Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 20:58   #3641
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post

Nemojte biti mimozice, jao :
neću čistit octom pa da mi je zadnje, sorkač :mimoza:
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 21:04   #3642
ja sam neki dan u dućanu pokupila flek od pudera (i to neki rozo bijeli) na hlače, i nikako ga ne mogu skinuti. hlače su tamnosive, i veliki bijeli flek na njima. probala sa sapunom za mrlje, s nekom tekućinom za fleke (nije vanish), čitala sam čak sa šamponom i nejde i nejde. ima tko pametniji savjet? žao mi je hlača. već razmišljam da ih odnesem na kemijsko da ih prefarbaju u tamnoplavo. hvala
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 21:59   #3643
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
plan A: pegla i novinski papir
plan B: zamrzivac na par sati
Već su hlače u zamrzivaču ..

vidjeti ćemo što će biti iz toga... šta onda stružem to dolje?
iako malo se raskeljila žvaka, upila u tkaninu ... pa nisam baš sigurna da će se to uopće riješiti...
stay_on is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 08:02   #3644
smrznuto ostruzes, a ako bas ne ide - probaj preko novina popeglati da se zvaka zalijepi za novinu
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 08:40   #3645
Quote:
artemida7 kaže: Pogledaj post
ja sam neki dan u dućanu pokupila flek od pudera (i to neki rozo bijeli) na hlače, i nikako ga ne mogu skinuti. hlače su tamnosive, i veliki bijeli flek na njima. probala sa sapunom za mrlje, s nekom tekućinom za fleke (nije vanish), čitala sam čak sa šamponom i nejde i nejde. ima tko pametniji savjet? žao mi je hlača. već razmišljam da ih odnesem na kemijsko da ih prefarbaju u tamnoplavo. hvala


Probaj na samu mrlju staviti likvi za suđe i ostavi do idućeg dana da se prosuši i onda stavi u perilicu
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 13:08   #3646
Hm, mene čudi ovo za puder....ja sam zadnji put u Modiani tražila popust na majicu uprljanu puderom (prije nego sam ju probala, da ne bi bilo da sam ju ja umrljala), i dobila ga. Znala sam da ću ga oprati. Majica je bila roza sa bijelim obrubom i kragnom (taman na tome puder), natrljala sam tim sredstvom Blink sa četkicom po području pudera, veš mašina i sve 5. Možda si prala na preniskoj tempraturi? To na 30 neće izaći, za 40 bi trebalo, ali ne znam kakve su ti hlače, pa jel mogu na 60. Ručno neće otići sigurno.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 16:35   #3647
Neki puderi jednostavno ne idu dolje. Sjecam se mamine bluze... S ničim nije mogla oprati.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 18:59   #3648
Nakon pranja su mi na crnim hlačama ostale bijele crte. Mislila sam da je ostao prašak, da se nije dobro ispralo pa sam ih još jednom ručno oprala. No te bijele crte su i dalje tu. Kako ih se riješiti?
AvisWave is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 19:13   #3649
Probaj oprati Perwollom ili nečim sličnim za crno rublje. Ono boja rublje. 100% provjereno (prala bijele majice s Perwollom za crni veš uvjerena da im neće bit ništa jer je to sve isto..Vraga - bijele majice su postale sive )
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 19:16   #3650
Kod mene perwoll black nesto nema takve posljedice. Al smrdi mi ves od njega. nikak se rijesiti, ko za vraga kupila veliku bocu pa sad s njim perem krpene tepihe.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 19:25   #3651
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Kod mene perwoll black nesto nema takve posljedice. Al smrdi mi ves od njega. nikak se rijesiti, ko za vraga kupila veliku bocu pa sad s njim perem krpene tepihe.
Probaj prati bijeli veš s njim, pa ćeš vidjeti I da, smrdi na kemiju. Uopće se ne osjeti omekšivač koliko on preuzme miris.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 19:27   #3652
Jednako mi ostaje i od tekućeg deterdženta za crno rublje i od klasičnog u prahu. Mislila sam i ja da je do deterdženta pa da se ne ispere dobro. Ali i s tekućim ista stvar

Svejedno, crte su tu. Kako ih se sada riješiti?
AvisWave is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 20:01   #3653
Nikako. Takve hlače. Izblijedilo je na mjestima koja su bila istaknuta u pranju.
Eventualno farbanjem.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 20:14   #3654
Nadala sam se ipak.. Ok, hvala
AvisWave is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 01:28   #3655
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Probaj prati bijeli veš s njim, pa ćeš vidjeti I da, smrdi na kemiju. Uopće se ne osjeti omekšivač koliko on preuzme miris.
Jesam, nista na 40 stupnjeva.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 08:54   #3656
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Jesam, nista na 40 stupnjeva.
Imaš sreće. Meni su sve majice posivile. I nisam luda, sestra je prva primjetila.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:13   #3657
kako rješavate tu robu koja posivi? meni su recimo majice ok, ostaju bijele dosta dugo, za ručnike i plahte mi nije kraj svijeta ako lagano posive, ali iritiraju me čarape znale su mi promočiti starke/tenisice/čizme i pustiti boju, čarape su se oprale s robom koja malo pušta boju i naravno odmah sve upile, pa sad nemam nijedne bijele čarape. probala sam jednom staviti nešto iz mullera za izbjeljivanje u pranju, ali nije ništa pomoglo. ima tome spasa?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:23   #3658
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
kako rješavate tu robu koja posivi? meni su recimo majice ok, ostaju bijele dosta dugo, za ručnike i plahte mi nije kraj svijeta ako lagano posive, ali iritiraju me čarape znale su mi promočiti starke/tenisice/čizme i pustiti boju, čarape su se oprale s robom koja malo pušta boju i naravno odmah sve upile, pa sad nemam nijedne bijele čarape. probala sam jednom staviti nešto iz mullera za izbjeljivanje u pranju, ali nije ništa pomoglo. ima tome spasa?
imas onaj Domestos izbjeljivac za tako nesto.
Meni su krpe pozelenile. rjesila sam to sa varikinom, cekina. prema uputama stavis omjer vode i ode sve.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 15:19   #3659
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
imas onaj Domestos izbjeljivac za tako nesto.
Meni su krpe pozelenile. rjesila sam to sa varikinom, cekina. prema uputama stavis omjer vode i ode sve.


Ima u DM- u, mislim Dr. Beckman za mrlje koje su nastale bas u pranju - za ves koji se pofarbao, posivio.
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 15:38   #3660
e da, s tim sam vjerojatno prvi put probala pa nije išlo. nekako mi je poznato ime
probat ću za sad s varikinom, mislim da imam tog negdje doma
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.