Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2016., 23:46   #6581
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Britanija napušta EU, njihov primjer slijede Nizozemska i Francuska

http://www.poslovni.hr/svijet-i-regi...ancuska-314607
osa-- is offline  
Old 25.06.2016., 01:43   #6582
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
EU, sama po sebi, je problematična tvorevina.
BREXIT je potpuno u pravu...to je dobro upakirana diktatura Merkelice i ekipe, i krajnje je vrijeme tome reći DOSTA !!!
Ja "to" nazivam reinkarnacijom/recidivom od 'drittens schweine-reicha'.

Zadnje uređivanje arthura : 25.06.2016. at 02:04.
arthura is offline  
Old 25.06.2016., 02:13   #6583
Reakcija Washingotna: ‘10 years until a united Eurasia’
osa-- is offline  
Old 25.06.2016., 05:31   #6584
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Hehe, ja bih Putina prva oslovila sa:Vaše visočanstvo,ako bi njegova "plava krv",garantirala da oružanih sukoba neće biti...uz sva zla,to nam stvarno ne treba.
Bilo bi zapravo najluđe kada bi se jednoga dana čitajući retke povjesti(današnjeg vremena)ispostavilo da je zapravo Putin taj famozni "antikrist".
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 25.06.2016., 05:35   #6585
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
Jedini logički izbor-odgovor na ovo jeste to da H.Clinton postane predsjednica i da se Ruse pritišće na sve strane(ekonomskim sankcijama)da do te unije ne dođe.
Ja sam još tamo 2013.naveo da ukoliko H.Clinton bude buduća predsjednica SAD(sjećam se da se već tada spominjala moguća kandidatura)slijedi neizbježni rat.
Trump nema šanse da izvuće pobjedu jer onda ništa nema smisla.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 25.06.2016., 09:49   #6586
Ne bojte se, do "te unije" neće nikad doci, jer:
Quote:
... ako netko može biti zadovoljan (Brexit-om), jer je kroz režime u više sebi sklonih (da ne kažemo: poslušnih) država i dalje osigurao svoj utjecaj, ali ne mora razmišljati o potencijalnom evropskom ne samo partneru, nego i rivalu na svjetskoj sceni, onda je to Washington. Eto, tako stvari stoje. A Big Ben će i dalje tući…
www.portalnovosti.com/a-big-ben-e-i-dalje-tui
arthura is offline  
Old 25.06.2016., 10:48   #6587
Ovo nije normalno, evo i Teksas sad trazi nezavisnost: U.S. secessionists hankering for 'Texit'
osa-- is offline  
Old 25.06.2016., 11:18   #6588
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
Ovo nije normalno, evo i Teksas sad trazi nezavisnost: U.S. secessionists hankering for 'Texit'
Svatko (od velikih) ima 'svoju malu V.Britaniju' pa tako i USA, unutar same sebe, da zaštiti interese anglosaksonskog naftnog & vojnoindustrijskog kompleksa.
arthura is offline  
Old 25.06.2016., 12:53   #6589
Ta mala V. Britanija će biti još manja. Škotska razmatra o tome da napravi referendum o nezavisnosti: http://www.bbc.com/news/uk-scotland-...itics-36621030
osa-- is offline  
Old 25.06.2016., 13:06   #6590
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
Ta mala V. Britanija će biti još manja. Škotska razmatra o tome da napravi referendum o nezavisnosti: http://www.bbc.com/news/uk-scotland-...itics-36621030
Ma kakva Škotska, koja jedino ima whisky za izvoziti i to, ako se odvoji od UK, preko te iste UK.
Škotska će tek sada biti potpuno ovisna o UK!
arthura is offline  
Old 25.06.2016., 16:05   #6591
.
ERDOGAN NE VIDI BLISTAVU BUDUĆNOST EU 'Ne reformiraju li se, novi će izlasci biti neizbježni'

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...jezni/4469396/
arthura is offline  
Old 25.06.2016., 18:28   #6592
Nostradamus ima jednu vrlo zanimljivu kvatrenu:

C10:Q66

Le chef de Londres par regne l'Americh,
L'Isle d'Escosse tempiera par gelee:
Roy Reb auront vn si faux Antechrist,
Que les mettra trestous dans la meslee.

