Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2007., 11:27   #61
ja uocpe nisam za to da izbace Partizan .

zato kaj znam ko bi mogo bit slejdeci.mislite da buju stali sam oan jednom klubu?
ak vrec idu tak rigorozno , onda buju ove sezone naprivli cistku .

ma zapravo , nis me ne dira dok nam ne izbace repku , nemogu docekat eng - hrv i taj x ili x2
Hrvoje xyz is offline  
Old 26.07.2007., 11:29   #62
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Tako su onomad opisivali i junački Kosovski boj...


bitno da seu tekstu 10 puta spominju ustaše .

zaboraivli su samo belosvetku zaveru protiv mirnog naroda srbskog i nemačku pomoc ustaskim organima .
Hrvoje xyz is offline  
Old 26.07.2007., 11:35   #63
ako su prošle sezone izbacili feyenoord bez da su trepnuli,ove sezone legiu na minimalno 2,a max.5 god.,onda jedan partizan nema neke velike šanse ostat u europi.
WHUFC is offline  
Old 26.07.2007., 11:38   #64
Quote:
varvarPG kaže: Pogledaj post
Kako si ti JADAN!Koliko god da mrzis partizan ili bilo koji drugi klub nije normalno da slavis ako nekoga izbace na par godina,jer znas da je to lose po fudbal u toj zemlji kojoj se to desava,,,Ne mogu vjerovati da ima ovakvih likova...
Ja necu slaviti, ali bi mi bilo drago da izbace Partizana. I to ne zato sto su Srbi, vec zato sto nakon onakvog divljanja koje su napravili u Mostaru treba odrapiti drakonsku kaznu. Nasi navijaci nisu nista bolji, svako gostovanje u Europi su neredi i nesto slicno bi moglo zadesiti i nas. A klubovi se i dalje ponasaju kao da to i nije tako strasan problem. Nije mi uopce bitno tko ce prvi najebati, Partizan ili Dinamo, svejedno mi je. Partizanovi navijaci su sad napravili ozbiljne nerede i sada su oni aktualni. Ali dobiju li visoku kaznu poput izbacivanja iz Europe mozda to pokrene sluzbe u obje zemlje (i svim ostalim zemljama) da malo agresivnije i radikalnije krenu u rjesavanje tog problema. Englezi su dobili 5 godina zabrane svi, to je bila strasna kazna od koje se njihov nogomet tek ovih godina potpuno oporavio, ali to je cijena koja se placa za one silne izgubljene zivote koje su im navijaci skrivili. Partizan ne bi trebao povuci u bunar cijeli srpski klupski nogomet, ali dvogodisnja kazna samo za njih je primjerena. Mozda ce se onda uprava i igraci distancirati od divljaka i pokusati privlaciti neke normalnije gledatelje na stadion.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 26.07.2007., 11:47   #65
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
Englezi su dobili 5 godina zabrane svi, to je bila strasna kazna od koje se njihov nogomet tek ovih godina potpuno oporavio,
Khm,... od čega bi se naš nogomet u tom slučaju oporavljao... , klubovi su nam na samome dnu...
B52 is offline  
Old 26.07.2007., 11:52   #66
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Khm,... od čega bi se naš nogomet u tom slučaju oporavljao... , klubovi su nam na samome dnu...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 26.07.2007., 12:13   #67
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
Ja necu slaviti, ali bi mi bilo drago da izbace Partizana. I to ne zato sto su Srbi, vec zato sto nakon onakvog divljanja koje su napravili u Mostaru treba odrapiti drakonsku kaznu. Nasi navijaci nisu nista bolji, svako gostovanje u Europi su neredi i nesto slicno bi moglo zadesiti i nas. A klubovi se i dalje ponasaju kao da to i nije tako strasan problem. Nije mi uopce bitno tko ce prvi najebati, Partizan ili Dinamo, svejedno mi je. Partizanovi navijaci su sad napravili ozbiljne nerede i sada su oni aktualni. Ali dobiju li visoku kaznu poput izbacivanja iz Europe mozda to pokrene sluzbe u obje zemlje (i svim ostalim zemljama) da malo agresivnije i radikalnije krenu u rjesavanje tog problema. Englezi su dobili 5 godina zabrane svi, to je bila strasna kazna od koje se njihov nogomet tek ovih godina potpuno oporavio, ali to je cijena koja se placa za one silne izgubljene zivote koje su im navijaci skrivili. Partizan ne bi trebao povuci u bunar cijeli srpski klupski nogomet, ali dvogodisnja kazna samo za njih je primjerena. Mozda ce se onda uprava i igraci distancirati od divljaka i pokusati privlaciti neke normalnije gledatelje na stadion.
Ne kazem ja da neko voli to iy mrznje..vec nije dobro za nas balkanski fudbal...mislite li vi da bi izbacili barsine navijace ili milana ili intera da se ovbako nesto desi!!!Zasto nije izbacen inter i valensija zbog tuce igraca to je 100 puta gore od navijaca i podivljale mase...e to je za kaznjavanje a ne tuce navijaca...
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 12:15   #68
Kazna koju su dobili Englezi je po meni najgluplja kazna koju je UEFA izrekla.
Zbog masakra koji su napravili navijaci Liverpoola, kaznjeni su svi engleski klubovi.

