Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2011., 14:29   #1
Femmenessence

Vidjela neki dan reklamu, navodno je za prirodan način balansiranja hormona. Kako su sve prilike da ću morat uskoro nešo uzimati, a ne želim neku sintetiku ili kemiju zbog opasnosti od raka, ovo mi se na prvu učinilo kao super rješenje koje bi predložila svojoj liječnici.

http://www.femmenessence.hr/naslovnica

no trebam pomoć odnosno info je li se koja od vas s ovim susretala ili zna li više o tome nego što na njihovim stranicama piše. (Logično mi je da tamo neću pročitati ništa negativno)

pliz pomozite
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 23:10   #2
ja sam pila ovu macu ali ne od femmenessence-a nego od forever living-a https://www.foreverliving.com/market...ct.do?code=215 i to mi je pomoglo...dobila sam mengu tocno u dan i onda sam je prestala pit jer sam morala kod endokrinologa pa vadit krv za hormone i bla, bla...vjerujem da je i ovo isto tako dobar proizvod
p!nk bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 23:32   #3
Quote:
p!nk bunny kaže: Pogledaj post
ja sam pila ovu macu ali ne od femmenessence-a nego od forever living-a https://www.foreverliving.com/market...ct.do?code=215 i to mi je pomoglo...dobila sam mengu tocno u dan i onda sam je prestala pit jer sam morala kod endokrinologa pa vadit krv za hormone i bla, bla...vjerujem da je i ovo isto tako dobar proizvod


je li bilo kakvih negativnih nuspojava?
.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 00:51   #4
pa ne znam ako se to moze smatrati nuspojavom
ali maca se inace pije iz za pojacavanje libida tako da sam bila napaljena stalno i samo sam mislila kako bi se i

inace sve 5...nije mi bilo cas toplo, cas hlano, nisam se znojila ko ludjak, mengu prvi put nakon godinu dana dobila na vrijeme...ma odlicno...
p!nk bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 22:11   #5
Hormonalno zdravlje

zanima me je li netko imao iskustva sa femmenessence? u ljekarnama navodno da su mlađe cure i žee u tridesetima koje imaju bolne menstruacije pravo navalile. navodno da smanjuje menstrualne bolove, ali i da ima još i za žene u menopauzi. je li netko probao kakva su iskustva??
Zahvaljujem na svakom komentaru
EVELINA ZG is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.07.2012., 03:50   #6
Evo ja ne mogu govoriti u svoje ime jer nisam imala iskustva s ovim, ali mi je baš jedna forumašica nedavno (nadam se da će se javiti ) rekla da ima odlična iskustva.
Ona isto ima PCOS i znam da je imala problema sa ciklusom, nikako procuriti i sl. i skroz joj je pomogao. Ciklus skroz odličan.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 23:48   #7
očito je stvarno djelotvoran. Na poslu sam u kontaktu sa ženama različitih godina i baš sam čula jako puno pozitivnih iskustava. Baš lijepo da ima tako nešto za različite dobne skupine i još jako djelotvorno
EVELINA ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 16:32   #8
pozz,

jel još uvijek netko pije femmenssence? jel je ok? ja imam jako nepravilne cikluse, policist. jajnike i akne i zbog toga sam godinama na kontracepcijskim tabl. da li pomažu?
forum789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 17:27   #9
Quote:
forum789 kaže: Pogledaj post
pozz,

jel još uvijek netko pije femmenssence? jel je ok? ja imam jako nepravilne cikluse, policist. jajnike i akne i zbog toga sam godinama na kontracepcijskim tabl. da li pomažu?
@forum789 nema potrebe postavljati upit i na ženskom zdravlju i otvoriti novu temu istovjetnog sadržaja na "glavnom" pdf zdravlje.
Ovakovi ishitreni postupci mogu biti (možda krivo) shvaćeni kao pokušaj reklamiranja proizvoda. Prema tome, samo strpljivo, upit je tek postavljen na ženskom zdravlju, ako ima iskustava, netko će već odgovoriti. Hvala.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 08:48   #10
Podizem temu.. Jel orobala koja? Pila sam u 9om mjesecu maca prah al mi je bilo lose od njega tj tesko mi je padao na zeludac..
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 10:41   #11
Ja sam definitivno odlučila to kupiti bez obzira na cijenu (289,90 kn).

Ako nitko neće pisati o tome ja ću slijedeći mjesec
__________________
Blog
HudsonRiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 19:01   #12
Quote:
HudsonRiver kaže: Pogledaj post
Ja sam definitivno odlučila to kupiti bez obzira na cijenu (289,90 kn).