The chief of London through the realm of America,
The Isle of Scotland will be tried by frost:
King "Reb" will face an Antichrist so false,
That he will place them in the conflict all together.

Škotski otok?
Spominje se i Antikrist, to je onaj čuveni treći Nostradamusov, s tim da prva dva bijahu Napoleon i Hitler.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 25.06.2016., 18:44   #6593
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Ma kakva Škotska, koja jedino ima whisky za izvoziti i to, ako se odvoji od UK, preko te iste UK.
Škotska će tek sada biti potpuno ovisna o UK!
Nemaju samo Whisky. Imaju i naftu.

BTW, whisky je obična rakija od špljiva. Ili što bi Slavonci rekli - komadara.

Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
.
ERDOGAN NE VIDI BLISTAVU BUDUĆNOST EU 'Ne reformiraju li se, novi će izlasci biti neizbježni'

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...jezni/4469396/
Sve 5. Samo nek prvo počisti vlastito dvorište. Mnoge je kurdske gradove na jugoistoku Turske jako razorio, a da se danas, u Eri Interneta o tome ne zna.

Jedan od njih je Silvan.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 25.06.2016., 19:07   #6594
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Nostradamus ima jednu vrlo zanimljivu kvatrenu:

C10:Q66

Le chef de Londres par regne l'Americh,
L'Isle d'Escosse tempiera par gelee:
Roy Reb auront vn si faux Antechrist,
Que les mettra trestous dans la meslee.

The chief of London through the realm of America,
The Isle of Scotland will be tried by frost:
King "Reb" will face an Antichrist so false,
That he will place them in the conflict all together.

Škotski otok?
Spominje se i Antikrist, to je onaj čuveni treći Nostradamusov, s tim da prva dva bijahu Napoleon i Hitler.

Škotski poluotok, nije dakle otok,no ima drugih otoka tamo.
Opisana situacija da se britanijom vlada iz Amerike ili da je(će biti) u potpunosti ovisna o njoj,ili će pravi šef britanije izbječi u ameriku.

Roy Reb,vjerojatno kratice,moguće:
pobunjenici(Reb) na čelu sa vođom(Roy), dvoličnim,lažljivim mrziteljem kršćanstva,(to nije treći antikrist,već samo usporedba)koji će sve ljude u kraljevstvu uvući u borbe..

što to čeka Škotsku?
Posljedice klimatskih promjena?
Ili će se pobuna i sukobi zbiti zimi?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 25.06.2016., 19:23   #6595
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Nemaju samo Whisky. Imaju i naftu.
Da, ali je to već odavno u većinskom vlasništvu BP-a ... jbga, imali su i oni svoje Sanadere.
Quote:
Sve 5. Samo nek prvo počisti vlastito dvorište. Mnoge je kurdske gradove na jugoistoku Turske jako razorio, a da se danas, u Eri Interneta o tome ne zna.
Jedan od njih je Silvan.
arthura is offline  
Old 25.06.2016., 20:33   #6596
Kada već pričamo o Trumpu, znate li vi da je taj ekonomski ekspert ustvari bankrotirao? Jedan poslovni kolega koji se poznaje s mojim ocem, se vratio iz SAD-a i saznao tu informaciju. Interesantno je da mediji o tome šute, dok mi svi mislimo kako je on uspješan poslovni čovjek. Ja nisam vjerovao svojim ušima kad sam to čuo.
klokanovac is offline  
Old 25.06.2016., 20:57   #6597
I kada već pričamo o Rusima, ja ne vjerujem da će se VB priključiti Rusiji. Štoviše, ne treba im kada imaju svoj klub od 5 očiju (UK, Kanada, SAD, Australija, Novi Zeland)+ Malta i Gibraltar, koji više služe kao neki njihovi sateliti, a još će i pregovarati s EU o slobodnoj trgovinskoj zoni, što bi im moglo omogućiti zadržavanje Gibraltara i Malte. Još uz to imaju gospodarske i strateške poveznice sa zemljama Bliskog i Dalekog istoka(nafta, IT sektor, strana ulaganja, nogometni biznis i sirovine).

