Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2008., 09:15   #1
Zagreb - ginekolozi [HZZO]

Ispada da preostaje samo privatnik ginekolog, posto nikako da nadjem nekog stalnog, tj nijedan do sad nije zasluzio moje povjerenje, lutam od jednog do drugog, ima li netko, zna li za dobrog ginekologa u zapadnom dijelu grada, jer mi je ovo dozlogrdilo, mozda bi se kod nekog socijalnog konacno skrasila, a naravno da moze obavit osnovne pretrage, PAPA, UZV..ajd ljudi spasite me
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 10:04   #2
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
Ispada da preostaje samo privatnik ginekolog, posto nikako da nadjem nekog stalnog, tj nijedan do sad nije zasluzio moje povjerenje, lutam od jednog do drugog, ima li netko, zna li za dobrog ginekologa u zapadnom dijelu grada, jer mi je ovo dozlogrdilo, mozda bi se kod nekog socijalnog konacno skrasila, a naravno da moze obavit osnovne pretrage, PAPA, UZV..ajd ljudi spasite me
ja osobno idem u dom zdravlja švarcova,kod dr.pačaka,i zadovoljna sam,a u dz prečko,imaš dr.bokić,koliko sam čula mlada je i dobra
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 11:26   #3
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
ja osobno idem u dom zdravlja švarcova,kod dr.pačaka,i zadovoljna sam,a u dz prečko,imaš dr.bokić,koliko sam čula mlada je i dobra
hvala ti puno..otici cu u precko, nadam se da ce me primit..
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 11:28   #4
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
hvala ti puno..otici cu u precko, nadam se da ce me primit..
imaš i u šarengradskoj,u dz mupa,izvrsnog ginića,ima ultrazvuk,pa nemoraš okolo hodati
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 11:39   #5
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
hvala ti puno..otici cu u precko, nadam se da ce me primit..

Ako misliš ići u onaj dom zdravlja prečko, adresa Prečko/Dekanići - NEMOJ!
Dr. je OK, ali sa sestrom ćeš imati problema. Uopće se ne javljaju na telefon, a naručuju za cca. 2 mjeseca. Ja sam uputnicu čekala 2 sata. Totalno su neorganizirani. Ja tražim novog ginekologa jer s ovima više ne ide.
Michaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 11:41   #6
Quote:
Michaela kaže: Pogledaj post
Ako misliš ići u onaj dom zdravlja prečko, adresa Prečko/Dekanići - NEMOJ!
Dr. je OK, ali sa sestrom ćeš imati problema. Uopće se ne javljaju na telefon, a naručuju za cca. 2 mjeseca. Ja sam uputnicu čekala 2 sata. Totalno su neorganizirani. Ja tražim novog ginekologa jer s ovima više ne ide.
zbog sestre se ja nisam ni prebacila,neljubazna,živčana,ovdje gdje idem naručiš se telefonski u određeno vrijeme,i tada ulaziš,nema čekanja
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 11:45   #7
meni je super dr. Suzana Bokić u DZ Prečko...jedino što moram čekati na pregled oko mjesec dana....ali dr. je

btw. prima nove, samo odi po prijavni list

radno vrijeme:


parni datumi --> ujutro 7 - 14:30

neparni --> popodne 13 - 20:30


vrijeme za telefonsko naručivanje:

parni datumi (ujutro) --> 8 - 8:30, 13 - 13:30

neparni (popodne) --> 14 - 14:30, 18:30 - 19
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 11:55   #8
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
imaš i u šarengradskoj,u dz mupa,izvrsnog ginića,ima ultrazvuk,pa nemoraš okolo hodati
znaci ova Dr Bokić nema ultrazvuk..hmm..vidis kako je to komplicirano..a i kad moram cekat 2 mjeseca, vise mi se ni ne ide.sad ste me totalno zbunile
@Zenabr1 ti ides onda u sarengradsku..a to je privatnik ili?
@Allexis hvala puno na ovim informacijama
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 11:59   #9
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
znaci ova Dr Bokić nema ultrazvuk..hmm..vidis kako je to komplicirano..a i kad moram cekat 2 mjeseca, vise mi se ni ne ide.sad ste me totalno zbunile
@Zenabr1 ti ides onda u sarengradsku..a to je privatnik ili?
ja idem godinama u dz švarcova,ali u
šarengradskoj je socijalni,u dz
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 12:08   #10
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
ja idem godinama u dz švarcova,ali u
šarengradskoj je socijalni,u dz
OK
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 12:19   #11
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
znaci ova Dr Bokić nema ultrazvuk..hmm..vidis kako je to komplicirano..a i kad moram cekat 2 mjeseca, vise mi se ni ne ide.sad ste me totalno zbunile
dr. Bokić ima ultrazvuk....+ kad sam se naručivala, naručena sam za mjesec dana...također, ako je hitno, dr. prima na kraju radnog vremena one koje nisu naručene...

btw. meni sestra nikad nije bila neljubazna....ali radije ću imati dobru ginekologicu s neljubaznom sestrom, nego groznu ginekologicu s jako ljubaznom sestrom (kao što sam imala u studentskoj)...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 13:35   #12
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
OK
neznam u kojem kvartu živiš,ja sam u vrbanima,i nije mi problem ići skroz do maksimirske,da dođem kod ginića.bitno je da se dobro osječaš,i da znaš da će ti na sve dati odgovor,pregled ionako brzo traje,a sa njim možeš sjesti i razgovarati
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 15:08   #13
bok, imam jedno pitanje,, da li u sarengradskoj radi jos onaj ginekolog ,,, bio je malo stariji , tj za penziju,jer dok sam ja isla bio je,,pa me bas zanima da li je jos uvijek.
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 15:12   #14
Quote:
bjelovarcanka kaže: Pogledaj post
bok, imam jedno pitanje,, da li u sarengradskoj radi jos onaj ginekolog ,,, bio je malo stariji , tj za penziju,jer dok sam ja isla bio je,,pa me bas zanima da li je jos uvijek.
ne,došao je novi
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 15:14   #15
vau,,, nemres vjerovati,,,
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 15:17   #16
moje mišljenje o dr. Bokić iz Prečko 2 j e kopirano sa jedne druge teme a glasi ovako:

Ja mjenjam ginekologa!
jučer mi dopizdilo nakon što sam čekala uputnicu za lijek 2 sata i doktorica me nije ni primila neg mi sestra onako odokativno šibnula antibiotik i otpilila s debilnim objašnjenjem kad sam joj prigovorila što mi nisu htjele raditi bris zadnji put već na moje inzistiranje i svađu A BILA SAM U PRAVU DA SAM OPET BOLESNA!!! (imam problema sa bakterijama u cerviksu već duže vrijeme )
ja njoj-sestri kažem: vidite da sam bila u pravu da opet imam problema, a ona meni debilni odgovor koji valjda servira neobrazovanim uplašenim klinkama i starim bakama koje dođu: pa kaj očete, vidite da niste pozitivni na ureaplazmu više (kao da je to tema razgovora ). tema je ešerihija hellloooouuuu!!!
i kad popijete nolicin, za 5 DANA () dođite na kontrolni bris uzet ću vam ga AKO ĆU IMAT MEDIJA!!!
a to s medijima mi je dr lijepo objasnila da imam pravo na 2 brisa godišnje, jedan + kontrolni, za sve ostalo da to Njoj dolazi na naplatu što je čista laž.

Mislim da je ta kap prelila moju čašu.
Ni sestra ni doktorica nemaju ni 10 sec vremena od pacijentica i to im priznam ali... za to im nisam JA kriva.
Već mi je dosta da smo mi pacijenti stalno žrtve njihove profitabilne medicine. Ona si natrpa 50 000 pacijentica zato jer joj po svakom pacijentu zavod plača neku lovu i nas je već puna čekaona i nema šanse da nas sve kvalitetno obradi nek nas u roku 10 sec spizdi van (i ovo ne karikiram neg je doslovno tako, zadnji put mi je neka ženska ulijetala u kabinu dok su mi još gaće bile na koljenima zato šta je ova urlala; slijedećiiii ) Al... ona i dalje prima NOVE pacijentice!!! . zato nam i serviraju onakva debilna objašnjenja samo da niš više ne pitaš, nema medija zato da ne mora potrošit lovu na njihovu nabavu i najradije bi da može imala 100 000 pacijentica al po mogučnosti zdravih- da ne mora na njih ništa potrošit. meni je takvog ponašanja dosta, moja budučnost, zdravlje i beba ovise o njihovoj gramzivosti i ja to ne toleriram više.

dakle, ima ko kakvog drugog hzzo ginekologa u zapadnom dijelu zg za preporučit?
Isprika za dugi post.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 15:20   #17
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
moje mišljenje o dr. Bokić iz Prečko 2 j e kopirano sa jedne druge teme a glasi ovako:

Ja mjenjam ginekologa!
jučer mi dopizdilo nakon što sam čekala uputnicu za lijek 2 sata i doktorica me nije ni primila neg mi sestra onako odokativno šibnula antibiotik i otpilila s debilnim objašnjenjem kad sam joj prigovorila što mi nisu htjele raditi bris zadnji put već na moje inzistiranje i svađu A BILA SAM U PRAVU DA SAM OPET BOLESNA!!! (imam problema sa bakterijama u cerviksu već duže vrijeme )
ja njoj-sestri kažem: vidite da sam bila u pravu da opet imam problema, a ona meni debilni odgovor koji valjda servira neobrazovanim uplašenim klinkama i starim bakama koje dođu: pa kaj očete, vidite da niste pozitivni na ureaplazmu više (kao da je to tema razgovora ). tema je ešerihija hellloooouuuu!!!
i kad popijete nolicin, za 5 DANA () dođite na kontrolni bris uzet ću vam ga AKO ĆU IMAT MEDIJA!!!
a to s medijima mi je dr lijepo objasnila da imam pravo na 2 brisa godišnje, jedan + kontrolni, za sve ostalo da to Njoj dolazi na naplatu što je čista laž.

Mislim da je ta kap prelila moju čašu.
Ni sestra ni doktorica nemaju ni 10 sec vremena od pacijentica i to im priznam ali... za to im nisam JA kriva.
Već mi je dosta da smo mi pacijenti stalno žrtve njihove profitabilne medicine. Ona si natrpa 50 000 pacijentica zato jer joj po svakom pacijentu zavod plača neku lovu i nas je već puna čekaona i nema šanse da nas sve kvalitetno obradi nek nas u roku 10 sec spizdi van (i ovo ne karikiram neg je doslovno tako, zadnji put mi je neka ženska ulijetala u kabinu dok su mi još gaće bile na koljenima zato šta je ova urlala; slijedećiiii ) Al... ona i dalje prima NOVE pacijentice!!! . zato nam i serviraju onakva debilna objašnjenja samo da niš više ne pitaš, nema medija zato da ne mora potrošit lovu na njihovu nabavu i najradije bi da može imala 100 000 pacijentica al po mogučnosti zdravih- da ne mora na njih ništa potrošit. meni je takvog ponašanja dosta, moja budučnost, zdravlje i beba ovise o njihovoj gramzivosti i ja to ne toleriram više.

dakle, ima ko kakvog drugog hzzo ginekologa u zapadnom dijelu zg za preporučit?
Isprika za dugi post.
pokušaj se raspitati u rudešu
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 15:32   #18
a gdje na rudešu? nije mi ni ova šarengradska tako daleko. to je na trešnjevci. šta ko zna o šarengrdskoj i o rudešu pliz
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 15:39   #19
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
a gdje na rudešu? nije mi ni ova šarengradska tako daleko. to je na trešnjevci. šta ko zna o šarengrdskoj i o rudešu pliz
gore ti piše pročitaj od početka
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 15:42   #20
jel zna netko kakvog dobrog ginekologa u sjeveroistocnom dijelu zagreba? maksimir i okolica.. a da prima pacijante. zvala sam ovu žensku koja radi u studentskom domu zdravlja jer je navodno super pa ona nema mjesta.
zooey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.