Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: najbolja navijačka skupina u hrvata.proćitajte prije post ispod!!!!GLASUJTE OBJEKTIVN
Beb Blue Boys 3 0.15%
Armada 2 0.10%
Torcida 1,950 99.44%
Kohorta 0 0%
Ultrasi 0 0%
Neki drugi 6 0.31%
Glasovatelji: 1961. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2008., 18:20   #1
Koreografije, navijanje, bakljade

evo mene zanima šta vi mislite koja je najbolja grupa u hrvata.nemojte sad ja sam bbb pa je bbb nego baš koja je najkvalitetnija grupa ne gledajte kvantitetu npr tovari i red fuckersi nemogu se rf mjerit sa tovarima ali kvaliteta im je takva kad bi njih bilo 500-2000 tovari im nebi bili ni do koljena zato jer njih 20-ak daje sve od sebe i to je prava ekipa(bez uvrede kome se ne sviđa riječ tovar nek čita torcida).a navijanje ja mislim da jedino armada može postići ono nešto na ovim prostorima među većim skupinama dok ove super rulje bbb,tovari(torcida) zadnje vrijeme ne ali su prije na utakmici uhvatili 1 ili 2 rečenice pa je groktali cijelu tekmu.koreografija tu isto dajem svoj glas armadi jer kvaliteta,izgled d tribine(morate priznat užasno),prihodi,mašta,izgled,i ljudi koji to rade nikad nisu trijezni(malo šale) ali stvarno svi imaju prekrasnu koreografiju ali kolko se sjećam armada je to prva uvela ali bbb,torcida imaju puno veće prihode ali opet bog zna što ali svi imamo problema sa policijom.

e sad da ne otvaram novi topic pitat ću ovdje ako ima ko recept za one male baklje,okrugle,kućne izrade zanimaju me materjali i naćin izrade na privat maseg obavezno e da ako uspijem stavit anketu glasujte objektivno i ne zamjerajte mi na nepismenosti jer moram na wc

Zadnje uređivanje Serse : 23.03.2008. at 20:03.
antevepar is offline  
Old 23.03.2008., 19:58   #2
meni su najbolji južnoamerički navijači u meksiko. od naše skupine sviđaju mi se kumovi i divlje svinje, te krimejski feštari, ali prednost dajem white angelsa zbog brojnosti i ljepote koreografija

evo jedan evidence
http://www.bijeliandjeli.hr/zenphoto...08.jpg_595.jpg


lock?
Veko32 is offline  
Old 23.03.2008., 20:02   #3
lock
ST! is offline  
Old 23.03.2008., 20:04   #4
nezna ni pisat još....a usudio se na korak otvorit temu
Silvaa is offline  
Old 23.03.2008., 20:31   #5
Quote:
Silvaa kaže: Pogledaj post
nezna ni pisat još....a usudio se na korak otvorit temu
PIŠI K*RAC

ja nežnam pičat
antevepar is offline  
Old 23.03.2008., 20:44   #6
1) "Hrvati" se piše velikim slovom
2) ne znam tko su "Beb Bčue Boys", al sam glasovao za njih zbog ovog "Beb"
wallace is offline  
Old 23.03.2008., 20:46   #7
Quote:
antevepar kaže: Pogledaj post
e da ako uspijem stavit anketu glasujte objektivno i ne zamjerajte mi na nepismenosti jer moram na wc
wallace, nisi obratio pažnju na ovaj dio
Veko32 is offline  
Old 23.03.2008., 20:46   #8
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
1) "Hrvati" se piše velikim slovom
2) ne znam tko su "Beb Bčue Boys", al sam glasovao za njih zbog ovog "Beb"
ja sam se vec zalia sta u anketi nema vinskih musica
ST! is offline  
Old 23.03.2008., 20:56   #9
najbolji su mi ovi padobranci. wannabe ''navijači'', koji traže pomoć u izradi koreografija tj. baklji na internetu i postavlja nebulozne teme kao što je na primjer ova. šta sve majka rodi...
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 23.03.2008., 21:17   #10
ajde sad otvori jos i temi "kako unit baklju na staidion"
ST! is offline  
Old 24.03.2008., 08:33   #11
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
ajde sad otvori jos i temi "kako unit baklju na staidion"

kako pjevat pojedinu pjesmu i koji su pravilni pokreti tijekom pljeskanja
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 24.03.2008., 19:26   #12
zakaj je ovo još otključano?

__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 24.03.2008., 19:56   #13
Quote:
antevepar kaže: Pogledaj post
evo mene zanima šta vi mislite koja je najbolja grupa u hrvata.nemojte sad ja sam bbb pa je bbb nego baš koja je najkvalitetnija grupa ne gledajte kvantitetu npr tovari i red fuckersi nemogu se rf mjerit sa tovarima ali kvaliteta im je takva kad bi njih bilo 500-2000 tovari im nebi bili ni do koljena zato jer njih 20-ak daje sve od sebe i to je prava ekipa(bez uvrede kome se ne sviđa riječ tovar nek čita torcida).a navijanje ja mislim da jedino armada može postići ono nešto na ovim prostorima među većim skupinama dok ove super rulje bbb,tovari(torcida) zadnje vrijeme ne ali su prije na utakmici uhvatili 1 ili 2 rečenice pa je groktali cijelu tekmu.koreografija tu isto dajem svoj glas armadi jer kvaliteta,izgled d tribine(morate priznat užasno),prihodi,mašta,izgled,i ljudi koji to rade nikad nisu trijezni(malo šale) ali stvarno svi imaju prekrasnu koreografiju ali kolko se sjećam armada je to prva uvela ali bbb,torcida imaju puno veće prihode ali opet bog zna što ali svi imamo problema sa policijom.

e sad da ne otvaram novi topic pitat ću ovdje ako ima ko recept za one male baklje,okrugle,kućne izrade zanimaju me materjali i naćin izrade na privat maseg obavezno e da ako uspijem stavit anketu glasujte objektivno i ne zamjerajte mi na nepismenosti jer moram na wc
WHUFC is offline  
Old 24.03.2008., 21:31   #14
Jebote dam se kladit da imas barem 9 godina. pa kakve su ovo gluposti.
matrix08 is offline  
Old 25.03.2008., 22:37   #15
oprostite mu, ne zna šta čini...nismo mi svi takvi!
inače, ja isto glasam za white angelse također zbog ljepote koreografija!

__________________
Horror. Horror has a face...And you must make a friend of horror.
Col Walter Kurtz is offline  
Old 25.03.2008., 22:59   #16
Torcida je zakon
MEP is offline  
Old 25.03.2008., 23:10   #17
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Torcida je zakon
zaboravija si ono ''PRIKA''
razočara si me svojin glasanjen u ovi anketi....
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 25.03.2008., 23:14   #18
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
zaboravija si ono ''PRIKA''
razočara si me svojin glasanjen u ovi anketi....
A slušaj, da se i ja malo uključin u sprdačinu po forumu, već se duže vrime suzdržajem
MEP is offline  
Old 25.03.2008., 23:27   #19
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
A slušaj, da se i ja malo uključin u sprdačinu po forumu, već se duže vrime suzdržajem
Rezultat
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 25.03.2008., 23:31   #20
joj da nisam već iskoristio glas na Neki drugi... jebeni White Angelsi
__________________
Horror. Horror has a face...And you must make a friend of horror.
Col Walter Kurtz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.