše pola njih šapuće, Nurg pušta svoj glas, kakav god bio. Ona je školovana glumica tako da prilagodit će se ona svemu što treba (ala je ja falim kao da je prodajem nekome, bolja sam od Gulistan njene menadžerice). Ja bi najradije da nije glumila u Kosem, ali ne pita mene..nek radi najbolje što može, za nju i njen bankovni račun naravno.

Film vrijedi gledati zbog dobre glume, scenarij ima propusta, priča glavnog para je ok ali ima neki dio nepotrebno ubačen. Mert Firat vrijedi samo zbog njegove glume gledati film.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 17.07.2016., 01:18   #2802
Ako i je zaista dobivala tu plaću vjerujem da je zasluzila, ipak je to veliki scenario i tekst za nauciti, a ne kao Beren u Kosem-glavna glumica a nje bilo najmanje, ali doslovno i realno.
Po meni zasluzuje jednu ulogu kao Kosem, jer je ona jedna preljepa žena, kao da zrači tom nekom pozitivom čim ju vidiš, i mislim da je dostojna glumiti sultaniju koju turci smatraju svojom najmoćnijom ženom.

Jednostavno ne želim da se desi isto kao sa Beren svaku ulogu dosad pokidala(doduše po meni niti u intikamu nije bila nešto specijalno al hajd), a ovdje se baš vidjelo da ju glumi čisto reda radi, hajd okej, Kosem jes,t bila ali njezine facijalne ekspresije kad je tužna, ljuta, razočarana, kad joj sultan voljeni leži na krevetu; samo namrštene obrve, ali uvijek i to je to, zato se nadam da će se to Nurgulin dolaskom promijeniti. Čim kažeš da se svemu prilagodi mora da će biti nešto tipa Tube(ona mi je najdraža tur. glumica)

Film ću svakako pogledati, gledao bih i paramparca, vidio sam čisto malo i nervirala me ona njezina kćerka koja ju je konstantno maltretirala u seriji, ta nepristojnost. A i kad se sjetim da nije ostala do kraja, nego ju je napustila jer ju je njezin "kolega" Erkan maltretirao, nemam volje.
__________________
The moment when you can actually feel the pain in your chest because your heart breaks down.
zecic is offline  
Old 17.07.2016., 10:36   #2803
Quote:
zecic kaže: Pogledaj post
Ako i je zaista dobivala tu plaću vjerujem da je zasluzila, ipak je to veliki scenario i tekst za nauciti, a ne kao Beren u Kosem-glavna glumica a nje bilo najmanje, ali doslovno i realno.
Po meni zasluzuje jednu ulogu kao Kosem, jer je ona jedna preljepa žena, kao da zrači tom nekom pozitivom čim ju vidiš, i mislim da je dostojna glumiti sultaniju koju turci smatraju svojom najmoćnijom ženom.
:
Ma vraga. Negdje nakon 13.ep. imala je 2 scene i 3 uvijek iste recenice po epizodi. :ne ponovilo se:

Ni ja nisam odusevljena ulogom. Seriju nisam pratila, sad mozda bacim oko, cisto da vidim kako ce ic.

Sto se tice teasera za Drugu sansu, svidja mi se. Lijepa atmosfera i posebno muzika....i nadam se da Nurg nece otplakat pola filma
cukerina is offline  
Old 18.07.2016., 19:24   #2804
Quote:
cukerina kaže: Pogledaj post
Ma vraga. Negdje nakon 13.ep. imala je 2 scene i 3 uvijek iste recenice po epizodi. :ne ponovilo se:

Ni ja nisam odusevljena ulogom. Seriju nisam pratila, sad mozda bacim oko, cisto da vidim kako ce ic.

Sto se tice teasera za Drugu sansu, svidja mi se. Lijepa atmosfera i posebno muzika....i nadam se da Nurg nece otplakat pola filma
Ne shvacam pricas li uvezi ovog sa 13.ep o Nurgul ili o Beren? I kojom ulogom nisi oduševljena i kojom serijom?
__________________
The moment when you can actually feel the pain in your chest because your heart breaks down.
zecic is offline  
Old 19.07.2016., 08:05   #2805
Quote:
zecic kaže: Pogledaj post
Ne shvacam pricas li uvezi ovog sa 13.ep o Nurgul ili o Beren? I kojom ulogom nisi oduševljena i kojom serijom?
Ma to Cukerina piše o Nurgul, ne tračamo mi Beren kad je nismo gledali.. Do 13 epizode imala je veću minutažu i dobar scenarij (i ne znam da li je slučajno ili ne, ali tad se desila prva zakačka s Erkanom Krkanom, koju je ona demantovala) nakon čega je skoro pa do kraja imala minutažu 10-20 minuta i copy/paste scenarij. Cukerina ima traume od Gulseren . Tako da se mi nadamo da će u Kosem scenaristi biti bolji i da će imati više prostora ili da će u tom prostoru koji dobije biti raznovrsnih scena, gdje će moći pokazati ono što zna.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 19.07.2016., 17:48   #2806
Beren je bila glavna glumica kao Kosem, pa je vjeruj mi imala najmanju minutažu i scene su bile sve nekakve li-la, mutna voda, nikakav konkretan glumački izazov, nikakva posebna scena za odglumiti. Mozda se u drugoj sezoni poprave, čuo sam da će Kosem imati samo muške neprijatelje ukjlučujući i sina-sultana, pa ćemo vidjeti kako će se Nurgul snaći u tom.
__________________
The moment when you can actually feel the pain in your chest because your heart breaks down.
zecic is offline  
Old 21.07.2016., 21:21   #2807
U Srbiji je počela Paramparca tako da na Prvoj sutra u 23:15 repriziraju Nurgulicino gostovanje kod Ivana Ivanovića kad je prije 2 godine bila u Srbiji, možda bi neko volio ponovo (ili je propustio) to gledati https://www.youtube.com/watch?v=xSjueapDIxA

