Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 07:11   #541
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Scena sirove strasti mi je bila nekako.
Slažem se, ali barem je imala gaćice

Cap 40, ništa se nije značajno dogodilo.
Ana Lucía
Ramiro je smislio jako čudan plan da raskrinka A. Leticiu. Ne verujem da će sa takvim planom uspeti brzo kao što je zamislio, ali me svakako zanima kako će se stvari odvijati.
Tio je konačno naredio ludači da pođe svojoj kući :klap:
Marcelo se ponaša kao ludak, ali počeo je polako i da se priseća ponašanja svoje ženice.
groga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 10:42   #542
Ovaj Valentin, kako bih ga odalamio po toj patetičnoj faci.

A jedan šamar bi trebao i Luciji, pretjeruje u toj dobroti. Nije da je naivna, ali trebala bi pokazati zube više.
I baš mi ju je žao u svemu tome.

No zato mi je bio gušt kad je tio otpilio Leticiju.

I santiago sad postaje Marcelo ili?
Nema uopće taj dio logike - otkud mu novci, odjeća, sve.

Avance obećava.

I gledam baš malo raspored na Univisionu, ne piše ništa o duplim epizodama koje bi od danas trebale krenuti.
Piše da ide specijal Carline serije čiji je finale jučer emitiran, a onda nadalje ide El Prinicipe koji se inače emitira na UniMasu (?). Doduše, njihov služben raspored često je sve samo ne služben.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:31   #543
I mene Valentín živcira s izigravanjem patnika zato da se baki uvuce u rit Iako, ja još zapravo nisam skužila nakon svega, jel se on stvarno u Lauru zaljubio ili je to samo dio osvetničke igre. Nekak mi je dvosmislen Ono u čemu sam prilično sigurna je to to da će ga Laura poslati bijesu kad otkrije kakav je i kakvu priču zapravo ima.

Kako se Marcelo glupo ponaša s ovim promjenama raspoloženja Čas se kao ničeg ne sjeća, čas nasrne na Ramira k'o luđak... Ali na kraju mi je bio super u onom odijelu, totalno onako, povratnički, ko Marcelo iz flashbackova

Bezveze mi je šta su se pomirile Lucía i Maribel, nekak ne vjerujem da je ova bila iskrena kad joj se ispričala, ali tko zna... Baš mi je žao jadne Lucíje, kad je već sad rekla da ne može uzeti Santiaga njegovoj ženi, šta će tek biti kad sazna da je ta žena njena sestra Kažem vam ja, sto posto će bit šeme žrtvovanja...

Čudan plan ima Ramiro da se dokaže Lauri, ali vidit ćemo šta će biti od toga svega.

Super mi je bila scena između Leticije i Laure, drago mi je da Lety nije Lauri opalila šamar kao što je napravila Paula Fernandi u varijanti te scene u Lazosima.

Dobro je da je Mariano poslao Lety doma, više stvarno nije normalna... Baš me zanima hoće li ju Laura prokužiti u pogledu osjećaja prema stricu, kao što je Fernanda prolužila Paulu u Lazoima... Scena kad se oko toga posvađaju mi je jedna od najboljih u seriji bila
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 01:12   #544
Izgleda da duple epizode idu od 1.avgusta..

I par spojler fotki i sta nas ceka u narednim epizodama..

https://pbs.twimg.com/media/CoUefeKWIAEcD84.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CoUVt4ZXgAAhsBH.jpg







Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 11:48   #545
Da, stoji im u rasporedu da od ponedjeljka idu duple, vidjet ćemo.

Nije Inaki tako glup.

Znači bit će scena u kojoj Leticia glumi Lauru, vidjet ćemo kako će to ispasti.
Fino joj je Ramiro smjestio, Laura uvidjela prvu laž. Mogao bi ju smotati.

Toliko ljudi već zna istinu, ali nitko ništa ne govori...

