Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2007., 07:32   #2281
Quote:
suza27 kaže: Pogledaj post
nisam sigurna što misliš...ako misliš da mema slika ili nismo stavili ima ti ih jaaaaaaaako puno na prethodnim stranicama..ako je nešto drugo objasni ja plavuša
mislila sam na smajliće jer mi se nisu prikazivali, a vidim da su jutros sve na mistu ...a tako je bilo i s vašim postovima pa pretpostavljam da je nešto s portalom.....ma nema beda , što rekli naši mlađi...za vikend ....ne mora bit ovaj, neka bude koji bilo a ne mora biti ni vikend..pa nisu naša dica noćne ptice da im treba sutra dobro se naspavati poslije brijačine....to ćemo mi lagano jedno poslijepodne, može bilo koji dan samo da smo svi slobodni, malo palačinke, kolačići, kavica , pizza kod mene je lijepo, imam veliki vrt, cesta nije blizu....jedino što je zabranjeno pušenje... sorry... ko puši mora se ili strpit ili u vrt....??? kad vam bude zgodno, samo se javite
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 10:50   #2282
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Doly, zgodna djeca, nema što...
Na mamu?
Naravno.....nisu sigurno na tatu
Joj...što sam bezobrazna
Doly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 10:53   #2283
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
na jednoj od dvije slike što je Doly stavila je i ona , nije to treće dite, to je Doly , lipa nego što
Joj Tija što si mi uljepšala jutro ...osječam se ko curetak
Doly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 11:24   #2284
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
....to ćemo mi lagano jedno poslijepodne, može bilo koji dan samo da smo svi slobodni, malo palačinke, kolačići, kavica , pizza kod mene je lijepo, imam veliki vrt, cesta nije blizu....jedino što je zabranjeno pušenje... sorry... ko puši mora se ili strpit ili u vrt....??? kad vam bude zgodno, samo se javite
chilimama...
mogu ja....mogu ja
... a prestat ču pušit taj dan ...ako triba
Doly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 12:50   #2285
Babanroga.....dječica su ti preslatka ....med medeni
Doly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:33   #2286
Ne znam jeste li već čuli za vijest o prodaji Down lutke u Španjolskoj? Izuzetno se dobro prodaje unatoč cijeni od 25 euro, a od prodaje dio ide njihovoj udruzi za promicanje prava Down sy osoba. Link na članak na španjolskom ili link na video zapis na talijanskom, gdje ako i ne znate jezik možete baciti oko na baby down lutku

Inače, preporučam da pogledate stranice španjolske udruge za Down sy, puna je korisnih informacija, o nekim problemima koji vs čekaju ste i vi pisali, kao npr. spolnost kod mladih s Downom, onda problem težine i debljanja i sl. Link: http://www.sindromedown.net/SindromeDown/
__________________
Generation X
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 16:23   #2287
suzy, što se čeka s našom web stranicom...i mi bi imali reći i pokazat svega i svačega....ja sam za ideju da u svijet idemo sa što više lijepih priča i kvalitetne ponude a ne da samo iskazujemo nemoć i težinu situacije....znam da i vi to isto mislite ali ajmo nešto napravit da nam se dive...zaslužili smo to!!!
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:02   #2288
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
..ja sam za ideju da u svijet idemo sa što više lijepih priča i kvalitetne ponude a ne da samo iskazujemo nemoć i težinu situacije....
amen

@ Čili...ti ćeš znati našu zadranku Lucu, 13 godina (down ofkors), trenira plivanje ?
E pa danas sam čula nešto lipo, curka ide u Norvešku na takmičenje

Tako sam ponosna , ka da je moja


p.s. jab' jednu down lutku da se igram, preslatka mi je
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:25   #2289
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
E pa danas sam čula nešto lipo, curka ide u Norvešku na takmičenje
Doly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 19:30   #2290
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
amen

@ Čili...ti ćeš znati našu zadranku Lucu, 13 godina (down ofkors), trenira plivanje ?
E pa danas sam čula nešto lipo, curka ide u Norvešku na takmičenje
znam Lucu, mala je zmaj (u pozitivnom smislu) Njenog tatu žicam da nam sredi plivački klub i iskaznice da i naši mogu na bazen dok čekamo milost od grada i ostalih ... možda i bude uskoro..
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 21:20   #2291
A gle Zadranki, al' ste jake! Ima vas na svakom koraku. Ljubomora progovara, namojte mi zamjerit.
Pozdrav svima!
Samo sam htjela reći da smo mi u petak proslavile 1. rođendan Aparat se nekoliko puta našao na podu pa ću slike stavit čim dođe sa servisa.
Tija, 18? Sve najbolje!
prikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 22:49   #2292
Quote:
prikolica kaže: Pogledaj post
da smo mi u petak proslavile 1. rođendan
sve najbolje malom anđelu


