Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2010., 15:30   #201
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
A što se tiče Muškovaca, gdje stignem ako se sa ceste Obrovac-Gračac spustim prateći putokaze za naselje Muškovci?

Dođem li u blizinu onog pješačkog mosta?
Nije to pjesacki most, po tome prelaze i auti

Svojedobno su bili postavljeni putokazi za kanu safari (sa te ceste Obrovac-Gracac), ne znam da li su jos, pa mozes i njih pratiti...
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 18:24   #202
što se tice Raba.. što ima tamo za posjetiti?

mislila sam otic katamaranom do tamo s obzirom da ljetujem na pagu pa ono nije duga voznja katamaranom
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 20:31   #203
ja jednom isla na rab jednodnevno katamaranom s paga, iako sam bila vise puta i na vise dana autom..obidji grad rab i to ti je dovoljno..sam grad je prekrasan, uzivat ces..svakako odi
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 21:49   #204
bila sam vec na rabu ali u loparu pa se nisam bas nagledala samog grada. bila sam i u gradu ali navecer po najvecim guzvama i nisam nis ni mogla vidjet

idem ovaj tjedan na more pa bih voljela otici u postsezoni do tamo i vidjeti sto ima.

ima li nekih znamenitosti van grada il nes slicno? priroda i tak
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 22:33   #205
onda ti je sad idealno razgledavati rab po danu, jer je uistinu krasan grad..a st ose tice izvan grada raba, ne znam kako cete bez prijevoza,,ima onaj predivan park u samom rabu..samostan u sumpetarskoj dragi, prekrasna suma kalifront..ali pjeske je to malo daleko iz raba da bi stigli natrag na katamaran
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 21:40   #206
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
.ali pjeske je to malo daleko iz raba da bi stigli natrag na katamaran

Bilo bi idealno bajkom, ali ukoliko me sjećanje ne vara - na katamaran se ne može bAciklom?
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 22:11   #207
da, na katamaran se ne moze biciklom..samo pjesaci to sa jednom putnom torbom
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 17:18   #208
Zna li netko nudi li koja agencija možda jednodnevne izlete za 8.10.(dan neovisnosti) s polaskom iz Rijeke?Nešto tipa Venecije ili slično.Ili eventualno dvodnevne izlete.Gledam malo po netu ali ne mogu ništa pronaći da je u tom terminu i da je s polaskom iz ri.
Hvala unaprijed
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 09:40   #209
Quote:
veronika_87 kaže: Pogledaj post
Zna li netko nudi li koja agencija možda jednodnevne izlete za 8.10.(dan neovisnosti) s polaskom iz Rijeke?Nešto tipa Venecije ili slično.Ili eventualno dvodnevne izlete.Gledam malo po netu ali ne mogu ništa pronaći da je u tom terminu i da je s polaskom iz ri.
Hvala unaprijed
Veronika, probaj se raspitati u Autotransu. Nemoj se previše oslanjati na njihove web stranice nego odi tamo i pogledaj ponudu.
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 10:13   #210
Quote:
Prolaznica kaže: Pogledaj post
Veronika, probaj se raspitati u Autotransu. Nemoj se previše oslanjati na njihove web stranice nego odi tamo i pogledaj ponudu.
Hvala ti na odgovoru
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 17:08   #211
Festival čokolade - Opatija

Ispričavam se ako postavljam pitanje na krivom mjestu.
Zanima me, ako netko zna, nudi li koja agencija osim Samoborček turista jednodnevni izlet na Festival čokolade s polaskom iz Zagreba?
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 17:22   #212
Jesi razmisljala o tome da odes redovitim busem Zg-Opatija?
Ima ih 5-6x dnevno. Ujutro odes, a navecer se vratis.
vidi vozni red :
www.akz.hr
A za Rijeku ima skoro svakih sat vremena i puno cesce vozi pa lako iz Rijeke odes do Opatije.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 21:17   #213
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Jesi razmisljala o tome da odes redovitim busem Zg-Opatija?
Ima ih 5-6x dnevno. Ujutro odes, a navecer se vratis.
vidi vozni red :
www.akz.hr
A za Rijeku ima skoro svakih sat vremena i puno cesce vozi pa lako iz Rijeke odes do Opatije.
Hvala! To mi je rezervna opcija, ako ništa drugo ne nađem Voljela bih naći nešto organizirano, ali ako ništa drugo ostaje mi ovo.
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 21:21   #214
Sretno!
Opcenito se slabo organiziraju jednodnevni izleti u Opatiju na neke dogadjaje i festivale ili do Rijeke npr. za karneval itd.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 09:19   #215
Dojmovi od Kezela
Sve OK,ugodan ambijent,ljubazni,nasmijani,veseli konobari,tj. konobarice,gazda i ostalo osoblje.Za djecu ima sadržaja,domačih životinja za urbanu djecu koja nemaju prilike vidjeti koke,...e sada cijene,naravno malo pretjerane za večinu hrvatskog puka.Muzej,vinski podrum,odličan traminac.

Kava 8 kuna,dobro možeš i bez nje.
Ručak vikendom uz najavu je 100 kuna za odrasle a 70 (mislim) za djecu 2-7 godina.Dakle ja bih trebao platiti 400 kuna,klinci 8 i 11 godina jedu ko vrapci,žena negdje na sredini između njih i mene.Juhu i desert posluže a ostalo je švedski stol.

Hrana je odlična,za prste polizati pa ko voli nek izvoli.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 22:57   #216
Evo dizem ovu temu posto nam je doslo lijepo vrijeme, odnosno sezona izleta

Dajte ideje, kuda otici, sto vidjeti, lijepo, zanimljivo, romanticno....?

Mene osobno zanima nesto tipa Trakoscan, znaci romanticno, lijepa priroda, lijepo mjesto za setnju, nesto zanimljivo za vidjeti, kao sto je tamo npr. muzej...i tak.
Uglavnom, nesto u blizoj okolici Zagreba.
Tarsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 08:41   #217
Karlovacka regija nudi puno lijepih mjesta za obilazak, Zagorje isto.
npr. oko Karlovca- dvorci Ozalj, Dubovec u Karlovcu, Novigrad na dobri, Bosiljevo, Ribnik..izletista na Mreznici, Korani itd.
Zagorje - odgovorila sam na temi "Hrvatski dvorci"
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 08:50   #218
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Karlovacka regija nudi puno lijepih mjesta za obilazak, Zagorje isto.
npr. oko Karlovca- dvorci Ozalj, Dubovec u Karlovcu, Novigrad na dobri, Bosiljevo, Ribnik..izletista na Mreznici, Korani itd.
Zagorje - odgovorila sam na temi "Hrvatski dvorci"

Ispravak; Dubovac u Karlovcu.
nikbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 09:10   #219
da, ispricavam se na lapsus calami.
ajde vi malo Karlovcani pisite o tom sto ima za vidjeti, da ne bih samo ja iz ZG reklamirala ljepote i zanimljivosti vaseg kraja
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 14:46   #220
Bome da, ajde pisite malo o Karlovackom kraju... to mi je blizu a ne znam sto tamo otici pogledati.

A htjela sam pitati i o Zumberackom gorju, naime gledam na njihovoj stranici, i sva sam zbunjena. Tamo je nabrojeno cijelo cudo svega, nekakvih malih sela, svega i svacega...pa kako doci autom, kako stazom pjesice... i sad mene zanima jel moguce ikako to sve obici pjesice, ili bar veci dio.? Da se ne vozikamo autom stalno. Ne znam kak to tamo tocno izgleda, a cini mi se zanimljivo i vrlo zgodno bas za setnje.
Tarsis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.