Imaju kemije Viridiana i Mariano.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:28   #546
Ne sviđa mi se šta žele prekopirati onu scenu da se Lety obuce u Lauru i zavodi tak Ramira... Nadam se da će ju Ramiro prokužiti, ili još bolje, sama Laura i da ipak do toga neće doči...

Laura je počela otkrivati da joj seka laže, to mi se sviđa, samo da se opet ne da izmanipulirati... Možda sad kad ju napokon prokuži skroz očvrsne i suprotstavi joj se. Joooj, to bih tako voljela... Mislim da će se ona skroz srediti sad kad nađe seku Lucíju

Iňaki otkrio da je Lety bila u Costa Paraísu kad je umrla Jenny... Povezat će sigurno i da ju je ubila i bit će nekih ucjena... Možda mu Lety i sama prizna k'o što je Paula priznala Osvaldu...

Lucía se oprostila sa voditeljem plesne skupine, ali nekako ne vjerujem da će otić, možda joj stvarno otkrije Remedios sad neke stvari k'o što upučuje avance, iako ne vjerujem, Soledad će naletit sto posto Makar, po ovoj jednoj slici gdje pričaju Ramiro i Lucía se može čak naslutit da će se stvarno možda nešto i otkriti ubrzo...

Konačno se otkrilo - znači Remediosin muž je radio za Marcela... Zanimljivo...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:37   #547
Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
Ne sviđa mi se šta žele prekopirati onu scenu da se Lety obuce u Lauru i zavodi tak Ramira... Nadam se da će ju Ramiro prokužiti, ili još bolje, sama Laura i da ipak do toga neće doči...
Nikad ne znaš kako će to uklopiti ovdje. Vidiš da, recimo, nije bilo šamara u onoj sceni jučer, a u originalu jest.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:51   #548
Pogledala sam 41. capitulo

Ne mora značit da će ga zavoditi, nego bi preko te perike, dok se pravi da je Ana Laura, mogla skuziti ovaj plan od Ane Laure i Ramira. Tipa da joj on prica o tome kako ce joj dokazati da Ana Lety nije ono sta misli, a ova ce naravno na taj nacin saznati i zeznuti njihov plan.

Skroz je malo bilo Lucie u ovoj epizodi, ne znam bas da ce joj Remedios uspjeti reci, nekako djeluje prebrzo za to, a i mislim da bi ona trebala to saznati na neki dramaticniji nacin,npr. susresti sestru slucajno ili da je sretne netko tko zna sestre pa je zamijeni. Vjerovatno ce Soledad uletit. Zato su i zaustavili Avance na - esa mujer - jer ce u iducem trenu uletit Soledad. A Remedios mi je tak prirasla srcu, kako voli Santiaga, i kak su skupa plakali i grlili se, ta mi je scena bas bila dirljiva. Jel netko zna sto je sa njegovim roditeljima/ tatom? I malo mi je cudno, da Ramiro s njim prica o sestrama, a nije mu nis rekao o familiji ( ili je to meni promaklo) ...
dragonzmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:54   #549
Jel netko kuži zašto na youtube kanalu Tres veces Ana stavljaju krivi broj epizoda? To mi nije jasno... Pod epizodu 41 oni pišu 42... Ne kužim zašto pišu krivi broj nastavka uvijek...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 13:13   #550
Da privuku više viewsa... Ljudi pomisle da je izašao još noviji nastavak pa otvore.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 13:23   #551
Meni se dopada ideja da se Leti pretvara da je Laura
Nisam gledala Lazose, ali bih volela da vidim to pretvaranje i ovde..
Mislim da nece zavoditi Ramira, nema potrebe, on sad nju juri
To ce sigurno promeniti, nesto ce drugo uraditi sa tim pretvaranjem.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 13:26   #552
Moguće ovo što veliš @exodus

U pravu si, @dragonzmaj, saznanje će biti na neki dramatičniji način, samo baš me zanima kako, u Lazosima je Guadalupe vidjela Fernandu a nju je pak vidjela dizajnerica Susana... Promijenit će okolnosti ovdje sigurno... Moguće je i ovo za Ramira šta veliš, iako, tko zna, možda ju prokuži...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 19:50   #553
Scena Remedios i Santiaga


Možda mi je mrvicu previše ovo kaj je Ramiro nasrao Leticiji da ona samo tako to primi, ali prema njenoj faci na kraju epizode, rekla bih mu, job well done

Quote:
dragonzmaj kaže: Pogledaj post
Ne mora značit da će ga zavoditi, nego bi preko te perike, dok se pravi da je Ana Laura, mogla skuziti ovaj plan od Ane Laure i Ramira. Tipa da joj on prica o tome kako ce joj dokazati da Ana Lety nije ono sta misli, a ova ce naravno na taj nacin saznati i zeznuti njihov plan.
I meni je ovo palo na pamet ali nekako se uzdam u Ramira da će ju skužiti, posebno jer je rekao Lauri na telefon kak joj zna glas.
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 21:07   #554
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Scena Remedios i Santiaga
E bome, zaboravih to prokomentirati. I njih dvoje i Boyer baš imaju kemije i divno iznose odgovarajuće emocije, još od LQLVMR - nikad neću zaboraviti scenu kad su uređivali Alejandrovu majku koja je prestala biti sluškinja.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 07:27   #555
A. Leticia je umno poremećena, ali nije glupa. Periku će sigurno iskoristiti da proveri Ramira, možda i Valenta. I ja se uzdam u Ramirovu inteligenciju.

Cap 42 i samo beskonačni razgovori. Barem su Nerina i A. Lucía napredovale u komunikaciji.
Avance za 43 obećava

Zadnje uređivanje groga : 28.07.2016. at 07:39.
groga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 11:07   #556
Kako me živcira ovaj Valentin...

Kad Leticia poludi zbog Viridiane... Jedne se riješi i evo druge.

Što se epizode tiče, bila je dosadna, da. Ovotjedne su sve takve nekakve.

Avance je jako dobar, slažem se.

Zadnje uređivanje exodus175 : 28.07.2016. at 11:54.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:12   #557
Bio mi je lijep razgovor Lucije i Nerine, baš mi je drago da joj se otvorila.

Kraj mi je malo trešast kad im je ispalo ono iz ruku pa se pogledaju dok idu podizat; ali Leticijin pogled na kraju


Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
I njih dvoje i Boyer baš imaju kemije i divno iznose odgovarajuće emocije, još od LQLVMR
Da, super su. Rulli i Espin se vjerojatno već i smatraju kao majka-sin a Boyer tu kao voljena snaha dođe ko šlag na tortu


Avance je ludilo
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:50   #558
Niš posebno u ovoj epizodi, osim Nerine i Lucíje, baš su bile lijepe

Malo me čudi što je Lety došla u udrugu, tko zna šta namjerava

Danas mi je Angie bila baš lijepo obucena k'o Lucía, baš mi se ona šarena košulja sviđa.

Jel ono u avanceu za današnju epizodu Lucía razbija auto ili sam ja nešto krivo vidjela? Možda bi se sad stvarno mogli vidit Lety i Marcelo...

Počele iskre između Mariana i Viridiane, baš si pašu... A Letyna faca na kraju
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 13:02   #559
Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
Malo me čudi što je Lety došla u udrugu, tko zna šta namjerava : ne zna:
Pa da sazna nekaj o Valentinu.
Mariano je imao neki komentar o njemu što je nju zaintrigiralo i sad hoće saznat dal je mutan ili skriva nekaj.

Ono u avanceu Leticia razbija, vidiš da ima neku crnu čipkastu 'majicu' kao i u autu kad je Marcelo pred njom.
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 13:33   #560
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Pa da sazna nekaj o Valentinu.
Mariano je imao neki komentar o njemu što je nju zaintrigiralo i sad hoće saznat dal je mutan ili skriva nekaj.
Ma znam to, ali ono, baš me zanima šta misli na dugoročno s tim... Ne vjerujem baš da hoće štitit Lauru
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:20.