Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2022., 15:43   #81
Quote:
Ives777 kaže: Pogledaj post
Nisam citala njezine knjige, ali definitivno budem.
evo ti za download ta knjiga koju Bodjan spominje, pronašao sam je u folderu sa knjigama.

Život na onoj strani

samo sam je letimično pregledao, međutim nije to moj "film".
motörizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2022., 16:29   #82
Quote:
motörizer kaže: Pogledaj post
evo ti za download ta knjiga koju Bodjan spominje, pronašao sam je u folderu sa knjigama.

Život na onoj strani

samo sam je letimično pregledao, međutim nije to moj "film".
Ajme, hvala ti. Evo preuzela sam, baš me zanima koliko ima sličnosti sa stavovima M.Newton-a. Bacam se na citanje!
Ives777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2022., 17:07   #83
nema na čemu
motörizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2022., 11:29   #84
Quote:
Ives777 kaže: Pogledaj post
Kako objašnjava ovo grana na 2x ?
Nije mi objasnio zbog čega se grana linija života na dva puta, možda će pred mene biti postavljen izbor da odem u Raj ili da se ponovo radim negdje na nekoj planeti sličnoj zemlji.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2022., 17:14   #85
Quote:
Bodjan kaže: Pogledaj post
Iako ne volim tog gospodina, mislim da je u pravu. O tome govore i drugi mistici, da se nikako ne može biti siguran tko se javlja. To ne mora biti demon, mislim da je to predramatično, ali često su to duše sa zadnjeg nivoa astrala, ili tkz. ljušture, odbačeni dijelovi astralnog tijela koje se polako raspadaju i tko zna. Ispada da se najmanje javljaju baš pozvane i očekivane duše.
Ovi drugi entiteti imaju pristup informacijama o dušama koje prizivamo i mogu da ih imitiraju. Da, Biblija savjetuje da to ne radimo jer je moguće da nas takvi zlonamjerni entiteti opsjednu, bili mi svjesni toga ili ne.
Za sve što pišeš ne mogu reći, ali da je u velikom broju slučajeva konstrukcija uma/demoni/ilibilokojidruginaziv u pitanju kad se u snu prikazuju poznata lica, a ne oni za koje mislimo da su.

I možemo znati da nisu naši umrli u pitanju, ne treba nam Miroljub dešifrirati, nego znamo energetski dok sanjamo.
1brato is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2022., 11:54   #86
Quote:
1brato kaže: Pogledaj post
Za sve što pišeš ne mogu reći, ali da je u velikom broju slučajeva konstrukcija uma/demoni/ilibilokojidruginaziv u pitanju kad se u snu prikazuju poznata lica, a ne oni za koje mislimo da su.

I možemo znati da nisu naši umrli u pitanju, ne treba nam Miroljub dešifrirati, nego znamo energetski dok sanjamo.
Da, može biti. Nekako sam u tom odgovoru mislio na prizivanja umrlih na spiritističkim seansama, a ne na snove. Prizivaš nekog određenog, a dođe ti netko tko ga glumi, jer u astralu imaju pristup potrebnim informacijama da nas zavaraju. Evo i u ovoj knjizi što je motorizer stavio (Powell), navodi se kako duhovi prirode dolaze na te seanse i prave cirkus...

Snovi su inače "ostatak" pamćenja na stvarnu astralnu situaciju - mi u snu izlazimo u astralnom tijelu u astralne svijetove i imamo realne doživljaje, ali neuvježban mozak u svjesno sjećanje vrati samo pomiješane fragmente, ako i toliko. Živo sjećenje na susret s pokojnikom, samim tim što je živo i "djeluje" realno je izuzetak, jer iz nekog razloga se često bolje pamte.

Dok smo mi vani, duhovne energije obnavljaju tijelo...
Bodjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2022., 23:03   #87
Unhappy

Otac mi je urmo prije 9 mjeseci.
Sanjala sam ga u puno navrata...Najzavnjlije je bilo sto je seka isti san sanjala, da vozi i gubi kontrolu. Par tjedana kasnije i ja sam sanjala isti sam, par mjeseci nego je napustio ovaj svijetl


Osjetim da je sada na nekom boljem mjestu, molili smo se za njega, jer dusi to treba.Nije ni njima lako ocistiti od ovozemljaski dojmova.

Ne znam jesam li fulala temu...ali eto to je samo osjecaj.
Shanti777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2022., 16:41   #88
nisi fulala temu... i dobrodošla na Duhovnost
motörizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2022., 08:23   #89
Kamo sreće da sam prije pronašla ovaj podforum 🙂
Ima li gdje za skinuti ta Newtonova knjiga?

Da odgovorim : ne sanjam često umrle ali kada ih sanjam, to obično bude moja baka koja je umrla prije 5 godina. U tim snovima ona nikada nije stara.
Osim toga, oko nove godine i u svibnju imala sam i dva paralizirajuća sna. Mogu ispričati na drugoj temi ako za to nešto postoji.
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2022., 10:04   #90
pronašao sam u svojoj arhivi 3 knige od Newtona: Putovanje duša, Sudbina duša i Sjećanja na život poslije života, evo ti link za download newton.

misim da postoji tema za to, ali moram potražiti. svjedeno, samo ti piši ovdje, pa ću ja to prebaciti u adekvatnu temu ili ću otvoriti novu
motörizer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.