Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2009., 18:31   #1
Vukodlaci

Evo posto me jako zanimaju ode bi se mogli pricati o njima,jel mislite da postoje ili ne itd.
Wolfey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 22:32   #2
Hm.Ovo je pitanje dobro i zanimljivo je pa sam citao pre o mogucnostima i naisao na jedan clanak u novinama kako su francuzi jos 1980(ne znam tacnu godinu)odprilike pravili experimente tako da su presadjivali glavu vuka u covekovo telo(khm)i da im je navodno uspelo.Dali je to tacno ili je samo neka horor prica,sta mislis?
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 22:36   #3
Quote:
Wolfey kaže: Pogledaj post
Evo posto me jako zanimaju ode bi se mogli pricati o njima,jel mislite da postoje ili ne itd.
naravno da likani postoje,šta nisi gledo underworld
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:17   #4
Postoje, ili barem nesto jako slicno..
__________________
..........................
Tulkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 19:20   #5
I ja mislim da postoji nesto slicno,neki su ljudi ovdje u bosni vidjali stvorenja slicna njima neznam sad da li lazu ali imam neki feeling da postoje,neki su znanstvenici rekli da od ujeda vuka mozes postat ''vukodlak'' al opet nisam ni u to siguran
Heskey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 22:18   #6
Sve je moguce kad si desetogodisnjak.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 23:01   #7
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Sve je moguce kad si desetogodisnjak.
Nije li to lijepo? Znanstveno gledajući ne znam kako bi netko postao vukodlak, osim ako ga je odgojila vučica.
PIPBoy 2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 10:00   #8
tko je ovdje desetogodisnjak :O,gledao sam jednom neki dokumentarac il sta ja znam sta je bilo,al uglavnom glavna tema su bili vukodlaci i vampiri,tako da sam zapamtio kako je neki znanstvenik govorio ako te vuk ugrize da mozes postat vukodlak,navodno ti zatruje krv al ja sam rekao da nisam bas siguran u to i da postoje bica slicna njima

Zadnje uređivanje Heskey : 14.01.2009. at 10:07.
Heskey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 14:31   #9
Naravno da postoje... i vukodlaci i vampiri i vile i patuljci i hobiti i vještice i čarobnjaci

Svi oni postoje... u ljudskoj mašti

U stvarnosti... ovoj našoj ne... eventualno u nekom paralelnom svemiru ili nekoj drugoj dimenziji, ako postoji tako nešto kao paralelni svemiri ili druge dimenzije.
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:04   #10
Hmmmm, o da nešto definitivno postoji, što?
__________________
Klikni na link Za one koji nemaju mogućnost govora... Oni te čekaju da im pružiš topli dom. Šape gore :)
maky011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 23:22   #11
Za vukodlake čisto sumnjam da postoje, ali postoje nekakvi stari zapisi o vampirima kao naprimjer onaj jure iz istre, no on ima vrlo malo sličnosti s romantičnom TV verzijom, kolcima i bijelim lukom, a po svojim karakteristikama je bio puno sličniji zombiju, no način na koji je oživljen je vampirski.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 02:43   #12
Naravno da postoje,jedan je nedavno bio u Sibeniku.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=180735
BRZII is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 21:38   #13
postoji nekoliko slučajeva vukodlaka zabilježenih na području francuske i njemačke u 17. i 18. stoljeću.

zanimljivost je šta su u dva nepozvezana slučaja zarobljeni ''vukodlaci'' tvrdili da su se preobražavali pomoću magičnog pojasa koji je bio demonskog podrijetla
Pepy the Killer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 17:04   #14
d

pogledajte film po istinitom događaju u davnoj Francuskoj
Vučja braća
__________________
Hardware and games reviews
ddoxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 12:27   #15
Quote:
Wolfey kaže: Pogledaj post
Evo posto me jako zanimaju ode bi se mogli pricati o njima,jel mislite da postoje ili ne itd.
sto god si ljudski mozak zamisli da postojji i previse povjeruje u to, postoji, tj. pocinje postojati tog casa. i da, ako zaista povjerujes u to, stvarno ga mozes vidjeti!
muad´dib is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 15:55   #16
Tko zna što sve postoji uz nas a da mi to ne znamo i ne vidimo.
Tiene is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 00:41   #17
a cime bi vuk mogao zatrovati krv, magicnim nevidljivim otrovnim mega super zubima??? O.o
taj "znanstvenik" bi trebao malo biologiju proucit
osim ako nije mislio na nekakve bakterije ili nesto sto bi se moglo razviti na zubim zbog ostataka hrane ali nekako sumnjam da zbog toga postanes vukodlak :P
__________________
Ja sam Alfa i Omega,početak i kraj.
mrtvi paradajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 11:26   #18
Quote:
mrtvi paradajz kaže: Pogledaj post
a cime bi vuk mogao zatrovati krv, magicnim nevidljivim otrovnim mega super zubima??? O.o
taj "znanstvenik" bi trebao malo biologiju proucit
osim ako nije mislio na nekakve bakterije ili nesto sto bi se moglo razviti na zubim zbog ostataka hrane ali nekako sumnjam da zbog toga postanes vukodlak :P
nemam pojma mozda zbog bakterija :S
Heskey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 12:36   #19
Quote:
Heskey kaže: Pogledaj post
nemam pojma mozda zbog bakterija :S
Ajd sad malo stani i razmisli... kako bi bakterije mogle uzrokovat takvu mutaciju da covjek od ugriza postane vukodlak?
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 12:42   #20
Kada su Grci posjetili Egipat...čudili su se neobičnim ritualima posvećenim Anubisu......oblačili su glave šakala i bili u ukrasnim odjećama.... Anubis je u Egiptu štovan kao bog smrti, podzemlja i mudrosti....Imao je glavu Šakala... Odatle su Grci kada su se vratili pričali o neobičnim ritualima ljudi vukova i tako se ta priča proširila, još pogotovo što tada nisu bila računala pa su priče koje su se prenosile usmeno bile uzvišene!
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.