Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2016., 20:00   #21
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Zezam te malo.
Mislim da tome pridaješ preveliku važnost.
Probaj u slobodno vrijeme otići u šetnju ili negdje u prirodu.Onak di je mir i tišina.
Da ti se mozak odmori malo.
Od te buke, televizora, previše informacija...
Trebaš se malo resetirat.
pa evo bas sam se vratio iz setnje.setam ja, volim prirodu.mozda je ispalo tako,ali nije stvarno da ja tome pridajem preveliku vaznost, ono da ja stalno razmisljam o tome.ali volio bih znati odgovore.nije ovo moje jedino misteriozno iskustvo.bilo je i lucidnog sanjanja,paralize sna, astralnih projekcija, duhova, ufo-a...svasta sam iskusio.netko voli motore, netko skuplja novcice, netko voli markiranu odjecu i sportske aute etc.ja bih eto volio razrjesiti te misterije.zanima me sve to oduvijek.tajne univerzuma i veliki smisao svega.znatizeljan sam po svojoj prirodi.tako sam satkan.
__________________
Ja Je. Jesam.
Jaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 13:23   #22
Quote:
Jaje kaže: Pogledaj post
pa evo bas sam se vratio iz setnje.setam ja, volim prirodu.mozda je ispalo tako,ali nije stvarno da ja tome pridajem preveliku vaznost, ono da ja stalno razmisljam o tome.ali volio bih znati odgovore.nije ovo moje jedino misteriozno iskustvo.bilo je i lucidnog sanjanja,paralize sna, astralnih projekcija, duhova, ufo-a...svasta sam iskusio.netko voli motore, netko skuplja novcice, netko voli markiranu odjecu i sportske aute etc.ja bih eto volio razrjesiti te misterije.zanima me sve to oduvijek.tajne univerzuma i veliki smisao svega.znatizeljan sam po svojoj prirodi.tako sam satkan.
I ja volim takve stvari.Često sam razmišljala o svemiru, svijetu, što smo mi ljudi zapravo...
Koji je smisao, svrha...
I došla sam do zaključka da to kao čovjek ne možeš shvatiti.
Prekomplicirano je za ljudski mozak.
Kao kad bi, recimo, mrav pokušao shvatiti tebe.
A i tko bi ti to objasnio kad nitko ne zna točno?
To su sve samo pretpostavke.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 04:02   #23
Si kad gledo film Next? Nicholas Cage u jednoj sceni predvidja sve sto ce se dogoditi na tv-u.
thao is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 05:19   #24
Quote:
thao kaže: Pogledaj post
Si kad gledo film Next? Nicholas Cage u jednoj sceni predvidja sve sto ce se dogoditi na tv-u.

nisam.pogledat cu si.ne bi bilo lose da ja malo tv-u citam misli, da vidi kako je to.taman sam se htio pohvaliti kako se sve smirilo, kad ono jucer opet, tocno ta rijec koju sam u tom trenutku vidio na netu biva moment poslije izgovorena na tv-u.ali malo sam promijenio pristup.smijao sam se kao ludjak.prihvacam igru.nek' se oni igraju sa mnom, meni su smijesni...
__________________
Ja Je. Jesam.
Jaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:51   #25
Ti si se bas nasao u Zoni sumraka...

