Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 02:30   #61
Quote:
Nemoj tako Dolci...bio prvi ili ne bio prvi ostat ce komad sa svojim carima tamam? Uvijek ispred Kive ili Catagaya npr...za mene barem.
Ma on je za mene uvek prvi,ne znam sta mi je taj covek uradio da ne mogu da se odlepim od njega...nego eto,bude mi strasno zao da sav taj potencijal propada,svi su tu samo njega nema Ali zato sam bas zgotivila ovog Engina,bar malo da popunim prazninu hehe...a i planiram ovih dana da krenem da gledam FG,pa cu vam se pridruziti sa komentarima
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 03:20   #62






dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 10:31   #63
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Ali zato sam bas zgotivila ovog Engina,bar malo da popunim prazninu hehe...a i planiram ovih dana da krenem da gledam FG,pa cu vam se pridruziti sa komentarima
Samo daj

Pustite me da spavam...samo jos malo...

klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 16:54   #64
Mene je on odmah osvojio

Još kad onako lijepo pogleda Fatmagul, ahhhh odmah sam gotova
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 21:04   #65






dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 23:15   #66
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Sutra navecer Kanal D radi nekakav event za prikupljanje prihoda stradalima u potresu...sudjelovati ce na telefonima glumci predstavnici puno njihovih serija...kazu da ce ispred FGSN ekipe biti Beren & Engin
Evo slikica






Zadnje uređivanje klepetusa : 26.10.2011. at 23:20.
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 00:30   #67
Kako su cakani...Evo malo solo




dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 04:18   #68
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Nemoj tako Dolci...bio prvi ili ne bio prvi ostat ce komad sa svojim carima tamam? Uvijek ispred Kive ili Catagaya npr...za mene barem...
U pravu si Klepetusa, ma svaka ti je na mjestu.

Murat je super glumac. A i izgledom nije za bacit.
@ Dolci: Ova pauza sada me ne iznenadjuje s obzirom da zadnja dizi sto je snimao, AVC i nije bila nesto po mom misljenju (blago receno). Vjerovatno premoren, a mozda nije bilo ni nekih dobrih ponuda. Ali sigurno ce se vratiti iduce godine.

Kivo, vjeruj da ze znam otkud tolika euforija za njim. Slabo glumi, mada se popravio u ovoj zadnjoj seriji, ali vidi se i tu da je u pitanju ogromna concentracija, trud i vjezba, sto je normalno za ljude koji nisu prirodno talentovani. Izgledom, zgodan je naravno, nisam corava, ali previse zenstven za moj ukus. (molim vas ne gadjajte me).
A ovaj mali iz Ferihe, srce drago, ne zna glumiti to save his life. (opet me ne gadjajte).

Ama Engin baska, ..... on je kategorija za sebe.
Samo za primjer, u ulozi Mustafe Buluta: I sa uzas brkovima, i klempav, i nenormalan, i svjetlosnu godinu daleko od romanticnog junaka - obara s nogu!

Zadnje uređivanje TheWitch : 27.10.2011. at 04:28.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 11:44   #69
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Ama Engin baska, ..... on je kategorija za sebe.
Samo za primjer, u ulozi Mustafe Buluta: I sa uzas brkovima, i klempav, i nenormalan, i svjetlosnu godinu daleko od romanticnog junaka - obara s nogu!


Evo klipic od sinoc...posao odradio...filozofiranje izostalo...samo izjava 'Necu reci nista...sve je tako lijepo'...nista drugo od njega nisam ni ocekivala

http://www.youtube.com/watch?v=s98Z2...layer_embedded
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:03   #70
Klepetusa hvala za video Sta je Beren ovoliko pricala,a on samo 2 recenice hehe...oboje su bili tako slatki i bas ova plava nije morala da sedne izmedju njih,stvarno nema smisla
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:37   #71
Quote:
Murat je super glumac. A i izgledom nije za bacit.
@ Dolci: Ova pauza sada me ne iznenadjuje s obzirom da zadnja dizi sto je snimao, AVC i nije bila nesto po mom misljenju (blago receno). Vjerovatno premoren, a mozda nije bilo ni nekih dobrih ponuda. Ali sigurno ce se vratiti iduce godine.
Cekam njegov povratak ko ozebao sunceSta cu,Muratko mi je posebna kategorija,sve mu oprastam samo nek se vrati

Quote:
Kivo, vjeruj da ze znam otkud tolika euforija za njim. Slabo glumi, mada se popravio u ovoj zadnjoj seriji, ali vidi se i tu da je u pitanju ogromna concentracija, trud i vjezba, sto je normalno za ljude koji nisu prirodno talentovani. Izgledom, zgodan je naravno, nisam corava, ali previse zenstven za moj ukus. (molim vas ne gadjajte me).
A ovaj mali iz Ferihe, srce drago, ne zna glumiti to save his life. (opet me ne gadjajte).
Haha ma sto bi te gadjali,pa i ja otprilike to mislim,s tim sto me je Kivo ipak prijatno iznenadio u Aski memnu,on i Beren su fantasticno funkcionisali i legla mu je ta uloga ljigavog zenskarosa,a kazu da je i u ovoj novoj dobar...a Emir hijao e taj je bas na momente pogubljen,nego ima srece sto mu je devojcica bolja glumica,pa ga vuce sa sobom,a i imaju dobru hemiju