I dvije nove slike...U Bodrumu je
https://pbs.twimg.com/media/Cn1Hh3rWEAA9Y3X.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cn1Hh5IUsAAy57D.jpg
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 22.07.2016., 10:38   #2808
Nek odmara, bojim se da joj stizu teska vremena. S obzirom da je gazda posmica sve sekularno u sudstvu njezin spor mi se sad cini beznadezan.

Treba se sada primirit, pogotovo sta Nurgul nije karakter za ovakva vremena, tip zenske kakav "njemu" pase.

Sretno!
BBC drama is online now  
Old 23.07.2016., 13:51   #2809
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Nek odmara, bojim se da joj stizu teska vremena. S obzirom da je gazda posmica sve sekularno u sudstvu njezin spor mi se sad cini beznadezan.

Treba se sada primirit, pogotovo sta Nurgul nije karakter za ovakva vremena, tip zenske kakav "njemu" pase.

Sretno!
ja zaboravila na tog krkana i taj spor.. sada sam već zabrinuta s obzirom na situaciju..

zbog karaktera,hrabrosti i širokih pogleda na svijet kao i prihvaćanja i razumijevanja različitosti ,osim glume..ja sam i zavolila Nurgul..Međutim momentalno je situacija takva da je bolje da se ne izjašnjava jer ima i dite a sa rogatim se ne možeš uvik bosti

ona ne izgleda zabrinuto ,mada koliko sam razumila iz teksta zamolila je osoblje hotela da spriječe novinare da se približe

http://www.milliyet.com.tr/-bizi-bur...gazin-2282359/

screen capture

image sharing sites


forum image hosting
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 24.07.2016., 15:39   #2810
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Nek odmara, bojim se da joj stizu teska vremena. S obzirom da je gazda posmica sve sekularno u sudstvu njezin spor mi se sad cini beznadezan.

Treba se sada primirit, pogotovo sta Nurgul nije karakter za ovakva vremena, tip zenske kakav "njemu" pase.

Sretno!
Ni ja nisam previse optimisticna. Zna se kako Nurg dise politicki, nije potpisala onu famoznu deklaraciju protiv puca niti je stavila dokument na IG.
Kruzi prica da je neki producent, brat Nejata Sasmaza, navodno rekao da ukoliko se glumci ne ocituju u svezi sa pucem da ce to automatski znaciti da ga podrzavaju, te da ce urgirat kod svih produkcijskih kuca da ih ne zaposle. Koliko ima istine u tome ne znam, ali ne zvuci dobro.
cukerina is offline  
Old 24.07.2016., 18:21   #2811
Quote:
cukerina kaže: Pogledaj post
Ni ja nisam previse optimisticna. Zna se kako Nurg dise politicki, nije potpisala onu famoznu deklaraciju protiv puca niti je stavila dokument na IG.
Kruzi prica da je neki producent, brat Nejata Sasmaza, navodno rekao da ukoliko se glumci ne ocituju u svezi sa pucem da ce to automatski znaciti da ga podrzavaju, te da ce urgirat kod svih produkcijskih kuca da ih ne zaposle. Koliko ima istine u tome ne znam, ali ne zvuci dobro.
ja ne virujem da Nurg podržava bilo kakvu silu pa tako ni ovaj puč..Ali ima ljudi u koje virujem spada i ona, da ne potpisuju ili stavljaju na svoje profile ono šta bi trebalo u normalnom svitu biti normalno..kao npr kada svi stave na profilnu,pogotovo javne osobe ,glumci i sl, slike ili zastave zemalja ili gradova u kojima se dogodio napad i ima žrtava..S druge strane daleko više žrtava ima u Gazi, Siriji ..a to nije neka vijest ni za novine ni za slavne osobe.. licemjerno do daske..Eto ja doživljavam Nurg kao osobu koja nije licemjerna i bez obzira na posljedice ne dodvorava se sili a ni trenutnoj histeriji bez obzira na posljedice
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 24.07.2016., 19:48   #2812
Quote:
MalMati kaže: Pogledaj post
ja ne virujem da Nurg podržava bilo kakvu silu pa tako ni ovaj puč..Ali ima ljudi u koje virujem spada i ona, da ne potpisuju ili stavljaju na svoje profile ono šta bi trebalo u normalnom svitu biti normalno..kao npr kada svi stave na profilnu,pogotovo javne osobe ,glumci i sl, slike ili zastave zemalja ili gradova u kojima se dogodio napad i ima žrtava..S druge strane daleko više žrtava ima u Gazi, Siriji ..a to nije neka vijest ni za novine ni za slavne osobe.. licemjerno do daske..Eto ja doživljavam Nurg kao osobu koja nije licemjerna i bez obzira na posljedice ne dodvorava se sili a ni trenutnoj histeriji bez obzira na posljedice
da, u Kabulu je poginulo juce 80 ljudi. bombas samoubica. mala vest, jedva sam je primetila.

gledala sam je juce kod Ivanovica. lavica. divna je. kako ce ona tamo sama sa detetom ne znam.
Andreas Sam is offline  
Old 24.07.2016., 20:15   #2813
Kada je ugušen puč ona je postavila onaj video vožnje s mosta na društvene mreže, vidjelo se time da ona nije bila za to i da joj je drago što je gotovo. Ne znam kako će biti po nju, kako će se stvari dalje odvijati, ali ona definitivno nije jedna od onih što su pohrlili nakon što im je zaprijećeno da stavljaju svoje objave, licmejerstvo do bola. Možda će nju to koštati, ali nije se prodala (bar za sada). Ja se za nju više bojim fizički, neki zaostali manijaci dobili su krila, ona je samo jedna žena, sama s djetetom.
Nekako mislim da će ona onog trenutka kad više ne bude zarađivala dobru lovu (a to će biti uskoro) dignuti sidro i ići školovati sina van Turske, možda onu godinu dana u London kao što je pričala....ali očito da je još uvijek dobra lova mami a i ona stvarno voli svoj posao.
informacije o Kosem, da li je potpisano ili nije...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 24.07.2016., 21:46   #2814
Nažalost apsolutno nigdje ne postoji nikakva informacija o tome je li potpisala ugovor ili nije. Štoviše nikakvih vijesti općenito nema vezano za to i njezino pojavljivanje u serijalu u zadnje vrijeme.
Jedino što sam uspio pročitati jest to da je Beren navodno zatrudnjela pa da zato napušta projekt.
__________________
The moment when you can actually feel the pain in your chest because your heart breaks down.
zecic is offline  
Old 02.08.2016., 21:36   #2815
o ulozi u seriji ne znamo još ništa,odmara se i dalje.. ali je izgleda ipak prekinila odmor zbog tonskog snimanja Druga šansa

lipo izgleda i plavo joj stoji super




__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Old 02.08.2016., 22:34   #2816
Jel se to samo čini meni kao da je malo smršavila i dobila bojicu ili?
__________________
The moment when you can actually feel the pain in your chest because your heart breaks down.
zecic is offline  
Old 03.08.2016., 08:37   #2817
Ista poza samo drugi fotograf

Ozcan uz fotku napisao: "Šta ima dragocjenije nego glumac koji voli svoj posao"



Quote:
zecic kaže: Pogledaj post
Jel se to samo čini meni kao da je malo smršavila i dobila bojicu ili?
Bojicu je dobila super, ne previše. O kg novinari lupetaju, nisu je uhvatili u bikinuju pa ne mogu pisati o tangama. Ovo je neka njena normala, s obzirom na njene i nikad zategnuti stomak, ako su noge ok (a jesu), sve je ok. Bila je deblja godiinu dana od Bebek Išija (vrijeme kad je bila u Srbiji prije 2 godine) do Paramparce, tad je smršala 9 ili 12 kg ne sjećam se... Sad se ne mora ni paziti, kad je utegnu u kostime u MYKosem, sve će biti ok
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 10.08.2016., 23:58   #2818
Nur sa svojim kulturnjacima dala podršku svom turskom narodu ...






adult photo sharing
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 11.08.2016., 08:53   #2819
Vjerojatno ste vidjeli..ali preslatka je bila

https://www.instagram.com/p/BI6-3H6hS-o/

I komentari su čok ...
11tena is offline  
Old 11.08.2016., 12:05   #2820
Kaže Nurgul da nastavljaju raditi...Šta sad rade nemam pojma, ali se nadam da će se pojaviti slika gdje se vidi cijela jer mi se suknja sviđa
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.