Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2010., 13:28   #1
Motor za ogradu - koji uzeti?

Dal možda netko zna koji motor za ogradu uzeti da je dugotrajan i kavlitetan ,a ne pretjeran cijenom? dal postoji koji poznatiji proizvođač?
zagorsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 19:40   #2
Quote:
zagorsky kaže: Pogledaj post
Dal možda netko zna koji motor za ogradu uzeti da je dugotrajan i kavlitetan ,a ne pretjeran cijenom? dal postoji koji poznatiji proizvođač?

NICE motori... ja ih imam doma na ogradi i na garaznim vratima i super sam zadovoljan.. Inace radim u firmi koja se bavi izmedu ostalog i montazom motora na lese i garazna vrata i mogu ti reci da su stranke najzadovoljnije bas sa tom firmom.. Postavili smo ih dosta, nikad nikakvih problema..Zagorje, zagreb, jadran (za razliku od ostalih firmi, ne hrđaju)...tak da, to ti je moja preporuka..
Pero_kr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 08:08   #3
Motor za krilnu ogradu

Ovako jedna mala dilema, koji motor uzeti za krilnu ogradu
BFT VIRGO ili NICE POP.

Ostala je samo ta dilema jer je came dosta skuplji od njih a kineza ne mislim stavljati
zayzo is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.03.2011., 11:27   #4
Cijene, karakteristike?
I mene zanima.
Kakvo je stanje sa onim kinezima iz Metroa, Maiser? 2500 kn za krilnu...
__________________
..:: The future will not be user friendly ::..
Sasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 22:50   #5
Quote:
zayzo kaže: Pogledaj post
Ovako jedna mala dilema, koji motor uzeti za krilnu ogradu
BFT VIRGO ili NICE POP.

Ostala je samo ta dilema jer je came dosta skuplji od njih a kineza ne mislim stavljati
Dakle radi se o dvorišnim vratima sa debelim (betonskim) stupovima, a ne o običnoj metalnoj ogradi sa tanjim stupovima (do 10 cm od središta ).
Po meni Virgo BT je puno kvalitetniji i svakako izdržljiviji motor od POP-a koji mi izgleda kao dječja igračka.
I još da se nadovežem na gornji post. Niti jedan od kvalitetnijih motora ne hrđa. Taj je dio ostavljen jeftinim kineskim poluproizvodima
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 07:08   #6
Motor za ogradu

Pozdrav!!

Zadnjih tjedan dana daljinski za otvaranje ograde mi lovi tek na 2 metra od motora. Točnije, oba daljinska tako slabo love..... Stavljena je nova baterija, ali ista stvar. Zna li netko što bi to moglo biti?
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:13   #7
ovi kažu da se radi o led žaruljama? radi se o otvaračima garaže, tebi na dvorišču nema nekih led žarulja? u autu?

Quote:
This happened with me and believe it or not it was my L.E.D light bulb causing interference.
https://www.shopyourway.com/questions/1153099
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:00   #8
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
ovi kažu da se radi o led žaruljama? radi se o otvaračima garaže, tebi na dvorišču nema nekih led žarulja? u autu?


https://www.shopyourway.com/questions/1153099


Hm zanimljivo....... U zadnje vrijeme koliko znam nisam ugrađivao nikakve nove LED žarulje. Imam ih u kući, ali one su već duže tu....... Ali ekipa u komentarima spominje one LED žaruljice koje se nalaze u daljinskom za ogradu. Ako sam dobro skužio......
Jedino što sam u kući preselio jedan televizor u drugi kut sobe.... Da možda on ili antena ne stvaraju smetnje.....
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:39   #9
kaj nije radio veza za otvaranje vrata? uopće mi nije jasno kako led rasvjeta može utjecat na radio vezu. jesu možda u ulici postavili led rasvjetu? i ako jesu kako po danu može utjecat na išta ako nije upaljena? totalno bezveze.

probaj razmontirat sustav pa isprobat na drugoj lokaciji.

ili ako je radio veza ako slučanjo imaš dvbt usb stick sa RTL2832u chipom - on može detektirat radio signal - pa možeš vidit intenzitet signala s raznih udaljenosti.

