Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2007., 21:04   #41
Pa nije to stvarna veličina
http://www.gsmarena.com/apple_iphone-1827.php
U "sprdačini" su ga napravili debelog
Zallman is offline  
Old 01.05.2007., 21:53   #42
Quote:
Zallman kaže: Pogledaj post
Pa nije to stvarna veličina
http://www.gsmarena.com/apple_iphone-1827.php
U "sprdačini" su ga napravili debelog
a onda dobro. već sam se splašio da je to cigla
x-type is offline  
Old 01.05.2007., 22:16   #43
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
a onda dobro. već sam se splašio da je to cigla
pa i je
Freek is offline  
Old 19.06.2007., 14:47   #44
[iPhone Apple] Iskustva, mišljenja i komentari

Zna li tko kada, gdje i posto ?


Zadnje uređivanje Um : 18.11.2007. at 18:33.
MrXL is offline  
Old 19.06.2007., 15:29   #45
Ako misliš na ciscov iphone (http://www.linksys.com/servlet/Satel...VisitorWrapper) )onda ga kod nas nemreš kupit, ili ga ja do sada nisam vidio.

A (što je vjerojatnije) ako misliš na ovaj appleov iphone (http://www.apple.com/iphone/) onda je odgovor: izaći će krajem ovog mjeseca i koštati 500$ (4GB) ili 600$ (8GB). Sveee ti piše na njihovoj stranici, nije ti forum.hr jedina stranica, znaš.

BTW pa što nije otvorena ova tema već prije?!
Zallman is offline  
Old 19.06.2007., 15:49   #46
Sry ako je tema bila prije. Mislim na apple-ov IPhone.Ok sto se tice sluzbenih stranica ali po njima je i N95 trebao izaci prije 6 mjeseci... Konkretno sam mislio u lokalnim okvirima, daklem Hrvatska.
MrXL is offline  
Old 19.06.2007., 19:34   #47
Kod nas ce najverjojatnije izaci pod kraj godine, ako ne i pocetkom 08, a cjena ce ti biti najvjerojatnije 3500-4000kn.
__________________
I, cry, when angels deserve to die.
ToxiCity is offline  
Old 21.06.2007., 14:55   #48
Quote:
ToxiCity kaže: Pogledaj post
Kod nas ce najverjojatnije izaci pod kraj godine, ako ne i pocetkom 08, a cjena ce ti biti najvjerojatnije 3500-4000kn.
thx,
MrXL is offline  
Old 23.06.2007., 15:46   #49
najnovija vijest iz applea, i-phone izlazi u više verzija.

dejo6 is offline  
Old 23.06.2007., 16:46   #50
Stipe16 is offline  
Old 28.06.2007., 21:00   #51
Quote:
ToxiCity kaže: Pogledaj post
Kod nas ce najverjojatnije izaci pod kraj godine, ako ne i pocetkom 08, a cjena ce ti biti najvjerojatnije 3500-4000kn.
Jaako tesko da ce ovakva cijena biti.

Ja velim 5000 kn minimalno, nazalost, ak ce i tolko biti.
Nismo mi Amerika.
rossonero is offline  
Old 28.06.2007., 21:35   #52
Nažalost iphone ce biti veliko sranje kad stigne u europu (naravno pod uvjetom da ga ne promjene)

1. baterija pri normalnom radu izdrži jedan dan

2. u američkoj verziji nema utor za sim karticu (vezan je uz jednu mrežu) za europu ce morati to obvezno promjeniti

3. ima kameru od 2mpx koja nemože snimati video, a ako uzmemo u obzir da je iphone kapaciteta 4-8gb mislim fakat promašaj

4. nema umts (navodno da bi mogli za europu staviti)

5. kod nas ce kostati najmanje 4000kn, jednostavno preskupo.
__________________
I, cry, when angels deserve to die.
ToxiCity is offline  
Old 29.06.2007., 13:02   #53
Quote:
ToxiCity kaže: Pogledaj post
1. baterija pri normalnom radu izdrži jedan dan
Nije točno.

Vrijeme razgovora - 8h
Standby Time - 250h
Internet - 6h
Video - 7h
Audio - 24h

Tako da mislim da iPhone ima više nego jebenu bateriju


Ono što bi meni nedostajalo na iPhone je prepoznavanje rukopisa (tako da se nemora oslanjati samo na virtualnu tipkovnicu), a na to sam se navikao na SonyEricsson P910i

Sto se tice muzike, imam iPod od 60GB i sumnjam da bi ga ovaj mobitel mogao zamjeniti nakon sto sam se navikao na toliko prostora kojeg trosim oko 35GB, i ljepo mi ostane 25Gb za prebacivanja podataka.
Tako da što se tiče muzike mi je beskorisan... Ali za video bi bio puno pogodniji od iPod-a pošto ima veći ekran.

