Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 18:49   #801
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post


Hotel Aristos. Krasna dvorana, mala, ali ne klaustrofobicno mala. Ugodno uredjena, bas mi se dopala. I ima izlaz na terasu. Zove se Salon Elegante, u biti je do 50 ljudi, ali eto primaju i 30. Simpa gospodja isto. Zasada nam se to se jako svidja, ali gledamo i dalje .
u aristosu definitivno nećeš pogriješit...ako te zanimaju detalji, javi se u box. I ja sam imala u elegante sali.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:18   #802
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
u aristosu definitivno nećeš pogriješit...ako te zanimaju detalji, javi se u box. I ja sam imala u elegante sali.
Pun ti je inbox .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 01:26   #803
Evo mog izvješća ako netko planira manju svadbu.
Odlučili smo se za restoran Grašo u Zaboku i oduševili su nas. Poslala sam im mail da nam samo treba stol za 8 ljudi za malu proslavicu vjenčanja i da ćemo donijeti svoju tortu, to je to, nikakvi zahtjevi ni ništa. Dan-dva prije me nazvala neka žena iz restorana da potvrdi 'svadbicu' kako je rekla haha i kad smo došli iznenadili smo se, lijepo su nas dočekali makar je bila gužva i odveli do prekrasnog, velikog stola s puno svadbenih dekoracija, veliki svjećnjak, srčeka po stolu, svašta. Samo za naš stol smo dobili jednog glavnog i dva pomoćna konobara koji su uvijek bili na usluzi (ponavljam, ogromna gužva je bila). Usluga je bila vrhunska, bili su beskrajno strpljivi, a mi smo ostali do ponoći dok se nije restoran zatvarao pa podijelili tortu sa svim osobljem. Konobar je primjetio da se razumijem u vino pa je pored mene otvarao butelje i davao mi čepove, sve baš prema struci, beskrajno profesionalni i predivni.
Odabrali smo taj restoran jer smo čuli da je omjer hrane i cijene veličanstven i stvarno je bio, porcije su bile nerealno ogromne, a oni su toga valjda svjesni pa nije nikakav problem bio donijeti nam hrpu posudica i vrećica za ponijeti haha naručili smo predjela za 4 osobe, nas osam to nije moglo pojesti. Naručili glavnog jela za 6 osoba, oni donijeli za deset valjda haha i to sve iznimno povoljno. Kvaliteta isto odlična, meso domaće i fino, lignje fantastične i obilne.
Apsolutna preporuka !
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 16:56   #804
Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
Ima li itko iskustva sa hotelom Academia u Zagrebu, kod Kaptol centra?

nisu dugo otvoreni, ali vidim im na stranici par slika da je bilo vjenčanja...
Draga tigrica jesi li saznala mozda nesto o Academiji u medjuvremenu? Ili ako je netko ovdje mozda nedavno bio tamo?

Meni je jako privlacno, ali s obzirom na to da su novi bas me zanima konkretno iskustvo.
maca0s0placa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 00:38   #805
Nisam, stvarno ne poznajem nekog tko je bio tamo na svadbi.. a ovako na netu nisam nista nasla...
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:44   #806
Mi smo bili u restoranu Golf&Country kluba Zagreb. Restoran je za 100, max 110 ljudi. Nas je bilo 67 (uključujući fotografe, snimatelja, dj-a) i bilo je taman: imali smo veliki podij, mjesta za slatki stol, mjesta za prolaženje do wc-a.
Hrana je bila odlična, jedina zamjerka je ta što mi jedna prijateljica ne jede gluten i za nju sam tražila bezglutenski menu, a rekla mi je poslije da je dobila juhu s rezancima, šnitu torte s filom... Mislim, moguće je da su rezanci bili bezglutenski, ali nije se usudila probati, a torta je bila naša vjenčana, dakle, bilo je glutena.
Sve ostalo super: u cijenu je uračunata hrana, piće, posluživanje do 6 ujutro, kolači i svadbena torta, ZAMP. Cvjećara nismo imali nego smo sami radili bukete i ukrase, i konobari su nam i to posložili po stolovima besprijekorno.
Konobari su bili vrlo profesionalni i sve je prošlo u najboljem redu. Plaćanje je u pon (ako je svadba u subotu), što je super jer se ne moraš raskusuravat onako umoran nakon cijelog dana i večeri.
s.p.q.r. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:38   #807
Mi smo se odlucli za prostor konacno, pa samo da prenesem malo opsirinije dojmove. Dakle trazli smo malu salu, imat cemo 30-ak gostiju. To se pokazalo kao prilicno veliki zahtjev za Zagreb jer smo htjeli da nema puno ljudi, ali da ipak bude feel svadbe ne samo svecana vecera i razlaz. Od onoga sto sam nasla da ima mali prostor isli smo pogledati cetiri:


