Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 13.09.2010., 13:27   #1
Question Bol u lijevoj ruci, grudnom kosu i stomaku

Evo vec nekih 3 mjeseca osjecam bol u lijevoj ruci, lijevom dijelu grudnog kosa i i gornjem dijelu stomaka (želudac mislim)

Sve je počelo prije ta 3 mjeseca kad sam radio neki teži fizički poslic. Osjecao sam jaku bol u grudima, i ubrzano lupanje srca. Čak sam pomislio da ce mi srce iskočiti. To je trajalo sam par sekundi, poslije toga sam se rashladio i batalio tu aktivnost

Poslije toga, poceli su problemi i blagi bolovi u lijevoj ruci (ponekad medijalna strana, ponekad predio između bicepsa i tricepsa, mozda da se bolje izrazim - kontra-medijalna strana lijeve ruke)

Bol uopce nije jaka i obicno se bolna mjesta mijenjaju, odnosno, kad me boli stomak, ne boli me ruka i obrnuto. Nelagoda u grudnom kosu vrlo rijetko nestaje. Obično kad se zanimam drugim stvarima. Bol u lijevom dijelu grudnog kosa uopšte nije jaka, prije bi se moglo reći da je to neka nelagoda.

Obično se stanje pogorsa kad se pocnem baviti nekim težim fizičkim aktivnostima.

Do sad sam 2 puta radio EKG kod 2 različite doktorice i obe su rekle da je sve uredu

Dobijao sam neku kremu anti-inflamator ili tako nesto, te jos neke 2 vrste tableta kojima sam zaboravio naziv. Inače to mi pomogne par dana, dok koristim, ali opet nije to to.

Vec mjesec dana ne koristim ni tablete ni anti-inflamator, jednostavno bol nije toliko jaka da bi to koristio, kao što sam vec rekao, to je više neki tip nelagode.

Par puta dosada osjetio sam lupanje srca i ubrzane otkucaje.

U zadnje vrijeme to ne vise ne osjecam.

Čak se osjecam bolje u zadnje vrijeme..

ipak stvarno vise ne znam šta da radim. Ako odem ponovo, reći će da je sve u redu i dat će mi neke glupe tabletice protiv bolova

Molim neke savjete ili nesto.. Hvala
Whoo is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.