Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2016., 16:49   #4561
pozdrav svima!

katarina7 i landon molim vas tumacenje dva sna od sinoc kojih se nemogu u potpunosti nikako sjetiti ali mi je ostalo u glavi

prvo sanjam da sam sa nekim (ne sjecam se skim) u nekavom ko kaficu nocnom klubu ili slicno ali vise je ko birtija... bila je pomalo depresivna atmsfera i bila je noc.nakon toga ulazimo u nekakav stariji auto. ja vozim. nismo daleko odvozili kad sam najednom ispred sebe na cesti ( ali nije bila neka asfaltirana cesta nego vise ko pjescani put ) ugledala tri velika medvjeda. jako sam se prestrasila i brzo se zaokrenula nazad i odjurila makar nas medvjedi nisu lovili ni napadali zapravo me prestrasila sama njihova pojava. usput sam razmisljala kako sam dobro regirala s obzirom da ne vozim i nemam vozacku ( ni u stvarnosti) nakon toga smo ponovno usli u tu birtiju i brzo se zatvorili u wc koji je imao crvena vrata totalno ustraseni ali kolko se sjecam medvjedi nas nisu lovili nego kao da smo bili totalno sokirani od toga sto smo vidjeli te medvjede

nakon toga sanjam da mi je netko opet se ne sjecam tko, zabio narkomansku iglu u ruku ali nije mi zabio tocno u venu nego malo ispod na sredini ruke. znam da nije bila jedna rana nego dvije ,tri krvave ubodne rane.bila sam sokirana jer sam znala da je to ubiti smrtonosna droga i da mi jednostavno vise nema spasa. samo sam cekala cas da umrem. ipak uspjela sam doci do doma uci u dnevnu sobu i reci tati sto se dogodilo on je bio takoder sokiran ali mi kao nije mogao nikako pomoci nego je samo sjedio i gledao a ja sam legla na leda na kauc i cekla smrt jednostavno sam se tuzno prepustila jer nije bilo pomoci. umirala sam polako malo po malo kao da mi se maglilo pred ocima sve vise i vise...i onda se probudila
pralinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 20:26   #4562
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post


Boldano! Da. Sa ovim se slažem.

za pola toga mi nije jasno kak meni ne sine da je to tako..baš bi voljela tumačit snove i skužit ih jasnije,ovako si samo napravim stres
sebe je najteže vidjeti, zato nam služe ogledala uglavnom u obliku drugih ljudi i odnosa.

kao kontra odnosima, mislim da imaš nekakav talent ili dar, možda ideju koja će ti donijeti prosperitet, materijalni ili drugi. sjećam se nekih tvojih snova. možda se dobro koncentrirati na to jer će se odnosi posložiti sami kad za to dođe vrijeme.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 15:32   #4563
Dobar dan
Sinoć sam sanjala da je me bivši zaprosio. Ispričao mi se što me povrijedio, kleknuo i zaprosio, i ja sam kasnije malo-malo gledala zaručnički prsten na ruci da se uvjerim da je stvarno tamo, valja nisam vjerovala da je to moguće hahahaha
unaprijed hvala na tumačenju
iva0808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 10:18   #4564
Bok svima. Zanima me tumačenje sna koji sam noćas sanjala. Naime sanjala sam da živim u paralelnim svjetovima i ulazim i izlazim iz tih svojih života kao ja koja gleda sebe kako živi te živote. Sama sa sobom sam razgovarala. Ko da sam ja duša, a razgovaram sa sobom. Tako nešto. U nekim svjetovima nisam sretna sa životnim partnerima (trenutno u zbilji jesam i super mi je) i općenito životom. U nekima sam bogata i imam brdo nekretnina. Uglavnom, ja kao duša ili ja šetajuća po tim životima osjetila sam neki spokoj i mirnoću. Hvala svima za osvrt.
life35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 09:58   #4565
Tuča /grad

Dobro jutro.

Sanjala sam da je vani padala tuča iliti grad. Tko veličine lješnjaka. Malih divljih lješnjaka. Bio je dan. Jako svijetlo. I zabijelilo se tlo od toga.

Hvala.
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 21:47   #4566
vecer!

nisam dugo pisala pa da vam mahnem.

imam i san koji bi voljela da mi katarina i ili landon pomognu rastumacit. :-)

dakle hodam cestom odjednom vidim njega. predivnog njega. (takav je osjecaj bio muskarac mi je bio nepoznat inace) poveze me na svom biciklu. ja se vozim iza i cvrsto ga drzim. poljubim ga u obraz i pomislim dal da ga pitam kako se zove. ma necu to bi sve pokvarilo ionako je nebitno mislim. ne mjenja nista. imam jak osjecaj povezanosti. vozi me do ljekarne i ja ispitujem zenu kako da rjesim neki problem sa zdravljem. ona mi preporucuje flaster za cice i vise razlicitih ruzeva. ja se tad sjetim da sam vec bila tu pitala istu stvar i nisam se sloila s lijekom smatrala sam ga beskroisnim al neugodno mi je sto stalno dolazim s istim pitanjem a ne cijenim odgovor il savjet. zovem muza govorim sto mi je gospodja u ljekrni rekla i kazem da nemam para da to kupim. decko koji me dovezao biciklom govori ja cu ti to platiti. moj muz najednom misli da ne pricam s njim na mobitel vec s tim drugim i tuzno maltene bolno kaze ne ne opet. i nakon toga ja restanem dozivljavat ovog drugog i pokusavam dobit muza koji se vise ne javlja na mob. sve emocije u snu su preizrazene jake. povezanost s tipom na biciklu i prekid razgovora s muzem.

evo hvala puno na pojasnjenju.
__________________
... i neka mi to ne uzme nebo za zlo al ti si jedino čemu se molim...
sanchopanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 10:11   #4567
Pozdrav svima, molila bih da mi pomognete rastumačiti ovaj san koji sam noćas imala.

Naime, na čudan sam način sanjala da me dečko vara. Kad kažem čudan, kao da sam bila tamo dok me vara. Znam da je u mom snu spavao s drugom, čak sam u snu jasno znala da se zove Matea.

Ono što je još čudnije, u nekom su se kontekstu spominjali i njeni roditelji, u smislu da je on ili trebao nazvati njenu mamu ili tako nešto, tog se dijela baš ne sjećam...

Imamo inače jako kvalitetnu vezu, počeli smo razgovarati i o suživotu, tako da ne znam što bi san mogao značiti. I molim vas za pomoć... Hvala
Bijeli badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 13:37   #4568
Dan. Sanjala sam opet. Našla sam se s par cura iz srednje škole. I to s onima s kojima nekad nisma rezonirala tj bila na toj vibri. uvijek su mi bile pune samopouzdanja i nisam se smatrala dostojna njihovog društva.Sada u snu sjedim s njima. i pričamo o trećoj curi koja živi vani. Ne javlja se nikome. I nitko ništa ne zna o njoj.Kao da su ljute na nju. Da je bezorbazna da se ne javi. Ja ne kometniram. Kažem ne znate njenu priču. Ne znate pozadinu. Stvari nisu kakvima se čine.
Neobična sam si. Ne prepoznajem se. Sasvim nova nekako. Dobro se osjećam s njima. Jako dobro. i sve mi to neobično. I one su bile vesele i odlično su me prihvatile.
NIčeg se drugog ne sjećam . Osim sjedile smo unutra u kafiću. Bilo je puno svijetla. Sunce je bilo jako i prodiralo zrakama unutra. Vedro, sunčano, suho, pozitivno...Pločice svijetle poveće na podu, laštile su se. Boje slonove kosti. Stol okrugli. Nosač stola crni i Klupa kutna je bila crna kožna.

Hvala.
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 10:58   #4569
Što predstavlja kišobran u snu odnosno puno kišobrana na hrpi u kutu zida?
Ja sam svoj odložila tamo pa sam stalno brinula dal će mi ga netko uzet jer su svi ostali izgledali slično.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 22:50   #4570
Može tumačenje, san je bio prije 10 dana, šetala sam se ulicom u gradu koji je nekih 10 km udaljen od mog mjesta , i vidjela sam parkirani crni automobil uz neku kuću muškarca do kojeg mi je stalo u stvarnosti a koji mi se ne javlja već 3 mjeseca , htjela sam zapamtiti registraciju i sjećam se nekih brojeva ,brojevi su bili datum i mjesec njegovog rođenja ,a rođendan mu je uskoro , nazovem ga na mob. on se javi, pitam ga gdje je on mi govori da nešto sređuje za auto, itd, pitam ga da li je došao u Hrvatsku jer on inaće živi vani i nema kuću u Hrvatskoj , on mi kaže da nije, ja mu govorim da nije istina jer vidim njegov parkirani auto uz neku kuću, ne sjećam se šta mi je onda odgovorio ,ni dalje detalje jer sam se tada probudila ...može tumačenje jako bih vam bila zahvalna
dalma07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 20:12   #4571
katarina7, landon molim vas tumačenje
dalma07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 18:21   #4572
Quote:
dalma07 kaže: Pogledaj post
Može tumačenje, san je bio prije 10 dana, šetala sam se ulicom u gradu koji je nekih 10 km udaljen od mog mjesta , i vidjela sam parkirani crni automobil uz neku kuću muškarca do kojeg mi je stalo u stvarnosti a koji mi se ne javlja već 3 mjeseca , htjela sam zapamtiti registraciju i sjećam se nekih brojeva ,brojevi su bili datum i mjesec njegovog rođenja ,a rođendan mu je uskoro , nazovem ga na mob. on se javi, pitam ga gdje je on mi govori da nešto sređuje za auto, itd, pitam ga da li je došao u Hrvatsku jer on inaće živi vani i nema kuću u Hrvatskoj , on mi kaže da nije, ja mu govorim da nije istina jer vidim njegov parkirani auto uz neku kuću, ne sjećam se šta mi je onda odgovorio ,ni dalje detalje jer sam se tada probudila ...može tumačenje jako bih vam bila zahvalna
tebi je doista stalo do njega, sudeći po pločicama sa njegovim datumom rođenja, ali u isto vrijeme osjećaš nepovjerenje. auto je crni i parkiran, dakle ne vozi. tu se suočavaš sa nekim svojim "stvarima", možda osjećajem nepovjerenja ili osjećajem nedostatka kontrole (tako uobičajenim). željela bi da se stvari "pokrenu" u vezi njega ali to se ne dešava. možda nije spreman za vezu ili nešto slično, pa ipak san se odnosi na tebe, neko tamno područje sa kojim se moraš suočiti kako bi ostvarila ono do čega ti je stalo.

obično se ono do čega nam je jako, jako stalo ne ostvaruje (kao po pravilu) ako u to ne ulažemo svjestan napor, ako ostaje na razini želje. probaj ga nazvati u realnosti (koristeći rodjendan kao izgovor) i vidjeti možeš li doznati više, ali bez ikakvih očekivanja.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:07   #4573
hvala Landon na tumačenju mislila sam nazvati dotičnu osobu ali su mu ugašeni mobiteli, i ja želim ovu situaciju raščistiti jer je sve tako čudno...a ne znam kako je riješiti..saznala sam da mi se neke stvari rade tako da je i to jedna od mogućih stvari zašto se borim za njega,ali ne vidim puteve
dalma07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 09:08   #4574
Quote:
Bijeli badem kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, molila bih da mi pomognete rastumačiti ovaj san koji sam noćas imala.

Naime, na čudan sam način sanjala da me dečko vara. Kad kažem čudan, kao da sam bila tamo dok me vara. Znam da je u mom snu spavao s drugom, čak sam u snu jasno znala da se zove Matea.

Ono što je još čudnije, u nekom su se kontekstu spominjali i njeni roditelji, u smislu da je on ili trebao nazvati njenu mamu ili tako nešto, tog se dijela baš ne sjećam...

Imamo inače jako kvalitetnu vezu, počeli smo razgovarati i o suživotu, tako da ne znam što bi san mogao značiti. I molim vas za pomoć... Hvala
Molim vas tumačenje... Hvala puno unaprijed
Bijeli badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 15:32   #4575
Snovi su neka vrsta duhovnog (onostranog iskustva), nešto slično meditaciji ili kliničkoj smrti. Tako da je sanjanje spajanje sa onostranim. Umiranje je spajanje sa onostranim. Čovjek kada sanja ulazi u duhovni svijet, a kada umre nastavlja postojati u različitim svijetovima (multidimenzijama). Pojednostavljeno, snovi su na neki način dokaz besmrtnosti
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 00:11   #4576
Quote:
Bić kaže: Pogledaj post
Snovi su neka vrsta duhovnog (onostranog iskustva), nešto slično meditaciji ili kliničkoj smrti. Tako da je sanjanje spajanje sa onostranim. Umiranje je spajanje sa onostranim. Čovjek kada sanja ulazi u duhovni svijet, a kada umre nastavlja postojati u različitim svijetovima (multidimenzijama). Pojednostavljeno, snovi su na neki način dokaz besmrtnosti
Slazem se,povremeno sanjam pokojnog prijatelja,jednom sam ga zagrlila i rekla mu-tu si,on je reko da je,probudila se u suzama,drugi put ga vidim iza hrpe ljudi kako sjedi na klupi i smjeska se i gleda me,imala sam osjecaj kao da je navratio da skicne kako sam,zatim sam pod anestezijom na operaciji ga vidjela,pokusavao me nasmijati jer mi je to bilo strasno iskustvo posto nisam nikad bila u bolnici,i jucer sanjam ga opet:
neko me lovi,neki plavokosi lik,neznam sta je on bio,i ulazim u neku kucu trgovinu,s puno cura tamo,sve prodavacice,i vidim prijatelja ,i spazim tog sta me lovi,i prijatelj me zagrli s leđa,kao tako me sakrio od tog sta me lovi,i sapnuo mi je nesto u smislu-samo budi mirna,ili samo budi tiho.i opet sam se probudila u suzama,poznati zagrljaj..
Landone,molim te,kako bi to protumacio?kao moju podsvjest ili stvarni posjet pokojnog prijatelja?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
If you allways do what you`ve allways done,than you`ll allways get what you`ve allways got!
BuffySlayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 08:54   #4577
Dobro jutro

Moila bih kad netko stigne i bude imao volje da mi protumači snove. Sada sam se probudila. Iz prvog sna se sjećam da mi mobitel pada iz ruku preko zida i uopće nisam zabrinuta.
A ovaj drugi san sad. Dakle išla saa na trening na otvorneom. Prolazim pored igrališta. Na prvom dijelu vježbaju dečki. POgledam ih. Gledaju me s respektom i ne dobacuju ništa. Sretna sam. Prvi put u životu prolazim pored veće skupine dečki i pristojni su. Na zidu sjedi jedna cura , pored nje jednaiz srednje ali ne pričamo nemamo o čemu. I treća želi vježbati ali vidi da tu nije za dečke. počela sam nešto govoriti joj a onda prestajem neću se uvlačiti u dramu. Ona nastavlja govoriti kao je teška situacija ali ona je sebe riješila i već jeu mirovini. Ne razumijem ali ne pitam. Djeluje vrlo mlada možda 20 godina. Ostavljam ih i idem dalje. Idem dalje puteljkom. Sve je zeleno i lijepo. Toplo je. Na tom drugom dijelu opet dečki i par cura. Nastavljam dalje prema dolje. I dolazim na mjetso gdje će bit trening. Nema još trenerice.Njen brat j etamo. I obraća se meni. Pričamo . Poštuje me. Gleda me kao Božicu. Ne kužim ali se osjećam lijepo. Poštovano. Mjesto gdj eje taj trening je nekako malo i zapušteno. Ne ide mi u glavu da to nisu uredili. Djeluje kao prostor gdje je prošlu noć bio nekakav party. Stiže trenerica i dolazi do mene. Sva je vesela i sretna. Na high vibri. Ima je. Obline. Duga kosa. Ali ima samopouzdanje i zrači i pokazuje mi fotografiju u mobitelu. Čudi me sve to jer nismo nikad prije bile tako bliske. Uglavnom vratila se sa skijanja upravo i fotografij apokazuje nju u skijaškom odjelu i pokazuje zaručnički prsten s lijepim dijamantom i njenim osmijehom. I kaže mi Vidiš . Kažem lijepo i čestitam.,. Zagrlim je. I zbunjena sam u sebi. Jako. Čekam početak treninga.
NIš mi nije janso. Tako se osjećam mrtvo unutar sebe. Dost ami je da ja sve pokrećem oko muškaraca. i da ja budem muškarac u vezi. To je tako bilo i doma odmalena. Uvijek je žena sve pokretala. Nedostaje mi osjećaj da se osjećam sigurno. Da meni muškarac ugodi. I da se oko mene potrudi. sve obratno u odnosu na prije.

Što ovi snovi poručuju???

Hvala od srca

Zadnje uređivanje smile4 : 25.06.2016. at 09:14.
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 16:01   #4578
landon molim za tumačenje


Sanjala sam da sam bila u nekom dućanu sa ''dečkom'' i tamo je bio neki nakit i nekakvi lančići sa privjescima,više kao neka bižuterija sa raznim oblicima i podosta velikog ali ne ogromnog oblika.(veličine ovoga ali ne takav izgled http://www.argentumvita.hr/f/pics/po...P5260816_b.jpg) Dečko mi je kupio jedan lančić iako isprva nisam htjela da mi ga kupuje i stavio mi ga je oko vrata.

Drugi san nalazim se vani,po noći i sjedim a prekoputa je bio kiosk i neki meni nepoznati ljudi tj. mlade osobe ali su izgledali problematično jer su nešto vikali i dobacivali. Ja sam imala svoju torbu i kako sam trebala ići dalje svojim putem,ja ne znam zašto i kako ali ja sam tu torbu zaboravila ponjeti sa sobom i kad sam to shvatila išla sam se vratiti no jedan od onih koji su tamo bili je kopao po mojoj torbi i vadio stvari. Ja sam došla ali sam se jako uplašila da mi nešto ne naprave,na kaju mi nisu htjeli dati torbu. Jedva sam došla do nje i kad sam ju dohvatila toliko sam brzo trčala da me ne mogu uhvatit,da sam jedva imala zraka. Znam samo da sam se našla do obližnjeg centra i otišla u neki najbrži wc i tamo se zaključala i tresla od straha.

Treći san opet smo u snu dečko i ja ne znam kako i zašto smo se našli kod crkve gdje je bilo puno ljudi,nešto smo se bili prepirali i ja nisam htjela ići u crkvu a on je rekao da on ide i da ako ja neću ne moram i kak je otišao tokom cijelog sna ga više nisam vidjela.
Kako je bilo dosta ljudi izvan crkve i malo dalje od nje (ne znam iz koje razloga),ja sam se uputila prema doma no naišla sam na dvoje ljudi s kojima sam išla u osnovnu školu,radi se o jednoj muškoj i jednoj ženskoj osobi. Ženska osoba me je počela nešto zadirkivat,ismijavat dok se muška osoba udružila s njom i zajedno su krenuli spominjat stvari koje su se davno dogodile u osnovnoj,i bez imalo srama su meni u lice govorili što god su htjeli a ja sam samo šutila. To se sve odvijalo u hodu,oni su hodali ispred mene a ja iza njih ali sam svo vrijeme šutila. U stvarnosti oni jesu takvi bili a pogotovo ta muška osoba je bila užasna prema meni u osnovnoj školi.
Kad sam ostala na samo sa ženskom osobom nešto je u meni prekipjelo i ja sam ju poklopila,istresla sam joj neke riječi da je ona samo pognula glavu od srama.

Zašto mi se pojavljuju ljudi koje niam vidjela godinama i o kojima uopće ne razmišljam?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 08:37   #4579
KATARINA7 ili LANDON ako može tumačenje , hvala

Sanjam da sam udana za nekog starijeg muškarca. Ne vidim mu lice ali znam da je visok i obučen u crno. Jako je pažljiv prema meni, u snu gotovo da njegova jačina ljubavi ima oblik koji vidim oko njega. Traži kuču za mene i nađemo neku veliku kuću koja nema krov,ali napravit ćemo još jedan kat na njoj. Popnem se na tu terasu gdje ćemo gradit, pogled mi se pruža preko livada i brda. Sunce sve to obasjava. U dvorištu je stablo, osušeno. Ili ogoljeno nisam sigurna. Kuća je napravljena i ja sam na donjem katu. Taj muškarac je na gornjem. Radi. Prozori kuće su otvoreni i mrak je. Noć. Odjednom dolazi helikopter i u njemu muškarci koji me žele oteti. Ja pokušavam pobječi, vidim ih kroz prozor; njihove puške su uprte u mene. Strh me i dozivam svog muža koji siđe dolje i pokušava me zaštititi. Bijesan je zašto me žele otet.. Uspijemo pobjeći i tu se budim ..
sahara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 11:05   #4580
Dan. Sanjala sam osobu čiji rad pratim. I lijep uspjeh ima. Kao d ame lsično čeka. Tako nešto. I još neki detalj. Ne mogu se sjetit sad svega. Uglavnom I ona i ja smo bile u bijelom. I košulja i hlače. sve tnako prozračno ugodno. Mali detalj crne boje. Kosa raspletena. Kao amazonka/indijanka. Prirodan osjećaj. spontanost.. LJeto. Sunce. Vedro. Pozitiva. Ugoda. Dobra energija. Ugoda i blagost...I kamenje izlazano po podu u kockicama mi ostalo uglavi. Kao što je u starim dijelovima gradića. Uličice koje imaju ono izlizano kamenje. Predivno

Eto ...
Hvala unaprijed
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.