Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2008., 11:29   #1
Smile Predstava: "Timbuktu - monolog za jednog psa i ostavljene ljude"

Pretpostavljam da svi znate o čemu se radi.
Za one neupućene;
http://teatar.hr/6854/timbuktu/
http://www.vecernji.hr/newsroom/cult...79249/index.do

Dakle, ja sam bila jučer i predstava me oduševila. Veselila sam joj se tjedan dana unaprijed i praktički brojala dane do početka.
To jednostavno morate osobno doživjeti jer je vrlo vjerojatno jedinstvena prilika da tako nešto vidite kod nas u kazalištu. Predstava je samo jednom ranije realizirana, i to prije cca. 20g. u Nizozemskoj. S njima u suradnji je ovo omogućeno i nama da vidimo.
Glavni lik, pas Cap, je jedan od najljepših pasa koje sam ikada vidjela, a u svojoj maloj psećoj glavici ima više nego pola publike zajedno
Zatim izlazak 12 pasa na pozornicu....ma predivno
Da nisam i sama usvojila kujicu iz Dumovca, definitivno bih uzela jednu od ovih 12 pasa koja mi je odmah zapela za oko
Voljela bih da se javite vi koji ste predstavu pogledali ili tek namjeravate pa da vidimo kako se vama to svidjelo pa da malo prodiskutiramo ovdje o tome
__________________
"...ako je istina da nema raja za njih, onda ne želim raj ni za sebe." Alex Munthe
Irenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 11:40   #2
Planirao sam to otići pogledati u petak, no na kraju smo zakasnili i otišli u kino. Drago mi je da ti se toliko svidjela predstava. Kad pogledam, uključit ću se u diskusiju.
Pavor Nocturnus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 15:54   #3
Super! Svakako otiđi.
Btw; izvedbe su 9., 10., 11., 12., 16., 17., 18., i 19.10.
Valjda ljudi još nisu imali ni prilike otići....
__________________
"...ako je istina da nema raja za njih, onda ne želim raj ni za sebe." Alex Munthe
Irenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 12:30   #4
Zašto ova tema nije postavljena na podforumu Kazalište?? Zato što su glavni likovi psi ili?
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 10:24   #5
hej irrena jel mozda znas vrijeme igranja predstava jer nemogu otvorit ove linkove,,,i tocnu adresu di to igra,,,,,,,
Hvala!
Laura Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 13:07   #6
http://www.zkl.hr/

Vrijeme ti je 20h.

Važna napomena: stolice nisu numerirane pa je potrebno stati blizu i malo se laktarit kad puste unutra jer je jako bitno da si ili u prvom ili u drugom redu (radi doživljaja)
__________________
"...ako je istina da nema raja za njih, onda ne želim raj ni za sebe." Alex Munthe
Irenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 13:41   #7
zna li neko oće igrati i nakon listopada?
delacroixica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 20:56   #8
Ja sam bila jućer. I meni se predstava svidjela. Makar, ja nisam neki književni kritičar, meni čim se pojavio Cap, meni je predstava bila super!
Što se tiče udomljavanja, udomljeni su samo Azra i Floki. Tako je rekao Sven Medvešek na kraju predstave. Ali dobro, i to je nešto.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:26   #9
Ima predstava i ovaj mjesec?
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:45   #10
Da li ta predstava još uvijek ide ili je obustavljena?
Julius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 20:27   #11
Ha ha. Cap.
Pojedinačni prvak svijeta u spasilaštvu, i momčadski prvak svijeta u agilitiju.
korbac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.