Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2004., 09:42   #1
08. VN Canade - Montreal



Creation date
1978

First F1 Grand Prix
8 October 1978

Grand Prix held
25

Spectactor capacity
around 100000


Track length
4.361 km

Number of laps
70 (305.270 Km)

Number of corners
12 (left:5) (right:7)

Top speed
348 Km/h

Start line offset
0 m

Downforce
low



Best lap
J. Montoya - 1'15''960
(2002, Williams)

Record Pole
J. Montoya - 1'12''836
(2002, Williams)

2003 Pole
R. Schumacher - 1'15''529 (Williams)

2003 Podium
1. M. Schumacher
2. R. Schumacher
3. J. Montoya

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Subota, 12.6.2004.:
17:55, RAI2, RTL,(HRT Plus (?))
Montreal: Kvalifikacijski trening za VN Kanade, prijenos

23.25, HTV2 Montreal: Kvalifikacijski trening Formule 1 za Veliku nagradu Kanade, snimka

Nedjelja, 13.6.2004.:
18:00, RAI2, RTL,(HRT Plus (?))
Montreal: F1 za VN Kanade,prijenos

Zadnje uređivanje Blackbird : 09.06.2004. at 10:27.
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 13:56   #2
Volio bi da McLareni ovaj put nešto naprave, da razbiju ovu dosadu.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 19:16   #3
Re: 08. VN Canade - Montreal

Quote:
Blackbird kaže:
Oooo Blackbird, sad si mi se zamirija!
Nigdi nije niti spomenuto da se staza zove po Gillesu!!!


Za kaznu, evo link na kratku biografiju na srpsko-hrvatskom jeziku
Gilles Villeneuve



Inace, mislim da se ne isplati propustat niti djelic utakmice Hrvatska-Svicarska zbog VN Canade, jer Michael najavljuje dominaciju Ferrarija, a prognozira se i kisa koja samo moze jos vise pogodovat Schumiju odnosno Bridgestoneu...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 19:26   #4
Gleda se i jedno i drugo pomoću PIP-a

Očekuje se pobjeda Ferrarija i Hrvatske

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 21:09   #5
Pa neznam, imam komp i na njemu TV karticu, nekak ću složit da mi jedno snima, a drugo da gledam

Mada me nogomet nimalo ne zanima...
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 01:01   #6
Re: 08. VN Canade - Montreal

Quote:
Blackbird kaže:


+


A jeli ima mozda neki tunel na ovoj stazi???
__________________
tek ozenjen
No. 3. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 01:16   #7
Re: Re: 08. VN Canade - Montreal

Quote:
No. 3. kaže:
+


A jeli ima mozda neki tunel na ovoj stazi???
Ne
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 10:25   #8
Re: 08. VN Canade - Montreal

Quote:
Blackbird kaže:
[Nedjelja, 13.6.2004.:
18:00, RAI2, RTL,(HRT Plus (?))
Montreal: F1 za VN Kanade,prijenos
A kad je Inside grandprix?
I oce liposlije utrke biti ono javljanje iz studija?
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 10:27   #9
Quote:
Mr.Ex. President kaže:
Gleda se i jedno i drugo pomoću PIP-a
Kad tako gledas tv, moras odbarat jedan program s kojeg ce ti dolazit zvuk?
Jos bolje... neces morat slusat cvitkovica...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 10:38   #10
Quote:
Damson kaže:
Kad tako gledas tv, moras odbarat jedan program s kojeg ce ti dolazit zvuk?
Jos bolje... neces morat slusat cvitkovica...
Pa ionako ne bi mogao slušat oboje
Pa ću izabrat Švicarsku

I onako su komentatori glupi i ovdje i tamo, pa mi je svejedno
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 13:18   #11
Re: Re: 08. VN Canade - Montreal

Quote:
Damson kaže:
A kad je Inside grandprix?
I oce liposlije utrke biti ono javljanje iz studija?
Dakako da hoće!
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 16:37   #12
Kišna Kanada


Mislim da bi ova trka mogla biti zanimljiva. Staza je sama po sebi interesantna, a mogao bi i BAR sa novim Hondinim motorom od 925 PS i doći do samog vrha.
Shuhei Nakamoto je napravio motor koji je sa svojih 89 kg najlakši od svih bolida i troši vrlo malo goriva.
Jedino je upitna njegova izdržljivost, ali prema testovima ne bi smjelo biti većih problema.

