Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Pogledaj rezultate ankete: Moj nacin ishrane ?
veganka, vegan 17 10.90%
ovo-lakto vegetarijanka, vegetarijanac 51 32.69%
makrobioticarka, makrobioticar 4 2.56%
frutijanka, frutijanac 2 1.28%
jedem sve 45 28.85%
imam neku svoju dijetu, koju 19 12.18%
ovo pitanje je irelevantno za duhovni razvoj 28 17.95%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 156. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2006., 18:29   #61
wow! printam Sabji recept i dajem dalje bratu i mami!
de nabajt Garam Mashala? to su zacini kaj ne.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 22:23   #62
kratice ch, m.z i v.z. su za chasha, mala zlica velika zlica? I pitam se isto sto i jimmy sto je garam masala
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:05   #63
i asafetida neka egzoticna ljepotica? iranska frula? alzirska plava vrata?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:06   #64
Quote:
Noor Jehan kaže:
Ne držim se nikakvih specifičnih pravila prehrane.

Ali vrlo lako prepoznajem što "nedostaje" mom tijelu - signali su uglavnom oftalmološki ili (nemojte se sada početi smijati) mi se u ustima počinje nakupljati slina i to na specifične produkte dok prolazim placom i gledam naokolo.
pa to je sasvim normalno. čak je i jedno od objašnjenja poremećaja hranjenja kod djece ("pike") kada žderu nejestive stvari (gule zid, jedu zemlju,... samo što im onda fali kad se okome na drekec? )
iluminata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:09   #65
i manohari, nisi rekel, je to za jenu osobu,il od toga zhivi indijska familija tjeden dni?


il stvarno sam za mene i kachuncicu jer si znal da imamo velki apetit, ja na indijsku hranu, a kachuncica jer je ionak bicica
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 08:22   #66
Quote:
jimmy jazz kaže:
i asafetida neka egzoticna ljepotica? iranska frula? alzirska plava vrata?
he, he , ja bum stekel , iranska frula

garam masala je je mješavina više začina... postoje razne masale od kojih je garam masala najpoznatija... ja si to sam radim, ispržim začine na suhoj tavi, zdrobim u avanu (tarionik) , a staviš kaj očeš... kardamon, crni papar, cimet, klinčić, iransku frulu hehe


asafetida ili asafoetida je jedna vrsta smole u obliku grumena ili praha koja ima aromu sličnu luku i češnjaku, a potiće probavu. bdw hatha yoga pradipika ju stavlja na popis za izbjegavanje... , ja ne

ijoš nekaj.... kumin nije kim
Man Pur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 23:51   #67
Eve me i prvi vegan se javlja na raport, ovaj anketu.
zagor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 00:02   #68
Probao Mati- nije loše.
manohar puri,daj još preciznih recepata.

Quote:
zagor kaže:
Eve me i prvi vegan se javlja na raport, ovaj anketu.
Izbaci neki dobar recept.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 00:19   #69
Gdje je nestao moj post o postizanju savršenstva uz pomoć bajadera?
Žao mi je što se netko opet svrstao uz sile ignorancije!
Bahu Tabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 00:44   #70
Quote:
danaye kaže:
Probao Mati- nije loše.
manohar puri,daj još preciznih recepata.



Izbaci neki dobar recept.
ti si Krstjanin? tebi je dobro v zivotu..smesh se jesti..voziti dobre alte..brbljati s zenskami kak oces..

idemo ti mi za Bozic na jutarnju misu, jedan yogi originalno iz Srbije, i josh par tak nekih lujdi, v dalekoj Indiji...i tak, velecasni ljepo prepoveda...i poslje-kava!? kolaci!?

i veli on zezajuci se, Those christians know how to live, jeduci kolac, not like us yogis...no cookies...watery tea.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 01:09   #71
Quote:
Bahu Tabu kaže:
Gdje je nestao moj post o postizanju savršenstva uz pomoć bajadera?
Žao mi je što se netko opet svrstao uz sile ignorancije!
Ne voli,valjda, blaise bajadere,a što ćeš.

