Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2008., 16:42   #21
želim si jednu dugu opušteno neobaveznu toplu kupku u velikoj kadi koju nemam. i praznoj kući koju isto nemam.
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:52   #22
da mi netko spremi sve stvari u torbe, a onda me jos i odveze do stana. i da mi koza prestane bit u kurcu. dosta za sad.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:55   #23
Da me ne zanima ono šta me zanima i da me jednostavno nije briga više.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 17:59   #24
Pod tuš, i to će se i dogodit
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 18:46   #25
bmw z4m coupe...primam ponude na pm
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 20:08   #26
ja bih sad da me neko malo milki i mazi i pazi. A poslije me moze i kvalitetno iskoristit.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 20:12   #27
* a ja zelim zaboravit jednog karakterog pedera koji me kvaliteno sevi u mozak...
da pucnem i puf! nestane taj tip...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 21:56   #28
Da opet čujem, ili pročitam - Volimo te, Uibice naša...

__________________
Medishino
UibicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 23:51   #29
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
evo recimo sad jako jako jako želim:
-da sam sama, da ne moram pričat nit gledat vidjet čut ikog.barem sljedećih 15 dana
-da je mrkla tiha noć umjesto šta je sunčan bučan dan
dajte si oduška.
unleash your precious beasts
cap, ubola si pravu temu

često želim da je tiha mrkla noć; da traje beskrajno dugo; jedna divna ljetna noć, ona, kad čuješ samo ponekog zrikavca i zbor žaba. ja zavaljena, dobra mjuza, cigareta, ....

jako često, ponekad čak i zabrinjavajuće često, poželim samoću. jako volim svoje čimavice, one su centar mog svijeta, ali sanjam o svoja dva, ma može i četiri tjedna samoće. mogla bih se naspavati,; spavala bih dva dana, ne bih kuhala, pročitala bih neku prokleto dobru knjigu u jednom dahu, ne razmišljajući da me sutra čeka naporan, radni dan; ležala bih u vrućoj, mirisnoj kupki cijelo popodne, sjela bih u auto i vozila,i samo vozila; šetala bih satima ovim svojim beskrajnim livadama; počastila bih se jednom duuuugom masažom, svim mogućim tretmanima u nekom cool kozmetičkom salonu; napisala bih nekoliko pisama, onih u kojima otvaraš i pročiščuješ dušu, kao u dobra stara vremena; pojela bih tonu čokolade uz neki ful dobar film; joj, radila bih...... svašta. naravno uz prethodno, temeljito očišćenu kuću, jer doživljaj ne bi bio ni približan kad bi crvić u glavi rovario
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!

Zadnje uređivanje .aquarius. : 07.04.2008. at 00:45.
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 08:27   #30
Quote:
aquarius1981 kaže: Pogledaj post
jako često, ponekad čak i zabrinjavajuće često, poželim samoću. jako volim svoje čimavice, one su centar mog svijeta, ali sanjam o svoja dva, ma može i četiri tjedna samoće. mogla bih se naspavati,; spavala bih dva dana, ne bih kuhala, pročitala bih neku prokleto dobru knjigu u jednom dahu, ne razmišljajući da me sutra čeka naporan, radni dan; ležala bih u vrućoj, mirisnoj kupki cijelo popodne, sjela bih u auto i vozila,i samo vozila; šetala bih satima ovim svojim beskrajnim livadama; počastila bih se jednom duuuugom masažom, svim mogućim tretmanima u nekom cool kozmetičkom salonu; napisala bih nekoliko pisama, onih u kojima otvaraš i pročiščuješ dušu, kao u dobra stara vremena; pojela bih tonu čokolade uz neki ful dobar film; joj, radila bih...... svašta. naravno uz prethodno, temeljito očišćenu kuću, jer doživljaj ne bi bio ni približan kad bi crvić u glavi rovario

i tebe oficijelno bilježim u klub ljudi koje volim
nije te bilo neko vrijeme?

ontopic: bemti kako ova noć brzo prođe. evo opet dan. a ja bih tamu
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 10:45   #31
Sve sto zelim u ovom trenutku
Idi, idi iz zivota moga
Srce mi je izgorelo moje,
a dusa je ostala bez svoga...

posvećeno čovjeku s kojim radim
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 12:09   #32
voljela bih vratiti vrijeme unatrag.
nadomjestiti neke propuste...
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 12:10   #33
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
Sve sto zelim u ovom trenutku
Idi, idi iz zivota moga
Srce mi je izgorelo moje,
a dusa je ostala bez svoga...

posvećeno čovjeku s kojim radim
neeeeeeee, neeemoj plakaaaatiiiiiii
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 16:11   #34
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
želim si jednu dugu opušteno neobaveznu toplu kupku u velikoj kadi koju nemam. i praznoj kući koju isto nemam.
sad si me podsjetila koliko si često zamišljam...
nevolim se zapravo namakati u kadi i naša velika kuća je daleko još
do useljenja i u njoj će biti tako jedna velika kada.
tamo bih željela biti u našoj velikoj kući s velikom kadom i toplo sunce sija
i na njemu blješte pločice.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 16:19   #35
željela bih ne imati želja.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 18:00   #36
u ovom trenu zelim da mi dan sto prije prode.da se sljedecih 8 sati ovde pretvori u 8 min.ma moze i 10.i onda zelim da nadem cipelice za koje sam zapela i da kupim one tamne trapke koje sad se puno nose..ali nadasve svega zelim da vec jednom sjednem u taj avion i dodem doma i uzivam sljedecih 3+ tjedna,malo amo,malo tamo,hehe.i naravno,da se ne vratim suha.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 18:24   #37
Želio bih sjediti, ne sam, dakako, u jednom određenom kafiću, ispod slike Ala Caponea, pričati kojekakve budalaštine, uživati u tome i puno se smijati.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 18:33   #38
Zelim da nesto jedem jer mi crijeva zavijaju od jutros al mi mrsko ustati, zelim malo sunca uhvatiti al mi se ne da ici van, zelim pruziti korak al isto ne mogu, niista ne mogu,jer sam sjeeeebana,,,,help.
Vannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 18:47   #39
Quote:
Vannda kaže: Pogledaj post
Zelim da nesto jedem jer mi crijeva zavijaju od jutros al mi mrsko ustati, zelim malo sunca uhvatiti al mi se ne da ici van, zelim pruziti korak al isto ne mogu, niista ne mogu,jer sam sjeeeebana,,,,help.
kak možeš tako dugo ležati u krevetu,kako ti se ne da živjeti.
ja kad sam sjebana ma vrag mi ne da mira odem u šetnju pa biciklo,role i misli mi se slože.
mrzim biti u zatvorenom prostoru.
daj živni malo.ja bih takve izšamarala odmah.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 18:49   #40
sex.
al stvarno... sati sexa i ništa više.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.