Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2006., 10:00   #1
Cvijeće - združeni topic

Ima li tko za preporučiti odličnu cvjećarnu - da je dobar omjer cijene i kvalitete..
To je još jedino što nismo rezervirali - zanima me koliko bi koštalo ukrašavanje cijele sale (buket na stolu, svjećnjaci sa cvijećem ili zdjele s plutajućim svjećicama na stalku..)onak da izgleda lijepo! Kako se to u pravilu naplaćuje, cijena po dekoraciji ili cvijetu? Ima tko iskustva?
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 09:49   #2
Cvjecarna Markoci
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 17:41   #3
Quote:
stela25 kaže:
Cvjecarna Markoci
detaljnije? cijena i sl..?
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 13:12   #4
Cijena varira o tome što želiš. Od cca 1000,00 kn pa na dalje. Super su simpa i stvarno će udovoljiti svim željama i potruditi se da to izgleda super.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 08:15   #5
Quote:
stela25 kaže:
Cijena varira o tome što želiš. Od cca 1000,00 kn pa na dalje. Super su simpa i stvarno će udovoljiti svim željama i potruditi se da to izgleda super.
Probat ću ih kontaktirati, hvala ti
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:43   #6
www.saloncvijeca-lela.hr kod njih su mi se dopale vrste cvijeća s kojima rade - na webu su slike..ali mislim da su jako skupi..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 23:52   #7
Naletila sam na ovu stranicu, jesu internet cvijećarna ali vjerojatno rade i ovako po narudžbi meni stvarno sve izgleda krasno, i cvijeće i kombinacije cvijeće + svijećice. Mislim da imaju stila

www.cvijet.hr
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 11:22   #8
Quote:
Marta2010 kaže:
www.saloncvijeca-lela.hr kod njih su mi se dopale vrste cvijeća s kojima rade - na webu su slike..ali mislim da su jako skupi..

Dobro misliš... Bili smo tam, kad je ženska rekla cifru (6500 kn ) skoro sam se onesvijestila
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 09:12   #9
Quote:
stela25 kaže:
Dobro misliš... Bili smo tam, kad je ženska rekla cifru (6500 kn ) skoro sam se onesvijestila
Ma nema šanse da to dam!!!!!! Katastrofa!!!!!!!!!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 15:03   #10
Cvjecarna "Orhideja"!!!
Mene došlo sve skupa 2500kn
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 18:51   #11
informirana-sto je sve uslo u tu cijenu i koje vrste cvijeca si imala (to je najvaznije)?? jer ak imas ruze naravno da ti je bilo jeftino. 1 ruza =6 kuna, jedna moja kala ili orhideja=15-20 kuna.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 19:13   #12
Lolita, koju si ti cvjecaru/aranzera angazirala?
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 19:34   #13
meni buket i revere za kumove i roditelje radi šekoranja! a auto i stol nas nam ukrasava Romantika!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 19:47   #14
Quote:
molly* kaže:
meni buket i revere za kumove i roditelje radi šekoranja! a auto i stol nas nam ukrasava Romantika!
Je li Šekoranja onoliko skup koliko mislim da je? Ono što sam vidjela od njegovog rada je fantastično, ali pretpostavljam da je jaaakoo papreno!
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 20:16   #15
pa cuj ne znam kako se drugdje krecu cijene ali mislim da nije preskup! rekao mi je da su buketi od 400 kn vjencani! ja bi dala max 600, ali mozda nece biti toliko jer zelim ruze, a one nisu jako skupe...a i tako se krece ukrasavanje stola, ali to ipak necu kod njega.
Kako se drugdje krecu cijene drugdje?
Ima ko iskustva s ukrasavanjem Romantike- to je neki salon ili sta vec u gundulicevoj--ukrasavaju sve--imaju i balone, i pozivnice, i kutije za kolace i sve..cine mi se okej...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 20:20   #16
Onda stvarno nije ništa skuplji od ostalih. Ja sam obišla 4-5 cvjećara i vjenčani buketi se kreću oko 500 kn!
U "Romantici" nisam bila, pa ne znam nista.
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 20:28   #17
onda super--onda sekoranja stvarno nije puno skuplji! a stvarno predivne stvari radi!!!!
auto ce nam u Romantici ukrasiti sa brsljanom, tilom, i ruzama! ne onako klasicno---onaj veliki aranzman ( to mi se uopce ne svidja ) nego kao dvije tanje pruge u obliku slova V...to mi je ok! i samo je 200kn!!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 20:35   #18
200 kn!!??
Ja sam mislila stavit girlandu (to sto opisujes za auto) - cijena joj je od 700-900 kn na 2 mjesta gdje sam pitala, ali na kraju sam odustala od nje!
Imat ću nešto što ne znam kako bi opisala, ali nije baš aranžman. Super će bit! (Nadam se!)
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 20:37   #19
700-900 kn??!! to je stvarno puno!!!!!!!! 200 je malo, ali sam bas danas gledala jedan auto koji ovako slicno kako bi ja ukrasavli i SUPER izgleda i tip je platio 150 kn, ali ja bi ipak malo vise cvijeca pa ce biti oko 200kn!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 09:20   #20
ja sam mislila radit sve kod sekoranje jer je frendica prosle godine prosla jako jeftino (buket+reveri+aranzmani na stolovima=manje od 2000 kuna) no on je koliko znam (jer je moja frendica njegova frendica) drasticno podigao cijene tak da sam mislila kod njega radit samo buket, a ostatak kod jedne dubravke u obrtnickom prolazu-super radi...u biti ja imam vec tocno svoje ideje, ne zelim sad tu dizat uzbunu, al sekoranja nije nist originalan.da vam pokazem jednu knjigu koju imam iz amerike shvatili bi da sve doslovce kopira iz knjige sto mene uvijek sokira kak ljudi padaju na plagijate, no s obzirom da kako sam ja rekla trebam nekog da mi realiziraideje, a ne da mi ih daje, on mi se ucinio najbolji jer moze narucit najcudnije cvijece iz holandije.ja necu imat niti jednu ruzu jer ih mrzim,pa cemo vidjet koliko ce mene taj buket kostat (iako kazem, imam vezu, pa ce ozda bit malo manje)....bojim se ove druge zene jer ona isto narucuje, pa ko zna koliko ce to doc! molly,kak si se ti s njim uopce uspjela sastat kad radi samo ujutro? jel ti pokazivao one svoje prijasnje radove ili si mu ti dala svoju ideju?koliko ce velik biti taj buket uopce? moj dojam je bio kad sam se s njim nakratko sastala, da on ne voli da mu ti dajes svoje ideje vec zeli raditi po svom katalogu radova, sto mi se ne svida bas....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.