Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2011., 08:38   #4121
ja sam radila gravignost 3 dana prije očekivane menge i bila je svjetloroza crta, danas sam radila još jedan na dan očekivane menge i opet je crta ali tamnije... išla sam i vadit betu ujutro jer nemrem trpit neizvejesnost... nalaz iza 12 ...joj tako me strah razočaranja....=((((
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 08:55   #4122
Quote:
niika89 kaže: Pogledaj post
ja sam radila gravignost 3 dana prije očekivane menge i bila je svjetloroza crta, danas sam radila još jedan na dan očekivane menge i opet je crta ali tamnije... išla sam i vadit betu ujutro jer nemrem trpit neizvejesnost... nalaz iza 12 ...joj tako me strah razočaranja....=((((
Ma to je to čim ti crta postaje tamnija! Čestitam
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 09:16   #4123
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Ma to je to čim ti crta postaje tamnija! Čestitam
jel se može dewsit da se još uvijek desi biokemijska trudnoća ili je prošla opasnost? P.S MENE JE TRTICA uopće se veslit a kamoli ikaj drugo
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 09:37   #4124
Quote:
niika89 kaže: Pogledaj post
jel se može dewsit da se još uvijek desi biokemijska trudnoća ili je prošla opasnost? P.S MENE JE TRTICA uopće se veslit a kamoli ikaj drugo
Može. Ja sam imala biokemijsku i trajala je do 6. tjedna trudnoće, možda zato što imam duge cikluse.
Ali nemoj sad razmišljat o tome. Think pink
Fleur Delacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 11:02   #4125
Quote:
niika89 kaže: Pogledaj post
jel se može dewsit da se još uvijek desi biokemijska trudnoća ili je prošla opasnost? P.S MENE JE TRTICA uopće se veslit a kamoli ikaj drugo
Može se desit. Zato sam ja odmah vadila betu iz krvi i opet za 3 dana da vidim kako se dupla te konzultiram ginića kaj o tome misli i kad na uzv. Javi nalaz! Držim fige za veliku betu i urednu trudnoću.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 12:35   #4126
BETA= 60,48 kaj sada to znači heheh, trudna sam odprilike kolko?
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 12:48   #4127
Quote:
kaktusic kaže: Pogledaj post
Mogu ti samo savjetovati: NEMOJ kupovati Gravignost.
Ja kupila Gravignost mini i kad mi je kasnila 5 dana napravila test, urin uopće nije bio prvi jutarnji nego sam popodne radila test i pokazao točan rezultat (trudnoću).
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 12:54   #4128
Quote:
niika89 kaže: Pogledaj post
BETA= 60,48 kaj sada to znači heheh, trudna sam odprilike kolko?
Otprilike 4 tjedna ovisno kad ti je bila zadnja menstruacija. Izvadi betu za cca 3-4 dana i svakako se i sa ovim nalazom javi ginekologu.

Vidi ovdje te pogledaj tablicu i ovdje

Sretno!!!!!!
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:03   #4129
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
Otprilike 4 tjedna ovisno kad ti je bila zadnja menstruacija. Izvadi betu za cca 3-4 dana i svakako se i sa ovim nalazom javi ginekologu.

Vidi ovdje te pogledaj tablicu i ovdje

Sretno!!!!!!
stignem mu se javiti tek u ponedjeljak kada ću već izvaditi drugi nalaz jer danas više neradi....
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:11   #4130
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
Otprilike 4 tjedna ovisno kad ti je bila zadnja menstruacija.

zadnja menstruacija mi je bila 09.02.
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:44   #4131
Quote:
niika89 kaže: Pogledaj post
zadnja menstruacija mi je bila 09.02.
Onda je to 4 tj. kao što sam napisala. Broji se od datuma zadnje menstruacije. Držim ti fige i želim ti da sve bude super i u redu.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:03   #4132
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
Onda je to 4 tj. kao što sam napisala. Broji se od datuma zadnje menstruacije. Držim ti fige i želim ti da sve bude super i u redu.
hvala na lijepim željama
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:12   #4133
Pričekaj malo s odlaskom ginekologu, još je rano i teško će i on moći nešto puno vidjeti na UZV. Radije odi u ponedjeljak još jednom izvaditi betu da vidiš dupla li se.

Ja sam otišla ginekologu tek u 7. tjednu. Mislim da ni oni baš ne vole kad im se dođe prerano.

edit: Čestitam
Fleur Delacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:28   #4134
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post
Pričekaj malo s odlaskom ginekologu, još je rano i teško će i on moći nešto puno vidjeti na UZV. Radije odi u ponedjeljak još jednom izvaditi betu da vidiš dupla li se.

