Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 14:18   #21
Quote:
beaver kaže: Pogledaj post

dajte nemojte bit idijoti i niko vas neće dirat.
drote, nemoj ti bit idijot. nauči se pisat
soulcrew is offline  
Old 20.05.2007., 14:21   #22
a najbolje je uzasavanje bbb-a nad hukanjem eduardu u splitu, koje licemjerje... zaboravlja se celtic, regi blinker, bacanje banana, itd.
a eno jucer - usred sjevera, dakle 'pravih' navijaca, ne indijanaca, zastava treceg rajha sa crnim dinamovim d umjesto svastike. odvratno.
i nitko nista.. pa recite da se navijacke udruge ogradjuju od naci ispada. vraga se oni ogradjuju. eventualno ako moraju. ili ce mi neki pametnjakovic objasnjavati da su crvena i crna dinamove boje?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 20.05.2007., 14:25   #23
mislim ne mogu krivit ja muriju za sve ovo jucer kaj sam vidio jer oni su ''mirno'' tjerali ljude al me zanima gdje u kojem zakonu tebio neko moze branit da se ti nalazis na nekom mjestu u gradu. morali smo se maknuti iz tkalce ni sad mi nije jasni zasto u u tom ''mirnom'' tjeranju nekolicina vidno pijanih klinaca je pobacala boce na policiju dosta boca je doletili i u tom trenu stampedo a ovi udaraju kog stignu mislim strasan kadar koji nije na hvalu ni cast niti navijacima koji jos da najbolja fora njih cca 20-30 huska ekipu koa gle kolko nas je ajmo ih prebit a opet sve djeca reko ljudi bjeste ovi ne pitaju kog mlate. evo ako ovo cita neki novinar ili netko volio bi da istrazi pricu za neki od listova ako pise i da proba saznat cija je to direktiva bila da se ljudi tjeraju iz nekog djela grada tj od kud im opce pravo i onda onak postupat tuc pendrecima one koji su krivi a i one koji nisu krivi.
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Old 20.05.2007., 14:47   #24
ma uvijek neka sranja,izgleda da ne može bez njih...UŽAS!!!
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is offline  
Old 20.05.2007., 15:41   #25
bila sam jucer na sjeveru... i isto je bila neka tucnjava nekih 10 metara od mene... bila sam u sredini sredine... 4 reda iznad srednje stange,...
isto ne znam zakaj je bila sora, al je bilo gadno... pocelo se i bjezat malo... kasnije se smirilo...
vracala sam se doma praskom oko 2 i onaj neki restoran/hotel nasuprot Zrinjevca... (ne Palace) je isto bio sav obljepljen trakom, policija, vatrogasci... isto neko sranje bilo...

ja sam zadnjih par godina isla na svaku tekmu doma...na gostovanja koja sam mogla ic sam isla...al sad u zadnje vrijeme ne idem bas na tekme...
i moram rec da je zo 70% razlog to kaj su uvijek neka sranja...
i zato kaj ne volim "navijat"... ubij ovog, ubij onoga... ovog zakolji, ... meni to nije navijanje...

jer ja idem na sjever navijat ZA DINAMO... a ne da ubijam nekoga...
glupo mi je 15 minuta sam stajat... jer se nikad necu derat... ubij tovara il drota, il zakolji ovom dijete i kaj ja znam...
__________________
"Postoje neki drugi svijetovi...
Za nas bi bili rajski cvijetovi..."
Nina1986 is offline  
Old 20.05.2007., 15:45   #26
Quote:
Nina1986 kaže: Pogledaj post
bila sam jucer na sjeveru... i isto je bila neka tucnjava nekih 10 metara od mene... bila sam u sredini sredine... 4 reda iznad srednje stange,...
ti si onda bila ful blizu mene. možda smo se i stiskali skupa
soulcrew is offline  
Old 20.05.2007., 15:48   #27
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
a najbolje je uzasavanje bbb-a nad hukanjem eduardu u splitu, koje licemjerje... zaboravlja se celtic, regi blinker, bacanje banana, itd.
a eno jucer - usred sjevera, dakle 'pravih' navijaca, ne indijanaca, zastava treceg rajha sa crnim dinamovim d umjesto svastike. odvratno.
i nitko nista.. pa recite da se navijacke udruge ogradjuju od naci ispada. vraga se oni ogradjuju. eventualno ako moraju. ili ce mi neki pametnjakovic objasnjavati da su crvena i crna dinamove boje?
Protiv Švedske u Zg, na sjeveru, i ne, ne idem na sjever da mogu sutra pričat kako sam bio na sjeveru, ja indijančina par excellence, nego zato jer mi je atmosfera najbolja tamo.

Tip mulac ispred mene okreće leđa na švedsku himnu i viče drugima "okreeeeeeeći seeee", vjerojatno on ima nekakvo objašnjenje, Švedska-Srbija to je vjerojatno isto. Naime blizu su u atlasu pod "sadržaj", pa vjerojatno i surađuju ili nešto.

To je još ništa, Hrvatska - Slovačka, PRIJATELJSKA utakmica u Rijeci, dva mulca 17-20 drže nacistički pozdrav tijekom izvođenja HR himne.

To je normalno valjda?
Nimoy is offline  
Old 20.05.2007., 15:49   #28
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
ti si onda bila ful blizu mene. možda smo se i stiskali skupa
Ne okolišaj nego je pitaj ako je za kavu.
Nimoy is offline  
Old 20.05.2007., 15:52   #29
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Protiv Švedske u Zg, na sjeveru, i ne, ne idem na sjever da mogu sutra pričat kako sam bio na sjeveru, ja indijančina par excellence, nego zato jer mi je atmosfera najbolja tamo.

Tip mulac ispred mene okreće leđa na švedsku himnu i viče drugima "okreeeeeeeći seeee", vjerojatno on ima nekakvo objašnjenje, Švedska-Srbija to je vjerojatno isto. Naime blizu su u atlasu pod "sadržaj", pa vjerojatno i surađuju ili nešto.

To je još ništa, Hrvatska - Slovačka, PRIJATELJSKA utakmica u Rijeci, dva mulca 17-20 drže nacistički pozdrav tijekom izvođenja HR himne.

To je normalno valjda?
ovo je nažalost postao standard. djeca su danas žrtve iskompleksiranih staraca nacionalista
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 20.05.2007., 15:54   #30
Ne bih se složio. To su mulci od 17-20, teško da su njima to starci usadili. Nekima možda i jesu, ali većini, sumnjam.
Nimoy is offline  
Old 20.05.2007., 15:55   #31
Naša policija je vrlo bahata i nasilna, a i većinom su seljačine...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 20.05.2007., 15:57   #32
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Ne bih se složio. To su mulci od 17-20, teško da su njima to starci usadili. Nekima možda i jesu, ali većini, sumnjam.
ako nisu starci onda su im to sigurno usadili stariji pripadnici navijačke grupe koje pripadaju a koji su bili u ratu
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 20.05.2007., 16:00   #33
...murija nekad pretjera, ali uglavnom ima pravo kada lomi pendreke na vama. Jučer sam šetajuči centrom vidio toliko pijanih retarada (Ej sponzorušo tako bi te jeeebooo!E tak bi se pošibo, al bed mi je opet platit 800 kuna kazne, kuiš eeee!Diiinaaamoooo!!!! ), toliko porazbijanih izloga, izriganih & porazbijanih tramvaja da se toplo nadam da će dinamo osvajati što manje naslova. Neka spličani malo trpe svoje retarde...
Wicked Messenger is offline  
Old 20.05.2007., 16:00   #34
@ RI, Zašto misliš da mora bit nečiji izravni utjecaj? Mogli su i sami, unutar društva, zabrijat na krive stvari. Pritom ne mislim da je hrvatstvo kriva stvar, dapače, ali poistovjećivanja hrvatstva s nacizmom i slične pizdarije.
Nimoy is offline  
Old 20.05.2007., 16:01   #35
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Ne okolišaj nego je pitaj ako je za kavu.
ali istina je to što sam rekao
soulcrew is offline  
Old 20.05.2007., 16:03   #36
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da mora bit nečiji izravni utjecaj? Mogli su i sami, unutar društva, zabrijat na krive stvari. Pritom ne mislim da je hrvatstvo kriva stvar, dapače, ali poistovjećivanja hrvatstva s nacizmom i slične pizdarije.
baš zato jer su to mulci a koji previše vremena provode s tim ljudima na kojima je rat ostavio teške ožiljke. Dobro si to napisao, hrvatstvo nije loša stvar nego način na koji se oni izražavaju a koji podsjeća nacizam iliti ustaštvo, al sad smo otišli OT...
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 20.05.2007., 19:21   #37
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
e, ukurac, ajd prestanite to radit sa sprejevima koji su puni co2, nađite neke manje štetne boje.
Kaj ti briješ stari? Oni nama dolaze šarati ne mi njima. I onda dobiju po pički i čude se. :-))))))))))))))
Pa nemreš mi doći u Zagreb na studij i dotepavati te primićke fore sa Tovarcidom na svakom zidu i kamenu. Odi si doma mami šaraj tako, mandrilu!
benaj_kučko! is offline  
Old 20.05.2007., 19:29   #38
kuiš e.
Nimoy is offline  
Old 20.05.2007., 19:32   #39
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
baš zato jer su to mulci a koji previše vremena provode s tim ljudima na kojima je rat ostavio teške ožiljke. Dobro si to napisao, hrvatstvo nije loša stvar nego način na koji se oni izražavaju a koji podsjeća nacizam iliti ustaštvo, al sad smo otišli OT...
Stari, ti ni si sav svoj? Moj stari je bil u ratu i moj stric je bil i moj ujak je bil, i nikad u našoj kući nije bilo spomena o naci ili ustašluk spiki. NIKAD!!! Borilo se za Hrvatsku, za nas, za obranu zemlje i svojih obitelji. Hrvatska se voli bez rezerve, ali ne na taj način! Pitaj starije ak ti nekaj nioje jasno.
Stari je imal vijesti da su neki njegovi "kompe" iz one vojske bili sa srbima, pa je rekao dabu bilo ili mi ili oni i da nema tu kaj razmišljati. Ali bez mržnje, neg ko činjenicu, ko da je gemišt popil.
I kaj? Jel je nas možda učil da smo ustaščići ili naci skinjare ili kaj? Pa pljujemo na takve, jebote, sramota su za narod!
benaj_kučko! is offline  
Old 20.05.2007., 19:34   #40
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Ne bih se složio. To su mulci od 17-20, teško da su njima to starci usadili. Nekima možda i jesu, ali većini, sumnjam.
Bil je jedan tip kaj je brijao na naci fore, ali je spušio batine jer je glupa stoka. A tko ga je nabil? Mi sami. Sad je miran ko bubica i pušta kosu. :-)))))))))))))))))) A tko mu je to usadil? Glupi buraz skinjara. Koji se isto ne smije vucarat po kvartu jer bu popil šore i to od starije ekipe.
benaj_kučko! is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.