Slozio bih se s ostalima koji su dali moguce objasnjenje za to - sinkronicitet. Ili jednostavno dobra stara slucajnost. Meni se slicno znalo dogadjati, naime nesto kazem dok pricam s drugom osobom, a onda skoro u istom trenutku na upaljenom TV-u netko kaze tu istu rijec. To sam uvijek tumacio kao slucajnost. A jednom mi se dogodilo nesto veoma neobicno dok sam gledao TV. Gledam jednom TV i vidim neku zenu dok prica kao gosca u nekoj emisiji na jednom stranom, njemackom kanalu. Nekoliko sekudni prije nego je prikazano njezino ime ispod na ekranu, ja onako lupim neko njemacko zensko ime, i upravo to ime se prikazalo! To je bilo nasumicno gledanje kanala, nikad prije nisam gledao tu emisiju niti sam ikad prije vidio tu osobu. To intuitivno pogadjanje se zacudjujuce ispostavilo tocnim. Kakva je to slucajnost bila... Osim slucajnosti, moguce objasnjenje, iako mozda nekonvencionalno, moglo bi biti prekognicija. Inace je uobicajena u snovima, i u snovima sam je osobno iskusio, ali mozda je moguca i u budnom stanju, milisekundama ili sekundama prije dogadjaja koji treba uslijediti.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 16:40   #26
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Ti si se bas nasao u Zoni sumraka...

Slozio bih se s ostalima koji su dali moguce objasnjenje za to - sinkronicitet. Ili jednostavno dobra stara slucajnost. Meni se slicno znalo dogadjati, naime nesto kazem dok pricam s drugom osobom, a onda skoro u istom trenutku na upaljenom TV-u netko kaze tu istu rijec. To sam uvijek tumacio kao slucajnost. A jednom mi se dogodilo nesto veoma neobicno dok sam gledao TV. Gledam jednom TV i vidim neku zenu dok prica kao gosca u nekoj emisiji na jednom stranom, njemackom kanalu. Nekoliko sekudni prije nego je prikazano njezino ime ispod na ekranu, ja onako lupim neko njemacko zensko ime, i upravo to ime se prikazalo! To je bilo nasumicno gledanje kanala, nikad prije nisam gledao tu emisiju niti sam ikad prije vidio tu osobu. To intuitivno pogadjanje se zacudjujuce ispostavilo tocnim. Kakva je to slucajnost bila... Osim slucajnosti, moguce objasnjenje, iako mozda nekonvencionalno, moglo bi biti prekognicija. Inace je uobicajena u snovima, i u snovima sam je osobno iskusio, ali mozda je moguca i u budnom stanju, milisekundama ili sekundama prije dogadjaja koji treba uslijediti.

tako dugo dok se ne počnemo svađati i razgovarati sa tv aparatom,a taj nam još i odgovori,sve je ok i svaka pretpostavka moguća..
Postoji medicinsko objašnjenje,za ovo što ti i autor teme opisujete.
Brzina percepcije i provođenje podataka do moždanog centra.
Nije kod svih ljudi ista,ni kod sasvim zdravog mozga:
jer nastaje zadrška,možda djelić sekunde,od izvora informacije sluh/vid,do određenog centra u mozgu,te se tako dobija utisak,već znanog..
Problematično nastaje kad ta zadrška bude preduga,obično kod oštečanja ili nekih oboljenja mozga,pa time pogođena osoba,ima stalan osječaj da zna što se već dogodilo tj neke podatke i zbivanja,što može teško ugroziti njen realan život.
Možeš si predoćiti,da sa takvom zadrškom vidiš kako direktno na tebe juri neki auto.
Osobe s minimalnom zadrškom uspjeti će odskočiti,a one sa duljom zadrškom neće.
To se inače naziva brzim refleksima,no sve ovisi koliko brzo mozak obrađuje podatke.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 18:09   #27
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