Gastro Globus - mala dvorana je stvarno mala. Vjerujem kad je namjestena da moze dobro izgledati, ali mi smo ju vidjeli u "golom" izdanju i nismo bili impresionirani. Gospodja je bila simpaticna, ali puno prica, ne sve nuzno povezano s svadbama . No prostor smo u zapravo u startu eliminirali jer je jako malen.
- cijeli GG ima vlastiti parking. Za tu malu salu ima cak i poseban parking do kojeg se dolazi nekako drugacije. Ukljucen je nocni rad osoblja i moze se biti do 5.

Aristos - veci prostor, sala je za 50-ak ljudi i inace rade minimalno za 35, no hajde dobro mogla bi biti i za 30. Sama sala je malo razvedena, nije klasicna kocka/pravokutnik i to je interesatno jer je drugacije i nema klasicni hotelski djir. Ima i terasu ispred, to je zgodno. Ono sto mi se nije svidjelo je na moje "ne bi janjetinu/gulas iza ponoci" odgovor "iskreno, za 30 ljudi to se nama onda ne isplati raditi". Hm. No dosli smo do zadovoljavajuce cifre kad smo rekli da bi slatki stol. Razmisljali smo ozbiljno da se odlucimo za njih, no glavna stvar sto je prevagnula jezicac na protiv je na kraju ipak bila lokacija.
- u ponudu je ukljucen i apartman za mladence. Moze se biti do 5 ujutro. Postoji hotelski parking.

CK showroom & gallery - ovo nam je bio top 2 izbor, stvarno je krasno tamo i koordinatorica je bila najsimpaticnija od svih. Sami prostor je isto mali zapravo, ali ima jos i prednji dio u kojem je sank i prostor za DJ-a i visoki stolovi za odlozit cugu/pepljare i to je u biti onda dio za plesanje. Ima krasnu terasu ispred i lijepo je uvuceno od ceste, s travnjakom i drvecem i bas je jako zgodno. Vec sam pocela mastat kako bi sve tamo izgledalo no nisam mogla izbaciti iz glave to "guranje" tri okrugla stola unutra. Onda sam pocela u glavi slagat raspored mjesta i zakljucila da nema sanse da bi smjestila ljude tako da se netko ne bi nadurio :. No mislim da je super prostor bas za nesto opustenije i mladenackije i stvarno od mene.
- moze se biti do 5 ujutro, tri konobara bi bila. Inace u taj prostor ide samo klasicni U postav stolova, no ja sam si zamislila okrugle i nisam od toga htjela odustati i receno nam je da bi se mogla tri ugurati. Postoji ogroman parking.

