Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2007., 23:41   #21
evo jedan fora dogadjaj koji mi se desio za kojeg smatram da je slucajnost ali je slatko ..ugl kupio sam knjigu i citam i sjednem u bus i mislim si sad sam 100 posto sjeu u krivi bus i sjetiim se pravila iz knjige pravilo privlacnosti i uglavnom kad je bus kreno ispalo je da sam stvarno sjeo u krivi bus i oso u pm,,,!! i izadjem ja iz busa sam zivcan ko pas i mislim si ajd misli pozitivno pozitivno i zabrijem si 100 posto ili ajd 80 posto prije da kad stavim prst tj palac i odlucim stopirat prvi auto ce mi stat i taj prvi auto ce me otpeljat skroz u moju ulicu u kojoj zivim ..i tako ja stavim prst i auto prvi stane i to u pripizdini di nikad nebi ocekivo da bi mi netko stao a u auto covjek koji nije zivio u mojoj ulici 5 godina i doselio sa prije mjesec dana kako je on reko i jos kaze vis koja slucajnost ..eto stvarno luda slucajnost i to mi se desilo u utorak bez zajebancije

inace ok mi je zato jer te tjera da pozitivno razmisljas i to je to dokazano je da pozitivno razmisljanje dobro utjece na zdravlje.ugl i autogeni trening se bazira na tome a inace sta se tice marketinskog djela secret je jeben nacin za izmust pare
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 20:20   #22
Quote:
9ak kaže: Pogledaj post
Ja sam ateist, da ne bi bilo greške. Ali ISUSE KRISTE.
kosturko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 23:45   #23
Nema tu tajne, samo se dokumentarac tako zove. Bit je zakon privlačenja i to je ono što vam je crkva uzela. Molite imaginarne đavle pa će vam se ostvariti to što želite...ne trebate moliti i ponižavati se nikom i ničem da bi imali život kakav vi sami želite. Samo ga uzmite u svoje ruke i to je cijela filozofija. Snaga uma vam je dovoljno velika da možete privlačiti što god poželite, zato pazite što želite!
NATO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 00:10   #24
UUUUUUUU shiiiiiiiittttttt
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 16:12   #25
..ja sam u knjižar letimice prešla neke dijelove i isto shvatila da ju prakticiram dugo već odnosno da uspijevam u naizgled nemogućim okolnostima pronać neko mjesto, prolaz, .. kada osjetim da su takve okolnosti samo kao uključim neke dodatne senzore u sebi- tipa ok-ajmo sad..najviši dio sebe or whatever mi zapovijedi i tada počnem put otvarati u sebi..nekako kao da ne primjećujem vanjske okolnosti samo imam sliku onoga što mi u tom trenu treba..I bum! u gotovo 100 % slučajeva se ostvari. (banalan prm. parking s velikim automobilom u špici u centru grada) -možda doduše izgubim nešto vremena kružeći uokolo hehe -- al tako je sa svime. kada ne znam točno jasno šta želim onda lutam , a kada imam određenu viziju toga uvijek se to ostvari.. slično je i sa recimo kupovanjem odjevnih predmeta...............
evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 21:26   #26
Quote:
eva_download kaže: Pogledaj post
..ja sam u knjižar letimice prešla neke dijelove i isto shvatila da ju prakticiram dugo već odnosno da uspijevam u naizgled nemogućim okolnostima pronać neko mjesto, prolaz, .. kada osjetim da su takve okolnosti samo kao uključim neke dodatne senzore u sebi- tipa ok-ajmo sad..najviši dio sebe or whatever mi zapovijedi i tada počnem put otvarati u sebi..nekako kao da ne primjećujem vanjske okolnosti samo imam sliku onoga što mi u tom trenu treba..I bum! u gotovo 100 % slučajeva se ostvari. (banalan prm. parking s velikim automobilom u špici u centru grada) -možda doduše izgubim nešto vremena kružeći uokolo hehe -- al tako je sa svime. kada ne znam točno jasno šta želim onda lutam , a kada imam određenu viziju toga uvijek se to ostvari.. slično je i sa recimo kupovanjem odjevnih predmeta...............
toi meni uspijeva s parkingom, a nađem ponekad i novce na cesti kad mi trebaju
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 22:45   #27
Lightbulb

