Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2012., 08:15   #1001
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
dva zaključka koja sam izvukao do sad.

fascinira me kako del potro ne moze bolje odigrati na fedov bh slajs return. uvijek ista priča, prvi servis, fed vrati slajsom tik iznad mreže na pola terena, delpo mekano bekendom šalje loptu na fedov bh koji se izvlači na forehand i ima cijelu dijagonalu otvorenu. što je najgore, fed tu ne traži winner (jer zna da mu nužno ne treba) nego tu dijagonalu iskoristi čisto da bi dobio inicijativu u poenu.
ako bi se del potro tu bolje snašao...

drugo, fed doživljava padove u igri kad napusti svoj miks igre a krene se raspucavati s osnovne linije s delpom od kojeg boljeg raspucavača nema. tipična tvrdoglavost, kad ostvari rezultatsku zalihu ide dobiti argentinca njegovim oružjem i tu se redovito mora vaditi.
vidjeli smo jučer kako se meč može lako zakomplicirati.
baš se pitao zašto mu se ovaj vraćao u oba seta. mislim da si dobro objasnio. nisam nešto skoncentriran na meč, kad ide sve prema planu, više se fokusiram na udarce koje fed izvodi. delpa uopće ne doživljavam. i u trećem isto odmah break. identično.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 08:25   #1002
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
dva zaključka koja sam izvukao do sad.

fascinira me kako del potro ne moze bolje odigrati na fedov bh slajs return. uvijek ista priča, prvi servis, fed vrati slajsom tik iznad mreže na pola terena, delpo mekano bekendom šalje loptu na fedov bh koji se izvlači na forehand i ima cijelu dijagonalu otvorenu. što je najgore, fed tu ne traži winner (jer zna da mu nužno ne treba) nego tu dijagonalu iskoristi čisto da bi dobio inicijativu u poenu.
ako bi se del potro tu bolje snašao...

drugo, fed doživljava padove u igri kad napusti svoj miks igre a krene se raspucavati s osnovne linije s delpom od kojeg boljeg raspucavača nema. tipična tvrdoglavost, kad ostvari rezultatsku zalihu ide dobiti argentinca njegovim oružjem i tu se redovito mora vaditi.
vidjeli smo jučer kako se meč može lako zakomplicirati.
ne bi reko da je to inat, prije bi reko neka vjezba za polufinale. Tamo ce sigurno lupat ko da nema sutra jer nema smisla da se ide nadigravat s nadalom.

Danas sam ponosan sto sam fedtard ređer igra ko u najboljim danima. Oke kad dobije rezultat kakav oce pocne tezit winnerima, al kad zagusti delpo nema nikakve sanse. Nisam ga bar 5 godina vidio ovak agresivnog
Dijete Kreten is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 08:49   #1003
Gaženje samo takvo, delpo nemoćan. 38 winera u 3 glatka seta sve govore.

Kvitovoj ne odgovaraju defenzivne igračice, sjetimo se samo situacija sa dulgeru i nicolescu, a errani je još klasa iznad po pimplanju. kvitova će dobiti ali neki h2 na erani prolazi.
Darkhero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 09:36   #1004
Q. What does it mean for you to lose the No. 1 spot?

CAROLINE WOZNIACKI: You know, to be honest, I don't really think about it. I have been there for a long time already. I finished No. 1 two years in a row.

In the end of the year we will see who played the best. We are just in January. In the end of the year you see who has played the best, most consistently all year‑round.

So, you know, I will get it back eventually, so I'm not worried.



Ova treba da bude srecna ako sa onom njenom igrom zavrsi godinu na 5. mestu a ne da ponovo bude broj 1.
Otkaceni Decko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 09:37   #1005
Sada se čeka Tomas Berdych vs Rafael Nadal.
Nadal je u seriji od 9 pobjeda za redom protiv Čeha.
Federer je brzo riješio Del Potra, valjda će Berdych Nadalu pružiti jači otpor, a po ovom topicu se postira da je Berdo u nekoj serverskoj formi
Pobjeda Nadala da igraju do 12:00 sati sasvim bi me zadovoljilo (3:2)
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 09:40   #1006
Quote:
Otkaceni Decko kaže: Pogledaj post
Q. What does it mean for you to lose the No. 1 spot?

CAROLINE WOZNIACKI: You know, to be honest, I don't really think about it. I have been there for a long time already. I finished No. 1 two years in a row.

In the end of the year we will see who played the best. We are just in January. In the end of the year you see who has played the best, most consistently all year‑round.

So, you know, I will get it back eventually, so I'm not worried.



Ova treba da bude srecna ako sa onom njenom igrom zavrsi godinu na 5. mestu a ne da ponovo bude broj 1.
Što je s Vama u Srbiji što se tiče ženskog tenisa, tenisačice (Ivanović i Janković) ispale, Đoko gazi, Rukometaši u polufinalu, vaterpolisti "puštaju" Crnoj Gori i slavite ispadanje Hrvatske u tom sportu?

Od trenutnih sportova koji se igraju diljem planete sve Vam ide osim tenisa (ženska konkurencija)
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 10:03   #1007
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Što je s Vama u Srbiji što se tiče ženskog tenisa, tenisačice (Ivanović i Janković) ispale, Đoko gazi, Rukometaši u polufinalu, vaterpolisti "puštaju" Crnoj Gori i slavite ispadanje Hrvatske u tom sportu?

Od trenutnih sportova koji se igraju diljem planete sve Vam ide osim tenisa (ženska konkurencija)
Slavimo ispadanje Hrvatske??? Ne znam, ja ne primetih neko slavlje


Sto se tice zenskog tenisa, Jelena je izgubljeni slucaj i ovde niko ne gleda Jelenu uzivo osim ako ne zeli da krati sebi zivot zbog nerviranja. Na kraju krajeva mislim da ona i nije posvecena tenisu koliko bi trebala da bude da bi napredovala ili odrzavala dobru formu. Ona devojka uziva u zivotu bukvalno. Zivi zdrav sportski zivot, slaze cipele sa novim mercedesom, dizajnira kuce na svakih mesec dana i boli je uvo da se cima za nesto vise. Cak ima vise medisjke paznje na fashion tv nego na teniskim terenima tako da je sve jasno.

Za Anu je druga stvar, mislimo i nadamo se da moze da se vrati u formu kakvu je bila 2007, 2008. Talenta ima, sad na njoj je dal ce da se posveti tenisu i da nadoknadi izgubljeno sto se tice treninga i priprema. Ovo sto je igrala sad na ovom AO-u je daleko bolje nego ono pre 2 godine recimo kad joj glavna preolupacija nije bio tenis. Sad ima 24 godine pa ce valjda i zrelije da reaguje u nekim situacijama a ne da gubi meceve zbog svojih emocija i gresaka.
Otkaceni Decko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 10:14   #1008
Iznenadio me Del-Potro. Mislio sam da će otpor biti puno jači.
Fedjo

Deveto uzastopno polufinale na AO.Nakon Agassia prvi s 30.banke u polufinalu.
Bravo "starče"
__________________
"If I don't practice the way I should, then I won't play the way that I know I can."
ivan lendl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 10:31   #1009
Quote:
ivan lendl kaže: Pogledaj post
Iznenadio me Del-Potro. Mislio sam da će otpor biti puno jači.
Fedjo

Deveto uzastopno polufinale na AO.Nakon Agassia prvi s 30.banke u polufinalu.
Bravo "starče"
Bravo za Fedixa

Ovaj Nadal nema nikakve šanse na servis Berdycha, ono što je i imao break lopte bile su na pogreške Berde.
Za drugog tenisača svijeta trenutna igra i nije baš na nekom nivou ako misli nešto napraviti na Australia Openu
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 10:42   #1010
ulovio sam 17,5 na 3-0 za berdycha, iznenadilo bi me da ne bude tako
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 10:51   #1011
Ako izgubi tiebreak lako moguće da ode u kurac, i on i meč.

Nadal za spašavanje set lopti
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 10:51   #1012
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
ulovio sam 17,5 na 3-0 za berdycha, iznenadilo bi me da ne bude tako
Da baš bi bilo čudno da rafa izvuče set protiv Tomasa
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:02   #1013
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Ako izgubi tiebreak lako moguće da ode u kurac, i on i meč.

Nadal za spašavanje set lopti
Može li mi netko objasniti ovu zadnju sitvaciju kada je Nadal servirao, što sudac nije dopustio da Rafa komjuterski provjeri da li je lopta dobra (unutra) ili out?
Kakve su to zakulisne igre?
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:03   #1014
Kako ovaj španjolski zvuči pičkasto kada se zalete brbljati.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:05   #1015
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko objasniti ovu zadnju sitvaciju kada je Nadal servirao, što sudac nije dopustio da Rafa komjuterski provjeri da li je lopta dobra (unutra) ili out?
Kakve su to zakulisne igre?
Sudac kaže da je previše čekao da pozove provjeru
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:05   #1016
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko objasniti ovu zadnju sitvaciju kada je Nadal servirao, što sudac nije dopustio da Rafa komjuterski provjeri da li je lopta dobra (unutra) ili out?
Kakve su to zakulisne igre?
zato jer je čekao hoće li čeh pogoditi idući udarac a tek onda tražio kad je vidio da je čeh pogodio.

a opet, ima logike i ovo što kaže da je gledao u sutkinju.

no, pravila su pravila. ja bi mu dao, jest da nije po pravilima, ali prebitno je, nema potrebe da itko dobije poen koji ne zaslužuje.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:08   #1017
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko objasniti ovu zadnju sitvaciju kada je Nadal servirao, što sudac nije dopustio da Rafa komjuterski provjeri da li je lopta dobra (unutra) ili out?
Kakve su to zakulisne igre?
Rafael je odigrao svoj udarac i kada je vidio da je otišao u aut zvao je challenge na Berdychov. Lijepo je to zamislio ali ne ide to tako.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:10   #1018
Sad ce Nadal da ubaci u petu brzini i cao zdravo Berdych. Dosta mu je jedan set.
Otkaceni Decko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:17   #1019
Quote:
Otkaceni Decko kaže: Pogledaj post
Sad ce Nadal da ubaci u petu brzini i cao zdravo Berdych. Dosta mu je jedan set.
Ne vjerujem, mogao bi Nadal put Španjolske i sanacije ramena.
Svaki njegov servis game je napet, vadi se kao jegulja
Berdo to rutinski na svoju servu, a Nadal opasno visi kao Đoko jučer u trećem setu
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:21   #1020
Ej,da vas pitam nesto... Koliko poena donosi olimpiski turnir??
BP-severni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.