Ja sam otišla ginekologu tek u 7. tjednu. Mislim da ni oni baš ne vole kad im se dođe prerano.

edit: Čestitam


to sam si i ja mislila, ma iskreno nisam pametno, tolko želim biti sigurna da je sve u redu pa bum poludjela od tolke brige... zato sam htjela otići sada heheh bar da vidi da gestacijska vrećica napreduje
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 17:48   #4135
Quote:
niika89 kaže: Pogledaj post
to sam si i ja mislila, ma iskreno nisam pametno, tolko želim biti sigurna da je sve u redu pa bum poludjela od tolke brige... zato sam htjela otići sada heheh bar da vidi da gestacijska vrećica napreduje
Ja sam ti preporučila da se javiš ginu s nalazom bete posebno ako imaš 2 nalaza kako bi interpretacija bila stručna, a za UZV imaš vremena dok ne uđeš u 7. tjedan.
Prošla sam IVF/ET postupak i nakon toga me dr. nije gledao na UZV prije 6. tjedna odnosno nakon što sam ušla u 7. tjedan,a na svakom je UZV gledao embrio i tražio vanmaterničnu trudnoću do 10. tjedna trudnoće.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 08:56   #4136
Quote:
kaktusic kaže: Pogledaj post
Het, ja bih rekla ovako: moguće da ti se ciklus shebao zbog gripe, ništa čudno ne bi bilo. Ali svakako bi ponovila test na tvom mjestu. Kontrolna crtica će se pojaviti bez obzira na razrijeđenost mokraće; ona samo pokazuje da je dovoljna količina iste ušla u test, ali ništa o njenoj razrijeđenosti. Mogu ti samo savjetovati: NEMOJ kupovati Gravignost. Od jeftinijih se pokazao dobar SignTest, od skupljih IntimPlus. Ali ako si na sto muka ( a vidim da jesi), najpouzdaniji način, ne puno skuplji od testova a 100% točan, je da pođeš u privatni lab vaditi beta hcg iz krvi; to je hormon koji se luči u trudnoći i kojeg detektiraju testovi za trudnoću, ali nalaz iz krvi neće pogriješiti. Ako si u većem gradu, sigurno postoji bar jedan ili više privatnih biokemijskih laboratorija gdje se to može napraviti i nalaz ti je gotov isti ili idući dan, a cijena 130-180 kuna. U Zg mi prvo pada na pamet lab.Breyer (a ima ih još ohoho), u Splitu Analiza; za druge gradove ne znam.

Sretno i javi nam!
Tek toliko da javim, jucer nakon 5 dana izostanka menstruacije kupila sam test u namjeri da danas ujutro testiram.
Probudila sam se oko 4,sve me nesto bolilo,kako sam ionako morala na wc odlucila sam i testirat,taman kad sam sve obavila kroz jajnike me sve nesto kao probolo i naravno prokrvarila sam. Ne potrebno za rec test je negativan.

Izgleda da me gripa toliko izbacila iz takta da je poremetila i menstruaciju.
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 09:08   #4137
Quote:
Het kaže: Pogledaj post
Tek toliko da javim, jucer nakon 5 dana izostanka menstruacije kupila sam test u namjeri da danas ujutro testiram.
Probudila sam se oko 4,sve me nesto bolilo,kako sam ionako morala na wc odlucila sam i testirat,taman kad sam sve obavila kroz jajnike me sve nesto kao probolo i naravno prokrvarila sam. Ne potrebno za rec test je negativan.

Izgleda da me gripa toliko izbacila iz takta da je poremetila i menstruaciju.
niika89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 10:59   #4138
Bok!
23.2. mi je bio prvi dan menge i 9 dana posli momak je svršio u mene...Ciklus mi traje 30,31 dan. Jel postoji mogućnost trudnoće...? Osim blagih bolova u ljevom jajniku, bijelom iscjetku, nadutosti i neprestalnom mokrenju drugih simptoma nema.
artkate is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 13:38   #4139
Quote:
artkate kaže: Pogledaj post
Bok!
23.2. mi je bio prvi dan menge i 9 dana posli momak je svršio u mene...Ciklus mi traje 30,31 dan. Jel postoji mogućnost trudnoće...? Osim blagih bolova u ljevom jajniku, bijelom iscjetku, nadutosti i neprestalnom mokrenju drugih simptoma nema.
Načelno ne ako je i ovaj ciklus od 30-31 dan, a to ne znaš.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 18:58   #4140
trudnoca ili?

danas mi je dan ocekivane m ali eto jos nije dosla vec pet dana me stomak boli kao da cu dobiti i grudi su mi jako otecene i bolne i imam neke cudne fleke i tamni rub oko aureole. a prije nekih tri dana sam imala svjetlo rozni iscjedak.prosli mj sam imala razocaranje pa zelim jos malo pricekati sa testom.dakle zanima me vase misljenje.
gagulina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.