Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2008., 21:45   #1
Unhappy moj dečko ima bezrazložne komplekse

pozdrav svima!
situacija je ovakva. u friškoj sam vezi, veza je prerasla iz prijateljstva u nešto više. no moj prijatelj, tj, sadašnji dečko, se boji da mene neće zadovoljit njegov alat. kako mi je bio prijatelj, pričala sam mu o svojim bivšima, koji su nerijetko imali velikog. sad mi je žao što to nisam prešutila.

dugačak mu je 13 cm, a širok negdje 3 cm.

ja sam mu rekla da je malo ono što je ispod 10. ne razumijem zašto se on loše osjeća. pa ima penis normalne,prosjećne širine i dužine?kaj ne?

jel ima netko ovdje sa sličnim mjerama? zanima me kak se vi dečki osjećate? jel tak da niste iskompleksirani nego uživate u životu, a ne ko ovaj moj bedak?
werterica is offline  
Old 09.05.2008., 21:48   #2
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!
situacija je ovakva. u friškoj sam vezi, veza je prerasla iz prijateljstva u nešto više. no moj prijatelj, tj, sadašnji dečko, se boji da mene neće zadovoljit njegov alat. kako mi je bio prijatelj, pričala sam mu o svojim bivšima, koji su nerijetko imali velikog. sad mi je žao što to nisam prešutila.

dugačak mu je 13 cm, a širok negdje 3 cm.

ja sam mu rekla da je malo ono što je ispod 10. ne razumijem zašto se on loše osjeća. pa ima penis normalne,prosjećne širine i dužine?kaj ne?

jel ima netko ovdje sa sličnim mjerama? zanima me kak se vi dečki osjećate? jel tak da niste iskompleksirani nego uživate u životu, a ne ko ovaj moj bedak?

ah, svi mi imamo neke svoje komplekse... možda nekoj prije tebe nije odgovarala njegova dužina i širina, pa je i radi toga malo u bedu... pokušaj mu dat do znanja da je tebi ok.
perla_22 is offline  
Old 09.05.2008., 21:48   #3
Nisi mu stvarno ni trebala pričat al šta češ nisi ni znala da češ počet s njim. Sad se boji da ga tvoja neče progutat i da če ostat i bez toga malo što ima

Al čekaj... dok znaš njegovu dužino i širinu pa vi ste več imali sexualni odnos il se varam?
specijalac is offline  
Old 09.05.2008., 21:49   #4
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
kako mi je bio prijatelj, pričala sam mu o svojim bivšima, koji su nerijetko imali velikog. sad mi je žao što to nisam prešutila.

)
Jebem ti ja ljubav koja nastaje iz prijateljstva....
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 21:51   #5
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Jebem ti ja ljubav koja nastaje iz prijateljstva....

zapravo ne vjeruje da širina može biti jedva 3 cm, ovo je očito neki troll...
perla_22 is offline  
Old 09.05.2008., 21:52   #6
Quote:
specijalac kaže: Pogledaj post
Nisi mu stvarno ni trebala pričat al šta češ nisi ni znala da češ počet s njim. Sad se boji da ga tvoja neče progutat i da če ostat i bez toga malo što ima

Al čekaj... dok znaš njegovu dužino i širinu pa vi ste več imali sexualni odnos il se varam?
vidila sam mu alat. nismo se
werterica is offline  
Old 09.05.2008., 21:52   #7
Quote:
perla_22 kaže: Pogledaj post
zapravo ne vjeruje da širina može biti jedva 3 cm, ovo je očito neki troll...
Ček,ček....Ljuta???
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 21:54   #8
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Ček,ček....Ljuta???

što ljuta??
perla_22 is offline  
Old 09.05.2008., 21:55   #9
imao sam sličan problem,ali ne s 13cm ,već komplex da joj je bilo bolje s drugim frajerima,jer ja sam po pitanju sexa tada bio manje iskusan nego ona.Ovako,ne smijem se samo sjetiti toga(sve mi u početku ispričala što kako s kim i gdje--nikad nemojte to pitat partnera)....odmah poludim u sebi,stvori mi se gnjev i poželim čuda učiniti,ali s vremenom polako prolazi,no nikada do kraja.onoliko koliko ćeš biti s tim frajerom,toliko će ga to jebati u mozak,nikada neće prestati,može se taj gnjev malo smanjiti,ali ne prestati.VELIKA greška je bilo kakva priča od prije.najveće moje životno iskustvo...nemoj mu samo pričati najbolji si etc.jer će shvatiti kao da ga tješiš i biti će gore.NEMA LIJEKA.(nažalost)
randall is offline  
Old 09.05.2008., 21:56   #10
Quote:
perla_22 kaže: Pogledaj post
što ljuta??
Tko ne vjeruje u širinu od jedva 3 cm?:
A)pokretačica topica
B)ja
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 21:56   #11
Pa eto kresnite se šta čekaš..pa mu onda reci kako stvari stoje
specijalac is offline  
Old 09.05.2008., 21:56   #12
More bit sirina
koja nije i obujam!
Dr.Vito Dugonoga is offline  
Old 09.05.2008., 21:57   #13
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Tko ne vjeruje u širinu od jedva 3 cm?:
A)pokretačica topica
B)ja

ja ne vjerujem da može širina biti jedva 3 cm, daj pogledaj malo koliko je to, čovječe, ovo je neki zajeb..
perla_22 is offline  
Old 09.05.2008., 21:58   #14
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
vidila sam mu alat. nismo se
I šta?
Odmah si uzela ravnalo i šiber pa to sve znaš?
E je i taj tvoj novopečeni papak da ne povjeruješ....
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 21:59   #15
Quote:
perla_22 kaže: Pogledaj post
ja ne vjerujem da može širina biti jedva 3 cm, daj pogledaj malo koliko je to, čovječe, ovo je neki zajeb..
Pa zašto onda kvotaš moj post?
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 22:00   #16
Quote:
perla_22 kaže: Pogledaj post
ja ne vjerujem da može širina biti jedva 3 cm, daj pogledaj malo koliko je to, čovječe, ovo je neki zajeb..
Pa misli na promjer sigurno. Zaš ne vjeruješ?
dainty is offline  
Old 09.05.2008., 22:01   #17
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Pa misli na promjer sigurno. Zaš ne vjeruješ?
a ti se u to razumijes
to je ono tvoja struka, zar ne
Mantis Religiosa is offline  
Old 09.05.2008., 22:01   #18
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Pa zašto onda kvotaš moj post?

slučajno, naj se ljutit
perla_22 is offline  
Old 09.05.2008., 22:02   #19
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Pa misli na promjer sigurno. Zaš ne vjeruješ?
Promjer je što i širina,oh ti Pitagoro....
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 22:03   #20
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Pa misli na promjer sigurno. Zaš ne vjeruješ?

pa gle, uzmi krojački metar i vidi koliko je 3 cm... neznam, čini mi se kao zajeb, a tko će znati... ima svega
perla_22 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger