Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2009., 21:37   #1
Kako proslaviti 40-ti rođendan

Evo bliži se četvorka, već me panika hvata. Slobodna sam, nemam dečka, i trebam neki prijedlog kako da provedem taj dan. Kako da uljepšam surovu stvarnost da sam u potrazi za svojom srećom ostarila. Da sam prevalila više od pola života i da je to u stvari moj život, a ne ona mladenačka očekivanja, maštanja i nadanja. Kako da ne upadnem u bed, jer nisam ono što sam htjela biti.
nikadgore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:23   #2
Time da svima kazes da si upravo navrsila cetrdeset godina.
I budes ponosna na zrelost koju ti to donosi, ali i mladost koju jos uvijek imas!

Sretan rodjendaaaan!!!!!!!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:48   #3
Quote:
nikadgore kaže: Pogledaj post
Kako da ne upadnem u bed, jer nisam ono što sam htjela biti.
promijeni htijenja
sreća nije u muškarcu
jest u ljubavi

a proslava? tulum, naravno
s kim slaviš?
sretan rođendan
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 02:02   #4
Posalji PM svim forumasima odgovarajucih godina i osobina da dodju na rodjendan.
Onaj koji je naj po nekom od tvojih kriteria, dobija glavnu nagradu na krevetu.
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 02:03   #5
Koliko god zvuci glupo, "izlizano", ali, mozda ponekad treba pogledati koju seriju : "Sex & the City"...srediti se, glavu gore, otici na neko lijepo mjesto, s dragim ljudima, nesto fino popapati, popiti, naplesati, nasmijati se...i, svaki rodjendan treba slaviti...mozemo biti sretni i ponosni da smo jos jednu godinu tu...a, onda biti ce i pametniji, zreliji, iskusniji, ljepsi...a, na kraju, niti sreca u ljubavi ne pita za nista...
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 15:01   #6
Quote:
nikadgore kaže: Pogledaj post
Evo bliži se četvorka, već me panika hvata. Slobodna sam, nemam dečka, i trebam neki prijedlog kako da provedem taj dan. Kako da uljepšam surovu stvarnost da sam u potrazi za svojom srećom ostarila. Da sam prevalila više od pola života i da je to u stvari moj život, a ne ona mladenačka očekivanja, maštanja i nadanja. Kako da ne upadnem u bed, jer nisam ono što sam htjela biti.

Vrlo su rijetki oni koji su postali ono što su htjeli u svojim mladenačkim očekivanjima. Kad to shvatiš bit će ti lakše. Okruži se dragim ljudima i proslavi rođendan. Potraga za srećom ne završava s 40. Razmisli o tome gdje si pogriješila u potrazi i ne ponavljaj greške.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 20:05   #7
Učini što te volja, zabavi se kako želiš i javi nam kako je bilo.....
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 22:17   #8
Hvala na savjetima. Nadam se da ću uspjeti biti iskreno sretna taj dan, jer jednom je 40.
nikadgore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.