Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 11:57   #21
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Koja debilna logika.
Po toj logici nekoj ženi možeš reći pa uvijek se možeš baviti prostitucijom.
Pa da bitno da se ljenčari i žičaju novci od staraca, pa da radi se bilo sta dok se ne dobije posao bolji ili ako si dovoljno sposoban otvoriš firmu i radis za sebe.
__________________
Willst Du

Zadnje uređivanje Zitaa : 07.06.2016. at 12:12.
Zitaa is offline  
Old 07.06.2016., 11:58   #22
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Ako ja mogu raditi za 2300kn može i muškarac naći posao...izgovori i lijenost su odlike nezaposlenosti, pa ti trubi koliko očeš
Sramotiš se, i to višestruko.
blort is offline  
Old 07.06.2016., 11:59   #23
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Sramotiš se, i to višestruko.
zbog čega se sramoti, jer ide i radi umjesto da žica od staraca?
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 12:00   #24
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Sramotiš se, i to višestruko.
Sramota je ne radit, žicat lovu i stat u kući jer nemaš za kavu
Splicanka123 is offline  
Old 07.06.2016., 12:00   #25
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ja bih dala šansu ako je:

uredan, drži do sebe, vodi računa o kući i sl
zna skuhati
bavi se nekim sportom
nije ženskar
obiteljski je tip i želi djecu
u slobodno vrijeme kojeg ima na pretek uvijek nešto radi ako ništa po kući, nešto kucka, slaže i stvara (ako ništa spoji tri letve i napravi stolicu u garaži)
alkohol i cigarete ne konzumira, ovo drugo nikako ovo prvo možda samo malo i ponekad

problem je što ovo navedeno sam rijetko vidjela kod nezaposlenih
razumijem i slažem se
ali autorica je navela samo njegovu nezaposlenost kao problem pa nemamo uvid u ove ostale točke, možda bi bilo dobro da nam malo pojasni

ako programira i uči jezike u slobodono vrijeme, očito je da ga ipak nešto zanima, voljan je učiti i proučavati
ok, možda nije jedan od onih koji će znati popraviti bojler, ali što sad, ne mora muško više biti majstor za sve

možda dečko ima roditeljsku potporu i nije mu sila radiit nešto što ne mora
radije proučava doma pizdarije nego da rinta u skladištu za 3000 kuna
moramo prihvatiti da ima i takvih ljudi

opet je stvar muško - ženskih odnosa
ja sam par godina isto tako bila nezaposlena dok je moj dečko radio i nije bilo nikakvih problema
ali to je samo zato što sam žena
Pjegavi poriluk is offline  
Old 07.06.2016., 12:01   #26
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Pa da bitno da se ljenčari i žičaju novci od staraca, pa da radi se bilo sta dok se ne dobije posao bolji.
Pa nek se spoje i neće više žicati novce od staraca. Nego od nje. Dapače, imat će s vremenom pravo na pola svega što ona zaradi.

Ali to je dobro, to je za nju povlaštena pozicija i sloboda samoostvarenja koju su stoljećima za sebe sebično čuvale muške svinje.
ZloPrase is offline  
Old 07.06.2016., 12:03   #27
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
zbog čega se sramoti, jer ide i radi umjesto da žica od staraca?
Zbog načina razmišljanja da misli da je pametnija i moralno bolja osoba jer radi sranje od posla i dopušta izrabljivanje.
A posebno što nekoga tko ne radi po defaultu naziva lijenim, dok ta osoba može biti nekoliko puta vrijednija od nje u npr kućanskim poslovima i sl.
blort is offline  
Old 07.06.2016., 12:03   #28
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Pa da bitno da se ljenčari i žičaju novci od staraca, pa da radi se bilo sta dok se ne dobije posao bolji.
Ali gospodin ima diplomu , nece valjda radit svasta
betty boop 1 is offline  
Old 07.06.2016., 12:04   #29
a šta ako je zaposlen a nije primio plaću već par mjeseci?
ordinaryboy is offline  
Old 07.06.2016., 12:04   #30
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
razumijem i slažem se
ali autorica je navela samo njegovu nezaposlenost kao problem pa nemamo uvid u ove ostale točke, možda bi bilo dobro da nam malo pojasni

ako programira i uči jezike u slobodono vrijeme, očito je da ga ipak nešto zanima, voljan je učiti i proučavati
ok, možda nije jedan od onih koji će znati popraviti bojler, ali što sad, ne mora muško više biti majstor za sve

možda dečko ima roditeljsku potporu i nije mu sila radiit nešto što ne mora
radije proučava doma pizdarije nego da rinta u skladištu za 3000 kuna
moramo prihvatiti da ima i takvih ljudi

opet je stvar muško - ženskih odnosa
ja sam par godina isto tako bila nezaposlena dok je moj dečko radio i nije bilo nikakvih problema
ali to je samo zato što sam žena
a zašto bi guzonji od 30 godina trebala roditeljska potpora u tom smislu, recimo da mora od mame uzimati za kavu?
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 12:05   #31
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Pa nek se spoje i neće više žicati novce od staraca. Nego od nje. Dapače, imat će s vremenom pravo na pola svega što ona zaradi.

