Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2006., 19:10   #1
ULTRAS MAGAZIN jedinstveni magazin o navijačima!

ULTRAS MAGAZIN


ZAMOLIO BI MODERATORE DA NE POBRIŠU OVAJ POST!!


Pozdrav svima!!

Kao što i sam naslov govori u prodaji je ULTRAS MAGAZIN.Magazin se tiska u BiH i u njemu mozete naći sve bitnije stvari koje su vezane za navijače interview,priče itd…..

Magazin se prodaje po cijeni od 20kuna pa ako ima neko zainteresiran neka se javi ovdje pa ćemo se dogovorit gdje da se nađemo da mogu dat magazin.Inače magazin se u Hrvatskoj distribuira preko mene zato jer se redakcija magazina nije uspjela dogovorit sa tiskom.

OVO VRIJEDI SAMO ZA LJUDE IZ ZAGREBA!!

U novom broju možete čitati o tifo scenu u Hrvatskoj,Engleskoj,BiH i još puno drugih stvari……..

ISTO TAKO AKO IMA NEKO ZAINTERESIRAN A DA MISLI DA BI MOGAO PRODAT PUNO MAGAZINA NEKA MI SE JAVI NA MSN PA ĆEMO SE DOGOVORIT NARAVNO MOGAO BI DOBRO ZARADIT SA PRODAJOM MAGAZINA!
ultras_magazin is offline  
Old 20.12.2006., 21:41   #2
Mislim da navijački magazini polako gube svoju smisao. Sav sadržaj većine takvih (gotovo svih) magazina možeš naći u nefiltriranom obliku i na interentu i bolje donijeti sud. Većina njih (čast izuzetcima) se radi isključivo radi love, a tekstove nerijetko pišu oni sa manje od desetak godina staža, pokušavajući 'realno' prenjeti nekakvo stanje.

Tako da ne bi bilo loše da ipak malo opširnije opišeš način pisanja, a i autore tih tekstova.


Već duže vremena smo ja i par starijih kolega koji imaju preko dvadesetak godina navijačkog iskustva razmišljali o nekakvom putovanju Europom gdje bi posjetili pedesetak grupa koje nešto predstavljaju i isključivo subjektivan stav i mišljenje o njima iznjeli na jedan ležeran način. To je propalo, teško je to financirati, naći vrijeme, a i potrebno je dosta truda.

Ali bilo bi mi drago i nadam se da ću dočekati jedan takav magazin koji bi donio mnogo, mnogo više, nego desetak 'općenitih' magazina. Jer čitati ili čuti mišljenje nekoga tko ima težinu i veliko iskustvo pa makar bio i iz one druge grupe je za mene uvijek bilo veliko iskustvo.

A za kupnju uopće nije problem, mogli bi se konačno i mi navijači s foruma naći pa malo razglabati o navijaštvu u svijetu
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 20.12.2006., 21:52   #3
Quote:
Legatus kaže:
A za kupnju uopće nije problem, mogli bi se konačno i mi navijači s foruma naći pa malo razglabati o navijaštvu u svijetu
Il odmjerit snage


Glede magazina... Torcidin magazin je meni dobar uradak. Popularan format, jako dobar papir, ekipa s dosta iskustva piše. Uglavnon se drža Torcide; izvještaji s utakmica, slike, audio cd, priča s nekin igračen te istaknutim članom ( Žan npr. ) i tako...

Solidan materijal, doduše možda san ja malo i subjektivan pa ako ga je neko drugi ima priliku prolistat nek da sud.

uglavnon izašlo je 5,6 komada iako je planiran svako 2,3 miseca maknimalno. jebiga, troškovi, sponzora nema ( ko će sponzorirat najveću gubu i kriminalce u Hrvatskoj )...
Šteta
MEP is offline  
Old 20.12.2006., 22:22   #4
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
uglavnon izašlo je 5,6 komada iako je planiran svako 2,3 miseca maknimalno. jebiga, troškovi, sponzora nema ( ko će sponzorirat najveću gubu i kriminalce u Hrvatskoj )...
Šteta
U Hrvatskoj su izlazila 3 komada: Tifo, Tribine i Navijačka tribina. Svi su ugašeni do 1999., nažalost ugasilo ih se i s vrha, previše je tu bilo Croatije, HDZa i vlasti da bi uspjeli opstati.