.. .. meni se isto s novcima desilo prije mislim dve godine .. bila sam ono fakat slaba s novcima a imam biljku šefleru kojoj je full trebala veća posuda i friška zemlja (a prvi put sam ostala baš sama) i sjećam se kak sam zbedirana se vraćala iz shopinga puteljkom kroz park do doma i mislim silno o njoj i kkao to želim učiniti i bilo je vrijem e sadnje proljeće.. i tako u mislim pustim glavu dole i ugledam 70kn ..i sva u čudu okrenem se oko sebe međutim ne spazim nikog kom je moglo ispast ni ispred ni iza, pitam dvoje teensa na klupi oni samo kimnu kao ne nije naše (jer ja sam htjela potrčat ak je nekome ispalo i vratit) .. i bla bla.. ugl..ja zahvalila bogu , primila dar i rješila problem svojoj biljci .. nego meni je čudnije što tim tzv. slučajnostima nekad stvarno ne znaš..meni se činilo tad da nema šanse da je nekom ispalo jer ne bi tak dugo ležale na podu nego bi i već neko digo...tak da šta ja znam ... ne dešava mi se baš često sa parama al eto tad se je >>> i zapravo sam bila sama uvjerena da mi je to bog na neki način polao ali samo zbog biljke , baš ono čisti feeling da je to za nju

>>
evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:21   #28
Pa dobro zašto nitko nije tu Tajnu spomenu onom milijunu (ili milijardi) ljudi koji umiru od gladi. Ti idijoti jednostavno nisu svjesni da moraju misliti na to da su gladni i šnicle će same padati sa neba

ili je možda Bogu sobna biljka važnija od ljudi
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:35   #29
Quote:
ili je možda Bogu sobna biljka važnija od ljudi
nije bog dzubox ili cicica s povecalom koji dijeli pravdu. a bila bi nam idealna isprika da je tako
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:10   #30
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
nije bog dzubox ili cicica s povecalom koji dijeli pravdu. a bila bi nam idealna isprika da je tako
Htjedoh reći, da kada bi želja bila tako moćno oružje kakvim ga Tajna prikazuje onda bi sva ona djeca koja umru od gladi samo morala zaželjeti malo hrane i tanjur bi im se napunio....
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 17:50   #31
meni san lijeci sve.
prima19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:20   #32
Quote:
Johnny B. kaže: Pogledaj post
Htjedoh reći, da kada bi želja bila tako moćno oružje kakvim ga Tajna prikazuje onda bi sva ona djeca koja umru od gladi samo morala zaželjeti malo hrane i tanjur bi im se napunio....
no poanta je u principu, po kojem stvari idu iznutra na van. bio je topic o eksperimentu namjere. Vrlo je vjerojatno da ljudi kad ih obuzme beznađe ne mogu aktivirati pozitivnu namjeru koja utječe na stvaranje "čuda". Ima isto onaj princip koji kaže da ono na što usmjeravamo pažnju "raste". Osoba koju preplavljuje osjećaj beznađa usmjerava pažnju na beznađe. Slično je o tom principu pisao Victor Frankl, psihijatar, koji je pobjegao iz Aushwitza. On je kasnije u knjizi "Zašto se niste ubili" opisao svoja iskustva u logoru i o tome kako je tamo uočio da ljudi koji se prepuštaju očaju gube tu neku snagu koja je sposobna uočiti i kreirati čudesne prilike.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:31   #33
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
Slično je o tom principu pisao Victor Frankl, psihijatar, koji je pobjegao iz Aushwitza. On je kasnije u knjizi "Zašto se niste ubili" opisao svoja iskustva u logoru i o tome kako je tamo uočio da ljudi koji se prepuštaju očaju gube tu neku snagu koja je sposobna uočiti i kreirati čudesne prilike.
djelomično točno.

victor frankl radio je u ambulanti od početka svog "logorovanja", tako da njega ne bih uzeo za reprezentativan primjer, mada se bavio ljudskom psihom.