Panorama - nisam 100% odusevljena jer smo ponudu cekali tjedan dana i kad sam bila na razgledu mi je odmah receno da eto bas im je sada malo guzva, ali usprkos tome dvije stvari su prevagnule u odabiru: blizu je centru i prostor je velik. Dakle imaju mini salu za vjencanja koja je zapravo istih mini dimenzija kao GG i CK i mislila sam da nju dolazim vidjeti, ali odmah u startu mi je gdja. rekla da bi nas stavili u manju od vecih sala, dakle bez obzira na mali broj ljudi biti ce veci prostor. Ono sto mi se je svidjelo je to sto imamo malo ljudi nikada nije bilo komentirano kao problem (tipa zbog izbacivanja neke hrane jel). U pitanju je klasicni hotelski prostor, nadam se da cemo ga s rasvjetom uspijeti malo "smeksati" . Negativno je to sto nema terase, ali postoji opcija za izaci van, imam nekoliko pusaca mdju gostima i bilo mi je bitno da mogu ic zapalit negdje .
- moze se isto biti do 5, ukljucen je apartman za mladence od petak do nedjelje (!). S obzirom da je veci prostor moze se sve dogovoriti, mi bi isli na okrugle stolove za 10 ljudi, ali s postavom za osam i poseban manji okrugli za nas. Parking ima, ali se placa . Ono sto me tjesi je da ima javni parking u blizini + nadam se da ce ipak vecina ljudi doci bez auti, pa eto.



Sve u svemu, zadovoljna sam i zadovoljni smo, imamo dogovor sljedeci tjedan i bolje i detaljnije cu ga osmotrit i i moci cu si bolje zamisliti kako ce i sto ce biti . Ako netko ima dojmove i/ili misljenja o Panorami please share. Sad idem trazit DJ-a .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:23   #808
Evo i mene pa ako nekome pomogne.

Tražili smo restoran i smještaj za moju (Dalmacija) i njegovu (Slavonija) najužu familiju. Bilo nas je ukupno, ukljucujuci i nas, 12 stoga je jasno zasto smo imali "problema" s pronalaženjen prigodnog mista.

Na kraju smo se odlucili za Šarm (Heinzelova) i to je bia pun pogodak
Od izdvojenog dijela sale di nas niko nije ometa, preko prefine hrane i neogranicenog pica pa sve do genijalnog glavnog konobara koji je pazija da nan nista ne fali i bia stvarno ugodan i raspolozen za slavlje i zezanciju

u njih smo smjestili 3 para u dvokrevetnin sobama koji nisu imali nikakvih zamjerki + sutradan bili na rucku i sve to za stvaaaaaarno dobru cifru

pa eto, bacite oko ako planirate malo vjenčanje. u svakom slucaju - preporuka
__________________
.. rekli su joj da šuti.. pogledala ih je .. i zavrištala ..
Rafee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 14:48   #809
Dvorane

Čitala sam temu,a nigdje ne vidim ništa o hotelu Phoenix u Sesvetama.
Išli smo gledati i sve mi izgleda super. Frendica mi je imala tamo svadbu i ona je bila oduševljena. ALi mene interesira da li još netko ima kakve informacije o njima?
xica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 14:58   #810
Bila sam na svadbi nedavno u Phoenixu.
Za donju salu/dvoranu ne znam, pa ne mogu reć, ali koliko sam skužila gornja dvorana služi za "manje" svadbe. Čini mi se da je nas bilo 120-130, okrugli stolovi između kojih se ne može hodat, a onda prostor za ples toliko smanjen da mi se zapravo nije ni plesalo.
Slobodnoga ima tik ispred stola mladenaca, a to je ujedno i jedini dio gdje mogu ljudi proć do wca ili izlaza, pa je bilo baš skučeno.

Ne znam jesu li kolači njihovi - nisu loši.
Hrana ok, konobari ok.
Nisam sigurna naplaćuju li Janu u bocama za stolovima, ali mi se čini da ih pune na pipu, pa se nadam da ne naplaćuju boce.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 16:22   #811
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
Bila sam na svadbi nedavno u Phoenixu.
Za donju salu/dvoranu ne znam, pa ne mogu reć, ali koliko sam skužila gornja dvorana služi za "manje" svadbe. Čini mi se da je nas bilo 120-130, okrugli stolovi između kojih se ne može hodat, a onda prostor za ples toliko smanjen da mi se zapravo nije ni plesalo.
Slobodnoga ima tik ispred stola mladenaca, a to je ujedno i jedini dio gdje mogu ljudi proć do wca ili izlaza, pa je bilo baš skučeno.