Pa ajmo realno, što VB u biti gubi u odnosu na nas ostale, koji ćemo ostati u toj izbirokratiziranoj kaljuži, koja sva puca po šavovima? Moje mišljenje, apsolutno ništa. Jedine kolateralne žrtve bit će banksteri, pokvarenjaci i ekonomski karteli, kojima je EU služila kao sredstvo za prljavo bogaćenje na račun malih ljudi. A kome je žao takvih ljudi? Daj Bože da se što više takvih pokvarenih sustava sruši ko kula od karata, bit će nam svima ljepše i ugodnije za živjeti.

Pa i sama statistika čak govori, da su velik dio glasača protiv ostanka bili umirovljenici i socijalni slučajevi. Možete si misliti onda, koliko takvih ima u VB-u, kada je brojka prešla 50%. Znači ne da su tamošnji ljudi nezadovoljni, nego su očajni, traže izlaz. U cijeloj EU se žmiri na ovu situaciju i to se nekima sada osvećuje ili obija u glavu.
klokanovac is offline  
Old 25.06.2016., 23:54   #6598
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
I kada već pričamo o Rusima, ja ne vjerujem da će se VB priključiti Rusiji. Štoviše, ne treba im kada imaju svoj klub od 5 očiju (UK, Kanada, SAD, Australija, Novi Zeland)+ Malta i Gibraltar, koji više služe kao neki njihovi sateliti, a još će i pregovarati s EU o slobodnoj trgovinskoj zoni, što bi im moglo omogućiti zadržavanje Gibraltara i Malte. Još uz to imaju gospodarske i strateške poveznice sa zemljama Bliskog i Dalekog istoka(nafta, IT sektor, strana ulaganja, nogometni biznis i sirovine).

Pa ajmo realno, što VB u biti gubi u odnosu na nas ostale, koji ćemo ostati u toj izbirokratiziranoj kaljuži, koja sva puca po šavovima? Moje mišljenje, apsolutno ništa. Jedine kolateralne žrtve bit će banksteri, pokvarenjaci i ekonomski karteli, kojima je EU služila kao sredstvo za prljavo bogaćenje na račun malih ljudi. A kome je žao takvih ljudi? Daj Bože da se što više takvih pokvarenih sustava sruši ko kula od karata, bit će nam svima ljepše i ugodnije za živjeti.

Pa i sama statistika čak govori, da su velik dio glasača protiv ostanka bili umirovljenici i socijalni slučajevi. Možete si misliti onda, koliko takvih ima u VB-u, kada je brojka prešla 50%. Znači ne da su tamošnji ljudi nezadovoljni, nego su očajni, traže izlaz. U cijeloj EU se žmiri na ovu situaciju i to se nekima sada osvećuje ili obija u glavu.
Često čitam strane forume,jer kroz reakciju običnih ljudi,najviše se može osjetiti prava situacija u nekoj državi.
Ništa se ne obija o glavu,bilo kojem pripadniku ekonomskog ili vladajućeg kartela.Ostajali ili odlazili,svi su oni zbrinuti,obija se sve o glavu običnih ljudi.
Zanimljivo je da niti ti izrabljeni i obmanuti iz država centralne evrope,samo zato što im je standard viši,ne shvačaju da su sve ostale pridružene države,isključivo u svrhu pljačke njihovih dobara,te imaju neko čudno mišljenje,da narodi tih kolonija(jer drugo ni nisu)samo iz lijenosti i nesposobnosti,dovode svoje države u dugove,te ništa drugo ne rade već samo muzu bogate zemlje,a osobito se time busaju u prsa nijemci,smatrajući sebe,ma kako im bilo da bilo,da su ipak iznad ostalih naroda.
San o trečem rajhu,nije ih nikada napustio,a to vladajuća elita jako dobro koristi,a da se nigdje ne upotrijebi baš taj izraz ili naziv.