moć psihe je neopisiva jer ljudi uvijek govore: što čovjek može podnijeti, to ne može ni jedna životinja.

znači, koliko god nas svjesnost o samom sebi sputava, toliko nam i daje prednosti, tako da čovjek u ekstremnim situacijama može dati puno više no što misli i to je sve.

sigurno ne može podići kamen od 500 kg ma koliko god meditirao, bavio se duhovnim vježbama, bio prisan s bogom itd.

to je tako i fertig.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:49   #34
Quote:
normall kaže: Pogledaj post

sigurno ne može podići kamen od 500 kg ma koliko god meditirao, bavio se duhovnim vježbama, bio prisan s bogom itd.

to je tako i fertig.
mislim da nitko nije shvatio utjecaj uma na materiju na taj način. apsolutno nema potrebe da se umnom snagom radi neka spektakularna telekineza. Ovdje je više riječ o principu po kojem ljudi kreiraju okolnosti u kojima žive. Često čujem da ljudi kažu "ah, pa ne može se ništa, to je tako" ili "ne mogu ja protiv toga ništa" itd. to su suptilni oblici nemoći u kojima ljudi prihvaćaju stanja i okolnosti misleći da ih nije moguće izmijeniti i da ne postoje rješenja. Principi izloženi u knjizi "Tajna", nisu nikakva novost, mogu nabrojiti barem 5 knjiga koje pokušavaju objasniti taj mehanizam po kojem se najnevjerojatnije stvari događaju kad čovjek svojim svjesnim racionalnim umom ne može dokučiti rješenje i kad se čini da je mogućnost djelovanja potpuno ograničena na postojeće okolnosti tj. kad se čini da nema izlaza. Što se tiče Frankla, njegovi se tekstovi ne odnose na izdržljivost. On je naime govorio o tom unutrašnjem stavu, govorio je o tome kako je u logoru vizualizirao sebe u boljim okolnostima i stalno zamišljao kako šeće po LA. Kad je nakon nekoliko mjeseci stvarno šetao po LA činilo mu se to kao istinsko čudo, tj, kao da ga je ta vizija doslovno prenijela iz logora ili otvorila "pukotinu" kroz koju se provukao. (Objektivne mogućnosti bijega iz logora i iz Njemačke u to vrijeme su bile ravne nuli)
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 22:17   #35
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
mislim da nitko nije shvatio utjecaj uma na materiju na taj način. apsolutno nema potrebe da se umnom snagom radi neka spektakularna telekineza. Ovdje je više riječ o principu po kojem ljudi kreiraju okolnosti u kojima žive. Često čujem da ljudi kažu "ah, pa ne može se ništa, to je tako" ili "ne mogu ja protiv toga ništa" itd. to su suptilni oblici nemoći u kojima ljudi prihvaćaju stanja i okolnosti misleći da ih nije moguće izmijeniti i da ne postoje rješenja.
dobro, kod blažih oblika neuroza je to negativan stav, no kod težih (opet idemo na psihu-svijest) takvo razmišljanje može biti čak poticajno, okrepljujuće.

nekada je dovoljno pomiriti se s nepromjenljivim.

ako netko izgubi u saobraćajki obje noge, što će; koja nada ??
jedini spas je pomiriti se sa sobom eventualno bogom i svojim stanjem.


Quote:
Što se tiče Frankla, njegovi se tekstovi ne odnose na izdržljivost. On je naime govorio o tom unutrašnjem stavu, govorio je o tome kako je u logoru vizualizirao sebe u boljim okolnostima i stalno zamišljao kako šeće po LA. Kad je nakon nekoliko mjeseci stvarno šetao po LA činilo mu se to kao istinsko čudo, tj, kao da ga je ta vizija doslovno prenijela iz logora ili otvorila "pukotinu" kroz koju se provukao.
to što je (nisam čitao njegove tekstove, već sam ponešto slučajno o njemu pročitao) on sebi vizualizirao "bolje stanje" jest njegov uspjeh tj. poznavanje psiholoških tehnika samopomoći, no ostatak je "činilo mu se", "kao istinsko čudo" itd. totalno njegov subjektivizam koji nema veze s objektivnošću.

poznato je naime i u psihijatriji da ljudi izloženi ekstremnim psihofizičkim utjecajima oliti stresovima imaju halucinacije i slične senzacije.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 05:02   #36
OPAL...ima djelomice pravo..o..o...

