Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2002., 23:23   #1
Donnie Darko (2001)

Je li neko gledao film "Donnie Darko"? Ja sam ga pogledao prije par dana i mogu vam reci da me se dojmio.Malo sam na netu gledao kritike, dobio je izvrsne ocjene. Neki su ga cak proglasili filmom tisucljeca. Ja bas ne bih isao tako daleko, ali svakako mu dajem najvisu ocjenu. Jos kazu da nikad niti jedan film nije izazvao tako razlicite reakcije publike kao "Donnie Darko"... Ako ga je neko pogledao, molim komentare...A ako jos niste, toplo ga preporucujem...
Bosanac_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 03:14   #2
E jebi ga (joooojjj...morao sam napisato hebi ga, e jebi ga), gdje si ga gledao?

Ja ga tražim po videotekama i nigdje ga nema, mogu jedino na netu naručiti i pogledati...uhhhhh
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 03:20   #3
Film je dobar. Ili odlican. Mada je malo previse bolesno mracan za moj ukus.
Ali sigurno nije film tisucljeca:
prvo: filmovi se prave nesto vise od 100 g
drugo: tisucljece je pocelo prije dvije godine
Ipak film treba pogledati.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 23:50   #4
znam da ga nema u videotekama... ja sam ga posudio od prijatelja koji ima neku piratsku kopiju na cd-u (divx)
Bosanac_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 23:53   #5
el mariachi...ja se slazem da to nije film tisucljeca...i dobro znam od kada se filmovi prave...a ovaj film je pravljen prije 2 god..tako da spada u proslo tisucljece...uostalom tako sam procito u kritici sto znaci da to nisu moje rijeci... ne znam uopce koji je smisao tih velikih epiteta tipa "film godine", "film desetljeca" itd... ja sam protiv toga
Bosanac_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 12:24   #6
Upravo pogledao i jos sam pod dojmom... odlican je.

Nekakav cudan mix Lyncha, American Beautya i u neku ruku Fight Cluba...
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 13:42   #7
kF, a gdje si ti taj film gledao?!?
I ja bih htio gledati Donnie Darko; zvuci totalno hebeno!
mantra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 15:03   #8
Ma, film je fenomenalan ali ima neke rupe. Priča spaja SF, teen dramu i horror a ima cak i ogromnog demonskog zeca!!!

Nazalost, takvi filmovi koji nisu zaradili 100 mil dolara na blagajnama dolaze do nas sporo ili nikako !
Rodney is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 18:51   #9
Tek sam jucer cuo za njega ali koliko sam cuo ne smijem ga propustiti! Kad to dolazi u kina/videoteke?
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 15:49   #10
Thumbs up

Meni super!
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 21:43   #11
Donnie Darko

Jel ko gledao Donnie Darko? Taj film je na vrlo visokom 9. mjestu najboljih SF filmova svih vremena (po IMDB) a ja nikad čuo za njega...mislim da ga čak i nema u video klubovima...Inače, zaplet zvuči dosta zanimljivo, neki mladac u snovima vidi ogromnog zeca koji ga tjera da radi svakakve gadarije i govori mu da će svijet nestati za točno x dana.
Ako ste ga gledali, jel šta dobar? I gdje ga mogu nabaviti? (osim da ga skidam s neta, zadnji put kad sam pomislio na to da skinem film, malo me obeshrabrilo ono "38 hrs - remaining time")
__________________
Bite my shiny metal ass!!!
-=kofein=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 00:01   #12
sad ću se malo igrati moderatora pa evo...

http://www.teme.org/showthread.php?s=&threadid=2011

dakle, tema je već bila... možda ti pomogne.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 13:10   #13
Ja sam ga gledala. Sasvim slučajno. Za film nikad prije nisam čula niti me se dojmio. Glumi i Noah Whyle radi kojeg sam film i posudila (još ga nisam vidjela ni u jednom filmu).
Neznam kako je uopće na tako visokom mjestu?!?! Ali sve u svemu meni je bezveze!
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 17:11   #14
dobar film...gledala na divx...
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 12:02   #15
Ja ga gledala prije 2-3 mj u Močvari (poslije je bio prikazan Virgines suicide).
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 17:00   #16
Jedan od "onih" filmova. Nećete daleko dogurat ako ga skužite kao SF film, ili još gore - film u kome je radnja najvažnija stvar.
rabarbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 23:14   #17
Kultni film.

Glazba je fenomenalna.

Prica o dozivljajima iskompleksiranog americkog tinejdzera kojemu se ukazuje divovski zec i najavljuje smak svijeta.

Glumacki i spisateljski nije savrsen, zapravo daleko od toga, ali je totalno inventivan i originalan. Moderni klasik.


Ajde svi na download i pogledajte ga.
Spoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 21:58   #18
OK sutra ću dobiti film (thx to FNK) nadam se da se neću razočarati...
__________________
Bite my shiny metal ass!!!
-=kofein=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2003., 17:09   #19
Noćna mora. Dugo nisam gledala ništa gluplje.
Krofnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 17:33   #20
Thumbs up Donnie Darko

Šta mislite o tom filmu??
Neki dan sam ga pogledao i ugodno me je iznenadio,mislio sam da će biti neko smeće(vjerojatno zbog naslova filma) ali sam se prevario..
Evincar333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.