Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2015., 17:52   #321
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
A nemam OKP na pospremanje i pranje.
Ma ne znam ni ja imam li, to sam si sama dijagnosticirala.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 21:22   #322
Quote:
zdodan kaže: Pogledaj post
Misliš da bi čitao ovakva sranja da su nacisti pobijedili? Kuš.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 22:05   #323
Quote:
never_angel kaže: Pogledaj post
Dodatno2 - I da bismo dokazali kako smo kul, poentiramo sa podatkom da smo, nakon smrti jednog roditelja, uspješno šokirali malograđane, jer nismo nosili crno. Tužno.
Nekima je nemoguće zamisliti da bi čovjek u bilo kojoj situaciji mogao odudarati od većine, a da to nije zbog poziranja.
Jer im je poziranje i preseravanje u prirodi.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 10:42   #324
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Samo na forumu možeš pročitati da si super kul ako hodaš u pidžami izvan stana, a ako ne hodaš, da si zatucana seljačina
Ma svi ignoriraju moje pitanje jel bi tako i šefu na poslu paradirali snečim što liči na razmazano govno...
I jel bi mu tako terali kontru jer eto, nisu oni robovi društva i žene malograđanke koju brine šta će selo reći.

Btw, i sama sam po kvartu hodala u trenirci koju ni beskućnici ne bi iz kontejnera pokupili.
Imala sam 20 godina i zakašnjeli pubertet.
Gledajući unazad, dobro da me netko trpio u takvim izdanjima.
Ponavljam s 20 godina. Neke stvari spadaju u dječje bolesti.

I ne, ne smatram se malograđankom i osobom bez identiteta jer na posao u mnogim situacijama furam sako, a po kvartu trapke.
S tim da imam posao na kojem se mogu poprilično zmazati (inženjerski tereni),
ali onda sljedeći dan na sastanak ne teram mak na konac u hlačama koje izgledaju kao da su vučene kroz blato.

Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Ovaj ljepotan sa teme biće pravi užitak za užu i širu društvenu zajednicu kad se beba rodi pa bebini gušti i potrebe dobiju prioritet nad njegovim. Biće atomski zdesna. Pa onda slijeva. Tako da je dobro što je ženu već sada izložio intenzivnim pripremama.
Bit će to čarobno, ne sumnjam.

Quote:
zdodan kaže: Pogledaj post
Dakle, čoek je heroj, osoba koja je hrabro ustala protiv potlačenosti od strane društva i svoje zakonite supruge i zahtijevala svoje ustavno pravo da hoda okolo zasran. Tko je za da napravimo spomenik od šaruljiniih brabonjaka njemu u čast?
Tu sam. Debilnica.com ponovno jaši na forumhaer.

Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Zmazanko si zajebava ženu, prosto rečeno.
Amen.
__________________
I think we should DDoS this server.
Orgonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 11:19   #325
Ja sam već na početku teme pitala tko bi tako išao na posao, na neku formalnu priliku itd., pa isto nitko nije odgovorio.

I ako je "Zamazano = OK", zašto ne puštamo malu djecu da okolo paradiraju zamazana, nego ih stalno presvlačimo.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 11:32   #326
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ja sam već na početku teme pitala tko bi tako išao na posao, na neku formalnu priliku itd., pa isto nitko nije odgovorio.

I ako je "Zamazano = OK", zašto ne puštamo malu djecu da okolo paradiraju zamazana, nego ih stalno presvlačimo.
Zato da ih možemo kisnuti u guzu, bombončiće male
zdodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 14:54   #327
O Bože, čak 17 stranica. Ali dobro, to barem dokazuje kako smo raznoliki i kako tretiramo drekaste fleke.

Tako i ja mogu iz svog kuta: vidjeti nekoga u kvartovskoj trgovini u takvom stanju (eventualna rupa na majici ili dreka-fleka) mi je sasvim shvatljivo. I sama odjurim u nereprezentativnom izdanju. Tu svi znaju da - kad baš moram reć´ - ne kakamo u hlače, već je došlo do radne nezgodice.
Ali otići do grada takav/takva nije mi baš prihvatljivo. Neću se našminkati niti kvocati mužu da se obrije i slično, ali ako se planski ide do grada, nekako se podrazumijeva da obučemo čistu i čitavu odjeću.
Istina, bilo je situacija kada je moja bolja polovica otišla sva krečasta po još boje do Baumaxa ili Peveca, ali tu nije bilo govora o osobnosti već o hitnosti.