I ako..nije uspjela uociti...

Kontinuitet u prisustvu...uslovno je nazovimo jedne posebne sile koja je pri svakoj osobi..
Svemir...je osim sto je...Svemir...Univerzum..jos i nesto drugo....
Fizika..i prirodne znanosti..opisuju..prirodu i logiku stvari u svemiru...ali...nista i nitko jos nije poceo opisivati..jednu drugu osobinu Svemira...a ta je da...on..promatra..Svemir...Galaktika..promatra..i prati svako bice tijekom njegova zivota..
Ako netko zeli...zivot...uspjeh..bogatstvo..od malena...Svemir ce mu vise manje ici na ruku..pogodovat toj zelji stavljajuci nekoga u posebne situacije u kojima to moze realizirati...Ako netko zeli...bolest i smrt...dobit ce je...jer Galaktika daje...
Tko ne vjeruje..nek se u tisini svoga uma i sjecanja...iskreno osvijesti u svojim zeljama i postignucima...pa ce vidjet da osim sto je uvijek zelja prethodila postignucu...manje vise uvijek bilo u svemu tome prisutno i nesto cudno i neobjasnjivo po cemu su se bas neke stvari dogadjale.
Ali i Taj mehanizam...Univerzuma...Galaktike...postuje uzrok i posljedicu...ako vas tisucu ljudi zeli spasiti u plinskoj komori...a vas je pet tisuca...i znate sto vam rade i sto ce vam uraditi ali ste se prepustili i nije vam vise stalo do zivota...Univerzum ce dati prioritet..onima koji zesce namecu svoju volju Univerzumu...pa ce vas ugusiti u plinskoj komori...
No ako se medju pet tisuca osvijesti pedesetak ljudi...Univerzum ce napraviti da...olaksa proboj kroz zicu...pa ako jos netko dograbi mitraljez pa stane stancati po monstrumima...Univerzum ce mu blagoslovit i vodit ruku..bilo desnicu bilo ljevicu i razbistrit oko...
U Ezoterijskom smislu..Univerzum ima neke cudne osobine i navike,,,kao da je pojacalo...Osim sto je jasno da smo mi sami po nasoj volji kreatori nase realnosti...cini se ipak da Univerzum ima i jednu drugu interakciju s nama.A koje smo malo ili nikako svjesni.
Na primjer..meni je Galaktika ispunila neke zelje koje sam davno zaboravio...pa kad se nadjes u toj situaciji...onda se cudom pitas..Pa kako...nisam mislio ni prizeljkivao takovo sto vec godinama.Ali ako nekad u bilo kojem trenutku svog zivota jesi...moze ti se dogodit da ti nebo da s zadrskom to sto si prizeljkivao.
S toga treba pazit sto se zeli i trazi i od sebe i od neba.