Vrlo se rado razbacuju riječju: DEMOKRACIJA,a to je samo riječ,kojom se služe oni koji upravljaju i njima.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 26.06.2016., 00:52   #6599
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Često čitam strane forume,jer kroz reakciju običnih ljudi,najviše se može osjetiti prava situacija u nekoj državi.
Ništa se ne obija o glavu,bilo kojem pripadniku ekonomskog ili vladajućeg kartela.Ostajali ili odlazili,svi su oni zbrinuti,obija se sve o glavu običnih ljudi.
Zanimljivo je da niti ti izrabljeni i obmanuti iz država centralne evrope,samo zato što im je standard viši,ne shvačaju da su sve ostale pridružene države,isključivo u svrhu pljačke njihovih dobara,te imaju neko čudno mišljenje,da narodi tih kolonija(jer drugo ni nisu)samo iz lijenosti i nesposobnosti,dovode svoje države u dugove,te ništa drugo ne rade već samo muzu bogate zemlje,a osobito se time busaju u prsa nijemci,smatrajući sebe,ma kako im bilo da bilo,da su ipak iznad ostalih naroda.
San o trečem rajhu,nije ih nikada napustio,a to vladajuća elita jako dobro koristi,a da se nigdje ne upotrijebi baš taj izraz ili naziv.

Vrlo se rado razbacuju riječju: DEMOKRACIJA,a to je samo riječ,kojom se služe oni koji upravljaju i njima.

Ne bi vjerovala, koliko mi se sve ovo gadi slušati i čitati, otkako znam pravu istinu. Svi su mi se zgadili. Kada shvatiš da stvari nisu onakve kakve ti se čine i prezentiraju u javnosti, već namještene i unaprijed iscenirane od strane globalne elite, točno te isti trenutak uhvati mučnina i povraćanje. Stvarno, želudac mi sve manje podnosi istinu, što više kopam, čitam i gledam.

A kome i ne bi? Bogate zemlje opstaju zahvaljujući privilegijama, neprijatelji su ustvari saveznici iza zastora, svi se svađaju, mlate, tuku, nešto predlažu, a u biti su lutke na koncu jednoga u koga vjeruju i članovi masonske lože. Kada shvatiš da je sve oko tebe ništa drugo nego samo pranje mozga i igrokaz za javnost, a rulja puši te spike, majke mi, ajde da vidim nekoga, koga barem jednom od ovoga nije uhvatila mučnina.
klokanovac is offline  
Old 26.06.2016., 02:32   #6600
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ne bi vjerovala, koliko mi se sve ovo gadi slušati i čitati, otkako znam pravu istinu. Svi su mi se zgadili. Kada shvatiš da stvari nisu onakve kakve ti se čine i prezentiraju u javnosti, već namještene i unaprijed iscenirane od strane globalne elite, točno te isti trenutak uhvati mučnina i povraćanje. Stvarno, želudac mi sve manje podnosi istinu, što više kopam, čitam i gledam.

A kome i ne bi? Bogate zemlje opstaju zahvaljujući privilegijama, neprijatelji su ustvari saveznici iza zastora, svi se svađaju, mlate, tuku, nešto predlažu, a u biti su lutke na koncu jednoga u koga vjeruju i članovi masonske lože. Kada shvatiš da je sve oko tebe ništa drugo nego samo pranje mozga i igrokaz za javnost, a rulja puši te spike, majke mi, ajde da vidim nekoga, koga barem jednom od ovoga nije uhvatila mučnina.
Što je je....
Brexit je namješten i popušiti će obični građani. Elita će izaći samo još bogatija.
Meni su također smiješne te svađe, prijetnje ratovima ovo ono a iza kulisa svi zajedno sjede za istim stolom, jedu, piju i planiraju.
Kerefek76 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.