Ne znam jesu li kolači njihovi - nisu loši.
Hrana ok, konobari ok.
Nisam sigurna naplaćuju li Janu u bocama za stolovima, ali mi se čini da ih pune na pipu, pa se nadam da ne naplaćuju boce.
Gledali smo donju dvoranu za cca 200 ljudi. Bitno je da su konobari i hrana dobri. Ne bi htjeli da ljudi budu gladni i čekaju satima na piće
xica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 20:30   #812
Jel netko nedavno bio na svadbi u Heart by Lido?
Dojmovi?? Hvala
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:52   #813
Quote:
s.p.q.r. kaže: Pogledaj post
Mi smo bili u restoranu Golf&Country kluba Zagreb. Restoran je za 100, max 110 ljudi. Nas je bilo 67 (uključujući fotografe, snimatelja, dj-a) i bilo je taman
Možeš li mi otkriti cijenu, planiram svadbu i zanimljiva mi je lokacija pa da znam dal da uopce idem tamo?
MarioMP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:13   #814
I da, ako može preporuke, Zaprešić i okolica do nekih 20-30km, manja svadba za cca 60-80 ljudi (uključujući muzikaše i foto)a da nisu cifre da ti pamet stane
MarioMP is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 12:05   #815
Quote:
MarioMP kaže: Pogledaj post
Možeš li mi otkriti cijenu, planiram svadbu i zanimljiva mi je lokacija pa da znam dal da uopce idem tamo?
Nas je na kraju stolica koštala 59 eura (pola manje za djecu 4-12god). Kad su nam poslali 3 osnovna menu-a koja nude, najjeftiniji je bio 63 eura, ali s obzirom da smo mi imali dnevnu svadbu, nismo imali gulaš iza ponoći (i još neke stvari u meniju smo promijenili), tako da je na kraju ispalo 59 eura (a uključuje svu hranu, piće, kolače, tortu i posluživanje), što me baš iznenadilo s obzirom da je lokacija dosta popularna među nogometašima i inim celebritiyima pa sam mislila da je puno više.
s.p.q.r. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 11:07   #816
Ima li netko iskustva sa svadbom u restoranu Tomislavov dom na Sljemenu? Bilo kakva informacija je dobro došla! Hvala
Univeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:29   #817
Quote:
Univeda kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa svadbom u restoranu Tomislavov dom na Sljemenu? Bilo kakva informacija je dobro došla! Hvala
Mi bili ljetos na jednoj svadbi tamo. Meni je super tamo što je lijepa priroda osim što se tada baš potrefio prolom oblaka. Hrana kolko se sjećam je bila ok. Ono što mi je blesavo bilo bila je lokacija mladenačkog stola u sali (al valjda se to po dogovoru pozicionira).
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 16:13   #818
Quote:
Angelly kaže: Pogledaj post
Mi bili ljetos na jednoj svadbi tamo. Meni je super tamo što je lijepa priroda osim što se tada baš potrefio prolom oblaka. Hrana kolko se sjećam je bila ok. Ono što mi je blesavo bilo bila je lokacija mladenačkog stola u sali (al valjda se to po dogovoru pozicionira).
Hmmm, da i meni se po fotkama uvijek čini da je nekako nelogično gdje stoji mladenački stol.. Je l' bend bio pokraj šanka a mladenački stol skroz na drugom kraju uz prozore? Je l' plesni podij bio unutra? Čula sam da može biti vani pa me zanima..I je l' bilo hladno s obzirom na kišu, iako je bilo ljeto, možda je bilo prohladno?
Univeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:20   #819
Mi smo kaparili Tomislavov dom za 10./2018. Kad smo bili tamo, rekli su nam otprilike gdje bi stajao naš stol, gdje muzika itd. Ali nama je stvarno sve to i odgovaralo. Ne znam, mi smo oduvijek govorili da će naša svadba biti gore, tako da je nama sve bilo odlično. Jedino smo od fotografa čuli da hrana i nije nešto, ali smo prihvatili taj rizik
Ananda19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:50   #820
Ja sam bila tamo na nek
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.