tako dugo dok se ne počnemo svađati i razgovarati sa tv aparatom,a taj nam još i odgovori,sve je ok i svaka pretpostavka moguća..
Postoji medicinsko objašnjenje,za ovo što ti i autor teme opisujete.
Brzina percepcije i provođenje podataka do moždanog centra.
Nije kod svih ljudi ista,ni kod sasvim zdravog mozga:
jer nastaje zadrška,možda djelić sekunde,od izvora informacije sluh/vid,do određenog centra u mozgu,te se tako dobija utisak,već znanog..
Problematično nastaje kad ta zadrška bude preduga,obično kod oštečanja ili nekih oboljenja mozga,pa time pogođena osoba,ima stalan osječaj da zna što se već dogodilo tj neke podatke i zbivanja,što može teško ugroziti njen realan život.
Možeš si predoćiti,da sa takvom zadrškom vidiš kako direktno na tebe juri neki auto.
Osobe s minimalnom zadrškom uspjeti će odskočiti,a one sa duljom zadrškom neće.
To se inače naziva brzim refleksima,no sve ovisi koliko brzo mozak obrađuje podatke.
lako je teoritizirati, nalaziti medicinska objasnjenja,da ti prolazis ovo sto se meni desava,drukcije bi razmisljao, vjeruj mi...100%
__________________
Ja Je. Jesam.
Jaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 22:40   #28
Najlaše je reči netko drugi je kriv.Nije nitko kriv,osim neznanja
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 22:45   #29
Quote:
Jaje kaže: Pogledaj post
evo danas opet....chatam s frendicom kako cemo ici vlakom u rusiju i na tv-u kazu rusija.ti elementali su se stvarno nakacili na mene...
jesu i nisu..kriv si opet što ne znaš.Elementali su poslani tebi od tvoga astralnog tijela(Nad Ja -"Vortex Lopte" koja stvara sve eterske i astralne forme jer si na neki način ušao u TWILIGHT ZONE,a nemaš duhovnog iskustva da čitaš SIMBOLE(poruke).Samo te dere tvoj vlastiti STRAH Iz NEZNANJA
Imaš dva izbora

1.Uči kod pravih (za koje ti misliš da su pravi) ili
2.ignoriraj i smij se(a u prijevodu,pokidane su ti spone sa Zemljom,sine)i visiš u Zoni 52

Niti si na Nebu,ni na Zemlji
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 10:07   #30
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
jesu i nisu..kriv si opet što ne znaš.Elementali su poslani tebi od tvoga astralnog tijela(Nad Ja -"Vortex Lopte" koja stvara sve eterske i astralne forme jer si na neki način ušao u TWILIGHT ZONE,a nemaš duhovnog iskustva da čitaš SIMBOLE(poruke).Samo te dere tvoj vlastiti STRAH Iz NEZNANJA
Imaš dva izbora

1.Uči kod pravih (za koje ti misliš da su pravi) ili
2.ignoriraj i smij se(a u prijevodu,pokidane su ti spone sa Zemljom,sine)i visiš u Zoni 52

Niti si na Nebu,ni na Zemlji
angel o tebi sam rekao sve sto mislim na private, tako da me uopce ne interesira tvoj doprinos temi.
__________________
Ja Je. Jesam.
Jaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 12:07   #31
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Postoji medicinsko objašnjenje,za ovo što ti i autor teme opisujete.
Brzina percepcije i provođenje podataka do moždanog centra.
Nije kod svih ljudi ista,ni kod sasvim zdravog mozga:
jer nastaje zadrška,možda djelić sekunde,od izvora informacije sluh/vid,do određenog centra u mozgu,te se tako dobija utisak,već znanog..
Problematično nastaje kad ta zadrška bude preduga,obično kod oštečanja ili nekih oboljenja mozga,pa time pogođena osoba,ima stalan osječaj da zna što se već dogodilo tj neke podatke i zbivanja,što može teško ugroziti njen realan život.
Možeš si predoćiti,da sa takvom zadrškom vidiš kako direktno na tebe juri neki auto.
Osobe s minimalnom zadrškom uspjeti će odskočiti,a one sa duljom zadrškom neće.
To se inače naziva brzim refleksima,no sve ovisi koliko brzo mozak obrađuje podatke.
Ako dvoje ljudi u prostoriji vode razgovor i netom nakon neke izgovorene rijeci tu istu rijec izgovori netko na TV-u, a obje osobe su mogle jasno percipirati da se to dogodilo, znaci li to da obje osobe dozivljavaju zadrsku informacija? Rekao bih malo vjerojatno. Rekao bih da se prije radi o slucajnosti. To se uostalom moze lako testirati kad ima takav jedan sugovornik.