Ajde OK bi bilo da se islo do kraja...jer tom kaznom kaznjen je i engleski nogometni savez kao krovna kuca i repke i klubova koji se natjecu od Premier lige pa nanize.

No...engleska repka nije kaznjena.
Igrali su kvalifikacije i SP/EP na koja su se kvalificirali.
I opet su im navijaci radili sranja...isti oni koji su skrivili masakr na Heyselu...
Ante Balboa II. is offline  
Old 26.07.2007., 12:17   #69
Quote:
varvarPG kaže: Pogledaj post
Ne kazem ja da neko voli to iy mrznje..vec nije dobro za nas balkanski fudbal...mislite li vi da bi izbacili barsine navijace ili milana ili intera da se ovbako nesto desi!!!Zasto nije izbacen inter i valensija zbog tuce igraca to je 100 puta gore od navijaca i podivljale mase...e to je za kaznjavanje a ne tuce navijaca...
Ti si izgubljen i u vremenu i u prostoru. Samo da te podsjetim da je Inter skoro cijelu Ligu prvaka igrao pred praznim tribinama.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 26.07.2007., 12:23   #70
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
Ti si izgubljen i u vremenu i u prostoru. Samo da te podsjetim da je Inter skoro cijelu Ligu prvaka igrao pred praznim tribinama.
Ej znam ja to ali to je smijesna kazna naspram izbacivanja na vise godina iz evropskih kupova...vjerovatno si ti izgubljen u prostoru i nevremenu...
Hocete da mi kazete da je normalno da neko ko razbije neki tim tako lako bude iskljucen..ok treba da se kazne svi ali novcano...to je najeza kazna za nase narode...samo po dzepu udri...ili prazne tribine par utakmica...Ipak ma koliki neredi bili povrijedjena su 3 navijaca partiyana od toga 2 invalidi laksi,i samim tim naebali su ipak na kraju navijaci...Po onim snimcima koji se vrte po netu..ne vidi se ko je zapoceo..tako da ni za to nema vidljivih dokaza...
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 12:30   #71
Da, samo u glavama poput tvoje netko nerede veze sa rezultatom na terenu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 26.07.2007., 12:32   #72
http://forum.b92.net/index.php?showtopic=35600&st=3720
Navodno, 100 somova svajcaraca i nista vise...
Metuzalem is offline  
Old 26.07.2007., 12:41   #73
Ne bih rekao...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 26.07.2007., 12:43   #74
Godina dana + 50.000 EUR.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 26.07.2007., 12:44   #75
ma sve je to zavera nemačke i vatikana protiv nedužnog srpskog naroda
jaffar is offline  
Old 26.07.2007., 12:45   #76
Zrinski bez kazne, idu dalje
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 26.07.2007., 12:54   #77
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Zrinski bez kazne, idu dalje
sad nek se pazi i HAJDUK...
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 12:54   #78
ma pamet mi dolazi ona stara, "došel je i taj dan, umro je partizan..."
jaffar is offline  
Old 26.07.2007., 12:55   #79
treba govna izbacit i na 10 godina ako treba...popili su petardu od dinama i nemaju se vise sta dokazivat u europi...
volej_iz_lakta is offline  
Old 26.07.2007., 13:04   #80
Quote:
varvarPG kaže: Pogledaj post
Ne kazem ja da neko voli to iy mrznje..vec nije dobro za nas balkanski fudbal...mislite li vi da bi izbacili barsine navijace ili milana ili intera da se ovbako nesto desi!!!Zasto nije izbacen inter i valensija zbog tuce igraca to je 100 puta gore od navijaca i podivljale mase...e to je za kaznjavanje a ne tuce navijaca...
ti si kralj.zbog cega da izbace navijace barcelone?zbog mahanja bijelim maramicama? zaboravio si bakljadu intera u cetvrtfinalu lige prvaka inter-milan?nakon što je sudac poništio regularan gol cambiassu.
WHUFC is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.