Bez obzira na novi Hondin motor tipuje se na Michaela koji će vjerojatno skinuti još jedan od posljednjih rekorda koji su preostali, odnosno 7 osvojenih trka na jednom te istom GP.

Ukoliko bude kiše vjerojatno ćemo gledati totalnu dominaciju ferraria.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 19:08   #13
Re: Kišna Kanada

Quote:
preatorian kaže:

Staza je sama po sebi interesantna, a mogao bi i BAR sa novim Hondinim motorom od 925 PS i doći do samog vrha.

925 čega?

Psećih snaga..ili ptičjih?

Quote:
Ukoliko bude kiše vjerojatno ćemo gledati totalnu dominaciju ferraria.
Hmmm.. baš suprotno.... ako rukne kiša, očekujem (ne nadam se, samo realno očekujem) izrazito dobar rezultat Renaulta.
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 00:04   #14
Gledam rezultate ovog drugog treninga i vidim da moji ipak kolko tolko pariraju Ferrari i BAR Hondi. Mozda ipak ima nade u utrci.
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 00:42   #15
Quote:
Vespazijan kaže:
Gledam rezultate ovog drugog treninga i vidim da moji ipak kolko tolko pariraju Ferrari i BAR Hondi. Mozda ipak ima nade u utrci.
Sva sreca da trening tocno odrazava stanje... pogotovo kada vidim räikonnena na 4 mjestu
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 01:22   #16

Session 2

Pos Driver Team Time
1 Takuma Sato BAR Honda 1m14.086
2 Fernando Alonso Renault 1m14.426
3 Michael Schumacher Scuderia Ferrari 1m14.535
4 Kimi Raikkonen Team McLaren Mercedes 1m14.581
5 Rubens Barrichello Scuderia Ferrari 1m14.705
6 Ricardo Zonta Toyota 1m14.871
7 Cristiano da Matta Toyota 1m15.146
8 Jenson Button BAR Honda 1m15.152
9 David Coulthard Team McLaren Mercedes 1m15.164


Izjava:

KIMI RAIKKONEN
“We completed our programme and worked a lot on finding the right tyres. This track is so unforgiving, and in the second session I went over a kerb a bit too hard, which damaged the floor of my car. The team had to repair it and did a great job in completing this in time for me to do my last run – only one lap less than scheduled.”



Kao što vidiš Kimi je četvrti iako je imao problema sa bolidom. Ne čudi me tvoja arogancija Tommy jer to je očito tvoja prepoznatljiva osobina. Žao mi je što ovaj forum nije bio aktualan dok je Hakkinen zaobilazio Šumahera na stazi kada je Mclaren 1998. imao najjači bolid na svijetu pa da onda slušamo tu aroganciju i tvoju opsjednutost Ferrarijem koji do 2000.g. nije 20g. bio prvak i koji je bio u ulozi današnjeg Minardija dok su mu glavni vozači bili Berger i Alesi a Prost i Senna su ih obilazili za nekoliko krugova. Shvati da je sve privremeno.
A najviše sam iznenađen tim stalnim podcjenjivačkim tonom kojim obasipaš svu konkurenciju ako znamo da tako "nadmočan" Ferrari s "najboljim vozačem svih vremena" (nemoj svršiti) još niti nakon 7. utrka nikoga nije uspio prestići na stazi.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 08:55   #17
Quote:
Anđeo kaže:
znamo da tako "nadmočan" Ferrari s "najboljim vozačem svih vremena" (nemoj svršiti) još niti nakon 7. utrka nikoga nije uspio prestići na stazi.
Ali njemu to "ne treba".
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 11:01   #18
Quote:
Anđeo kaže:
Kao što vidiš Kimi je četvrti iako je imao problema sa bolidom. Ne čudi me tvoja arogancija Tommy jer to je očito tvoja prepoznatljiva osobina. Žao mi je što ovaj forum nije bio aktualan dok je Hakkinen zaobilazio Šumahera na stazi kada je Mclaren 1998. imao najjači bolid na svijetu pa da onda slušamo tu aroganciju i tvoju opsjednutost Ferrarijem koji do 2000.g. nije 20g. bio prvak i koji je bio u ulozi današnjeg Minardija dok su mu glavni vozači bili Berger i Alesi a Prost i Senna su ih obilazili za nekoliko krugova. Shvati da je sve privremeno.
WOW

Nevjerojatno je kako si sve to uspio izvuc iz recenice da trening ne znaci nista i da je kimi FENOMENALAN četvrti...

