Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 17:54   #1
Venezuela

"Ako ne izaberete mene za predsjednika,u Venezueli se može dogoditi svašta;teror,nasije,skobi,ali sigurno bi se dogodila rasprodaja našeg dobra kolonizatorima.."!!?

Hugo Chavez

Pazi ti to;"ako ne izaberete mene"!!?
Ja sam ja,jedini samo ja.Ja mogu drugi ne!Pa koja je to bolesna količina ljudskog otpada!?Samo ja!!
Vele da lik priča po nekoliko sati na telki,i da je glup ko k...!
Pa dajte Ameri više,koknite ga,pa da dođe neko drugi,jer ovako ne bu išlo!
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 18:43   #2
Da, totalno vuče na onu spiku tipa mi smo zemlja slobodnih i dom hrabrih, mi smo svjetionik demokracije, mi smo kolijevka vladavine naroda. Mi, mi, mi!

Tako da si dobro rekao, bolesna količina ljudskog otpada

Zadnje uređivanje dampyr : 08.09.2012. at 19:25.
dampyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 18:47   #3
Quote:
Agripa kaže: Pogledaj post
Pa dajte Ameri više,koknite ga,pa da dođe neko drugi,jer ovako ne bu išlo!
A što to ne bu išlo? Ako je Venecuelancima dobro, izabrat će ga opet. Nemaju se šta Ameri i CIA tražiti u pomoć da nekoga koknu jer to im nitko to neda za pravo.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:37   #4
Quote:
Agripa kaže: Pogledaj post
Pa dajte Ameri više,koknite ga,pa da dođe neko drugi,jer ovako ne bu išlo!
Ne brini se, kad ponestane Iračke i Iranske nafte, doći će i Venezuela na red. Dobiti će i oni svoju porciju demokracije.
__________________
Zamjenim eure za dolare, dolare za funte, funte za eure i zaradim više nego ti u tjedan dana
Diler na Forexu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:41   #5
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A što to ne bu išlo? Ako je Venecuelancima dobro, izabrat će ga opet. Nemaju se šta Ameri i CIA tražiti u pomoć da nekoga koknu jer to im nitko to neda za pravo.
ne može Venecuelancima biti dobro, jer je Chvavez od 1998g do danas prepolovio izvoz nafte svojom "pametnom politkom"...budućnost im je vrlo sumorna
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:52   #6
Quote:
Agripa kaže: Pogledaj post
"Ako ne izaberete mene za predsjednika,u Venezueli se može dogoditi svašta;teror,nasije,skobi,ali sigurno bi se dogodila rasprodaja našeg dobra kolonizatorima.."!!?


Podsjeća na ono: "Ako ne glasate za EU, nećete dobiti penzije".
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 23:12   #7
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A što to ne bu išlo? Ako je Venecuelancima dobro, izabrat će ga opet. Nemaju se šta Ameri i CIA tražiti u pomoć da nekoga koknu jer to im nitko to neda za pravo.
Ne znam baš, gradsko stanovništvo navodno ga mrzi, a on naseljava svoje pristaše sa sela u sve veće gradove.

Možda i postigne neku veću jednakosti, ali kao i uvijek s time pokušajima- bit će samo više siromašnih i manje obrazovanih i urbanih
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 00:16   #8
Iako mu je protivnik na izborima Henrique Capriles Radonski prakticirajuci i poBozni Katolik, istina Zidovskog podrijetla, el payasoChavez preko svojih, pardon drzavnih medija vec odavno vodi ogavnu propagandu protiv Capriles-a. Pa tako je Caprlies dosada bio zvan homoseksualcem, Zion-instickim agentom, kapitalistom Zion-istom, Mossad-ovim spijunom, itd.

