Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2006., 02:29   #1
Paranormalne pojave, naši čudni doživljaji i istraživanja....

Pozdrav svim zainteresiranim za ovu temu!

Sve cudne stvari o kojima znate bilo sto, ali i neke cudne stvari koje ste i sami dozivjeli slobodno unesite u ovu temu!

Podijelite sva paranormalna i neobicna iskustva....

ja sam danas vidjeo nesto sto me jos vise zainteresiralo oko svega toga, neke video snimke, jaaaako cudne i rado bih vidio vasa misljenja ali i neka nova, vasa iskustva i dogadjaje.......

pomicanje stvari po kuci, kontakt sa drugom stranom, tzv. "orbs" (nebeska tijela) .... sve sto smatrate cudnim i vrijednim spomena, ovo je mjesto za to!
intel_inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 03:41   #2
Quote:
intel_inside kaže:
Pozdrav svim zainteresiranim za ovu temu!

Sve cudne stvari o kojima znate bilo sto, ali i neke cudne stvari koje ste i sami dozivjeli slobodno unesite u ovu temu!

Podijelite sva paranormalna i neobicna iskustva....

ja sam danas vidjeo nesto sto me jos vise zainteresiralo oko svega toga, neke video snimke, jaaaako cudne i rado bih vidio vasa misljenja ali i neka nova, vasa iskustva i dogadjaje.......

pomicanje stvari po kuci, kontakt sa drugom stranom, tzv. "orbs" (nebeska tijela) .... sve sto smatrate cudnim i vrijednim spomena, ovo je mjesto za to!
zapravo je cijeli sektor "na rubu" posvećen tome i razdijeljen na treadove od koijh svaki sadrži hrpu stranica s gomilom postova...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:03   #3
Quote:
intel_inside kaže:
Pozdrav svim zainteresiranim za ovu temu!

Sve cudne stvari o kojima znate bilo sto, ali i neke cudne stvari koje ste i sami dozivjeli slobodno unesite u ovu temu!

Podijelite sva paranormalna i neobicna iskustva....

ja sam danas vidjeo nesto sto me jos vise zainteresiralo oko svega toga, neke video snimke, jaaaako cudne i rado bih vidio vasa misljenja ali i neka nova, vasa iskustva i dogadjaje.......

pomicanje stvari po kuci, kontakt sa drugom stranom, tzv. "orbs" (nebeska tijela) .... sve sto smatrate cudnim i vrijednim spomena, ovo je mjesto za to!
Što si to doživio ???????

Hajde molim te, opiši....i meni se nešto čudno događa u kući....upravo mi je nešto proletjelo pored glave
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 19:53   #4
Quote:
Endimion17 kaže:
zapravo je cijeli sektor "na rubu" posvećen tome i razdijeljen na treadove od koijh svaki sadrži hrpu stranica s gomilom postova...

Da, ali nisam bas vidio puno toga oko paranormalnih aktivnosti tipa; istrazivanje duhova i neki konkretan materijal povezan s tim!


Znam da sam u naslovu teme obuhvatio svasta ali naglasak bih stavio na ova istrazivanja, ali i sve drugo ulazi u obzir....
intel_inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 20:17   #5
Quote:
normall kaže:
Što si to doživio ???????

Hajde molim te, opiši....i meni se nešto čudno događa u kući....upravo mi je nešto proletjelo pored glave

Ja sam nekako "ogradjen" sto se tice toga! Meni se nistaznacajnije nije dogodilo (bar ne jos), osim sto sam vidio dva puta cudnu svjetlost na nebu!

evo link za par slika sto je iste veceri uslikao neki momak iz svoje kuce! (udaljene
nekih 2-3 km) (zato je malke mutno) a i svjetlost gledana golim okom je bila i malo ljubicastija!!!

http://www.neeth.info/galerija/displ...462&pos=-31869

A to sto ti proletilo pored glave..... siguran da nije neka muha??? ;-)
intel_inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 21:21   #6
Quote:
intel_inside kaže:
Ja sam nekako "ogradjen" sto se tice toga! Meni se nistaznacajnije nije dogodilo (bar ne jos), osim sto sam vidio dva puta cudnu svjetlost na nebu!

evo link za par slika sto je iste veceri uslikao neki momak iz svoje kuce! (udaljene
nekih 2-3 km) (zato je malke mutno) a i svjetlost gledana golim okom je bila i malo ljubicastija!!!