Pozdrav,

Mr.Dogon
Mr.Dogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 08:49   #37
Meni je i film i knjiga The Secret sasvim OK. Film je napravljen vrlo dobro produkcijski i svakako privlaci paznju. Kniga je opsirnija. Sto se sadrzaja tice, zanimljivo je koliko on ima prisasa i koliko protivnika. U The Secret nitko te ne potice da nekog mrzis, krades, ubijas, da si zavidan i sto ja znam sto vec ne, pa zasto onda toliki imaju potrebu reci da je sve to budalastina i zabava za dokone domacice? Takvima, kao, smeta sto je autorica zaradila novac. Pa zar je trebala sve to besplatno raditi? Kao, novac nije duhovan. Smijesno, a isti ti ne mare sto brojni politicari godinama besramno potkradaju ovu zemlju pod parolom dobrobiti nacije pa i dalje narod veselo prati iste likove i dopusta da ih netko manipulira. To izgleda nikome ne smeta kad vas politicari potkradaju i postanu multimilijunasi a da vam nista dobrog nisu donijeli. Kad autor neke knjige-filma za samopomoc zaradi, onda je to "glupost" za domacice, valjda jer jer duhovnost mora biti besplatna. U biti i je besplatna, ali ako je sam ne vidis oko sebe, onda je u redu platiti (dati energiju) da bi ti netko ukazao na nesto sto bi odavno trebao sam znati. Valjda i ptice na grani znaju da svoju sudbinu krojimo sami, pa zar onda nije bolje da te "domacice" razmisljaju pozitivno i uzivaju u zivotu? U svakom slucaju, film je vrijedno pogledati, ne znam da li je vec izasao u Hrvastkoj. Ja sam prvu verziju filma (sa Esther Hicks) prevela na hrvatski, pa ako nekom treba, mogu mu subtitlove poslati na mail.
Sony-x is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 01:17   #38
Quote:
tatyana39 kaže: Pogledaj post
Evo ti ovdje prvih 20 minuta filma na you tubeu.
Čula sam da ga sad ima kupiti na kioscima.
Radi se o vizualizaciji i zakonima privlačenja
koji omogućuju da ostvariš sve svoje želje.
Film je veliki hit u svijetu .
Radjen je popularno i pitak je.
Nadahnut će te.

http://www.youtube.com/watch?v=_b1GKGWJbE8
vrlo zanimljivo ... nisam znao za "tajnu" do ovoga trenutka ali sad kada sam
pogledao video shvatam da sam je pronasao sam za sebe, mojim analizama
svega oko mene i moga zivota i da je vec neko vrijeme primjenjujem, ali sa
drugacijim ciljem !

ima jedna veoma ozbiljna caka ... cilj zivota nije uzivati na ovoj planeti,
uciniti si zivot laksim i ljepsim kroz novac, karijeru i materijalni uspijeh ...
po meni, cilj zivota je pronaci izlaz iz ovoga zatvora u kojem zivimo, a to je
planet i sve materijalno oko nas ... nitko od ekipe u filmu nije uopce ni
spomenio nesto slicno ... sa moje tocke gledanja, ono sto oni rade je
olaksavanje zivota u zatvoru, sa tendencijom da se zatvor ucini toliko
udobnim da se ne pozeli izaci iz njega ! vjecno uzivanje u materijalnom
univerzumu ? ne hvala ...

snaga "tajne" je medjutim i unutar duhovne domene ... onaj tko nauci da
limitira potrebe u materijalnom svijetu i preusmjeri potrebe u duhovni svijet
ce dobiti ono sto pozeli ... vislji stupanj razumjevanja svega (a ne samo
kako ovladati materijom) je moja ultimativna zelja ...
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 01:19   #39
Quote:
Sony-x kaže: Pogledaj post
Meni je i film i knjiga The Secret sasvim OK. Film je napravljen vrlo dobro produkcijski i svakako privlaci paznju. Kniga je opsirnija. Sto se sadrzaja tice, zanimljivo je koliko on ima prisasa i koliko protivnika. U The Secret nitko te ne potice da nekog mrzis, krades, ubijas, da si zavidan i sto ja znam sto vec ne, pa zasto onda toliki imaju potrebu reci da je sve to budalastina i zabava za dokone domacice? Takvima, kao, smeta sto je autorica zaradila novac. Pa zar je trebala sve to besplatno raditi? Kao, novac nije duhovan. Smijesno, a isti ti ne mare sto brojni politicari godinama besramno potkradaju ovu zemlju pod parolom dobrobiti nacije pa i dalje narod veselo prati iste likove i dopusta da ih netko manipulira. To izgleda nikome ne smeta kad vas politicari potkradaju i postanu multimilijunasi a da vam nista dobrog nisu donijeli. Kad autor neke knjige-filma za samopomoc zaradi, onda je to "glupost" za domacice, valjda jer jer duhovnost mora biti besplatna. U biti i je besplatna, ali ako je sam ne vidis oko sebe, onda je u redu platiti (dati energiju) da bi ti netko ukazao na nesto sto bi odavno trebao sam znati. Valjda i ptice na grani znaju da svoju sudbinu krojimo sami, pa zar onda nije bolje da te "domacice" razmisljaju pozitivno i uzivaju u zivotu? U svakom slucaju, film je vrijedno pogledati, ne znam da li je vec izasao u Hrvastkoj. Ja sam prvu verziju filma (sa Esther Hicks) prevela na hrvatski, pa ako nekom treba, mogu mu subtitlove poslati na mail.
nije, ni najmanje ...
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 01:37   #40
Quote:
Mr.Dogon kaže: Pogledaj post
I ako..nije uspjela uociti...

