Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Gdje ste "više doma", na tekmama repke ili svog kluba?
Repka 71 30.21%
Klub 164 69.79%
Glasovatelji: 235. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2008., 23:54   #61
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post

je to je taj post na koji sam mislio jer tako i pise,nisam ja znao da on tu direktno misli na mamica,da je tako napisao sve bi bilo jasnije,ali iz ovoga se vidi da se misli opcenito na mafiju u hrv klubovima
Slažem se

Onda, Đus, objasni nam... kako ti znaš da je on mislio baš na Mamića?
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 24.09.2008., 23:56   #62
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Poštujem koji više vole klub,ali doista sam iznenađen anketom...
budući da je ovo, ajmo reć, navijački podforum, stvari se gledaju s navijačkog aspekta, pa ak uzmeš u obzir te okolnosti oko reprezentacije, razumljivo je...
native is offline  
Old 25.09.2008., 10:16   #63
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
Dokle god je mafijaš u klubu, moj glas ide za repku

je to je taj post na koji sam mislio jer tako i pise,nisam ja znao da on tu direktno misli na mamica,da je tako napisao sve bi bilo jasnije,ali iz ovoga se vidi da se misli opcenito na mafiju u hrv klubovima
Marković je nažalost gori o Mamića...
__________________
.
Michael Collins is online now  
Old 25.09.2008., 12:53   #64
definitivno klub...... koliko god volila reprezentaciju i živcirala se na utakmicama to nije ni upola koliko volin Hajduk....
__________________
.:°˙˙°:I kad gube i kad tuku uvijek vjerni svon Hajduku:°˙˙°:.

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
smishnica is offline  
Old 25.09.2008., 19:12   #65
Hrvatska daaaleko iznad bilo kojeg kluba.
bart_85 is offline  
Old 26.09.2008., 17:10   #66
Hajduk, i to bez ikakve prave konkurencije s reprezentacijom ...
__________________
Svi mi imamo svoj fakultet, pa makar to bila i srednja škola ...
IQ_147_Dalmos is offline  
Old 26.09.2008., 19:18   #67
Quote:
IQ_147_Dalmos kaže: Pogledaj post
Hajduk, i to bez ikakve prave konkurencije s reprezentacijom ...
upravo tako
__________________
.:°˙˙°:I kad gube i kad tuku uvijek vjerni svon Hajduku:°˙˙°:.

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
smishnica is offline  
Old 27.09.2008., 22:28   #68
a riječanima? klub(rijeka) ili reprezentacija(srbija)?
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 27.09.2008., 22:38   #69
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
a riječanima? klub(rijeka) ili reprezentacija(srbija)?
Nama je bre srbija na prvom mestu...pogledaj na anketi...
A također prema anketi vama tovarima je jedini odabir ajduk, kad je juga propala, a jebiga druže mi smo malo više srečni...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 27.09.2008., 22:44   #70
Quote:
Hero_87 kaže: Pogledaj post
Nama je bre srbija na prvom mestu...pogledaj na anketi...
A također prema anketi vama tovarima je jedini odabir ajduk, kad je juga propala, a jebiga druže mi smo malo više srečni...
istina, ostali smo bez države, di će svi ti partizani nego na sjever.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 27.09.2008., 22:52   #71
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
istina, ostali smo bez države, di će svi ti partizani nego na sjever.
Ma to je bre sve skoro počišćeno, ne volimo mi ni partizane, gori ste od Frankovaca...sutra se ide u koljevku Ustaštva da im se naje...mo nane...dosta je bilo i tog genocidisanja...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 27.09.2008., 23:03   #72
ja smatram da samo bolesnom čovjeku može neki jadni klub iz hnl-a značit više od reprezentacije!
koraljka is offline  
Old 27.09.2008., 23:07   #73
Quote:
koraljka kaže: Pogledaj post
ja smatram da samo bolesnom čovjeku može neki jadni klub iz hnl-a značit više od reprezentacije!

zato jer je repka uspješna a klubovi siromašni i gube tekme?
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 27.09.2008., 23:11   #74
Definitivno reprezentacija...nema ljepšeg osjećaja nego kada tvoj narod pobjedi..ovdje gdje si se rodio i gdje živiš godinama..ni jedan klub mi nemože pružit takve osjećaje kao što može repka...neopisivo je i izreći koliko mi je draža repka... srry svima na ovim antitalent "umjetnički" izrečenim riječima
NoNaMe_CRO is offline  
Old 28.09.2008., 00:44   #75
Quote:
koraljka kaže: Pogledaj post
ja smatram da samo bolesnom čovjeku može neki jadni klub iz hnl-a značit više od reprezentacije!
Ja mislim da samo bolestan čovjek može ovakvu glupost napisati, po čemu su klubovi iz HNL-a jadni? Iz tih jadnih klubova se i stvara tvoja presveta repka!
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 28.09.2008., 00:53   #76
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Ja mislim da samo bolestan čovjek može ovakvu glupost napisati, po čemu su klubovi iz HNL-a jadni? Iz tih jadnih klubova se i stvara tvoja presveta repka!
presveta repka se stvara od igraca koji nemaju veze s hrvatskom i mislim da samo bolestan covik moze biti toliko uzivljen u markovicevu tvorevinu koja ce se ubrzo zvati ujedinjeni narodi.ko voli nek izvoli ali draza mi je pobjeda hajduka nad dinamom nego da hrvatska osvoji svjetsko
nevolja is offline  
Old 28.09.2008., 23:23   #77
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
presveta repka se stvara od igraca koji nemaju veze s hrvatskom i mislim da samo bolestan covik moze biti toliko uzivljen u markovicevu tvorevinu koja ce se ubrzo zvati ujedinjeni narodi.ko voli nek izvoli ali draza mi je pobjeda hajduka nad dinamom nego da hrvatska osvoji svjetsko
Čekaj frende, mi smo iz iste kaše, samo iz dva dijela države. Slažemo se o legiji stranaca. No najjaći igrači dolaze iz ovog našeg HNL-a.
I btw, meni bi ipak bilo draže da je Hrvatska svjetski prvak nego da DInamo dobije Hajduka. Možda zato kaj sam se već naviknul na ovo drugo...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 29.09.2008., 09:53   #78
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
presveta repka se stvara od igraca koji nemaju veze s hrvatskom i mislim da samo bolestan covik moze biti toliko uzivljen u markovicevu tvorevinu koja ce se ubrzo zvati ujedinjeni narodi.ko voli nek izvoli ali draza mi je pobjeda hajduka nad dinamom nego da hrvatska osvoji svjetsko
koraljka is offline  
Old 29.09.2008., 10:00   #79
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
zato jer je repka uspješna a klubovi siromašni i gube tekme?
Ne,nego zato što kao prvo ni tim igračima koji igraju u našim klubovima ti klubovi ništa ne znače,nego samo čekaju prvu priliku da se prodaju,a onda eventualno kad su stari i nesposobni za igranje se vrate.
Još bi mi bilo razumljivo da neko voli te naše klubove više od reprezentacije kad bi oni bili uspješni u europi ,sudjelovali u završnicama europskih natjecanja, ili bar da igraju kvalitetan nogomet.
Prije su možda ljudima hajduk ili dinamo više značili od repke,dok smo bili u jugoslaviji,jer je onda to ipak bilo potpuno naše,hrvatsko, ali sada mi nije jasno kako bi neko mogo više volit klub od reprezentacije
koraljka is offline  
Old 29.09.2008., 10:49   #80
Quote:
koraljka kaže: Pogledaj post
Ne,nego zato što kao prvo ni tim igračima koji igraju u našim klubovima ti klubovi ništa ne znače,nego samo čekaju prvu priliku da se prodaju,a onda eventualno kad su stari i nesposobni za igranje se vrate.
Još bi mi bilo razumljivo da neko voli te naše klubove više od reprezentacije kad bi oni bili uspješni u europi ,sudjelovali u završnicama europskih natjecanja, ili bar da igraju kvalitetan nogomet.
Prije su možda ljudima hajduk ili dinamo više značili od repke,dok smo bili u jugoslaviji,jer je onda to ipak bilo potpuno naše,hrvatsko, ali sada mi nije jasno kako bi neko mogo više volit klub od reprezentacije
Kaj klub mora biti u završnicama europskih kupova da bi ga se volilo? kaj sve nebum pročital...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.