Quote:
prikolica kaže: Pogledaj post
A gle Zadranki, al' ste jake! Ima vas na svakom koraku.
aha, a paz' ovo , u ponedjeljak se svečano postavlja kamen temeljac (na slijedećim izborima možda bude i pokoja cigla ) za veliki centar za djecu sa pp koji je u planu već godinama, bit će tu vrtić, škola, razne radionice, boravak, čak i trajni smještaj. Suza i ja idemo ako uspijem pobjeći s posla, naravno da ćemo se trpat u prvi kadar pa ako vidite negdje dvije neodoljive osamnaestogodišnje glavice, to smo mi
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 09:43   #2293
Domimama decki su prekrasni

Prikolica - cestitke za 1. rodjendan
tom2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 12:28   #2294
Prikolicice - SRETAN ROCKAS!!!
Slike?!
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:01   #2296
Ej Prikolice, mala je prekrasna!!!

Sretan joj 1. ročkas......

Pozdrav svima....
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 15:32   #2297
...i to je to, u njih se zaljubiš na prvi pogled i više nikad nije što je bilo...!!!ima sreću onaj tko ih upozna jer s njima dođe i nešto neprocjenjivo .....kao da ti se otvore i novi vidici i nova čula ...više cjeniš osmijeh, više vjeruješ u ljubav, toplije ti je oko srca.....
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 12:05   #2298
Nicol je divna

elem. ovo nase tvrdoglavo malo prasence je postalo poprilicno izbirljivo i netolerantno prema novim okusima.
zvace super, cak i korice od kruha i ostale tvrdoce, ali nece pa nece jesti npr.: meso (ako nije ublendano u neko povrce pa da se ne vidi), voce (ako nije hipp kasica - a i njih u zadnje vrijeme sve manje i manje), bilo sto sto jos nije isprobao, tj. sto nije "Domiproved"..

jede: juhu, pa juhu i onda jos malo juhu. Strudle od jabuka i sira (sam sir ili sir i vrhnje ili mlijeko ne )... variva, pire krumpir i pomfri... pa onda jos malo juhu... jedno vrijeme mu je moja mama davala obrnuti slijed klope - prvo desert pa ondak nesto mesnato s povrcem pa tek onda juhu kao desert

e,da... nece ni vodu (ako nije bas na izmaku snaga od zedzi, onda otpije gutljaj dva, pogleda bocicu s gnusanjem, otpije jos gutljaj (cisto da potvrdi da to nije sok) i zavitla bocicu preko cijele sobe.

soka (trudimo se da budu sto prirodniji - pa su to razne alnature i hipeki i sve sto pise bez konzervansa i 100% voce) moze popiti cca 2l dnevno... (sto ce reci da pisa 100 puta dnevno a isto tako i kaki jedno 2-3

kako hendlate probavanje novih okusa?

nove rijeci su: ge (gle), daa (daj), kae? (kaj je), vivi (zivili)
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.

Zadnje uređivanje Babanroga : 05.11.2007. at 12:08. Reason: dodano pitanje :cerek:
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 14:07   #2299
Dolly i Chilimama pogledajte na privatne poruke
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:26   #2300
Prikolice, mala je šećer..sve slađa i slađa...
i naravno , SRETAN ROĐENDAN!!!! s malim zakašnjenjem...


Babanroga, mi smo ti prošli skoro, pa isti put..neće ovo, nećeono, hoće samo ovo, neće vodu
potrošila gomilu živaca, a uzalud..prošla ga faza, pa nastavio klopati i druge stvari, ali i sad to ovisi kako je raspoložen..sad "tare" ABC sir kad mu god padne na pamet..
uglavnom, polako i čuvaj živce..pokušaš mu ponuditi nešto novo, ako neće odustani, pa drugi put..bolje tako nego da skroz stvori averziju prema jelu (a zna se dogoditi kod velikog forsiranja)
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.