Probleme sa bolidom su imali:Ralf,Montoya,Michael (malo pukla guma nakon dodira zida), .... i jos ostalih 5-6 vozaca, tako da te to sto Kimmi "Iceman-udaram suce kada se spucam" Räikonnen kaze da je imao probleme sa bolidom ne bi trebalo veselit previse... pa vidio si sto je bilo u Nürburgringu... (citaj pokretna šikana)

Moja opsjednutost Ferrarijem se krece negdje od 1992, tako da nemoj ti meni pricat o "sušama", zato jer se u ferrariju dugo cekalo na prvenstvo i sada kada su nadmoćni ja cu uzivat koliko god mogu i koliko god to traje...
Inače nešto si zaboravio spomenut u onom najbolji bolid '97-2000 Bio je najbolji, ali nije bio najpouzdaniji... za razliku od ovog ferrarija koji se ne kvari... inace Hakinnen nije toliko zaobilazio schumachera, jer obicno kad je jedna od njih bio prvi onom drugom je krep'o bolid... ali ajd'e... svako ima svoje fore

ti imas SpA 2000, ja imam Monzu & Miku iz vrbika

Inace Ferrari nikada nije bio u ulozi Minardija... i nikada nece biti... F1 bez ferrarija nije F1 (to je pogotovo bilo tako dok je bio ziv Enzo)

Quote:
A najviše sam iznenađen tim stalnim podcjenjivačkim tonom kojim obasipaš svu konkurenciju ako znamo da tako "nadmočan" Ferrari s "najboljim vozačem svih vremena" (nemoj svršiti) još niti nakon 7. utrka nikoga nije uspio prestići na stazi.
Pa zašto ne bi kada je to istina? jesam li vidio ove godine dokaz da je netko konkurentan u samoj utrci?? (Monaco - fastest lap. M.Schum...) ne nisam... i zato mogu komotno reci da glavni konkurenti nisu na razini... (BAR-Williams-Renault) .... sve se to moze jako BRZO promjeniti... ali dok traje ja uzivam...

inace Blackbird... nisam vec dugo statistikama... je'l vam poznato za Schumi ima jos 5 pole positiona do gaženja Seninog rekorda... još samo to i lista Stats na svim F1 sajtovima ce biti skoro pa savrsena... LUDILO
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 11:20   #19
Quote:
Tommy kaže:

inace Blackbird... nisam vec dugo statistikama... je'l vam poznato za Schumi ima jos 5 pole positiona do gaženja Seninog rekorda... još samo to i lista Stats na svim F1 sajtovima ce biti skoro pa savrsena... LUDILO
Ajde da se i ja malo statistike uhvatim...

M.Schumacher:
Number of GP : 202
Pole Position : 60

29,7%

A.Senna:
Number of GP : 161
Pole Position : 65

40,4%
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:17   #20
Quote:
Anđeo kaže:

Session 2

Pos Driver Team Time
1 Takuma Sato BAR Honda 1m14.086


Takuma je moj idol,
Takuma pije alkohol,
pijem ga i ja,
pit cemo ga do jutra!


Button confidently said: "As a driver I think I am the best on the grid. If I have the equipment to win I will win, whoever my competition is. I've no worries."

Ovaj mali mora da se sprda...

Ako bude inspiriran, Takuma jedini ima sansu pobjedit Schumachera u Canadi... jer nevjerujem da ce Button ulazit u rizik stizanja i pretjecanja Schumachera odnosno voznje na limitu...


I kad oni misle na teletekstu ispravit Jensen Button!!!

Jos nesto, jeste li primjetili, da otkad je Tag Heuer, prestao mjeriti vrime u F1, da vise nema one statistike tj. usporedbe posljednja 3 kruga nekih vozaca... to mi je bilo dobro...

Zadnje uređivanje Damson : 12.06.2004. at 14:18.
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.