Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2003., 15:54   #101
Budi sto hoces, samo nemoj slinavi Luke Skywalker.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 15:56   #102
Quote:
Gospon Pes kaže:
Budi sto hoces, samo nemoj slinavi Luke Skywalker.
a, ne to ni u ludilu. prije sam uvijek htjela biti darth vader ali od kad ga znam iz mladosti, necu vise ni njega

da, han solo je jedini prihvatljiv. i flash gordon
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 16:09   #103
a i ona sestra mu je slinava... ja bih se odmah potukla s njom
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 16:55   #104
Ja odem i one zavrse na znansvenoj fantastici
Di su sad tu manekeni, sex, prevara i ostalo?

Mila, tako ti je to. Sve smo na rijecima jake a na djelu pusiona ( ne ona, Pes, jedna druga, ne znas ti )
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 17:03   #105
Ej zenske,kako bi ste prepoznale da vas partner,muz,shvaler...vara,ocu rec koji bi bili njegovi odavajuci znakovi.Ja mislim da bi moj kad dodje kuci,a shishao s neke,poceo mucat
mislim da bi ga provalila odma nakon prvog shvrljanja...pljuc,pljuc...djavlu ne trebalo
aj da cujem vas
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 17:09   #106
Sta ja znam, valjda bi poceo ici vani na nogomet ( koji mrzi) ili u birc ( koji isto mrzi). Mislim da bi se poceo ponasati neuobicajeno, npr. isao bi promijeniti zarulju ili napokon instalirao ono cudo za ususivac
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 17:13   #107
Pa poceo bi se za promjenu kupat

(Ma zajebajem se, zaista, precist je! Ali palo mi na pamet )
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 17:27   #108
Quote:
Samantha Jones kaže:
Ej zenske,kako bi ste prepoznale da vas partner,muz,shvaler...vara
nemam pojma kako bih znala... valjda bih nekako cisto subjektivno i intuitivno naslutila.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 18:03   #109
Penelopa ove bogami zalutale ostaviš ih par sati i vid nevolje

hm, dakle kako prepoznati kad je muškarac zrel za škopljenje?

ma ubila bi ga grižnja savjesti. predobar je čovjek regardless jel vara ili ne. nasanjkao bi se na podilaženju ..

valjda..
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 18:07   #110
Quote:
Sandra October kaže:
hm, dakle kako prepoznati kad je muškarac zrel za škopljenje?

ma ubila bi ga grižnja savjesti. predobar je čovjek regardless jel vara ili ne. nasanjkao bi se na podilaženju ..

valjda..
Mislim da ova zadnja riječ najbolje oslikava bit problema.
Valjda...

Na iskustvima drugih vidimo da i ti sramežljivi, pošteni i mirni također svoj pimpek u više rupa guraju. A namaju grižnju savjesti. Dapače, ponašaju se skroz normalno.
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 18:24   #111
Quote:
Vjeveric kaže:
Na iskustvima drugih vidimo da i ti sramežljivi, pošteni i mirni također svoj pimpek u više rupa guraju. A namaju grižnju savjesti. Dapače, ponašaju se skroz normalno.
da, zato ja i mislim da nema nacina. ili cu skuzit (pa ici skupljat dokaze, to nije tesko) ili necu skuzit...
preostaje nam samo vjerovanje i povjerenje sve asptraktne, socijalno-naucene stvari
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 18:27   #112
Vjeverice,

prav ti budi sljažem se svi mi nešto mislimo neće mene, neće mene, i onda trassss newsflash ko apperkat drito u glavu

Vako, jedno jedino pravilo između mene i njega je zadano(naravno da nisam baš tolko blesava da vjerujem da ćemo ga se 100% držat) je: ne varaj. ostavi i radi šta hoćeš.

u idealnom svjetu držali bi se obećanja.
al hebi ga svijet malo manje idealan pa nije za vjerovat.

ne praštam. tako da ako uspije sakrit tragove, ostat ću sretna budala sa infra rogovima na glavi. ako se otkrije, gudbaj.
isto vrijedi i vice versa.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 21:43   #113
Quote:
Gospon Pes kaže:
Tak je, Sandra. Ona ti nije obecala vjernost...

Ja si sve nesto mislim... Dok imam sve sto mi treba, ukljucujuci i cizmice , pa ako on ima jos snage i love za jos neku i dosta je pametan da ja ne skuzim ili bilo kako saznam - priustim mu.


dobra si...ali zapravo je tak
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 21:45   #114
A cuj, Winona... Ako mu to sve uspije, pa fakat je zasluzio.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 22:15   #115
Smile

Jednom sam voljela jednog čovjeka i bila sam uvjerena da me nikada neće prevariti s drugom ženom. Bio je dobar, pažljiv, pošten... Imala sam tada radnu kolegicu koja je tvrdila da NEMA MUŠKARCA koji neće prevariti ženu, kad se kockice fino slože. Dakle, ja sam tvrdila jedno, ona drugo i tako svaki radni dan. Dopizdile smo našom prepirkom svakome i onda netko od ekipe s posla predloži da mog muškarca testiramo. Lijepo ćemo mu naštimati Maju (Maja pristaje da zavede mog dragog), kao slučajno će se njih dvoje upoznati i tako to...

Gledam ja Maju... Ne znaš ima li bolju sisu ili guzicu, zubi kao niz bisera kad se nasmije....

Ali dragi me voli, u to nema sumnje... Zna da bi me povrijedio, razoračao do boli... Ne bi on to...

Bila kako bilo, nisam pristala na to testiranje. Izišla sam iz te diskusije sa kolegicom kao luzer ali vjerojatno bih bila još veći luzer da je testiranje kojem slučajem sprovedeno u djelo. Jebote, cijela bi mi se firma smijala....
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 22:19   #116
Quote:
Sandra October kaže:

Vako, jedno jedino pravilo između mene i njega je zadano(naravno da nisam baš tolko blesava da vjerujem da ćemo ga se 100% držat) je: ne varaj. ostavi i radi šta hoćeš.

u idealnom svjetu držali bi se obećanja.
al hebi ga svijet malo manje idealan pa nije za vjerovat.

ne praštam. tako da ako uspije sakrit tragove, ostat ću sretna budala sa infra rogovima na glavi. ako se otkrije, gudbaj.
isto vrijedi i vice versa.
Bolje je ne razmišljati previše o tome. Jer ako se zađe u analize, jebaj' ga... Onda barem pola udanih žena koje ja znam ima infra rogove na glavi... Čime sam to ja zaslužila da budem posebna?
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 00:13   #117
sta sad
hoces oskara
violent jack is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.