I još me jako zanima dali on ima vibraciju uopče?
Čuo sam različite informacije o tome ali niti jedne službene.

Ozbiljno si razmišljam da si kupim iPhone ili neku od njegovih kopija do kraja godine. Ovaj P910i mi se raspada već.
HexMaster is offline  
Old 29.06.2007., 13:29   #54
Quote:
HexMaster kaže: Pogledaj post
Nije točno.

Vrijeme razgovora - 8h
Standby Time - 250h
Internet - 6h
Video - 7h
Audio - 24h

Tako da mislim da iPhone ima više nego jebenu bateriju


Ono što bi meni nedostajalo na iPhone je prepoznavanje rukopisa (tako da se nemora oslanjati samo na virtualnu tipkovnicu), a na to sam se navikao na SonyEricsson P910i

Sto se tice muzike, imam iPod od 60GB i sumnjam da bi ga ovaj mobitel mogao zamjeniti nakon sto sam se navikao na toliko prostora kojeg trosim oko 35GB, i ljepo mi ostane 25Gb za prebacivanja podataka.
Tako da što se tiče muzike mi je beskorisan... Ali za video bi bio puno pogodniji od iPod-a pošto ima veći ekran.

I još me jako zanima dali on ima vibraciju uopče?
Čuo sam različite informacije o tome ali niti jedne službene.

Ozbiljno si razmišljam da si kupim iPhone ili neku od njegovih kopija do kraja godine. Ovaj P910i mi se raspada već.
Preporučam ti onda w960 http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w960-2008.php.

A ovo sa baterijom, prodavač, onaj koji reklamira uvijek stavlja veći broj sati baterije, to ti je marketing pravilo! To ti je ko ono 4 GB = 4000 pjesama, to znači da je jedna pjesma = 1 megabajt. Nooot!
Misliš da ćeš moći gledati video 7 sati?!
Zallman is offline  
Old 29.06.2007., 13:37   #55
baterija će bit prazna nakon jednog dana to je garant.
Reklamiraju to kao multimedialni uređaj, a baterija za *****
Freek is offline  
Old 29.06.2007., 17:20   #56
Nazalost, koliko pluseva toliko i minusa. S obzirom na velicinu ekrana nema sanse da ce baterija trajati vise od jednog dana. Po NY Timesu umjesto 8 traje 5 sati razgovora sto je 6o-tak post nominirane. Sim zakljucan, nema video.... Pa takav mobitel bas i nije nesto...
Ali USA trziste ozbiljno kaska za europskim pa se nadam Iphone v.2 sa 3g i unlock sim i vibrom.
Cijena je sa dvogodisnjim planom vezanim za jednog providera. A standardno je sto je u US 600 dolara u nas je 600 €, samo je jos uvijek u ovom slucaju apple precijenjenost znaci 700€, 750€....treba pricekati....
omni is offline  
Old 29.06.2007., 18:14   #57
I jos malo informacija.
Nema MMS.
Ne moze se staviti bilo koja melodija kao ringtone
Nema snimanja razgovora niti bilo kakve diktafon upotrebe
Nema VOIP mogucnost
Nema IM
Ne moze se koristiti bez telefonske pretplate ni kao ipod ni kao net browser
omni is offline  
Old 29.06.2007., 18:39   #58
S M E Ć E
aids3 is offline  
Old 29.06.2007., 21:19   #59
Danas izašao, kod njih novi video
http://www.apple.com/iphone/usingiphone/guidedtour.html
Zallman is offline  
Old 30.06.2007., 14:41   #60
Arrow Danas kreće prodaja iPhonea

Danas kreće prodaja iPhonea

Večeras u 18 sati po istočno-američkom vremenu počinje prodaja iPhonea, uređaja koji je mobitel, mp3 player, kamera i još puno toga, uključujući statusni simbol. Od objave direktora Applea, Steve Jobsa da njegova kompanija ulazi na tržište mobitela vrijednost Appleovih dionica porasla je više od 40 posto, a Apple procjenjuje da će prodati 10 milijuna iPhonea do sljedeće godine. Po anketama, kupci ipak neće navaliti na iPhone. Prvo, skup im je (499 dolara), zatim ne trebaju sve mogućnosti koje im pruža, a i ne žele promijeniti mobilnog operatera (iPhone radi samo na AT&T/Cingluar). Usto, kupci očekuje da mu cijena ubrzo padne kao i rješavanje mogućih bugova u međuvremenu. No, s druge strane, hype se ipak osjeti. Iako nitko iz tvrtki koje surađuju s Appleom još u ruci nije držao iPhone, one su već krenule raditi dodatke za ovaj uređaj - zaštitnike za ekran, kožne torbice, adaptere za auto
Ris is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.