Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2014., 23:54   #1
Exclamation Kreatin i deklaracija

Pozdrav,ovako treniram nekih 1 i pol mjesec bodyweight vjezbe zgib propadanja itd.

Napredak se vidi ali sam ipak odllucio na supliment i uzeo MYPROTEIN kreatin monohidrat.Medutim vec prije kupnje me par dilema uhvatilo

Zasto nema hrvatske deklaracije a ima npr FR , IT i jos neke drzave ??? a uvozi se kod nas sto znaci da nase ministarstvo nije potvrdilo kvalitetu.

http://www.poslovniforum.hr/potrosac/zakon02.asp
ovdije je zakon

Zasto takoder na ni jednom myprotein ne pise sastav npr koliko u myprotein whey ima na 30g proteina suhog?

Na prvu su mi se svidjeli i ljudi ih hvale dosta jer su jeftini a "kvalitetni".
Ali ipak imam neke sumlje ,ipak ono sto je u prahu nemozete vjerovati na necije rijeci ,zanima me iskustva nekog tko konzumira navedeni kreatin myproteina ili njihov whey protein.Dali imaju nuspojava i kakvi su rezultati i ako je moguce nacin doziranja , dali radite foru punjenja ili pijete kako pise na stranici njihovoj 2x po 5g dnevno i u kojem razdoblju pijete.
dekinjo21 is offline  
Old 30.05.2014., 08:21   #2
Quote:
dekinjo21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,ovako treniram nekih 1 i pol mjesec bodyweight vjezbe zgib propadanja itd.

Napredak se vidi ali sam ipak odllucio na supliment i uzeo MYPROTEIN kreatin monohidrat.Medutim vec prije kupnje me par dilema uhvatilo

Zasto nema hrvatske deklaracije a ima npr FR , IT i jos neke drzave ??? a uvozi se kod nas sto znaci da nase ministarstvo nije potvrdilo kvalitetu.

http://www.poslovniforum.hr/potrosac/zakon02.asp
ovdije je zakon

Zasto takoder na ni jednom myprotein ne pise sastav npr koliko u myprotein whey ima na 30g proteina suhog?

Na prvu su mi se svidjeli i ljudi ih hvale dosta jer su jeftini a "kvalitetni".
Ali ipak imam neke sumlje ,ipak ono sto je u prahu nemozete vjerovati na necije rijeci ,zanima me iskustva nekog tko konzumira navedeni kreatin myproteina ili njihov whey protein.Dali imaju nuspojava i kakvi su rezultati i ako je moguce nacin doziranja , dali radite foru punjenja ili pijete kako pise na stranici njihovoj 2x po 5g dnevno i u kojem razdoblju pijete.


stotine tisuća rekreativaca, sportaša, profesionalaca uzima proizvode myproteina, ali ne, dekinjo21 je sumLJiv


nemas brige, samo uzimaj
funkomatic is offline  
Old 30.05.2014., 10:45   #3
Ako si narucio sa myp.com normalno da nema nase deklaracije. Mozes uzimat 5 grama prije i 5 poslije treninga i nakon 45 dana napravis tjedan dana pauze, ili uzimaj 5 grama nakon treninga panetreba pauze.

Sastav za svaki proizvod pise na njihovom webu, zakaj ga nema na pakiranjima, neznam. Osobno koristim vise njihovih proizvoda i zadovoljan sam. Vidim da u zadnje vrijeme sponzoriraju par body bildera i bilderica kod nas, ak ti to kaj znaci.
EasyOn is offline  
Old 30.05.2014., 15:48   #4
Proteine sam narucio sa fitnesa web shopa.Vjerujte mi da nisam bez razloga sumljicav od prije 2 godine otkad sam uzeo gainer imao sam opasne probleme po probavu psihicki slom.No nebitno,super je cuti da se onda tako koristi s obzirom da im je cijena pristupacna za nas.

Citao sam da ima ona faza punjenja ali ipak cu se drzati njhivoih uputa 2 x 5g jedan poslje rucka s vodom a drugi nakon treninga
dekinjo21 is offline  
Old 30.05.2014., 17:21   #5
Nepismenost.

Već postoji tema za kreatin tako da - lock.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.