Zatim BBB prvi u 2002. pokreću Fanzin 'Ajmo plavi' koji je evo ove godine zamjenjen tromjesečnim glasnikom 'Dinamov sjever' u rujnu je izašao pilot broj, a u prosincu i prvi broj.

Torcida Magazin pokreće čini mi se isto kao tromjesečnik sredinom 2003. i dosada je izašlo 6 brojeva mislim.

Kohorta pokreče 2005. 'Istok' i izašla su dosada ja mislim tri broja.

Za riječane nemam pojma, imali su nešto 'Ponos Kvarnera' al nisam niti jedan dobio u ruke. Neka netko od njih napiše.

Ali svu situaciju ću najbolje razjasniti kada kažem da je jedna 'navijačka škola' po meni imala puuuuuuuno veći doprinos navijaštvu i navijačkim grupama, nego svi ovi magazini i fanzini zajedno.

Nažalost premalo je tu volje i želje za još. To je organzacija kakvu smo mi imali još krajem osamdesetih, a nitko ju još nije unaprijedio. Samo se tiskaju slikice sa gostovanja, koja intervju, pogled s tribine, mentalita ultras i to je to.

Sve u svemu tanko, tanko.
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 20.12.2006., 22:49   #5
OVAJ MAGAZIN JE ISKLJUČIVO NAVIJAČKI!!

u njemu se ne favorizira niti jedna grupa tako da vjerujte mi ovdje se nece niti jedna grupa forsirat!!

Ja cu dobit iduci tjedan 50brojeva pa ako hocete mozemo se nac npr.na trgu kod sata pa vi prelistajte i ako vam se svidi kupite??
ultras_magazin is offline  
Old 20.12.2006., 22:51   #6
Evo 2 slike iz prvog broja:
http://img116.imageshack.us/img116/8679/pict0002ea9.jpg
http://img116.imageshack.us/img116/3325/pict0001ry1.jpg

EDIT:Ovo se ne radi zbog novaca!!Svi rade u početku volonterski!

A 20kn stvarno nije puno a magazin ima oko 64 stranice ali vjerujte mi te sve tekstove pišu navijači sa velikim iskustvom.lA ja mislim da bi bilo zanimljivo vidjet BiH navijačku scenu zato jer se magazin štampa u BiH tako d aje to prvenstveno magazin za BiH ali mi je šef rekao da ce u ovom broju bit reportaze iz Hrvatske zato jer je cilj da se prošire na Hrvatsku!

Naravno da ne bi ispalo da je to samo BiH navijačka scena u magazinu imate stvarno svega i svačega i zaista po meni ovo je jedan od boljih poteza u zadnje vrijeme.Zato jer pustite vi sve te koji forsiraju samo jednu grupu ovo je NEUTRALAN ČASOPIS!!
ultras_magazin is offline  
Old 20.12.2006., 22:55   #7
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Il odmjerit snage
any time any place

al prije bi završili na jelu i piću brijem
__________________
DOMO ARIGATO
MISTER ROBATO
Zorislav is offline  
Old 20.12.2006., 23:08   #8
Quote:
Zorislav kaže:
any time any place

al prije bi završili na jelu i piću brijem
nemoj mi upropaštavat biznis sa takvim komentarima....
zajebavam se!

Ljudi znaci vi ste zainteresirani za magazin???pa ako hocete mogli bi se nac u srijedu pa da vidite magazin naravno Božić je pa prije srijede se ne bi nalazio a ja cu dobit tih 50komada magazina oko utorka,sutra se magazini idu štampat!

Zato jer jebiga nadam se da cu uspjet prodat 50komada od vas malo,malo moji prijatelji,i još BBB-i i drugi......
ultras_magazin is offline  
Old 21.12.2006., 10:16   #9
Quote:
ultras_magazin kaže:
nemoj mi upropaštavat biznis sa takvim komentarima....
zajebavam se!