Quote:
Elliott, a researcher at Boston-based security company Veracode, showed that an inexpensive USB dongle TV tuner costing about $10 can pick up a broad range of signals, which can be "tuned" and interpreted by software-defined radio (SDR) applications running on a laptop computer.
https://www.tomsguide.com/us/usb-tv-...view-1836.html

https://www.youtube.com/watch?v=E7zl8LMuob4
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 18:50   #10
Pozdrav ekipa!
Imam jedan problem...
pred nekoliko tjedana sam izgubio daljanski (4 kanala) od dvorisne ograde na kojoj je ugraden motor BFT DEMIOS N 500, jednog sam imao ja,a jednog djevojka.
Da problem bude veci imao sam kod kuce jos 2 daljanska (2kanala) od graznih vratiju BFT, te uzeo jedan od njih da ga isprogramiram.
Aliiii,neznam kako daljanski od djevojke je prestao raditi!
Sad nemogu vise nit isprogramirati tog od djevojke nit tog od garznih vratiju kojeg sam mislio koristiti za zamjenu izgubljenog
Grazna vrata normalno otvara i taj od 2 i 4kanala.
Jel mozda zna tko u cemu je problem??
Hvala

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk
izzyvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 21:20   #11
Pobrisal si memorirane daljinske, a nove nisi upisal. Negdje fulavaš.
Muljuzator is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 05:56   #12
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Pobrisal si memorirane daljinske, a nove nisi upisal. Negdje fulavaš.
A jel mozda imas kakvi savjet kak da to rijesim?

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk
izzyvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2019., 18:19   #13
Pozdrav svima. Malo upadam odjednom, ali trebam savjet..
Planiram kupiti motor za kliznu ogradu 5 m dugačku i tešku do 200 kg, dakle nije velika... Preporučaju mi motor Erreka Dingo 400, jako dobre specifikacije ima, 2 soma kn, 4 m šine se dobije uz nju, 2 daljinska i 2 senzora te lampa.
Dali netko ima iskustva s tim motorom?

Hvala
tarantul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2019., 19:31   #14
i BFT se može naći za 2k kuna; a imaju ovlaštenu trgovinu i servis za HR i nalaze se na tržištu ohoho godina....
__________________
http://fema-hobi.blogspot.com/
bob4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 09:58   #15
Quote:
bob4 kaže: Pogledaj post
i BFT se može naći za 2k kuna; a imaju ovlaštenu trgovinu i servis za HR i nalaze se na tržištu ohoho godina....
Bob4, hvala na info. Gdje se mogu BFT motori pronaći po toj cijeni?
Hvala
tarantul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 13:29   #16
evo; recimo tu..
http://www.torautomatic.hr/proizvod/...-klizna-vrata/
__________________
http://fema-hobi.blogspot.com/
bob4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 21:53   #17
Sam naziv motora 400 govori da je za ograde do 400 cm.
Dakle nije za tvoju. Tko kaže drugačije želi ti uvaliti.
__________________
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nas...
mata73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2019., 12:20   #18
Thumbs up

... prije 400 kilograma..
kosmeč is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2019., 10:13   #19
Quote:
tarantul kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Malo upadam odjednom, ali trebam savjet..
Planiram kupiti motor za kliznu ogradu 5 m dugačku i tešku do 200 kg, dakle nije velika... Preporučaju mi motor Erreka Dingo 400, jako dobre specifikacije ima, 2 soma kn, 4 m šine se dobije uz nju, 2 daljinska i 2 senzora te lampa.
Dali netko ima iskustva s tim motorom?

Hvala
Ja sam sam montirao baš taj model Dingo roditeljima, mislim da su to španjolci proizvođač po sjećanju. Lijepo služi već mislim 3,4 godine. Kako će dalje pojma nemam. S tim da nisam ništa po preporuci uzeo nego istraživao sam i odabrao u ono vrijeme najbolji omjer cijene i kvalitete u nižem cjenovnom rangu.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 12:42   #20
Da li ima netko ovdje da ugraduje NICE motore?

Konkretno ROBUS400, potrebna mi je pomoc za spajanje VIMAR videoportafona.
EphGus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.