Ali to je dobro, to je za nju povlaštena pozicija i sloboda samoostvarenja koju su stoljećima za sebe sebično čuvale muške svinje.
Koji smo mi mentalitet boze sačuvaj, sramota je raditi pošteno posao, a uredu je žicati od staraca. Jao. Nije niti čudo sto nam je tako kako je. Treba raditi i težiti boljemu nismo u komunizmu da u jednoj firmi radis cijeli život. Konobaris, pereš sude u restoranu ili sta god dok ne dobije posao koji ti pase.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Old 07.06.2016., 12:05   #32
Quote:
ordinaryboy kaže: Pogledaj post
a šta ako je zaposlen a nije primio plaću već par mjeseci?
Trazit ce drugi posao u medjuvremenu
Rodion is offline  
Old 07.06.2016., 12:05   #33
Quote:
ekho kaže: Pogledaj post
Da pogađam, završio je kulturologiju?!
Onaj tko se nije uspio dokazati na stručnom je zesca ljencina koja razmislja utopijski. Sva sreca zaljubljena si pa ces popusit svaku spiku.
E, zbilja mi je dosta vas kritičara seratora, koji stalno forsirate tehničke fakultete i pljujete po drugima, koji su izabrali drugi put. Popeli ste mi se na onu stvar.
Završio je kulturologiju, pa što? Jel on kriv što je ova šugava država svima zasrala budućnost i mogućnost izbora? Izabrao je ono što njemu odgovara i u čemu je najbolji. Ne možemo svi biti tehničari, informatičari i ekonomisti, samo zato jer se to vama nekolicini sviđa.

Na kraju krajeva, jel kod tebe u Slavoniji ima posla? Na desetke tisuća ljudi vam se iseljava od tamo.

Ma boli vas krasan kurac. Slizali ste se svi tamo sa lokalnim mafijašima i nećete ni prstom maknuti da nešto promijenite, a kritizirate druge da su lijenčine i zgubidani, zato jer su birali, a ne slijepo slijedili vaš sistem.
klokanovac is offline  
Old 07.06.2016., 12:06   #34
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zbog načina razmišljanja da misli da je pametnija i moralno bolja osoba jer radi sranje od posla i dopušta izrabljivanje.
A posebno što nekoga tko ne radi po defaultu naziva lijenim, dok ta osoba može biti nekoliko puta vrijednija od nje u npr kućanskim poslovima i sl.
Ali kucanski poslovi ne donose kruh na stol.
betty boop 1 is offline  
Old 07.06.2016., 12:06   #35
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zbog načina razmišljanja da misli da je pametnija i moralno bolja osoba jer radi sranje od posla i dopušta izrabljivanje.
A posebno što nekoga tko ne radi po defaultu naziva lijenim, dok ta osoba može biti nekoliko puta vrijednija od nje u npr kućanskim poslovima i sl.
dobro, podupirem ako je osoba vrijedna po kući recimo. i ako je usmjerena na prave vrijednosti, što ne mora nužno značiti da nije, ako je nezaposlena
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 12:06   #36
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Pa nek se spoje i neće više žicati novce od staraca. Nego od nje. Dapače, imat će s vremenom pravo na pola svega što ona zaradi.

Ali to je dobro, to je za nju povlaštena pozicija i sloboda samoostvarenja koju su stoljećima za sebe sebično čuvale muške svinje.
Ako ce on za to vrijeme obavljat sve po kuci da ona ne mora, zasto ne?
mantisa is offline  
Old 07.06.2016., 12:06   #37
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ali kucanski poslovi ne donose kruh na stol.
točno, ali ako oboje rade i dođu doma umorni, kuća će im uvijek biti neuredna. ili će biti neuredna, ili će nekog morati platiti da to sređuje
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 12:07   #38
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Sramota je ne radit, žicat lovu i stat u kući jer nemaš za kavu
Ne, sramota je radit sranje od posla/bit iskorištavan i u isto vrijeme sebi i drugima prodavati priču kako si zbog toga super osoba.
Nigdje veze.
blort is offline  
Old 07.06.2016., 12:08   #39
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, sramota je radit sranje od posla/bit iskorištavan i u isto vrijeme sebi i drugima prodavati priču kako si zbog toga super osoba.
Nigdje veze.
nije ona rekla da je super osoba, već da nešto radi. je li super osoba kojoj prođe cijeli život u čekanju pravde i skidanja kapitalističkog režima? to je također sanjalica
blagotebi is offline  
Old 07.06.2016., 12:09   #40
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ako ce on za to vrijeme obavljat sve po kuci da ona ne mora, zasto ne?
ne bih imala ništa protiv. da me s posla dočeka zagrljaj, toplo jelo, čista kuća. i namirena djeca. nek onda ne radi nikako, ako će biti tako. ja ću donositi novce
blagotebi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger