Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2006., 11:24   #61
Quote:
Rajna kaže:


Ono, u nadi da jest?


stavih post jer zbilja tako mislim. ono - što sve žena neće pomisliti u beskrajnoj dosadi.
ili kako walter kaže - u nesigurnosti.

pa sad skužim da žena piše blog
ono, jebote, svi nešto pišu.
i da ime velike sise
jebote, to sad svi imaju. češće nego blog.
dođe mi teško što ljetujemo ona i ja na istom otoku
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 11:32   #62
Quote:
Elysium kaže:


stavih post jer zbilja tako mislim. ono - što sve žena neće pomisliti u beskrajnoj dosadi.
ili kako walter kaže - u nesigurnosti.
da si bolje pročitao shvati bi da sam lika vidla jednom jedini put u zivotu i da smo bili u poslovnoj situaciji te da nisam mogla uletit, tak da ti ove teorije o dosadi ili Halterove o nesigurnosti padaju u vodu.
postavila sam temu jer je ovaj lik totalno dugaciji od likova koji su meni inace zanimljivi.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 11:50   #63
Quote:
Elysium kaže:

pa sad skužim da žena piše blog
ono, jebote, svi nešto pišu.
i da ime velike sise
jebote, to sad svi imaju. češće nego blog.
nemaju
no, barem nemam 'problema' s gejevima

OT, ne znam raspoznati, polazim od toga da ljude uglavnom 'interesira' suprotni spol i još nikad nisam pomislila za nekog da je gay ili lezba (ne računam za one koji se povlače po žutoj štampi i okolo ), moja intuicija je očito zahrđala
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 11:52   #64
nisam čitala sve, jer mislim da je samo jedan dobar test ispitivanja muškosti... nabaci dekote, izbaci i ako te pri razgovoru i dalje gleda u oči i lagano s gađenjem izbjegava tvoj bilo kakav dodir, onda je gay
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:00   #65
koja hrpetina stereotipa ovdje! kao da su svi gejevi feminizirani, vole i kuže se u modu i slušaju cher i village people! ja ih znam vrlo muževnih, blago feminiziranih, koji slušaju hard core i koji slušaju madonnu, totalno sportske tipove, japije i svakakve....
nemam savjet jer ja ne znam kako prepoznati da je lik gej. ne znam, nemam taj gejdar.

ely, odgovor na tvoje pitanje - muški se uglavnom ne pitaju je li žena lezba ili ne, a cure da je li tip gej ili ne jer su gejpederi puno infiltriraniji u strejtersko društvo (lezbijke su puno izoliranije u neko druženje među sobom ili sebi sličnima) pa je veća vjerojatnost da će žensko upoznat pedera nego da će muško upoznat lezbu.

Također, pederi se puno više druže sa strejt ženama no što se lezbe druže sa strejt muškarcima. I ovo je možda generaliziranje, no genelariziranje na temelju mog iskustva/poznavanja homoseksualnih ljudi.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:06   #66
ja imam legu koji je gay pa sam napisala što je meni najprimjetnije od njegovih tzv. gay-osobina... on nije nešto pretjerano ženskast (al mu je dečko ženstveniji od mene ), ali jednostavno vidim da isijava nelagodom kad se previše "isprsim" u nekom dekolteu... posve obrnuto nego kad sam s hetero-muškićima, kojima bude drago
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:13   #67
Quote:
BabyNicky kaže:
da si bolje pročitao shvati bi da sam lika vidla jednom jedini put u zivotu i da smo bili u poslovnoj situaciji te da nisam mogla uletit, tak da ti ove teorije o dosadi ili Halterove o nesigurnosti padaju u vodu.
postavila sam temu jer je ovaj lik totalno dugaciji od likova koji su meni inace zanimljivi.
BabyNicky, pa i mene si vidjela samo jednom u životu, u poslovnoj situaciji. A i mene si proglasila gayom na prošloj stranici! Opa bato!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:18   #68
Quote:
walter kaže:
BabyNicky, pa i mene si vidjela samo jednom u životu, u poslovnoj situaciji. A i mene si proglasila gayom na prošloj stranici! Opa bato!
Haltere, nisam te vidla nikad uzivo. Samo na ekranu. Nisam te uspjela dozivjet u realnom zivotu, no prema onom sto sam vilda na ekranu, kladila bih se da si uzivo jes veca pedercina neg kaj se cinis.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:21   #69
Quote:
Lali Puna kaže:
ely, odgovor na tvoje pitanje - muški se uglavnom ne pitaju je li žena lezba ili ne, a cure da je li tip gej ili ne jer su gejpederi puno infiltriraniji u strejtersko društvo (lezbijke su puno izoliranije u neko druženje među sobom ili sebi sličnima) pa je veća vjerojatnost da će žensko upoznat pedera nego da će juško upoznat lezbu.
znam što pričaš. i točno je.
samo dotična je spomenula kako nije bilo nikakvih obilježja koji bi mogli vući na to da je gay.
pa nekako zaključujem da žena samo voli promišljati

