Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2007., 15:43   #1
Raspolozenje?

Dali se sjecate kada ste se prestali smijati?
Koliko vam je trebalo da se opet smijete i budete veseli, onako za pravo bez glume za okolinu?
Corto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 16:08   #2
Quote:
Corto kaže:
Dali se sjecate kada ste se prestali smijati?
Koliko vam je trebalo da se opet smijete i budete veseli, onako za pravo bez glume za okolinu?
skoro dvije godine mi je trebalo da se opet smijem iskreno....
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 19:16   #3
Ja sam se odmah počela smijati. Nego je opasnije to što sam prestala plakati, koliko god mi je znalo biti teško, nisam mogla plakati.
Neki ventil mi se otvorio nakon cca godine. Sad se smijem i plačem i sve...
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 18:33   #4
Quote:
Corto kaže:
Dali se sjecate kada ste se prestali smijati?
Koliko vam je trebalo da se opet smijete i budete veseli, onako za pravo bez glume za okolinu?
ja sam sama odlucila napustiti bivseg.protiv njegove volje,ali sa razlogom.otisla sam,odselila miljama daleko i ostavila mu otvoreno dali ide zamnom ili ne.iako nisam bas imala interesa.nije da sam se prestala smijati ali da sam se sa sjetom prisjetila nekih nasih momenta i bila kadkad tuzna-jesam..ipak su to godine veze(10).ali kada mi je poceo raditi ljubomorna sranja-otisla tugaljivost zauvjek.u kratko vrijeme.nekih par mjeseci.sretna sam danas uzasno sretna sta sam otisla,sto sam odlucila zapoceti novi zivot na novoj lokaciji daleko od njega i veselim se jako.vec-4 god!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 20:38   #5
okolina "ne postoji"...za pravo..

Da.
Na kraju sam se smijao i samom sebi,u svezi razloga zbog kojih sam se prestao smijat..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 09:06   #6
...ja se, iako u braku, ne smijem godinu i pol...kako kaže suncemojemalo "iskreno".....jer prije sam, kako kaže neka stara pjesma imao badem oči nju da je gledam , imam si šećer usne nju da je ljubim........ a danas....imam si badem oči za plakanje, imam si šećer usne za ćutanje...
qwasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 10:02   #7
Prestao? Iskreno, ne znam, ima godina. Jos uvijek se ne smijem, mada pokusavam. Nekako mi ne ide.
Den1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 14:44   #8
Prestala sam se smijati ubrzo nakon vjenčanja, a počela ubrzo nakon rastave.
Baš sam čudovište.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 01:21   #9
Nikad se nisam prestala smijati, samo se nisam smijala s njim.
Smijala bih se s djecom, roditeljima, drustvom i kolegama.
Mislim da ga je to jako smetalo sto sam s njim bila jedna osoba, a s ostalim svijetom druga.
Sad sam samo jedna osoba koja se ili smije ili place, kako kad.
__________________
I don't mind arguing with myself. It's when I lose that it bothers me
Mariette is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 14:10   #10
ne sjećam se kad sam se prestala smijati... to se dogodilo nekako podmuklo, neprimjetno... i on se prestao smijati pa smo postali dva zombija... a kad sam počela? ubrzo nakon što je otišao... isplakala svoje, provela par desetaka neprospavanih noći i kad sam osjetila da je dosta, počela sam se smijati, onako iskreno i zbog sebe... radi okoline nikad nisam niti smijala se niti plakala... sad imam dobrih i lošijih dana, ali imam osjećaj da sam stvarno i istinski slobodna od njega... jedino me malo muči kaj sam totalno prazna... ali proći će i to... za to je vrijeme najbolji lijek...
naked is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.