Quote:
In February 2012 Capriles was subject to what were characterized in the press as vicious attacks by state-run media sources. The WSJ said that Capriles "was vilified in a campaign in Venezuela's state-run media, which insinuated he was, among other things, a homosexual and a Zionist agent". A 13 February 2012 opinion article in the state-owned Radio Nacional de Venezuela, titled "The Enemy is Zionism" attacked Capriles' Jewish ancestry and linked him with Jewish national groups because of a meeting he had held with local Jewish leaders, saying, "This is our enemy, the Zionism that Capriles today represents ... Zionism, along with capitalism, are responsible for 90% of world poverty and imperialist wars."
Uglavnom, vidi se da je el payaso dobro instruiran od Ahmadinejad-a, druzenja su dala rezultat. Shodno, tome niti izjave ja i samo ja, nisu niti cudne. Ipak se radi o drugorazrednom diktatorcicu.
__________________
I Love Cali in the summertime

Capitalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 00:56   #9
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A što to ne bu išlo? Ako je Venecuelancima dobro, izabrat će ga opet. Nemaju se šta Ameri i CIA tražiti u pomoć da nekoga koknu jer to im nitko to neda za pravo.
Ma dobro,nisam mislio da Ameri naprave invaziju.Ne volim ni ja glupane,ali pazi to ovog šmokljana;samo ja!

Venecuelancima je brodo?!Pa nemam pojma,ali Hugo nije jedini antiamerički predsjednik!Nije samo on!
Quote:
Diler na Forexu kaže: Pogledaj post
Ne brini se, kad ponestane Iračke i Iranske nafte, doći će i Venezuela na red. Dobiti će i oni svoju porciju demokracije.
Znjam stari..kapitalističke svinje smrde svugdje jednako!
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Podsjeća na ono: "Ako ne glasate za EU, nećete dobiti penzije".
Pa,kaj ja znam.Tak nekak ima sličnosti,ali ovaj je mulac uobražen i misli da je jedini on izabran za predsjednika,i niko više.To mi se gadi od prve!
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 09:18   #10
Problem tih "režima" je taj što oni nisu uspjeli da se svi jednako bore za svoju stvar. Pa se tako Chavez s pravom boji da će njegov naslijednik biti američki poslušnik. Sustav koji su Ameri izgradili je savršen, dali je predsjednik Obama, Romney ili neki treći klaun u tom segmentu je manje bitno jer svi oni pušu u isti rog, pa se ne moraju bojati da će odlaskom s vlasti, budući američki predsjednik biti proruski ili prokineski nastrojen.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 09:24   #11
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Podsjeća na ono: "Ako ne glasate za EU, nećete dobiti penzije".
Care!

Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Ne znam baš, gradsko stanovništvo navodno ga mrzi, a on naseljava svoje pristaše sa sela u sve veće gradove.

Možda i postigne neku veću jednakosti, ali kao i uvijek s time pokušajima- bit će samo više siromašnih i manje obrazovanih i urbanih
Ovo za manje obrazovane kužim, ali što fali ako je manje urbanih ljudi?
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 10:42   #12
Quote:
method_man kaže: Pogledaj post
Ovo za manje obrazovane kužim, ali što fali ako je manje urbanih ljudi?
OK, ovo je moj malo elitistički stav, pogotovo jer sam i ja iz gradića a ne pravog irbanog grada sa barem 100.000 stanovnika.

Jednostavno u zemljama 3. svijeta, seljaci su i dalje maltene nepismeni ljudi, a građani su jedini obrazovani, spremni na neku nenasilnu oporbu, misliti o stvarima koji nisu neki svakodnevni opstanak i sl.
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 20:51   #13
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
ne može Venecuelancima biti dobro, jer je Chvavez od 1998g do danas prepolovio izvoz nafte svojom "pametnom politkom"...budućnost im je vrlo sumorna
litra benzina na benzinskim stanicama u Venecueli košta 75 lipa.
Hugo se ne drži globalne politike glede cjene nafte,zato im i je trn u oku!
__________________
Rat je prošlost,okrenimo se budućnosti!!!gen. Ante Gotovina
franeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 21:20   #14
Quote:
franeb kaže: Pogledaj post
litra benzina na benzinskim stanicama u Venecueli košta 75 lipa.
Zašto misliš da je to dobro?
Shrike12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 22:34   #15
Quote:
Diler na Forexu kaže: Pogledaj post
Ne brini se, kad ponestane Iračke i Iranske nafte, doći će i Venezuela na red. Dobiti će i oni svoju porciju demokracije.
Zapravo, Venecuela je četvrti najveći dobavljač nafte SADu (nakon Kanade, Meksika i Saudijske Arabije), duplo više nafte Amerima godišnje dolazi od tamo nego iz Iraka i to za manju cijenu po barelu. Iran im ne prodaje ni kapi.


