Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2005., 14:58   #1
O ''frendicama''

Inače stvarno imam dobre prijateljice. Fantastične štoviše...za 10.
Ali ova jedna mi ne ide u glavu...i ne spada u tu grupu

e kako ona razmišlja o svojim prijateljicama. ..(napomena-žena ima godina 30+)
Sa mnom je na distanci jer joj se ne sviđa moj partner pa neće dolazit kod nas (!!??)-to sam načula i to mi je nevjerojatno,
a s druge strane rijetko zove, maila, al sve ukratko a nekoć smo godinama bile ko dva priljepka ( i kad obje smo imale dobre i loše veze), sad je odnos već izumro

druge frendice poprilično popljuje i to većinu njih a i dalje s njima ima prijazne odnose

jel se još nekom tako raspalo desetogodišnje prijateljstvo?


Zadnje uređivanje kentaur : 01.07.2005. at 15:51.
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 15:05   #2
Re: O šatro ''frendicama''

Quote:
kentaur kaže:
eh, da, dodatak, za tim curama, kad ih vidi, jako lijepo razgovara
Kao što ti sigurno lijepo razgovaraš i s njom nakon što napišeš ovo.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 15:09   #3
jednostavno više nemam nikakav odnos...gazda
uopće ne zovem već dugo vremena, ne pišem jer je već bilo jednostrano
dugo sam se trudila sačuvat odnos jer je godinama sve bilo 5, žena se najednom totalno promijenila

a da je vidim odgovor je potvrdan, pozdravila bih je i pitala kak je, a kaj da je tjeram u q?

osim toga, ja o njoj mislim što sam napisala, a dok o brojnim drugim prijateljicama ko što rekoh imam izvanredno mišljenje, a ona ne znam o kome ima iole dobro mišljenje, žišku
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 15:14   #4
Znači već dugo ju ne viđaš, a imaš potrebu protračati ju i to na forumu. Ne želim ni znati koliko tračaš ove koje i dalje viđaš.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 15:19   #5
prvo ovo je anonimno ako nisi primjetio
a drugo, rekoh da me razočarala jer imam brojne dobre prijateljice po petnaestak godina i o njima mogu reći samo najbolje

s kim se nisam našla već odavno sam razriješila odnose i nemam ništa lažno s nikim već barem neke tri godine

a ti o svima imaš dobro mišljenje?

još nešto, rekla sam što ONA govori o drugima i to činjenično a bez dodjele epiteta, karakternih deskripcija i sl
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 15:32   #6
i, za one koji vjeruju u horoskop, bikovi su jedni od najvećih tračera i osoba koje prenose dalje i/ili unose smutnju s pogrešnim prenošenjem (muški)
a žene su podosta kritične (e sad je tu široki raspon)

(obzirom na horoskop nekih prisutnih)
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 15:53   #7
Posesivni prijatelji..ima ih..ulove se za tebe i onda ako skuže da poklanjaš jednaku pažnju i drugim prijateljima ili tračaju ili se nadureno udaljuju.
Mislim da nemaš zašto žaliti za takvom frendicom već zahvaljivati kajjaznamkome što je pokazala pravo lice.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:03   #8
Pravo lice. Eh. Ona se ovako počela ponašati nakon desetogodišnjeg prijateljstva i to jako prisnog.
Ne kužim.

Zato jer joj ne paše moj partner? Da li bio taj ili neki drugi razlog mogla je iskreno reći a ne da ja doznajem od trećih ljudi...
a i nije mi jasno kad netko ima loše mišljenje o nekolicini frendica...njoj više niko ne valja
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:16   #9
Quote:
kentaur kaže:
Pravo lice. Eh. Ona se ovako počela ponašati nakon desetogodišnjeg prijateljstva i to jako prisnog.
Ne kužim.

Zato jer joj ne paše moj partner? Da li bio taj ili neki drugi razlog mogla je iskreno reći a ne da ja doznajem od trećih ljudi...
a i nije mi jasno kad netko ima loše mišljenje o nekolicini frendica...njoj više niko ne valja
Meni su se takve stvari događale, a vjerujem i drugima. Uzrok je njezina ljubomora, egocentričnost ili posesivnost..a sad, koje je točno, mislim da te ne treba brinut. Ne zaslužuje tvoju pažnju ni prijateljstvo očito, i nemoj da te to muči.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:22   #10
Quote:
kentaur kaže:

mogla je iskreno reći a ne da ja doznajem od trećih ljudi...
a:
mogla si i ti nju iskreno pitati koji joj je k....., pa nisi

a to što joj niko ne valja je znak da je užasno nezadovoljna i frustrirana. ima li razloga za to?
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:23   #11
prvo sam mislila da navodiš krivi razlog ...a onda kad sam malo razmislila imaš pravo izgleda

ona je totalno iskritizirala žene (u globalu) koje se doma brinu za klince i u braku su - valjda je u bedu što ona to nema (al to mi je bedasto, pa to je stvar izbora)
izjavila je da ima pametnija posla nego da rađa (tako nekako)

u biti glupo je i uzaludno nagađat, jednostavno žena nije iskren prijatelj i cijelo desetljeće sam bila u zabludi i to je to, kakva je prema ostalima, tak je i prema meni
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:25   #12
e da, ja sam je pitala puno puta jel se ona nešto ljuti il nešto drugo nije u redu...a ona bi rekla da jednostavno - nema vremena

nisam joj rekla što sam čula, da ne ''umočim'' u sos osobu koja mi je ocinkala
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:26   #13
Quote:
kentaur kaže:
Zato jer joj ne paše moj partner?


Da te pitam neshto glupo. Ima li ona partner?



Edit: Sad sam vidjela da nema


Imala sam i ja takve frendice Ne razbijaj si glavu sa time. Ne treba ti. A i ljudi se ionako chesto rastaju sa ili bez razloga.
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:27   #14
Tako je. Sad bu drvlje i kamenje po tebi jer buš ti normalno za sve kriva. Takve osobe nisu nikad krive. Nikad ne žalim kada mi se to desi jer ljudski je raditi kikseve, a i prijatelji nam se mijenjaju godinama...netko na bolje netko na gore, ovisi kakva im je bila baza.
Ti si ok jer te to zabrinulo i tražiš moguću krivnju u sebi. Ne krivi se
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:29   #15
ima partnera,
neću sad intimarije - nije pozitivno ni obećavajuće
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:30   #16
Quote:
kentaur kaže:
ima partnera,
neću sad intimarije - nije pozitivno ni obećavajuće

Josh vazhi moji edit od gore
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:36   #17
Kako možeš od 10 osoba očekivati da su ti privržene, iskrene.. ?
Ženskih?? Gdje ih nađeš. (bez ikakve uvrede i ja sam žensko i imam samo jednu takvu žensku osobu)
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:43   #18
Ja dvije, ja dvije
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 16:52   #19
Re: O ''frendicama''

Quote:
kentaur kaže:
jel se još nekom tako raspalo desetogodišnje prijateljstvo?
je. i nije to tako velika tragedija kao sto mislim kad raspadanje krene.

ljudi se promijene u deset godina. vise im nije zajednicko dosta toga, a mozda ih je zivot izjeb'o, odveo na druge strane i bla bla bla.


Moja dugogodisnja "prijateljica" se prestala sa mnom viđati nakon što sma ja prekinula s mojim dugogodišnjim deckom, jer se ona i njezin decko vise nisu s nama mogli druziti u cetvero, a moj novi decko im "nije odgovarao". Tj njezin decko se skompao s mojim bivsim pa mu novi nije bio po volji.

jebo to. uopce mi nije zao sto vise nismo dobre, iako sma to u pocetku smatrala tragedijom
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 17:41   #20
Quote:
kentaur kaže:
ona je totalno iskritizirala žene (u globalu) koje se doma brinu za klince i u braku su - valjda je u bedu što ona to nema (al to mi je bedasto, pa to je stvar izbora)
izjavila je da ima pametnija posla nego da rađa (tako nekako)

kad je da nešto nemaš tvoj izbor, onda ne kritiziraš ove koji to nešto imaju.

zaključak, to nije njen izbor, možda ona to tako izjavljuje, ali očito osjeća neki pritisak. sad, ili to stvarno ne želi, ali osjeća da društvo to od nje očekuje, i nema se snage oduprijeti, i u biti kritizira jer nije razriješila sama sa sobom, ili jednostavno želi, ali joj nije uspjelo pa pljuje (po nezrelom grožđu, kako se ono kaže )

i mislila sam da ju pitaš kaj joj je općenito, ne da ju pitaš kaj joj ne valja s tvojim dečkom, ko ju tjera uopće da se s njim druži.

al ak je i tebi dosadila i misliš da nema smisla, ok. nekad i to treba, svima neko nakon nekog vremena prestane biti drag i vrijedan truda i vremena.
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.