a da je nesigurna, valjda nije; kako uspijeva žena biti nesigurna s tolikim sisama?


tash@ - žao mi je
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:21   #70
uh mora da je walteru jako zanimljivo što neke žene ovdje znaju njegov identitet
meni nije baš, jer ne znam
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:22   #71
Quote:
BabyNicky kaže:
Haltere, nisam te vidla nikad uzivo. Samo na ekranu. Nisam te uspjela dozivjet u realnom zivotu, no prema onom sto sam vilda na ekranu, kladila bih se da si uzivo jes veca pedercina neg kaj se cinis.
Pa zar se nisi hvalila gostovanjem u Tipiše menš tipiše frau? Šta si ti bila negdje na rasvjeti ili nešto?

Što se tiče forumaša, nitko ne zna kako izgledam uživo. Osim rijetkih sretnica. Naime, previše ste nepoznati da bih se družio s vama. To je kao da Papa pije kavu u obližnjoj birtiji. Neprikladno je.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:28   #72
Quote:
walter kaže:

To je kao da Papa pije kavu u obližnjoj birtiji. Neprikladno je.
coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:30   #73
Quote:
Elysium kaže:
a da je nesigurna, valjda nije; kako uspijeva žena biti nesigurna s tolikim sisama?
pa treba znati održati ravnotežu, pogotovo ako ima malu guzu
mene npr. ponekad baca u natrag
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:44   #74
Quote:
Elysium kaže:
pa nekako zaključujem da žena samo voli promišljati
za razliku od tebe koji si jednostavan i britak i uvijek znaš što i kako

Quote:
a da je nesigurna, valjda nije; kako uspijeva žena biti nesigurna s tolikim sisama?
reci da se (neuspjelo) šališ, molim te
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 12:45   #75
Quote:
Lali Puna kaže:
reci da se (neuspjelo) šališ, molim te
jebiga, sad što da kažem, ti ćeš požnjet slavu
nije lijepo furat se na farizeje Isusovog vremena
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 13:02   #76
ima i treća opcija.
bez da me ne vrijeđaš.
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 13:40   #77
asa jesi li to ti?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 14:25   #78
Pa dobro zar nema nesto zanimljivije za raditi nego se vrijedjati medjusobno?

Elysium - nije pametno, nimalo, vrijedjati zene s velikim sisama na potforumu gdje sam izmedju ostaloga ja moderatorica.

Salu na stranu - ne pravite mi vise posla!
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 14:29   #79
Quote:
lilla kaže:
Inače, ako te odbije svejedno ti je jel gej il ne.

tocno
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 15:13   #80
Quote:
Rajna kaže:
Elysium - nije pametno, nimalo, vrijedjati zene s velikim sisama na potforumu gdje sam izmedju ostaloga ja moderatorica.
oprosti, ali tvoje su vanserijske sise. tvoje su Sise.

a uostalom, udana si žena.
sa sigurnošću znaš da ti muž nije gay.
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.