I kad se možebitno upozorimo na takve defekte, nikad, ali baš nikad, ni on ni ja nismo otišli u studije o tome kako si ugrožavamo slobodu. Što ja znam, ja to uvijek nekako okrenem na zafrkanciju.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 15:17   #328
a šta, ako živiš u Gradu moraš stalno bit reprezentativno opremljen? znači žuži se nemre spustit u apoteku u ofucanoj trenerki. nije fer.
sjetila sam se ono kad je uelebek* bio u zg pa je hodao u jakni svoj poflekanoj s farbom, takav se i snimao za teve , pa se komentiralo kako je divno francuski opušten entelektualac..

edit: *houellebecq
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 15:21   #329
mene bi smetalo, samo sto ne bih ja otisla u kupovinu, nego bi on lijepo isao sam, a ja bih sjela i uzivala.
sta mi imas hodati flekav, nisi dijete. j... te tvoja muskost, ako se flekama broji. strasno si muzevan i seksi, svaka bi te odmah pozeljela.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 15:23   #330
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a šta, ako živiš u Gradu moraš stalno bit reprezentativno opremljen? nije fer.
sjetila sam se ono kad je uelebek* bio u zg pa je hodao u jakni svoj poflekanoj s farbom, takav se i snimao za teve , pa se komentiralo kako je divno francuski opušten entelektualac..

edit: *houellebecq
a zar se ne uklapa krasno u stereotip o smrdljivim francuzima
onima koji se puderisu i parfimiraju, umjesto da se okupaju.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 15:55   #331
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a šta, ako živiš u Gradu moraš stalno bit reprezentativno opremljen? znači žuži se nemre spustit u apoteku u ofucanoj trenerki. nije fer.
sjetila sam se ono kad je uelebek* bio u zg pa je hodao u jakni svoj poflekanoj s farbom, takav se i snimao za teve , pa se komentiralo kako je divno francuski opušten entelektualac..

edit: *houellebecq
Ne mora se ništa, sve je stvar shvaćanja. I još, nije nam svima reprezentativno isti pojam: nekome je to eto baš dva i po sata lickanja, a nekome jednostavno nešto bez oštećenja.

Glede Žuži, mislim da je ona po defaultu dotjerana, od nje ne bih drugo ni očekivala.

A glede Houellebecqua, to spada u francusku boemštinu gdje je sve tres chic.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 16:02   #332
Nije to tres chic nego grand prix (eng i fr)...jos se zove michele....gal (eng i fr)...
zdodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 16:26   #333
Pa dobro, eto mi to ne kužimo, mi smo seljačine koje se vole manje ili više skockati.

To me sjetilo nekog davnog SR-filma, gdje je Ljubiša živio u jednom stanu sa cijelim čoporom. Tu je bila i sestra-usidjelica (Seka Sablić, tko bi drugi) koja se totalno spremala (odjeća, šminka, frizura) kad bi išla na tržnicu, ne bi li ulovila muža.

Edit: ´Ajde da ne bude reakcije na riječ seljačine, ja sam 100% sa sela i poznata mi je upotreba seljačina za nešto sasvim drugo, a ne za ljude sa sela.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.

Zadnje uređivanje rosita22 : 20.06.2015. at 16:44.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 22:51   #334
[QUOTE=rosita22;54620359]Pa dobro, eto mi to ne kužimo, mi smo seljačine koje se vole manje ili više skockati.

oksimoron?

ne razumijem ljude koji se zamaraju time ko je kako odjeven...Ja nosim traperice stare 15 godina, zakrpa na zakrpi i super su mi i ne bi ih bacila nizašto na svijetu. On, s druge strane nosi komandosicu staru..hm..jako staru, ali ju voli. Uopće se ne opterećujemo s time ko je šta obukao i što drugi misle. Nismo prljavi i ne smrdimo samo imamo druge prioritete u životu.
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 23:22   #335
večeras opet nosim lanene hlače, al ovaj put boje pijeska. one bijele sam isflekao špagetama.
vidiš irmice da ipak pazim.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 16:17   #336
Mislim da ste skrenuli s teme i da uopće nije fora u tome kaj Ofucanko hoće ići van u drekastim hlačama. Fora je u tome da ona radi ustupke, a on ne. I mi se doma pokoljemo oko bezveznih stvari, ali kad vidim da mojem nekaj stvarno smeta, popustim. Posebno ak nije od životne važnosti, a gotovo nikad nije!
__________________
www.jedanplusdvije.com
winnie321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 17:47   #337
Quote:
erzulie kaže: Pogledaj post
ali nisam ih potajno bacila jer ih obozava nositi
Ili ih potajno baci ili uzivaj u tome sto to neces uraditi a on ce i dalje moci uzivati u svojim omiljenim hlacama.
Paradisaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 22:29   #338
a kaj dok muž obuje cipele na trenirku
__________________
Žena poslije 30 je najopasnija,još uvijek je mlada,lijepa i privlačna ali više nije naivna.
RottieWomen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.