http://www.neeth.info/galerija/displ...462&pos=-31869

A to sto ti proletilo pored glave..... siguran da nije neka muha??? ;-)
13.rujna 2005.
djeluje kao požar. ali je sredina rujna, tad baš nema požara.
djeluje i kao bakljada.
zapravo, ovo nije na nebu, nego je iza brda. možda je neki luđak isprobavao neke kemijske brzogoreće tvari. to i ja radim. nitko doduše ne zove policiju.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 23:35   #7
Quote:
Endimion17 kaže:
13.rujna 2005.
djeluje kao požar. ali je sredina rujna, tad baš nema požara.
djeluje i kao bakljada.
zapravo, ovo nije na nebu, nego je iza brda. možda je neki luđak isprobavao neke kemijske brzogoreće tvari. to i ja radim. nitko doduše ne zove policiju.
Znam da na slici ne izgeda tako vjerodostojno, ali vjeruj mi da je bilo zapanjujuce! Od grada je to udaljeno podosta a citav grad je bio osvjetljen! JOs kada uzmemo u obzir da je iza brda...... stvarno mora biti hebeno jaka bakljada..... lol
intel_inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 11:31   #8
Ne znam sjeća li se od vas itko, ali u Belom Manastiru neke 1986/1987 se događalo ono prelijetanje predmeta i padanje kamenja u jednoj kući, čak su i tada novine pisale o tome ("Glas Slavonije", a ako se ne varam i "Večernjak"). Znam koja je to kuća (jedna preko puta BM vojarne), ali sam je vidio tek poslije rata... Tada nije bilo ništa neobično na njoj.....
Ne znam je li to istraženo i koliko, pa ako netko zna...
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 13:43   #9
Quote:
Galileo kaže:
Ne znam sjeća li se od vas itko, ali u Belom Manastiru neke 1986/1987 se događalo ono prelijetanje predmeta i padanje kamenja u jednoj kući, čak su i tada novine pisale o tome ("Glas Slavonije", a ako se ne varam i "Večernjak"). Znam koja je to kuća (jedna preko puta BM vojarne), ali sam je vidio tek poslije rata... Tada nije bilo ništa neobično na njoj.....
Ne znam je li to istraženo i koliko, pa ako netko zna...
Bio sam ja sa legosom dva puta tamo, stotinu ljudi se skupilo da nešto vidi, no tadašnja milicija je zabranila pristup.
Nije ni onda bilo ništa neobično na kući nego (navodno) u kući.
Razgovarao sam sa nekoliko mještana, no oni su se lijepo nasmijali na moju konstataciju da sam čitao u "Glasu", kako predmeti poput nekog kamenja, vilica, slika, lete po sobi.
Rekli su mi da su bili u kući dok "milicija" zbog medijskog senzacionalizma nije zabranila pristup i da se u kući dok su oni bili u njoj ništa nije dešavalo.

Kao osječaninu , vjerojatno ti je poznat i ne tako davni "fenomen" ukazanja Djevice Marije na staklu vrata privatne obiteljske kuće u divaltovoj ulici.
Isti taj naš "Glas Slavonije" koji se predstavlja kao ozbiljan dnevni list, se naširoko raspričao o navodnom ukazanju na staklu, priči kako je čovjek skoro pregazio autom na pješačkom prijelazu djevicu Mariju i slično.

Bio sam u toj kući tj. u hodniku gdje je gomila klečala, molila, vidjeli su kako majka božija drži u naručju djete, no ja sam vidio samo napuknuto staklo koje je propuštalo nekakav bezvezan odsjaj koji na ništa nije ličio.

Nakon nekoliko dana "ukazanja", gazdi kuće je "dojadilo ukazanje", jer je vidio da neće imati nikakve materijalne koristi od istoga, lijepo zamijenio staklo i prikaza otišla.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 13:54   #10
Quote:
normall kaže:
Bio sam ja sa legosom dva puta tamo, stotinu ljudi se skupilo da nešto vidi, no tadašnja milicija je zabranila pristup.
Nije ni onda bilo ništa neobično na kući nego (navodno) u kući.
Razgovarao sam sa nekoliko mještana, no oni su se lijepo nasmijali na moju konstataciju da sam čitao u "Glasu", kako predmeti poput nekog kamenja, vilica, slika, lete po sobi.
Rekli su mi da su bili u kući dok "milicija" zbog medijskog senzacionalizma nije zabranila pristup i da se u kući dok su oni bili u njoj ništa nije dešavalo.

