Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora
Korisničko ime
Lozinka

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 23:00   #11581
hunto
Registrirani korisnik

hunto Avatar

Registracija: Nov 2014.
Pozdrav. Javio sam se na oglas za posao u njemackoj i dobio odgovor da bi trebali obavit telefonski razgovor pošto sam iz Hr. Poslodavac ce me nazvati u srijedu. Pa evo ako je netko prosao nesto slicno da mi da savjet.
hunto is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 06:19   #11582
jaund
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2010.
Talking

Pozdrav svima, citala sam dosta i nisam naisla na ono sto me zanima Kakvo je stanje sa programerima(c+ jezik, fakultet) 5god iskustva( programiranje za POS uredjaje). Poznavanje jezika solidno..Zanimaju me neto place i uglavnom sve sto znate iz tog podrucja..
Ako ne zelite iz nekog razloga tu pisat, pisite na pp
Unaprijed zahvaljujem
jaund is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 17:39   #11583
bata konj harmonikas
dečko koji obećava

bata konj harmonikas Avatar

Registracija: Apr 2007.
ocekuj oko 4k brutto +- 500 eura placu. sasvim nebitno je li velika ili mala firma. probaj izguglat neke male/srednje firme koje "iznajmljuju" svoje ljude u druge firme. na taj nacin budes zaposlena neograniceno u jednoj firmi a ta firma ti trazi projekte i ti samo treba da se dobro pokazes na razgovoru za posao. kad projekt zavrsi vratis se u centralu i cekas sljedeci. u CV-u ti raste broj customera i projekata i jednog dana predjes u freelancere. placa nije nesto, ima puno boljih u njemackoj ali u odnosu na hrvatsku nije lose. i to je ipak neki novi pocetak. za naci poslodavca kontaj da je preporuka 90% a neke reference tek 10% shanse da ces dobit posao. svabo slabo vjeruje istocnjacima i juznjacima osim ako ne drze neki cekic ili lopatu u ruci. znaci trebat ce se i posteno dokazat jednom kad dobijes posao i (nazalost) nastavit dokazivat se.

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja