Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2008., 11:45   #21
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
cita sam da su u Francuskoj ovi iz Lensa neki ekstremi....
psg u fajtu neprikosoveni.
 
Old 10.07.2008., 11:47   #22
Quote:
_ZULE_ kaže: Pogledaj post
Drughi bianconeri!!
jedni od najluđih
da druđi hehehhe, preloši su. niti imaju stila niti imaju pisme, niti se znaju tuć,druga stvar šta juve ima masu navijača,al ka navijačka skupina, toro je za njih svemir.
 
Old 10.07.2008., 11:49   #23
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
Benfica-NNB (NoNameBoys)

veliki prijatelji torcide i hrvatske, obrigado benfica!


Milan-FdL (Fossa dei Leoni)

legendarna i najstarija ultra skupina u italiji, poznati po super coreo, osnovani 68', nestali sa scene prije par godina kada su im juventini (drughi) ukrali glavni transparent.

kurac su veliki prijatelji, ne piši pizdarije, da znaš ne bi svašta pisa, dobar dio pripadnika torce to ne prizna, niti jebe portugalce dva posto, a bogami nijen i službeno tako da...ka i šta tornado ne priznaju podružnice, dobar dio njih.

fossa je spušila na autogrilu krpicu,ovi ih pratili i ćakijama napali,omjer prestrašana,išla krpu 1 autu. ovi ovima drmili d zastave, našli ih na kolodvoru.
 
Old 10.07.2008., 11:51   #24
al sve u svemu tema je preglupa. veko ja bi ovo izbrisa odma ahhaha


saremo la kaknjiinji, la nostra wc, peke la kakae e molto tvrda. uf,uf, kako ću se bene posrat.
bastradi govnjiinji. prolivi e grandiozo. pero io non tropo. la govninji e tuta la mia vita.
vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Old 10.07.2008., 12:06   #25
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
daj da palermo
šta se čudiš, pola sicilije je na raboti u milanu, bergamu, rimu, torinu. normalno da ih je uvik puno kad palermo gostuje. glup si bez pokrića.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 10.07.2008., 12:09   #26
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
kurac su veliki prijatelji, ne piši pizdarije, da znaš ne bi svašta pisa, dobar dio pripadnika torce to ne prizna, niti jebe portugalce dva posto, a bogami nijen i službeno tako da...ka i šta tornado ne priznaju podružnice, dobar dio njih.

fossa je spušila na autogrilu krpicu,ovi ih pratili i ćakijama napali,omjer prestrašana,išla krpu 1 autu. ovi ovima drmili d zastave, našli ih na kolodvoru.
ko je usrid rata dok je europu bolija kuratz prvi izvisija transparent-freedom to croatia?? kasnije, još pričamo o ratu, doša u st dok su padale granate da izrazi podršku torcidi. ako ti ne šljiviš nnb to je do tebe i tvog manjka respekta i zahvalnosti prema jednoj takvoj skupini, ne govori za sve iz torcide.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 10.07.2008., 12:10   #27
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
al sve u svemu tema je preglupa. veko ja bi ovo izbrisa odma ahhaha


saremo la kaknjiinji, la nostra wc, peke la kakae e molto tvrda. uf,uf, kako ću se bene posrat.
bastradi govnjiinji. prolivi e grandiozo. pero io non tropo. la govninji e tuta la mia vita.
vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

prejako
WHUFC is offline  
Old 10.07.2008., 12:12   #28
aj ne seri, to ih je bilo u mialnu 10 000 i rimu ostalo kurac, i to prva sezona nakon povratak u a.
kad uvatin sutra vrimena dobit ćeš slike svih gostovanja pa ćeš onda se posrat i popišat ako su oni broj 2,oni su pri dnu, domaće imaju jedan od njagorih kopova,cataniaj je za njih svemir,messina isto. domaće kako tako al vani ajme. udaljenost je prevelika.
calgati ina vani svaku 50 ljudi pa se zna di god dođu da se tuću,ovi ni ne idu..pa ne seri ako ne znaš...
ka šta san reka sutra ćeš dobit slike,..to ti je dosta da ti zaćepin usta...jer si u tri posta svašta nasra...
da palermo, ljudi ti se smiju...jel ti znaš šta in je wst hwm napravija po gradu, intervoih 100 ove sezone, daj sinek, ne piše sve an intrenetu, i ne znaš sve ako vidiš dva klipa. ajde uživaj, pošto vidin da si za hajduk neću te puno napadat al da palermo hehheeh
 
Old 10.07.2008., 12:14   #29
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
ko je usrid rata dok je europu bolija kuratz prvi izvisija transparent-freedom to croatia?? kasnije, još pričamo o ratu, doša u st dok su padale granate da izrazi podršku torcidi. ako ti ne šljiviš nnb to je do tebe i tvog manjka respekta i zahvalnosti prema jednoj takvoj skupini, ne govori za sve iz torcide.
ti si napisa veliki prijatelji,bal...bal..itd...
i nisu došli u st..nego su doli digli parolu na eng sloboda za hrv..mi njima digli obrogadi benfika kad us purgere izbacili..al objašnjavan ti da nema torca s nikin službeno prijteljstvo,...dio ljudi je druga stvar...
nemaš ti koga šljivi i ne šljivit..ako su grupe u službenom prijatlejstvu to se zna šta znaći..ka dleije npr...
 
Old 10.07.2008., 12:15   #30
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post

prejako
a e prika..sere mi se kad vidin šta i kako
 
Old 10.07.2008., 12:18   #31
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
al sve u svemu tema je preglupa. veko ja bi ovo izbrisa odma ahhaha
Baš sam to komentirao s edgeom, al vidim da se nešta piše pa neka je još, pa ćemo vidit u šta će se razvijat. Mislim da joj slijedi lock uskoro.

kinko jak si
Veko32 is offline  
Old 10.07.2008., 12:24   #32
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
ti si napisa veliki prijatelji,bal...bal..itd...
i nisu došli u st..nego su doli digli parolu na eng sloboda za hrv..mi njima digli obrogadi benfika kad us purgere izbacili..al objašnjavan ti da nema torca s nikin službeno prijteljstvo,...dio ljudi je druga stvar...
nemaš ti koga šljivi i ne šljivit..ako su grupe u službenom prijatlejstvu to se zna šta znaći..ka dleije npr...
eto to ti je veliki propust, slabo si nešto informiran za torcidaša. naime bili su u splitu. i na povratku iz splita jedan je momak poginija šta je doša izrazit podršku torcidi (nadimak mu bija gullit), hajduku, hrvatskoj. kasnije je u portugalu torcida donila vijenac za toga momka. ne moraš ti njih volit, ali barem malo respekta, a ne sheme "boli me qurac za njih". ništa više.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 10.07.2008., 12:26   #33
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
eto to ti je veliki propust, naime bili su u splitu. i na povratku iz splita jedan je momak poginija šta je doša izrazit podršku torcidi, hajduku, hrvatskoj. kasnije je u portugalu torcida donila vijenac za toga momka. ne moraš ti njih volit, ali barem malo respekta, a ne sheme "boli me qurac za njih". ništa više.
došli su u st..nego san mislija da reć da su digli parolu doli..bagati ne ode..e...
freedom for cro...na to...
 
Old 10.07.2008., 12:30   #34
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
došli su u st..nego san mislija da reć da su digli parolu doli..bagati ne ode..e...
freedom for cro...na to...
slažen se ja da nema službenog prijateljstva, možda bolje tako nego one šeme tipa zvezda-pirej, ali stara garda ima puno respekta prema nnb, tako bi trebali imat i mi mlađi. više me smetaju one priče sa torcidom zabrzde i poljacima na prošlom derbiju, šta sad oni imaju veze s nama...
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 10.07.2008., 12:31   #35
al uglavnom palermo kurac. toro majka. topic closed. rasprave continua - al topic italiano.
 