Quote:
jimmy jazz kaže:
ti si Krstjanin? tebi je dobro v zivotu..smesh se jesti..voziti dobre alte..brbljati s zenskami kak oces..
Ne žalim se.
Dobro, nemrem baš brbljati s zenskami kak ocu,ima božice i nad bokcem
Ali,kaj fali probati i nešto malo drukčije od,recimo,krmića na x načina(naime krug prehrambenih životinja se neuobičajeno smanjio u zadnje vrijeme
)?
Imaš koji dobar recept?

btw. kakav je kolač bio u pitanju?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 04:19   #72
Quote:
danaye kaže:
Izbaci neki dobar recept.
Evo ti jedan recept koji se meni dosta sviđa...
http://www.prijatelji-zivotinja.hr/i...-p-seitan.html

Na kraju ga kuham u vodi začinjenoj sa proprženim sezamovim sjemenkama i sojinim sosom.
To mu daje odličan ukus.

Poslije ga siječem na šnite, poham u vodi pomiješanoj sa brašnom i pržim na ulju. Od toga pravim sendviče u koje ubacujem paradajz, majonezu od soje, luk, sjeckanu papriku itd... U stvari sve ovo radi moja supruga, ja sam smotan za te stvari... i dosta lijen. Zna praviti i pitu sa seitanom, špinatom i tofu. To je vraški ukusno ali komplikovano za početnike.

A eve ti jedno jelo koje sam sam izmislio... Pašteta od graha. Tačnije bih to nazvao namaz od graha jer ono pašteta asocira na znaš već šta.

U tavi naspeš ulje, propržiš bijeli i crveni luk, sol, dodaš paradajz sosa par kašika, i zatim dodaš neki već kuhani grah iz konzerve, najbolji je onaj žuti takozvani chick peas... Sve to pržiš u tavi i poslije samelješ u mašini ili izgnječiš nečim....
I eto ti namaz od graha iliti pašteta. Mažeš na šnite kruha da mažeš ili u tortilje ubacuješ zajedno sa paradajzom, lukom, ljutom salsom itd...
Volim ljuta jela, nisi znao?
zagor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 08:37   #73
Quote:
zagor kaže:
Evo ti jedan recept koji se meni dosta sviđa...
http://www.prijatelji-zivotinja.hr/i...-p-seitan.html

Na kraju ga kuham u vodi začinjenoj sa proprženim sezamovim sjemenkama i sojinim sosom.
To mu daje odličan ukus.

Poslije ga siječem na šnite, poham u vodi pomiješanoj sa brašnom i pržim na ulju. Od toga pravim sendviče u koje ubacujem paradajz, majonezu od soje, luk, sjeckanu papriku itd... U stvari sve ovo radi moja supruga, ja sam smotan za te stvari... i dosta lijen. Zna praviti i pitu sa seitanom, špinatom i tofu. To je vraški ukusno ali komplikovano za početnike.

A eve ti jedno jelo koje sam sam izmislio... Pašteta od graha. Tačnije bih to nazvao namaz od graha jer ono pašteta asocira na znaš već šta.

U tavi naspeš ulje, propržiš bijeli i crveni luk, sol, dodaš paradajz sosa par kašika, i zatim dodaš neki već kuhani grah iz konzerve, najbolji je onaj žuti takozvani chick peas... Sve to pržiš u tavi i poslije samelješ u mašini ili izgnječiš nečim....
I eto ti namaz od graha iliti pašteta. Mažeš na šnite kruha da mažeš ili u tortilje ubacuješ zajedno sa paradajzom, lukom, ljutom salsom itd...
Volim ljuta jela, nisi znao?
pozdrav! brate po loncu i kuhači tortilje mmm.... i ja ljuto
Man Pur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 08:39   #74
Quote:
danaye kaže:
Ali,kaj fali probati i nešto malo drukčije od,recimo,krmića na x načina
npr. ti sjeckaš luk, a krmič za to vrijeme guli kruimpire ili mijesi tjesto za capatije
Man Pur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 08:47   #75
Quote:
Dragan kaže:
Koliko je za vas vazna ishrana u vasoj duhovnoj praksi ili u zivotu uopste ?
Jako. Obozavam jesti i jedem sve sto mi je fino, a kad sam sita, onda sam u nirvani.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 09:04   #76
Quote:
danaye kaže:
Ne voli,valjda, blaise bajadere,a što ćeš.
Bah, tamo je preko na metodama meditacije. Ajmo se onda vratiti na ovaj topic.
Ima više nivoa duhovnosti u ishrani.
Neki su spominjali da ne jedu krupne sisavce već sitnu perad.
Daljnji nivo je izbjegavati svaku hranu koja može cviliti za milost pred smrt. (piceki)
Još daljnji nivo je izbjegavati svaku hranu koja ima oči. (ribe)
Još dalji nivo je izbjegavati hranu koja šteti Majci Zemlji; kao žitarice kod erozija (vidi jainsku dijetu).
Još daljni nivo je izbjegavati svaku krutu hranu i piti samo voćne sokove ili čajeve.
Najveće postignuće je apsolutni post i uzimanje samo hrane koju je tijelo proizvelo te recikliranje prane kroz sjeme, urin, menstrum ili majčino mlijeko.
Nakon takvog posta moguće je živjeti samo na solarnoj prani; bez ikakvog uzimanja hrane.
Bahu Tabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 22:28   #77
Quote:
danaye kaže:
Ne voli,valjda, blaise bajadere,a što ćeš.