Kontinuitet u prisustvu...uslovno je nazovimo jedne posebne sile koja je pri svakoj osobi..
Svemir...je osim sto je...Svemir...Univerzum..jos i nesto drugo....
Fizika..i prirodne znanosti..opisuju..prirodu i logiku stvari u svemiru...ali...nista i nitko jos nije poceo opisivati..jednu drugu osobinu Svemira...a ta je da...on..promatra..Svemir...Galaktika..promatra..i prati svako bice tijekom njegova zivota..
Ako netko zeli...zivot...uspjeh..bogatstvo..od malena...Svemir ce mu vise manje ici na ruku..pogodovat toj zelji stavljajuci nekoga u posebne situacije u kojima to moze realizirati...Ako netko zeli...bolest i smrt...dobit ce je...jer Galaktika daje...
Tko ne vjeruje..nek se u tisini svoga uma i sjecanja...iskreno osvijesti u svojim zeljama i postignucima...pa ce vidjet da osim sto je uvijek zelja prethodila postignucu...manje vise uvijek bilo u svemu tome prisutno i nesto cudno i neobjasnjivo po cemu su se bas neke stvari dogadjale.
Ali i Taj mehanizam...Univerzuma...Galaktike...postuje uzrok i posljedicu...ako vas tisucu ljudi zeli spasiti u plinskoj komori...a vas je pet tisuca...i znate sto vam rade i sto ce vam uraditi ali ste se prepustili i nije vam vise stalo do zivota...Univerzum ce dati prioritet..onima koji zesce namecu svoju volju Univerzumu...pa ce vas ugusiti u plinskoj komori...
No ako se medju pet tisuca osvijesti pedesetak ljudi...Univerzum ce napraviti da...olaksa proboj kroz zicu...pa ako jos netko dograbi mitraljez pa stane stancati po monstrumima...Univerzum ce mu blagoslovit i vodit ruku..bilo desnicu bilo ljevicu i razbistrit oko...
U Ezoterijskom smislu..Univerzum ima neke cudne osobine i navike,,,kao da je pojacalo...Osim sto je jasno da smo mi sami po nasoj volji kreatori nase realnosti...cini se ipak da Univerzum ima i jednu drugu interakciju s nama.A koje smo malo ili nikako svjesni.
Na primjer..meni je Galaktika ispunila neke zelje koje sam davno zaboravio...pa kad se nadjes u toj situaciji...onda se cudom pitas..Pa kako...nisam mislio ni prizeljkivao takovo sto vec godinama.Ali ako nekad u bilo kojem trenutku svog zivota jesi...moze ti se dogodit da ti nebo da s zadrskom to sto si prizeljkivao.
S toga treba pazit sto se zeli i trazi i od sebe i od neba.

Pozdrav,

Mr.Dogon
slazem se u potpunosti ... jedno je dobiti sta si zelio, a drugo je razumijeti
sta si pokrenio dobivanjem toga sto si zelio ... pogresno je zaustavljati
zakon akcije i reakcije na prvoj reakciji, reakcija radja reakciju, koja radja
reakciju, koja radja reakciju, ... prvom reakcijom na akciju ces dobiti ono sto
si htio, ali da li mozes dobaciti i drugu, i trecu, i ostale reakcije ?

iskoristio si "tajnu" za "dobijanje" nove kuce vrijedne 1 mil dolara, razumijes
li da time saljes impuls nazad svemu onome sto je doprinjelo izgradnji kuce ?
saljes impuls nazad onima koji sjeku amazonu, onima koji unistavaju planet
da bi ti imao kucu od 1 mil dolara ... a to povlaci vrlo ozbiljne posljedice,
sto bi moja stara rekla "mozes kako hoces, ali ne i dokle hoces" !
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.