Ako nitko neće pisati o tome ja ću slijedeći mjesec
Jel mozes napisat zasto si ga odlucila kupit? tj. koje probleme imas?
Ja se to ne usudim pit jer imam problema sa stitnjacom, ali me zanimaju iskusta
sretno!
demi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 16:14   #13
Cure da li netko zna da li se ove tablete smiju uzimati sa Euthyroxom? Inače imam PCO i Hashimoto.
lina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 16:54   #14
Quote:
lina27 kaže: Pogledaj post
Cure da li netko zna da li se ove tablete smiju uzimati sa Euthyroxom? Inače imam PCO i Hashimoto.
Ja sam ih pitala i kazu da se smije.. Ja sam pila cistu macu i nije mi nikako odgovarala
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 17:39   #15
Aerin, hvala. Malo me strah da mi ne bude još gore od toga. Znam da sam u Subanu pitala za Evine kapi i oni su rekli da se ne smije uzimati sa Euthyroxom, a negdje sam pročitala da isto ne uzima sa Macom.
lina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 21:09   #16
Quote:
lina27 kaže: Pogledaj post
Aerin, hvala. Malo me strah da mi ne bude još gore od toga. Znam da sam u Subanu pitala za Evine kapi i oni su rekli da se ne smije uzimati sa Euthyroxom, a negdje sam pročitala da isto ne uzima sa Macom.
Gle i ja sam se dvoumila za evine i evo ziva sam i pijem vec 5u bocicu al to mi je i zadnja jer se sa mojim ciklusima nije nista popravilo po pitanju spottinga. Ja ne pijem vise euthyrox, sada sam na Armouru
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 15:59   #17
Quote:
demi79 kaže: Pogledaj post
Jel mozes napisat zasto si ga odlucila kupit? tj. koje probleme imas?
Ja se to ne usudim pit jer imam problema sa stitnjacom, ali me zanimaju iskusta
sretno!
Pila sam ih mjesec dana, super sam! Nemam onaj luđački pms, ne šizim, nemam promjene raspoloženja, probava uredna, nema nadutosti, cice mi i dalje rastu u tom periodu ali ne baš za 2 broja grudnjaka ko prije

Menstruacija mi dodje točno u dan, nemam bolove, grčeve, ne boli me glava...'Prehodam' ju, a prije sam morala taj dan ostati u krevetu.

No, ipak sam odustala od tableta. Čitala sam puno o maca prahu i nabavila sam nekidan isti u bio&bio, vrećica od 200gr je 60-ak kuna. Svaki dan prije 17h razmutim jednu veliku žlicu u čaši vode, iscijedim malo limuna i stavim 2 kapi stevie. Ima specifično gadan okus i miris, ali u ovoj kombinaciji je super, kao neka obojena limunada. Ne smije se piti navečer jer može izazvati nesanicu. Ja nemam nikakvih problema sa spavanjem

Jedina nuspojava mace općenito je pojačani libido, tj. nenormalna napaljenost ali moj dragi se ne buni
__________________
Blog
HudsonRiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 15:30   #18
Smile

Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
@forum789 nema potrebe postavljati upit i na ženskom zdravlju i otvoriti novu temu istovjetnog sadržaja na "glavnom" pdf zdravlje.
Ovakovi ishitreni postupci mogu biti (možda krivo) shvaćeni kao pokušaj reklamiranja proizvoda. Prema tome, samo strpljivo, upit je tek postavljen na ženskom zdravlju, ako ima iskustava, netko će već odgovoriti. Hvala.
hahhaha, ja ću krepat pa pardonček, nemam pojma, nova sam na forumu pa ne znam kak se postavlja niti otvara tema, lp
forum789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 01:45   #19
Prouči malo pravila bez obzira što si nova. Recimo moderatorska upozorenja se na forumu ne quotaju i ne komentiraju na temi.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 16:40   #20
Moja iskustva s ovim proizvodom su preodlična! Imala sam sve simptome perimenopauze kojih sam se riješila u nekoliko dana kako sam počela piti macu. Osim što sam se riješila migrena, povremenih valunga, nedostatka želje za bilo kakvim odnosom s partnerom - fizičkim i psihičkim i općenito očajnog psihičkog stanja, nestale su i moje dugogodišnje boljke - sredilo mi se spavanje i imunitet. Pred menstruaciju izjurio mi je herpes, ali samo jedna točkica tako da ga nisam ni osjetila. Inače su mi čube u pms-u znale izgledati kao mohačko polje 1526. Uglavnom, postala sam opet normalna žena - naspavana, vesela i zdrava. Pošto sam se pri prvoj kupovini femmenessenca maca life ušokirala cijenom od 285 kn-a za jednomjesečno pakiranje, dala sam se u potragu za jeftinijim rješenjem. Našla sam ih dosta na Amazonu, ali nisu isporučivali u HR, pa sam se na kraju odlučila za bio & bio. Prah je bio totalni promašaj, osim što je odvratan okusom, očito ga nisam znala ni najbolje dozirati tako da sam se u par dana vratila u isto stanje od kojega sam krenula. I od njega sam stalno bila napuhana kao žaba. Zatim sam si naručila preko njihovog web shopa Maca kapsule. Zinula sam na upute po kojima se treba uzimati 6-10 kapsula dnevno jer se Maca life uzima 2x2 kapsule. Kada se sve zbroji - cijena pakiranja + poštarina + broj kapsula, razlika u cijeni i nije baš neka. Tako sam se vratila na femmenessence, a ove kapsule ostavila suprugu da me i on može pratiti . Meni je najbolji od svih proizvoda, ali mislim da je to individualno i da ovisi u kakvom rasulu su hormoni. Za mlađe žene koje se samo žele riješiti bolne menstruacije i pms-a, vjerojatno je ok manja gramaža i većina proizvođača. E da, moram spomenuti i nuspojave:
užasno mi se otvorio apetit što znaći i koju kilicu više . Prva menstruacija je bila redovna, druga već ponovo za dva tjedna što me malo uplašilo, ali se kasnije sve normaliziralo. To je sve što mi se nije svidjelo kod uzimanja mace.
lunjalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.