Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 01:23   #1
Post Duhovni svijet

Evo pošto volim da pricam o ovim nepoznatim stvarima,nama dobro poznatim reci cu vam ukratko.

Duhovni svijet je svijet kao što tvrde neke religije nevidljivi svijet za ljudsko oko.
Navodno on se nalazi na kraju naše galaksije oko planete pluton pa cak i dalje.
Pogled odozgo je savrsen,i dalek.Na tom prostoru su nasi preci..To jest duhovna bica..

Dosta sam surfao netom licno ja i nalazio sam mnoge stvari samo cu vam neke opisati.

Jeli smrt bolna i kakva je ona ?
-Smrt nije bolna,sve zavisi kakav si covjek bio.Ako si bio loš bog ce ti dati patnju,bices bolestan i polako ces umirati.Eto ti boli.
-Ako si bio dobar covjek,miran bog ce te pozvati sebi na neki drugi nacin,tj može da bude puklo srce,ali te nece nista boliti samo ces pasti dole.Isto kao u nesvijest.
Znaci oko toga je riješeno

Gdje idemo kada umremo ??
-Svaka religija ima svoje tumacenje.
--Muslimani govore na trenutak prije smrti ljudi vide meleka smrti kako dolazi po njih.
--Druge krscanske religije govore slicno..
-Naime istina je da mi negdje idemo tj kada nam melek uzme dusu vodi nas na 7 nebo.Na tom 7 nebu je jedna kapija u kojoj se nalazi Džennet i Džehennem.
Tu nam se pokazuje nase mjesto boravka.I u Džennetu i u Džehennemu.
Poslije toga se vracamo na zemlju u grob.I dole je ispitivanje.Ko ti je bio Bog,u koga si vjerovao,itd.
Ako od navedenih pitanja tacno odgovoris ti ces ici u Džennet a ako ne odgovoris ides u pakao.
Ili imas mogucnost da cekas sudnji dan.Cekati ga spavajuci tj u snu,ili postati duhovno bice,koje moze da luta po zemlji..

Dobro sad ste mi se možda uozbiljili nego ajmo jedan vic da budete happy

Bio jedan jako stari Deda,koji se bojao smrti.Cak je i bježao od nje.
Naime kada smrt dođe po njega on je misleci sta da uradi pobjegao u djeciji dom.Jer je mislio da gore smrt ne smije doci jer ima djece.Gore je ostao na rucku,i nekako je bio tužan i slabo je jeo jer se prepao da ne rikne.
Smrt je došla,a on je jeo Grah i smrt ga upita:Šta to radis dedo ?
Dedo:Lucam,Lucam (zasto bas lucam,lucam)-dedo nije imao zuba
Smrt:Ajde ti Lucaj,Lucaj pa da mi idemo pa-pa

Zadnje uređivanje osman2571 : 22.08.2013. at 01:25. Reason: greska u pisanju
osman2571 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 08:19   #2
Pluton nije na kraju nase galaksije .. cak vise nije niti klasificiran kao planet .. kraj nase galaksije je puuuuno dalje od kraja suncevog sustava.
Ne znam sto da kazem na ostalo.. ajd vic je dobar
Samo znaj jedno.. nitko jos nije smrt prezivio, nitko se jos nije vratio i kad netko prica sa apsolutnom sigurnoscu (opisuje iskustvo, osjecaj itd..), o pojavi koji nije iskusio, u apsolutnom svemiru ja zaista ozbiljno posumnjam u njegov racio; i ne svidaju mi se ljudi koji su skloni vjerskim dogmama jer njihova tvrdoglavost cesto dovede do gluposti.
sve je podlozno interpretaciji i ispitivanju.. sve je iskustvo.. a rijetko akd se iskustva i svjetonazori poklapaju
Dayvan Cowboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 11:40   #3
Na kraju naše galaksije okolo planete pluton.. wow. To si napisao u 1 sat u noći, u skorom pola dva pa mora da ti je mozak bio toliko umoran da nije ni znao gdje je. Ili si možda bio pijan. Sa obzirom šta si napisao bi prije to bilo u pitanju.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 15:19   #4
Svjedočanstva onih koji su tijekom operacija prešli na drugu stranu,vidjeli svjetlo,jako blješteće svijetlo,vidjeli sebe kada su lebdjeli iznad svog tijela,osjetili spokoj i neviđen mir..
Što je njima odredila religija?
Valjda će im reći da to nisu ili nisu smjeli doživjeti..?!
Pietasaugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 20:15   #5
Duh je ono nedokučivo i nerazumljivo. Ali ipak tu je, postoji unatoč našem neznanju i nemogućnosti da ga razumijemo.
__________________
Ianus Christius je urednik i autor web stranice za promociju kreativnosti, samospoznaje i kritičkog načina razmišljanja.

***više na https://www.facebook.com/libertasnova/
ianusc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 13:42   #6
uskrs

SUSRESTI USKRSLOGA U OVOM ŽIVOTU NAM SE NUDI OD BOGA, koliko je to otkriće života utjecalo na daljnji tijek života svee Magdalene - u ovom životu nam se daje da vidimo, opipamo i uvjerimo se u izgled našeg tijela s novim sposobnostima neraspaljivosti kako će nam biti u vječnosti - susresti uskrslog isusa svima vama želim
GLOKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 17:05   #7
Duh je bistriji i nagonski dio naseg karaktera koji nam omogucava da lebdimo.
Antigona Aesop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 01:43   #8
hahah

pazi ovo; duhovni svijet je tu negdi oko/iza plutona...
duhovni svijet nemozes promatrat iz ove "materijalne" perspektive...niti ga odredit na taj nacin...

ako si bas toliko zainteresiran za takve stvari odnosno ako drzis kontinuitet a žar je i dalje tu, naravno uz velik trud dobit ces odredjene uvide

sad ti mene mozes pitat a kako da doden do nekih spoznaja, kojin "alatima" da se sluzin itd itd... ali ja ti na to necu odgovorit

mora bit malo magle po putu
furcasato is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 00:36   #9
Duhovni svijet postoji , a u to ćemo se uvjeriti nakon što ostavimo ova materijalna i raspadljiva tijela.
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 17:52   #10
Quote:
Bić kaže: Pogledaj post
Duhovni svijet postoji , a u to ćemo se uvjeriti nakon što ostavimo ova materijalna i raspadljiva tijela.
Većina će tek tada to moći "videti" svakako. Neki drugi ljudi su toga svesni celog svog života, i "vide" taj svet čiji je delić i ovaj opažajni univerzum koji mnogi pogrešno smatraju kao "sve što postoji". Uglavnom, da li neko veruje ili ne veruje u nešto - ne menja kvalitet njegovog postojanja - samo iskustvo to čini.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.