Old 10.07.2008., 12:35   #36
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
slažen se ja da nema službenog prijateljstva, možda bolje tako nego one šeme tipa zvezda-pirej, ali stara garda ima puno respekta prema nnb, tako bi trebali imat i mi mlađi. više me smetaju one priče sa torcidom zabrzde i poljacima na prošlom derbiju, šta sad oni imaju veze s nama...
koja stara torca, šta su išli mukte u portugal i tako to, daj molin te. pola su skupo kožu prodali, koji respekt, šta su napravili najgore razdoblej torce u povijesti..tamo od 92---do 99..jesi puka...koji zabreze to išla jedna ekipa bezveze..bez kićenja krpi..daj..molin te...i tu kod slovana kad se išlu kod zabreze...pusti to e...
pustimo to..sutra napoli...
 
Old 10.07.2008., 12:39   #37
Vidim čitalo se Tifo, Ćao tifo, Tribina...
Veko32 is offline  
Old 10.07.2008., 12:44   #38
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
aj ne seri, to ih je bilo u mialnu 10 000 i rimu ostalo kurac, i to prva sezona nakon povratak u a.
kad uvatin sutra vrimena dobit ćeš slike svih gostovanja pa ćeš onda se posrat i popišat ako su oni broj 2,oni su pri dnu, domaće imaju jedan od njagorih kopova,cataniaj je za njih svemir,messina isto. domaće kako tako al vani ajme. udaljenost je prevelika.
calgati ina vani svaku 50 ljudi pa se zna di god dođu da se tuću,ovi ni ne idu..pa ne seri ako ne znaš...
ka šta san reka sutra ćeš dobit slike,..to ti je dosta da ti zaćepin usta...jer si u tri posta svašta nasra...
da palermo, ljudi ti se smiju...jel ti znaš šta in je wst hwm napravija po gradu, intervoih 100 ove sezone, daj sinek, ne piše sve an intrenetu, i ne znaš sve ako vidiš dva klipa. ajde uživaj, pošto vidin da si za hajduk neću te puno napadat al da palermo hehheeh
raspravlja bi s tobon drage volje, slažen se da catanija ima bolju tribinu od palerma, messina je kurac od ovce, palermo san spomenija u kontekstu brojnosti na gostovanjima, ništa više. bija san prije dvi godine u acirealeu, misto kraj catanije i ima san čast pratit utakmicu, tako da sigurno znan barem nešto. e i da se vratin na raspravu, malo gutaš slova i pismenost ti je na razini mulca od šest godina, sporije piši, možda onda i svatin ponešto.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 10.07.2008., 13:55   #39
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
kurac su veliki prijatelji, ne piši pizdarije, da znaš ne bi svašta pisa, dobar dio pripadnika torce to ne prizna, niti jebe portugalce dva posto, a bogami nijen i službeno tako da...ka i šta tornado ne priznaju podružnice, dobar dio njih.
ja te sad pitam, kako bi trebalo izgledat po tebi to službeno prijateljstvo???
tj. torcida ima "službeno" prijateljstvo sa benficom i tornadom premda ja o tome i nemam neko pozitivno mišljenje...
-white boy- is offline  
Old 10.07.2008., 14:07   #40
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
al sve u svemu tema je preglupa. veko ja bi ovo izbrisa odma ahhaha


saremo la kaknjiinji, la nostra wc, peke la kakae e molto tvrda. uf,uf, kako ću se bene posrat.
bastradi govnjiinji. prolivi e grandiozo. pero io non tropo. la govninji e tuta la mia vita.
vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ovo san tek shvatia kad se WHUFC poceo smijat


zaboli me tuto stomaki i grlo velikoni
spalato78 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.