Sto se tice mog drugog primjera koji sam naveo, mislim da "zadrska" u audio/vizualnoj obradi informacija nije pravo objasnjenje. Ja sam siguran da bi se i druga osoba, da se kojim slucajem nasla u tom trenutku i da sam naglas izgovorio ime koje je uslijedilo nekoliko sekundi kasnije, uvjerila da je informacija o imenu objektivno bila prisutna u percepciji (pogodjena?) prije nego se pojavila. Radi li se takodjer o obicnom pogadjanju, koje je u ovom slucaju prilicno impresivno, ili o necem drugom (citaj: neka vrst instantne prekognicije), tesko je sad reci.

No to da se predznanje neke konkretne informacije ili dogadjaja iskljucivo da objasniti kratkotrajnim kasnjenjem informacija zbog nekakvog defekta u mozgu po mom misljenju ne objasnjava klasicnu prekogniciju (predznanje) kod koje je informacija katkad prisutna (obicno u snovima) satima, danima, pa i duze, prije nego se objektivno ostvari.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 04:51   #32
ima novosti.to s tv-om je prestalo.ali sad je pocelo s ljudima.razmisljam bas o nekoj temi nevezanoj za razgovor koji se upravo vodi i ljudi pocinju pricati bas o tome.mama me pita sto bi mogli za rucak, padne mi na pamet to jelo i ona me pita hoce li praviti bas to jelo.ali najfascinantne je ono sto se desilo jucer ujutro.pio sam kavu s mamom i pocela je pricati kako je isla poslati paket na postu.u tom momentu prestao sam je slusati,cuo sam je u pozadini, ali sam utonio u vlastite misli.pomislio sam na pjesmu koju sam napisao jednoj djevojci i na cudan epitet koji sam upotrijebio...DEBELA tmina...i momenat poslije cujem je kako kaze "radio je neki debeli".hmmm, vrlo zanimljivo.i nema straha kod mene kao sto je izvjesna osoba koja jako voli govoriti o krivnji i neznanju ovdje spomenula.samo sam malo zbunjen s onim sto mi se zbiva.ne opterecujem se.niti ocekujem da ce mi netko ovdje dati odgovore o cemu se tu zapravo radi.samo dijelim ono sto mi se dogadja.
__________________
Ja Je. Jesam.
Jaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 11:40   #33
Quote:
Jaje kaže: Pogledaj post
mozda je malo glup naziv topica, ali nisam mogo smisliti bolje.u zadnjih tjedan dana mi se desava nesto jako cudno.znam za pojam sinkroniciteta, kad npr. mislis na neku osobu i ona ti se javi,sanjas nekoga kog nisi dugo vidio i sutradan ga sretnes.to mi je ok i nije tako rijetko, ljudima se to desava,ali ovo sto se meni zbiva je stvarno creepy.prvi put kad se to dogodilo nesto sam razmisljao i u glavi mi je bila rijec "emocije"...nakon sekundu cujem kako glas na tv-kaze..."ja razumijem vase emocije" wtf? ne koristim opijate nikakve - to ukljucuje i alkohol,racionalan sam i logickog razmisljanja i ne mogu objasniti kako je to moguce.ja ne mislim da tv doslovce cita moje misli, to je samo gomila elektronike,nego kolika je vjerovatnost da se to tako poklopi.probao sam googlati da li netko ima takvo iskustvo,ali sam samo naisao na neke forume o shizofreniji gdje netko misli da mu drugi ljudi citaju misli preko tv-a.ja ne mislim to, ni priblizno,nego da se radi o sinkronicitetu, ali malo mi je to prezestoko za moj ukus, plasi me. neki dan nesto razmisljam i rijec "pojavio" mi je u glavi i sekund poslije s tv-a kazu "on se pojavio" ????

danas sam bio s mamom u sobi,ona je gledala tv, ja sam bio odsutan i zamislio se,lutao mislima,razmisljao o jednoj djevojci, kako se ne mozemo cesto vidjati jer ima puno obaveza i nema vremena i u slijedecem trenutku cujem glas na tv-u kako kaze "oni nemaju vremena" wtf? i pitam mamu (za svaki slucaj da se ipak ne radi o slusnoj halucinaciji) da li su na tv. rekli tu recenicu.odgovorila mi je potvrdno i pitala zasto? nisam joj htio nista reci, mozda bi mislila da sam stvarno lud i da umisljam stvari.jos dva takva iskustva sam imao proteklih dana.ovo je stvarno previse za mene.zbunjen sam.imam osjecaj da se univerzum igra sa mnom.zasto se to desava? i koji je smisao te igre? ne ocekujem da mi netko odgovori, to su samo retoricka pitanja.pitam se samo jel netko ima takva iskustva ovdje? stvarno ne trollam, sve sto sam napisao se mi se zaista desava. anyone?

to se i meni događa...
ne samo tv, u trenutku kada trazim odgovore na neke probleme, oni dolaze kroz najcudnije i najneocekivanije nacine.

Bilo bi dobro da u tom trenu kada ti se to desi obratis pozornost i na ostatak teksta i pokusas vidjeti na koji nacin ta informacija ima veze s tvojim sadasnjim problemom.

dio si svjesnog svemira i sve si to ti, sto trazis to i nades...
svemir sa tobom komunicira na sve nacine...
i znat ces da je tvoj odgovor tu, cim ti se pojavi jer si ga prizvao.

to je jako lijepa stvar zapravo...

meni se dogodilo da sam trazila odgovor na to trebam li se ja dosita udati da bi "vrijedila".. i jesam li mozda to trebala uciniti...
a cujes na telki prvo netko vristi moje ime... i zatim kaze "ne daj da te ozene!!!!"

iste sam sekunde prepoznala odgovor.

moje vrijeme jos nije
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 18:34   #34
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
to se i meni događa...
ne samo tv, u trenutku kada trazim odgovore na neke probleme, oni dolaze kroz najcudnije i najneocekivanije nacine.

Bilo bi dobro da u tom trenu kada ti se to desi obratis pozornost i na ostatak teksta i pokusas vidjeti na koji nacin ta informacija ima veze s tvojim sadasnjim problemom.

dio si svjesnog svemira i sve si to ti, sto trazis to i nades...
svemir sa tobom komunicira na sve nacine...
i znat ces da je tvoj odgovor tu, cim ti se pojavi jer si ga prizvao.

to je jako lijepa stvar zapravo...

meni se dogodilo da sam trazila odgovor na to trebam li se ja dosita udati da bi "vrijedila".. i jesam li mozda to trebala uciniti...
a cujes na telki prvo netko vristi moje ime... i zatim kaze "ne daj da te ozene!!!!"

iste sam sekunde prepoznala odgovor.

