Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2021., 12:29   #41
Pratim Mo Vlogs, i to je to.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 16:29   #42
Quote:
MaximalGuardian kaže: Pogledaj post
,
Nikad čuo
Dusan i Eleonora pricaju stvarne horor price jako su zanimljive istrazi vidi.
DinBro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 17:32   #43
Nisam teen ali od youtubera pratim :
Dennis Domian,Svenky,Marco Cuccurin,Marko Vuletić,Gloria Berger,Veronika Rosandić,Pave Elez,Nenad Ulemek,Eleonora Vojnovski,Dusan Lapadatovic,Lefko,Idiokratija,Andrija Jo,xniks2x,Click4chic,Cile ST,Bilal Hassani...i dosta jos youtubera pratim.
__________________
My presence fades to black ,Yeah, there's no going back
My anxiety attacks
TheFlyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 17:53   #44
Quote:
TheFlyer kaže: Pogledaj post
Nisam teen ali od youtubera pratim :
Dennis Domian,Svenky,Marco Cuccurin,Marko Vuletić,Gloria Berger,Veronika Rosandić,Pave Elez,Nenad Ulemek,Eleonora Vojnovski,Dusan Lapadatovic,Lefko,Idiokratija,Andrija Jo,xniks2x,Click4chic,Cile ST,Bilal Hassani...i dosta jos youtubera pratim.
Ako gledaš sve te nakon 14. godine, ja bih se zabrinuo...
__________________
Just because you are a character doesn't mean you have a character.
Silver Scull is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 18:38   #45
Quote:
Silver Scull kaže: Pogledaj post
Ako gledaš sve te nakon 14. godine, ja bih se zabrinuo...
Punoljetna sam osoba (26 god) i mogu da pratim sto zelim,osim youtubera pratim Eurosong. I svatko prati i gleda sto zeli. Ukusi su razliciti.
__________________
My presence fades to black ,Yeah, there's no going back
My anxiety attacks
TheFlyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 19:05   #46
Quote:
TheFlyer kaže: Pogledaj post
Punoljetna sam osoba (26 god) i mogu da pratim sto zelim,osim youtubera pratim Eurosong. I svatko prati i gleda sto zeli. Ukusi su razliciti.
Ja te ne napadam.
Sa 26 godina imaš faking pametnije i bolje stvari za radit od gledanja jebenih youtubera koji seru u kameru, pričaju gluposti kako bi zaradili na djeci ne radeći ništa.
Toliko boljih stvari možeš raditi u slobodno vrijeme... Industrija videoigrama je prezasićena i svatko nađe nešto za sebe, ako nisi gamer, imaš toliko filmova i serija...
Gledaj kaj hoćeš, zaboli me, ali kažem da svoje slobodno vrijeme možeš potrošiti na puno lijepše stvari i ti ćeš se lijepše osjećati. Samo pogledaj Breaking Bad, nakon njega Better Call Saul...
__________________
Just because you are a character doesn't mean you have a character.
Silver Scull is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 19:31   #47
Quote:
Silver Scull kaže: Pogledaj post
Ja te ne napadam.
Sa 26 godina imaš faking pametnije i bolje stvari za radit od gledanja jebenih youtubera koji seru u kameru, pričaju gluposti kako bi zaradili na djeci ne radeći ništa.
Toliko boljih stvari možeš raditi u slobodno vrijeme... Industrija videoigrama je prezasićena i svatko nađe nešto za sebe, ako nisi gamer, imaš toliko filmova i serija...
Gledaj kaj hoćeš, zaboli me, ali kažem da svoje slobodno vrijeme možeš potrošiti na puno lijepše stvari i ti ćeš se lijepše osjećati. Samo pogledaj Breaking Bad, nakon njega Better Call Saul...
pa jedan od youtubera npr Dennis Domian njega sam upoznala i vise puta komunicirala sa njime i on je jedan od starijih youtubera i jedan od meni boljih i kao osoba i youtuber,Idiokratija snima teorije zavjere,pa razne povijesne teme i uglavnom sve zanimljivo. A i ja sama snimam za youtube tako da zato i pratim youtubere. Ali osim youtubera i opcenito youtube pratim Eurosong i pratim i neke serije uglavnom korejske serije : Birth of a beauty,Love alarm,I am not a robot,Itaewon class..neke od ne korejskih serija najbolje su mi Doctor Who i La casa de papel.
__________________
My presence fades to black ,Yeah, there's no going back
My anxiety attacks
TheFlyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 19:33   #48
Quote:
DinBro kaže: Pogledaj post
Dusan i Eleonora pricaju stvarne horor price jako su zanimljive istrazi vidi.
Slažem se
meni je i npr Idiokratija zanimljiv on priča o raznim povijesnim temama,teorije zavjere i tako.
Dennis Domian snima npr isto stvarne horor događaje u svojem Scary bedtime stories a snima i ovako neke obične videe.
__________________
My presence fades to black ,Yeah, there's no going back
My anxiety attacks
TheFlyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 20:09   #49
Moji favoriti: sssniperwolf, Gionna Daddio, PhantomStrider, The Botch Guy, Saberspark, Wrestlelamia, The Unstoppable Grind Master, Toni Vrdoljak, Pohana Kobasica i Josip Požega.
__________________
You had it all right in your grasps, but in a breath your minute passed.
Now alas the end has come, you are all alone...
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 20:38   #50
Quote:
TheFlyer kaže: Pogledaj post
pa jedan od youtubera npr Dennis Domian njega sam upoznala i vise puta komunicirala sa njime i on je jedan od starijih youtubera i jedan od meni boljih i kao osoba i youtuber,Idiokratija snima teorije zavjere,pa razne povijesne teme i uglavnom sve zanimljivo. A i ja sama snimam za youtube tako da zato i pratim youtubere. Ali osim youtubera i opcenito youtube pratim Eurosong i pratim i neke serije uglavnom korejske serije : Birth of a beauty,Love alarm,I am not a robot,Itaewon class..neke od ne korejskih serija najbolje su mi Doctor Who i La casa de papel.
Baci oko na ove Međimurce: https://www.youtube.com/channel/UCLI...zDIp_1w/videos
__________________
Just because you are a character doesn't mean you have a character.
Silver Scull is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.