Ne žalim se.
Dobro, nemrem baš brbljati s zenskami kak ocu,ima božice i nad bokcem
Ali,kaj fali probati i nešto malo drukčije od,recimo,krmića na x načina(naime krug prehrambenih životinja se neuobičajeno smanjio u zadnje vrijeme
)?
Imaš koji dobar recept?

btw. kakav je kolač bio u pitanju?
kakav krmic? nisi valjda tulko v greh zagrezel!?
svinja je napredni sisavac, s osjecajima i pravom na zivot.

imam recept.

na virgin-maslinovom malo ispeci jedno glavicu črljenoga luka. prije toga izvaditi dimljeni losos, po mogucnosti divljeg, i sitno nasjeckati, kak lukeca. dok se luk malo spekel, onda to po luku..malo mjeshati da se i to malo onak, zdinsta i dobi malo boje. prelijeti slatkim vrhnjem, malo mljeka se mozhe dodati..vishe mljeka-manje masno. zapapriti. ne prevec.
meshati i pustiti da se dinsta, onak 10tak minut.
za to vreme smo skuhali spagete od melje od punog zrna.
e, te spagete servirati i preliti sososom od lososa, kojeg smo naprajli.
uz to dobro ide salatica od mozarelle i narezanog paradajza, zacinjenog frishkim bosiljkom. maslinovo i ocet balzamico. brzo i nadasve kvalitetno jelo.

recept nije jogicki, nego od jedne bikice, znaci mora biti dober

i je. skoro sem zabil. črljeno vinceko fino pashe uz to.
sve bu josh puno bolje ak budu namirnice organsko-bioloske. npr. spanjoslko organsko vinceko. mozarella ionak mora biti bez konzervansa. paradajz bioloski. losos je bolji divlji, vec sem rekel. bioloski luk isto tak.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 00:14   #78
Fala, Jimmy.
Spagete s lososom su za vikend na tanjuru.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 10:00   #79
je, pesino, pre meni se dobro je!

samo najfineshi sastojki idu na stol

a tek tagliatelle u koje su umeshani vrganji, znaci vec f testu. to skuhash, na maslinovom specesh malo lukeca, cesnjaka, i dodash sushene paradajze koji su u zacinjenom maslinovom ulju. ne treba nish vishe, za prste polizat.

a ak imate filadelfiju-sir v njemackoj znam i s tim receptic
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 20:43   #80
Quote:
jimmy jazz kaže:
je, pesino, pre meni se dobro je!
Nista ja ne vjerujem dok ne provjerim.
Quote:
a tek tagliatelle u koje su umeshani vrganji, znaci vec f testu. to skuhash, na maslinovom specesh malo lukeca, cesnjaka, i dodash sushene paradajze koji su u zacinjenom maslinovom ulju. ne treba nish vishe, za prste polizat.
A di su vrganji?
I di da nadjem susene paradajze u maslinovom?
Quote:
a ak imate filadelfiju-sir v njemackoj znam i s tim receptic
Imamo, ali pojedem po jedan svakih 5 godina.
Nemrem reci da je los, ali niti da sam mu fan.

Inace su meni vrganji najdrazi s jajima. Preprzis luk (na maslinovom nisam probala, radim to sa suncokretovim uljem), dodas vrganje, promijesas koji put sve skupa, pa kad onaj njihov saft ispari, na to jaja i mijesas ko kajganu dok se jaja stisnu. S friskim nezdravim bijelim kruhom se ubijam u tome.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.