Kao osječaninu , vjerojatno ti je poznat i ne tako davni "fenomen" ukazanja Djevice Marije na staklu vrata privatne obiteljske kuće u divaltovoj ulici.
Isti taj naš "Glas Slavonije" koji se predstavlja kao ozbiljan dnevni list, se naširoko raspričao o navodnom ukazanju na staklu, priči kako je čovjek skoro pregazio autom na pješačkom prijelazu djevicu Mariju i slično.

Bio sam u toj kući tj. u hodniku gdje je gomila klečala, molila, vidjeli su kako majka božija drži u naručju djete, no ja sam vidio samo napuknuto staklo koje je propuštalo nekakav bezvezan odsjaj koji na ništa nije ličio.

Nakon nekoliko dana "ukazanja", gazdi kuće je "dojadilo ukazanje", jer je vidio da neće imati nikakve materijalne koristi od istoga, lijepo zamijenio staklo i prikaza otišla.
Kad si stigao do djevice Marije, nije li tako nešto bilo i u Wilsonovoj??
A, to za kuću u BM se više ne sjećam kraja... Ali mislim da se to počelo "događat" one godine kad je izašlo prvo izdanje Clarkeovog "Svijeta zagonetnih sila", pa to bilo u modi...
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 14:22   #11
Quote:
normall kaže:
Isti taj naš "Glas Slavonije" koji se predstavlja kao ozbiljan dnevni list, se naširoko raspričao o navodnom ukazanju na staklu, priči kako je čovjek skoro pregazio autom na pješačkom prijelazu djevicu Mariju i slično.
AAA!
ne sjećam se toga. valjda zato što je u slavoniji.
ali se sjećam kad je u zadru u nekom kvartu (mislim Stanovi) bilo ukazanje djevice marije na nekom stablu. išli smo autom vidjeti kroz te uske uličice (urbanistički loše izvedeni dio grada) kao i nekih 20-ak tisuća ljudi u automobilima pa smo zapeli u gužvi, da bi vidjeli obično stablo i neki mali oltarić s hrpom svijeća koje su ozbiljno ugrožavale integritet tog stabla.
stajali smo u gužvi, u autu, među ostalim autima, jako dugo. tako nam i treba.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 17:59   #12
Quote:
Endimion17 kaže:
AAA!
ne sjećam se toga. valjda zato što je u slavoniji.
ali se sjećam kad je u zadru u nekom kvartu (mislim Stanovi) bilo ukazanje djevice marije na nekom stablu. išli smo autom vidjeti kroz te uske uličice (urbanistički loše izvedeni dio grada) kao i nekih 20-ak tisuća ljudi u automobilima pa smo zapeli u gužvi, da bi vidjeli obično stablo i neki mali oltarić s hrpom svijeća koje su ozbiljno ugrožavale integritet tog stabla.
stajali smo u gužvi, u autu, među ostalim autima, jako dugo. tako nam i treba.
Bilo je kao ukazanje i u nekoj krošnji kod Virovitice, prije 5-6 godina (ne znam točno više), pa ljudima polja izgazili....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 18:00   #13
Quote:
Endimion17 kaže:
ne sjećam se toga. valjda zato što je u slavoniji.
A kulena bi se sigurno sjetio....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 18:07   #14
polja izgazili.... Kulen!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:19   #15
jel se vama dogadalo!?!?!?

Evo bas me zanima kakav ce bit vas odaziv na ovo... I ako ako vas se dogadalo recite ili jos bolje ako znate sto je to,nemojte se suzdrzavat!


Kao mali uvijek sam se volio igrati sa frnjama(pikulama).
I kada sam se preseli u drugi stan,isto sam se igrao s njima samo sam ih svaki dan im se broj povecavao(a znao sam da mi majka nema prste u tome)sve vise i vise... I tako sam ih svaki dan brojao i stvarno im se broj povecavao. I onda cini mi se tjedan dana nisam obracao paznju niti se igrao s njima i tada je prestalo...

I sada mene zanima jel se ikome slicno dogadalo i sta vi mislite sta bi to moglo bit!?
fallenjokerXIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:21   #16
ako si se skupno igrao-nehoticno si kupio tude...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:22   #17
hehe
Ma nisam igrao bas onakve igre,vise one u sobi
Sam sam ih izmslja
fallenjokerXIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:23   #18
OMG...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:28   #19
meni bi svako malo nakon pranja nestajale čarape???
stewie_griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:41   #20
A dobro i meni svako malo nesto nestaje...
fallenjokerXIII is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.