Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2004., 17:18   #21
Evo konacno ugrabih malo vremena da se javim

Kao prvo da se zahvalim svima na lepim zeljama

Ukratko cu ispricati kako je bilo

Suza,torbu sam spakovala nedelju dana prije jer sam isla u petak na kliniku,pa ajde za ne daj boze...,ali su me vratili kuci i rekli da dodjem u sredu

U sredu ujutro odemo muz i ja i na pregledu ustanove da sam skoro tri prsta otvorena,da mi je vodenjak napet i da se vratim kuci po stvari,pa ce me primiti na dnevnu kliniku da vide kako se odvija

Dosla ja kuci,rekla sinu da cu ici u bolnicu da "izvadi doktor bebu",a on ce meni-mama oces ti tamo umreti ,a ja njemu otkud ti to,pa kaze kada ce da ti seku stomak(tako je on to zamislio )Uglavnom ja mu kazem da nije mama umrla i kada si ti dolazio na svet,pa nece ni sada

Kada smo stigli tamo pregleda me doktorica i kaze da je otvaranje krenulo i da me odvedu u salu,bilo je vec oko pola jedan

U sali me prikljucili na indukciju,krenu jaci bolovi,a meni se u medjuvremenu nos zapusi, trazim kapi -nemaju,ajoj a treba disati
a ne mogu,a bolovi sve jaci i krenem ja da se derem-ne mogu vise,ocu kuci,ocu carski,epidural....
Babica se zacudi s obzirom da sam se prethodni put super porodila,uglavnom ja sam ovaj put namucila,srecom pa je kratko trajalo,nekih tri sata,ali onog trenutka kada je moja srecica izasla i pocela da place,sve sam zaboravila,a ona jadna place li place,kazu na mamu i cim su je stavili kod mene na grudi odma se ucutala

Sada smo dobro,jedino sto je zadrzala naviku iz stomaka pa se budi oko 3 sata i ne spava joj se,sisa,vec se i smeje,gleda...ma super

Eto tako je bilo,ako se jos cega setim,javicu,pozdrav svima
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.