Quote:
Ama Engin baska, ..... on je kategorija za sebe.
Samo za primjer, u ulozi Mustafe Buluta: I sa uzas brkovima, i klempav , i nenormalan, i svjetlosnu godinu daleko od romanticnog junaka - obara s nogu!
Jel to ovo?Sunce malo i ovako je meden

dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 15:05   #72
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Klepetusa hvala za video Sta je Beren ovoliko pricala,a on samo 2 recenice hehe...oboje su bili tako slatki i bas ova plava nije morala da sedne izmedju njih,stvarno nema smisla
Slazem se...ova plava nije trebala, ali ona macka sto mu je glumila zenu u BBO-u je trebala sjediti između njih......meni je ta macka isto super...
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 17:17   #73
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post


Evo klipic od sinoc...posao odradio...filozofiranje izostalo...samo izjava 'Necu reci nista...sve je tako lijepo'...nista drugo od njega nisam ni ocekivala

http://www.youtube.com/watch?v=s98Z2...layer_embedded
Nije mi jasno sto je toliko stidljiv. Pogledaj oko 0:36, Beren se malo nagela na njega, a on se trznu. Mozda ga je dohvatila kosom ili?

Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Cekam njegov povratak ko ozebao sunceSta cu,Muratko mi je posebna kategorija,sve mu oprastam samo nek se vrati]
Ma jasta nego ce se vratiti. I ja ga volim, posebno zato sto smo kolege po struci (ne mislim na glumu), pa ga jos dodatno postujem zbog toga.

Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Jel to ovo?Sunce malo i ovako je meden
Ova serija je stvarno dobra. Steta sto nije prevedena. Mozda bi nasa utjecajna kolegica mrvica mogla nesto srediti za prevod preko arapskih veza. Nema mnogo epizoda.

Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Slazem se...ova plava nije trebala, ali ona macka sto mu je glumila zenu u BBO-u je trebala sjediti između njih......meni je ta macka isto super...
Ama Ayse je bomba! Ne samo po izgledu, nego lik stvarno odskace po karakteru od nacina kako su predstavljene zene u seriji. Ko bi se nosio sa mahnitim Mustafom.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 19:57   #74
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno sto je toliko stidljiv. Pogledaj oko 0:36, Beren se malo nagela na njega, a on se trznu. Mozda ga je dohvatila kosom ili?
Ma brijes... malo ga je s kosom po ruci...ali nije se odmaknuo tada nego kasnije kad se i ona odmaknula

Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Ova serija je stvarno dobra. Steta sto nije prevedena. Mozda bi nasa utjecajna kolegica mrvica mogla nesto srediti za prevod preko arapskih veza. Nema mnogo epizoda.
E to ti je dobra ideja

Mrvice?
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 23:26   #75
A bas su lepo okrenuti jedno prema drugom Da li ih to nesto nesvesno vuce



dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 23:54   #76
Cure hvala za slikice
Oboje su slatki, a Engin mi se jos nekako i proljepsao, hm
I jeste nekako sramezljiv, vrti se na stolici, a meni je to bas tako simpa
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 00:42   #77
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
Cure hvala za slikice
Oboje su slatki, a Engin mi se jos nekako i proljepsao, hm
I jeste nekako sramezljiv, vrti se na stolici, a meni je to bas tako simpa
I ja se zahvaljujem za slike!

Majke mi, uze mi rijec iz usta. Bas veceras gledam ovu 47. epi, i kontam da je sve ljepsi i ljepsi. Ali kad pripase onu kecelju i pocne onim cekicem po onom zeljezu, iskre frcaju - aman, vrucina me ufati, nije mi dobro.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 14:11   #78
cure nisam skužila o kojoj je seriji riječ, ali samo ako je prevedena na arapski, možemo razgovarati o prijevodu, jer za turski teško ili bi trebalo dugo čekati jer one koje znam da govore turski i engleski sada prevode AFK, a pošto su studenti ne mogu puno toga još.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 14:39   #79
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
cure nisam skužila o kojoj je seriji riječ, ali samo ako je prevedena na arapski, možemo razgovarati o prijevodu, jer za turski teško ili bi trebalo dugo čekati jer one koje znam da govore turski i engleski sada prevode AFK, a pošto su studenti ne mogu puno toga još.
Bir Bulut Olsam - ne znam da li je prevedena na arapski...treba malo pogledati
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 21:20   #80


dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.