Ljudi znaci vi ste zainteresirani za magazin???pa ako hocete mogli bi se nac u srijedu pa da vidite magazin naravno Božić je pa prije srijede se ne bi nalazio a ja cu dobit tih 50komada magazina oko utorka,sutra se magazini idu štampat!

Zato jer jebiga nadam se da cu uspjet prodat 50komada od vas malo,malo moji prijatelji,i još BBB-i i drugi......
ajde dofuraj mi u ducan u vlasku jedan broj,ok?
volej_iz_lakta is offline  
Old 21.12.2006., 10:50   #10
frende ja dok dobijem magazine odmah cu vam javit!!

A jel bi vama bio problem da s edogovorimo pa da se nademo npr.na trgu kod sata... ??
Inače ako ima neko iz novog Zagreba ja sam iz Sopota pa onda mogu odnijet magazin odmah direktno!
ultras_magazin is offline  
Old 21.12.2006., 10:50   #11
zamisao je dobra ali objektivnost je u ku...,bar u prvom broju
uglavnom ko nema pojma o toj sceni mislit ce da je to istina
al stvarnost bas i nije takva
psva sreca da ga nisam kupio iako sam mislio
dsztrrezt is offline  
Old 21.12.2006., 11:13   #12
Quote:
dsztrrezt kaže:
zamisao je dobra ali objektivnost je u ku...,bar u prvom broju
uglavnom ko nema pojma o toj sceni mislit ce da je to istina
al stvarnost bas i nije takva
psva sreca da ga nisam kupio iako sam mislio
SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE!!

To su samo 2 slike iz magazina i prema tome ne bi trebao tako naglo povlačit zaključke,ali nema veze ja se nadam da ce bit ljudi koji su spremni ovo kupit i vjeruj mi da si se prevario što se tiče magazina!
ultras_magazin is offline  
Old 21.12.2006., 15:23   #13
nisam mislio na slike nego na tekstove koje sam procitao tamo...pa daj covjece niko tebi ne govori da je to los projekat,ni da zeli da neuspijete,nego jednostavno,neki(vecina)su tekstovi preuvelicani.
dsztrrezt is offline  
Old 21.12.2006., 16:07   #14
Ma nema problema!

Samo me zanima ako neko hoce kupit magazin da znam,vec imam jako puno ponuda za magazin pa da mogu onda sve to zajedno izracunat??
ultras_magazin is offline  
Old 24.12.2006., 15:36   #15
Evo ja 100% dobivam u srijedu magazine već sam 20komada osigurao znači ostaje mi još 30 komada!
Samo da znate da je u magazinu 80% zastupljena bih scena jebiga trenutno je takvo stanje zato jer nema dopisnika iz Hrvatske ali mi je rekao da će iz broja u broj sve više i više rasti reportaže o Hrvatskoj sceni,u ovom broju imaju neke reportaže iz Hrvatske ali nisam siguran o čemu se radi!
ultras_magazin is offline  
Old 24.12.2006., 16:42   #16
nije ti baš PR dobar.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 24.12.2006., 18:20   #17
Quote:
Delvecchio kaže:
nije ti baš PR dobar.
ne razumijem??
ultras_magazin is offline  
Old 25.12.2006., 19:59   #18
PR - public relations ,odnosi s javnošću
__________________
volim rakiju, volim brzinu volim diskooooooooooo,
volim promile,decibele volim siseeeeeeee
m.adafak is offline  
Old 26.12.2006., 15:56   #19
Dali ima neko od vas da hoce kupit magzain(fanzin)??
ultras_magazin is offline  
Old 28.12.2006., 19:10   #20
AKO NEKO OD VAS MOZE NEKA DODJE SUTRA(PETAK) U 11 NA TRG KOD SATA po magazine!!

samo da vas obavijestim da je vec skoro 75% magazina prodano vecina njih je u rukama BBB-a!!
ultras_magazin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.