moje vrijeme jos nije
razumijem ja tebe kako ti razmisljas...ima glavu i rep...
ali kod mene to malo drukcije funkcionira.nije na bazi pitanje/odgovor.to je jednostavno moja rijec koja mi se pojavi u glavi ili ju napisem ili procitam i bude ponovljena netom poslije.onaj ostatak kasnije na koji mi kazes da obratim paznju nema apsolutno nikakve veze s onim sto sam razmisljao.kao i ovo s rijeci "debela" koju sam spomenuo u prethodnom postu.moja mama je tu istu rijec spomenula u sasvim drukcijem kontekstu od onog sto sam razmisljao.sasvim obicna prica kako je isla poslati paket na postu, nikakve veze s onim o cemu sam ja mislio.tako da ne prepoznajem smisao i svrhu.osjecam se kao da sam u nekom filmu.
__________________
Ja Je. Jesam.
Jaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 20:40   #35
Quote:
Jaje kaže: Pogledaj post
pa ja ne mislim uopce da tv prica sa mnom.to sam lijepo i napisao u uvodnom postu.odmah sam se ogradio i rekao da je naslov topica glup.nisam znao kako da drukcije stavim.zasto vi ljudi ne citate dobro? ali nesto se tu zbivalo.ja sam takav tip osobe da sam uvijek trazio odgovore, rastavljao sam kucanske aparate kao klinac, da vidim sta ima unutri i kako to radi.meni nije dovoljno znati da je to sinkronicitet.zelim znati tko ili sto stoji iza toga.zaviriti iza zavjese.to ne moze biti slucajnost.nitko nije dobio sedmicu na lotu 7 puta.netko mene zajebava tu.mindfuck.a za junga si u pravu, citao sam ga davno, mogao bih ponovo malo.ali opet tamo necu naci odgovor...ma i ne opterecujem se vise previse s tim, prestalo je zadnjih dana...samo volio bih ipak znati...
Pomiri se sa tim da nikada nećeš zaviriti iza zavjese.
Dano ti je da vidiš onoliko koliko u ovom trenutku možeš primiti/shvatiti.
Ništa više od toga.
Ovaj sinkronicitet možeš samo prihvatiti kao neke znakove na putu koji mogu značiti puno toga a ne moraju značiti ništa;ovisno o tebi koliko si spreman.
Ali,čim se pojavljuju,obrati pažnju na njih,tu su sa razlogom.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 08:33   #36
Quote:
Rippersenzibilna kaže: Pogledaj post
Pomiri se sa tim da nikada nećeš zaviriti iza zavjese.
Dano ti je da vidiš onoliko koliko u ovom trenutku možeš primiti/shvatiti.
Ništa više od toga.
Ovaj sinkronicitet možeš samo prihvatiti kao neke znakove na putu koji mogu značiti puno toga a ne moraju značiti ništa;ovisno o tebi koliko si spreman.
Ali,čim se pojavljuju,obrati pažnju na njih,tu su sa razlogom.

pa logikom i sirovom inteligencijom je nemoguce zaviriti iza zavjese,slazem se.ali sigurno postoje ljudi kojima je to uspjelo.naci tehniku, prosiriti svijest i iskoristiti potencijale.netko je to zakljucao,netko kome je u interesu da nas drzi poput ovaca u toru i u mraku trodimenzionalnog svijeta.treba pronaci kljuc.
__________________
Ja Je. Jesam.

Zadnje uređivanje Jaje : 04.03.2016. at 09:48.
Jaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 09:47   #37
Quote:
Jaje kaže: Pogledaj post
...netko je to zakljucao,netko kome je u interesu da nas drzi poput ovaca u toru i u mraku trodimenzionalnog svijeta.treba pronaci kljuc.
ključ je u promjeni društvenog uređenja.
nije svevišnji bez razloga,
u raj postavio komunizam
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 10:38   #38
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
ključ je u promjeni društvenog uređenja.
nije svevišnji bez razloga,
u raj postavio komunizam
wtf...jel to trebalo biti duhovito? netko je izgleda zalutao na topic...inace se klonim politike i religija,grozne vibracije...ali bilo bi zanimljivo zaviriti u vatikansku biblioteku, pitam se sta skrivaju tamo...
__________________
Ja Je. Jesam.
Jaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 11:02   #39
Quote:
Jaje kaže: Pogledaj post
...ali bilo bi zanimljivo zaviriti u vatikansku biblioteku, pitam se sta skrivaju tamo...
stoljetne poslovne knjige
i godišnja izviješća koncerna
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 10:36   #40
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
stoljetne poslovne knjige
i godišnja izviješća koncerna
ja stvarno volim zdrav humor,ali ti uopce nisi duhovit...i bez uvrede,ali ne da mi se chatat s tobom.spamas topic bezveze tu,popij pivo i idi gledat nogomet
__________________
Ja Je. Jesam.

Zadnje uređivanje Jaje : 06.03.2016. at 11:06.
Jaje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.