Quote:
franeb kaže: Pogledaj post
litra benzina na benzinskim stanicama u Venecueli košta 75 lipa.
Hugo se ne drži globalne politike glede cjene nafte,zato im i je trn u oku!
Da, ali treba imati u vidu da odkad je Hugo došao na vlast, inflacija je na stalnih 30% godišnje, BDP im je 2011. pao za 6%, potrošnja države je prešla prihode za oko 4 milijarde dolara (veći deficit nego u Hrvatskoj, a imaju duplo manji proračun), a sve to unatoč umjetno fiksiranoj cijeni nafte (s obzirom na kretanja) prema dolaru. Uspješno su upropastili sve što su mogli...

Frajer i njegova ekipa nemaju blagog pojma o ekonomiji i država im se zbog toga raspada po šavovima, iako plivaju na nafti i izvoze je cijelom svijetu, uključujući i "najljućem neprijatelju", Amerikancima. Dapače, 53% svog izvoza Venecuele ide u SAD...

Al bitno da je on rekao ne zlim kapitalistima, nema veze što upropaštava svoj narod, a i dalje trguje s onim protiv kojeg najviše govori...
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down

Zadnje uređivanje Pizvo : 09.09.2012. at 22:41.
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 00:07   #16
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Zapravo, Venecuela je četvrti najveći dobavljač nafte SADu (nakon Kanade, Meksika i Saudijske Arabije), duplo više nafte Amerima godišnje dolazi od tamo nego iz Iraka i to za manju cijenu po barelu. Iran im ne prodaje ni kapi.




Da, ali treba imati u vidu da odkad je Hugo došao na vlast, inflacija je na stalnih 30% godišnje, BDP im je 2011. pao za 6%, potrošnja države je prešla prihode za oko 4 milijarde dolara (veći deficit nego u Hrvatskoj, a imaju duplo manji proračun), a sve to unatoč umjetno fiksiranoj cijeni nafte (s obzirom na kretanja) prema dolaru. Uspješno su upropastili sve što su mogli...

Frajer i njegova ekipa nemaju blagog pojma o ekonomiji i država im se zbog toga raspada po šavovima, iako plivaju na nafti i izvoze je cijelom svijetu, uključujući i "najljućem neprijatelju", Amerikancima. Dapače, 53% svog izvoza Venecuele ide u SAD...

Al bitno da je on rekao ne zlim kapitalistima, nema veze što upropaštava svoj narod, a i dalje trguje s onim protiv kojeg najviše govori...
pivzo uspio je prepoloviti izvoz nafte i time državu svake godine lišio dodatnih 30-40 miljardi dolara dikretnih prihoda...
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 00:47   #17
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
pivzo uspio je prepoloviti izvoz nafte i time državu svake godine lišio dodatnih 30-40 miljardi dolara dikretnih prihoda...
Viš, to nisam ni znao... Koji lik.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 01:01   #18
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Problem tih "režima" je taj što oni nisu uspjeli da se svi jednako bore za svoju stvar. Pa se tako Chavez s pravom boji da će njegov naslijednik biti američki poslušnik. Sustav koji su Ameri izgradili je savršen, dali je predsjednik Obama, Romney ili neki treći klaun u tom segmentu je manje bitno jer svi oni pušu u isti rog, pa se ne moraju bojati da će odlaskom s vlasti, budući američki predsjednik biti proruski ili prokineski nastrojen.


Obama je proruski nastrojen, a Romney proturuski.
Proamerički predsjednik bio bi odlična stvar za Venezuelu, ne vidim tu ništa loše, može doći isključivo do napretka, jer je Chavez nešto najgore što se dogodilo Venezueli u njezinoj povijesti.
On je jednostavno budala, glupan, koji ne zna ništa, pa se skriva iza isprazne komunističke demagogije, laže taj narod, ispire im mozak svojim pokvarenim režimskim medijima, divljački progoni normalne i pametne ljude.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 05:55   #19
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
pivzo uspio je prepoloviti izvoz nafte i time državu svake godine lišio dodatnih 30-40 miljardi dolara dikretnih prihoda...
ali je zadržao naftu
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 06:34   #20
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
pivzo uspio je prepoloviti izvoz nafte i time državu svake godine lišio dodatnih 30-40 miljardi dolara dikretnih prihoda...
Prihoda komu?....prije nego sto je Hugo dosao na vlast, u Venezueli je usprkos cinjenici da leze na nafti preko pola stanovnika zivjelo u siromastvu.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.